ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od tog prijesnog, dogovorenog zločina možda je gori samo onaj sastanak u Wannseeu 1942., ali metoda i bešćutnost, siguran sam, uvlas je ista

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Od tog prijesnog, dogovorenog zločina možda je gori samo onaj sastanak u Wannseeu 1942., ali metoda i bešćutnost, siguran sam, uvlas je ista - Page 8 Empty Re: Od tog prijesnog, dogovorenog zločina možda je gori samo onaj sastanak u Wannseeu 1942., ali metoda i bešćutnost, siguran sam, uvlas je ista

Post by vuksadinare 3/1/2021, 20:12

Sora wrote:Inače suma sumarum
Yrušile se zgrade iz AU I NOVE  iz RH
PA prosim fino
Neka se na te činjenice osvrnu povjesničari kpji su iz povijesti hrvatske izvadili socijalizam a dizu u nebesa AU I i ovu slučajnu državu
Recimo marcelko
Čini se da imaš štofa za svoje piskaranja
O cem ti brijes?..jesi ti svjesna sto pricas..bice je tito tvoje abolirao pa mu vjecno peze ljubis inace bi zagnjojili negdje..i onda ste se presaltali na jugice

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Od tog prijesnog, dogovorenog zločina možda je gori samo onaj sastanak u Wannseeu 1942., ali metoda i bešćutnost, siguran sam, uvlas je ista - Page 8 Empty Re: Od tog prijesnog, dogovorenog zločina možda je gori samo onaj sastanak u Wannseeu 1942., ali metoda i bešćutnost, siguran sam, uvlas je ista

Post by Guest 3/1/2021, 20:28

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Inače suma sumarum
Yrušile se zgrade iz AU I NOVE  iz RH
PA prosim fino
Neka se na te činjenice osvrnu povjesničari kpji su iz povijesti hrvatske izvadili socijalizam a dizu u nebesa AU I i ovu slučajnu državu
Recimo marcelko
Čini se da imaš štofa za svoje piskaranja
O cem ti brijes?..jesi ti svjesna sto pricas..bice je tito tvoje abolirao pa mu vjecno peze ljubis inace bi zagnjojili negdje..i onda ste se presaltali na jugice

Sora ... stara ustaška fukara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Od tog prijesnog, dogovorenog zločina možda je gori samo onaj sastanak u Wannseeu 1942., ali metoda i bešćutnost, siguran sam, uvlas je ista - Page 8 Empty Re: Od tog prijesnog, dogovorenog zločina možda je gori samo onaj sastanak u Wannseeu 1942., ali metoda i bešćutnost, siguran sam, uvlas je ista

Post by sitting_bull 4/1/2021, 00:32

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:Tomić po običaju sere - ako je "korupcija" izvadila željezo i beton iz zgrada to je napravila u njegovoj voljenoj jugi, jer u Petrinji u zadnjih 30 godina nije sagrađeno skoro ništa, a ono malo što je sagrađeno se nije srušilo. Srušilo se ono što je građeno u jugi.
koji tomic i kakva yuga ??? 
odi umij se ako si tek ustao ili procitaj tekst prije komentara
pusti socijalističkog gojenca koji se premandurio.

režimsko piskaralo bio, režimsko piskaralo ostao.

nema veze koji režim je na snazi.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Od tog prijesnog, dogovorenog zločina možda je gori samo onaj sastanak u Wannseeu 1942., ali metoda i bešćutnost, siguran sam, uvlas je ista - Page 8 Empty Re: Od tog prijesnog, dogovorenog zločina možda je gori samo onaj sastanak u Wannseeu 1942., ali metoda i bešćutnost, siguran sam, uvlas je ista

Post by Guest 4/1/2021, 10:29

sitting_bull wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:Tomić po običaju sere - ako je "korupcija" izvadila željezo i beton iz zgrada to je napravila u njegovoj voljenoj jugi, jer u Petrinji u zadnjih 30 godina nije sagrađeno skoro ništa, a ono malo što je sagrađeno se nije srušilo. Srušilo se ono što je građeno u jugi.
koji tomic i kakva yuga ??? 
odi umij se ako si tek ustao ili procitaj tekst prije komentara
pusti socijalističkog gojenca koji se premandurio.

režimsko piskaralo bio, režimsko piskaralo ostao.

nema veze koji režim je na snazi.

Bok Šitek ... kaj ima novoga?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Od tog prijesnog, dogovorenog zločina možda je gori samo onaj sastanak u Wannseeu 1942., ali metoda i bešćutnost, siguran sam, uvlas je ista - Page 8 Empty Re: Od tog prijesnog, dogovorenog zločina možda je gori samo onaj sastanak u Wannseeu 1942., ali metoda i bešćutnost, siguran sam, uvlas je ista

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum