ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladi vozaci i smrt na cestama

Page 8 of 16 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Go down

Ogranicenja voznje/vozila mladih vozaca

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Vote_lcap31%Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Vote_rcap 31% 
[ 5 ]
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Vote_lcap31%Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Vote_rcap 31% 
[ 5 ]
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Vote_lcap38%Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Vote_rcap 38% 
[ 6 ]
 
Total Votes : 16
 
 
Poll closed

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by vili40 10/5/2020, 07:08

marc,razgovarao sam sa mnogim njemcima pa ako lažu oni lažem i ja.To što nema ograničenja na njemačkim autocestama je najviše razlog jaka njemačka autoidustrija i njihov jak utjecaj.I bilo je to ok ali promijenile su se stvari.Sve veće gužve i sve više turaka,balkanaca,poljaka i ostalih vozača bez temeljne saobračajne kulture su dovele do toga da sad i sami njemci dižu galamu i dosta je izgledno da će se morati i tu napraviti red.Njemačke autoceste su precijenjene,ako je prođeš na stotine puta uzduž i popreko ko ja onda to itekako vidiš,stalni popravci,proširenja,gužve a na sve to kamikaze,pa oni umorni i neoprezni itd.Jednostavno ti se tamo ne možeš voziti 300 ako imaš imalo mozga,ne možeš ni 250.200 je granica ludosti.Imao ti ferari ili porše badava ti jer se ne možeš ako si imalo pametan kockati što će na stotine vozača ispred tebe napraviti.Pa autocesta je živa,svako malo pa se netko prestrojava,pa se gura,pa kamion krene preticati drugi kamion i to potraje i često dolazi do grešaka.Velim,treba biti lud ili blesav pa se tamo zaletavat i vozit preko 200.Doduše ima dionica,momenata i kad su vremenske prilike dobre da se to može ali u suštini to je samo ruski rulet.
Kad netko ko ja radi mjesec dva pa ode na par dana doma onda mu nije stalo do jurnjave i potpuno mu je svejedno dal će doći za 9 ili 10 sati,samo da dođe.Staneš na benzinskoj pa wc,pa kava,cigareta,rastezanje i nemaš veće sreće od toga da normalno dođeš doma.Meni je samo to bitno dok je recimo bitno nikad odraslim da glumi neku facu po autocesti i da dokazuje sebi i drugima koliko je on poseban to što je glup pa obara brzinske rekorde na cesti punoj svega i svačega.Za to postoje tereni gdje ne mogu ubiti drugog nego samo sebe pa nek tam glume šumahere.

vili40

Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by vili40 10/5/2020, 07:48

i da završimo sa tom njemačkom.Oni su riješili problem vrlo efikasno sa gradovima i prigradskim naseljima,kamere i samo kamere.Štite i pješake,djecu a biciklisti su sveta krava.Nema,možda ima ali ja nisam doživio,da se tim djelovima divlja,ne možeš se provući nekažnjeno a kazne su nježne za nježne prekršaje ali i brutalne za brutalne prekršaje.Tim putem bi morali i mi.Ako netko voli brzo onda nek to i plati pa barem nešto,kad plati jedno 5 kazni doći će mu iz guzice u glavu,naravno ako prije ne ubije nekog.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by vili40 10/5/2020, 08:28

Procurila video snimka: Divljali po Krapini sa 180 i 213 km/h
Objavljene su snimke mladića koji su neodgovorno divljali po cestama u Krapini debelo prekoračivši ograničenja brzine. Svojim ludostima hvalili su se na Instagramu
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 38915bb3d5b1a63423a9
Dvojicu mladića koji su jurili po Krapini policija je ulovila zahvaljujući snimkama koje su sami objavili na Instagramu, a na kojima se vidi da su debelo prekoračili ograničenja brzine. Snimke je objavio portal Nizagorjemalo.hr.
Prvi je mladić (20) jurio 18. travnja u okolici Krapine prosječnom brzinom 186 kilometara na sat na mjestu gdje je dopušteno 60 km/h, a drugi je, dvije godine stariji mladić, 2. svibnja oko 23:45 sati u Krapini vozio čak 213 kilometara na sat na mjestu gdje je ograničenje brzine od 50 kilometara na sat.

Iako su snimke obojica naknadno obrisali, već je bilo kasno i policija im je ušla u trag. Prvom je mladiću izdan prekršajni nalog od 5300 kuna uz zaštitnu mjeru zabrane upravljanja motornim vozilima 'B' kategorije u razdoblju mjesec dana, a protiv drugog je podignut optužni prijedlog s novčanom kaznom od 10.300 kuna i predloženom mjerom zabrane vožnje na tri mjeseca.

VIDEO na:
https://www.24sata.hr/news/procurila-video-snimka-divljali-po-krapini-sa-180-i-213-km-h-692184
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 10/5/2020, 10:28

vili40 wrote:marc,razgovarao sam sa mnogim njemcima pa ako lažu oni lažem i ja.To što nema ograničenja na njemačkim autocestama je najviše razlog jaka njemačka autoidustrija i njihov jak utjecaj.I bilo je to ok ali promijenile su se stvari.Sve veće gužve i sve više turaka,balkanaca,poljaka i ostalih vozača bez temeljne saobračajne kulture su dovele do toga da sad i sami njemci dižu galamu i dosta je izgledno da će se morati i tu napraviti red.Njemačke autoceste su precijenjene,ako je prođeš na stotine puta uzduž i popreko ko ja onda to itekako vidiš,stalni popravci,proširenja,gužve a na sve to kamikaze,pa oni umorni i neoprezni itd.Jednostavno ti se tamo ne možeš voziti 300 ako imaš imalo mozga,ne možeš ni 250.200 je granica ludosti.Imao ti ferari ili porše badava ti jer se ne možeš ako si imalo pametan kockati što će na stotine vozača ispred tebe napraviti.Pa autocesta je živa,svako malo pa se netko prestrojava,pa se gura,pa kamion krene preticati drugi kamion i to potraje i često dolazi do grešaka.Velim,treba biti lud ili blesav pa se tamo zaletavat i vozit preko 200.Doduše ima dionica,momenata i kad su vremenske prilike dobre da se to može ali u suštini to je samo ruski rulet.

Kad netko ko ja radi mjesec dva pa ode na par dana doma onda mu nije stalo do jurnjave i potpuno mu je svejedno dal će doći za 9 ili 10 sati,samo da dođe.Staneš na benzinskoj pa wc,pa kava,cigareta,rastezanje i nemaš veće sreće od toga da normalno dođeš doma.Meni je samo to bitno dok je recimo bitno nikad odraslim da glumi neku facu po autocesti i da dokazuje sebi i drugima koliko je on poseban to što je glup pa obara brzinske rekorde na cesti punoj svega i svačega.Za to postoje tereni gdje ne mogu ubiti drugog nego samo sebe pa nek tam glume šumahere.

"napraviti red"... ma fuj bando fašistička


pa piše ti gore na autoputevima u njemačkoj se odvija 31 posto prometa a odnesu samo 11 posto života... ali da pizda vam materina zašto nam ne nacrtate crte po kojima moramo hodati pa tko skrene strijeljat ga da bi se napravilo reda... ionako nam usrane udruge za zaštitu potrošača propisuju što smijemo a što ne kupiti, agencije za zaštitu okoliša i sigurnost kakve aute smijemo voziti - pet puta preskupe i aposlutno odvratne i neprivlačne, ali eto "sigurne", samo ne znam za koga, i tako dalje.

uostalom što koga briga za tuđu sigurnost, i otkud ikom pravo da brine o tuđoj sigurnosti?

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 10/5/2020, 10:29

a "ubit drugog" naravno možeš i u formuli 1.

niko ne mora vozit auto ako ga je strah, imate javni prijevoz u njemačkoj koji je odličan i ekološki puno manje štetan od auta.


_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 10/5/2020, 10:31

problem je što danas dječaci nemaju kad i gdje biti dječaci.


Ako se samo jednom potuku u školi to im ulazi u dosje i nikad više u životu neće moći imati dobar posao ili karijeru

ako brzo voze naći će se na stupu srama

ako dobace nešto curi u prolazu a njoj se to ne dopadne onda su praktički silovatelji

ostaje opijanje do besvijesti i drogiranje, to je neškodljivo i prema tome je društvo tolerantno.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 10/5/2020, 10:33

vili40 wrote:i da završimo sa tom njemačkom.Oni su riješili problem vrlo efikasno sa gradovima i prigradskim naseljima,kamere i samo kamere.Štite i pješake,djecu a biciklisti su sveta krava.Nema,možda ima ali ja nisam doživio,da se tim djelovima divlja,ne možeš se provući nekažnjeno a kazne su nježne za nježne prekršaje ali i brutalne za brutalne prekršaje.Tim putem bi morali i mi.Ako netko voli brzo onda nek to i plati pa barem nešto,kad plati jedno 5 kazni doći će mu iz guzice u glavu,naravno ako prije ne ubije nekog.

da. ali i dalje nema ograničenja na auto cesti.

kako rekoh, meni je to dovoljno.

a to štu su biciklisti svete krave je doduše problem i to poveći

najbahatiji i najodvratniji sudionici u prometu, ujedno najzaštićeniji.

gaze pješake, udaraju ih, moraju se bacati u stranu pred njima, a vozačima jebu majku

oni su eko onesviješteni i cijeli svijet pripada njima

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 10/5/2020, 10:34

tako je i onaj s brčićima odlučio "napravit reda" kako bi obitelji bile sigurne...

jedino što bar nije branio ljudima disat

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Guest 10/5/2020, 10:43

vili40 wrote:marc,razgovarao sam sa mnogim njemcima pa ako lažu oni lažem i ja.To što nema ograničenja na njemačkim autocestama je najviše razlog jaka njemačka autoidustrija i njihov jak utjecaj.I bilo je to ok ali promijenile su se stvari.Sve veće gužve i sve više turaka,balkanaca,poljaka i ostalih vozača bez temeljne saobračajne kulture su dovele do toga da sad i sami njemci dižu galamu i dosta je izgledno da će se morati i tu napraviti red.Njemačke autoceste su precijenjene,ako je prođeš na stotine puta uzduž i popreko ko ja onda to itekako vidiš,stalni popravci,proširenja,gužve a na sve to kamikaze,pa oni umorni i neoprezni itd.Jednostavno ti se tamo ne možeš voziti 300 ako imaš imalo mozga,ne možeš ni 250.200 je granica ludosti.Imao ti ferari ili porše badava ti jer se ne možeš ako si imalo pametan kockati što će na stotine vozača ispred tebe napraviti.Pa autocesta je živa,svako malo pa se netko prestrojava,pa se gura,pa kamion krene preticati drugi kamion i to potraje i često dolazi do grešaka.Velim,treba biti lud ili blesav pa se tamo zaletavat i vozit preko 200.Doduše ima dionica,momenata i kad su vremenske prilike dobre da se to može ali u suštini to je samo ruski rulet.
Kad netko ko ja radi mjesec dva pa ode na par dana doma onda mu nije stalo do jurnjave i potpuno mu je svejedno dal će doći za 9 ili 10 sati,samo da dođe.Staneš na benzinskoj pa wc,pa kava,cigareta,rastezanje i nemaš veće sreće od toga da normalno dođeš doma.Meni je samo to bitno dok je recimo bitno nikad odraslim da glumi neku facu po autocesti i da dokazuje sebi i drugima koliko je on poseban to što je glup pa obara brzinske rekorde na cesti punoj svega i svačega.Za to postoje tereni gdje ne mogu ubiti drugog nego samo sebe pa nek tam glume šumahere.
u sustini oke,opisano,NO...ceste su odlicne,ako ne naletis na bajustelu,siroke i sigurne...

E sad brzina...koliko sam ja skužao,NAJSIGURNIJE se putuje najbrzom linijom..Zasto?Jerbo na sporijim linijama,rulaju trulje od auta,busevi,kamijuni,dakle,NAJOPASNIJI subjekti u prometu..I TOD se dogadjaju najvece nesrece,ne na najbrzoj liniji...

Za NAJBRZU liniju postoji nepisano pravilo,strogi kodeks postivanja pravila..zmigavci obavezno,blicanje i upozoravanje,i micanje sa najbrze,ako je netko brzi..
nAJBRZOM linijom se ne mora nuzno pićiti 200-300 kmh,dapace,to je u sustini jako rijetko..putna brzina je prosjek 150-160,sto dosegnu i Dačije..prsjecni maksimum oko 180,i tako to i biva,i svi koji idu 99% vozaca,NAJBRZOM linijom,je itekako odgovorna i svjesna,onoga u sto se upusta..
Nema na najbrzoj liniji kretena,bar ne u Svabiji..NITKO NE ZELI postati pašteta na asfaltu,a to je ishod ako se ne postivaju pravila...

DOLI,iskreno,boli me kuratz..to je zona,uglavnom kretenskih vozaca i zona nepostivanja pravila..mislim na one ,koji su neodgovorni,ne postivaju pravila,i gledaju picke impresionirati snimlkom kilometarborjaca i obrtaljkom,kad vec nemaju dobar argumenat u gaćama doli...

Uglavnom,podrzavam Marca,ali on je stara koska,iskusan vozac..ipak pravilno rezonira..ne ubija brzina,nego nepaznja,neiskustvo i neodgovornost..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 10/5/2020, 10:44

a inače, kazne u prometu dokazano ne pomažu.

kalifornija ima najstrože na svijetu kazne i najsigurnije aute (propisi su stroži nego za ostalih 50 država) a ginu u prometu ko muhe. Ograničenje je inače 88 na sat na otvorenoj cesti i 104 km/h na auto cestama s odvojenim trakama za svaki smjer.

U naseljenim mjestima je ograničenje uglavnom oko 40-50 kmh

Svejedno, Kalifornija ima više mrtvih u prometu godišnje nego cijela njemačka. Oko 3,600.

a nema niti pola stanovništva njemačke.

ali eto "napravili su reda", uveli ograničenja

zanimljivo da texas ima isto mrtvih kao i kalifornija u prometu, doduše ima nešto manje stanovnika, a tamo kaže mi američki vozač kamiona koji je ovdje znao pisat niko ne jebe ograničenja, i murija u principu ne zaustavlja koliko god brzo vozio ako ne radiš sranja. I tamo je ograničenje na auto cesti cca 137 na sat (85 milja) doduše samo u jednom dijelu većinom je mislim 80 ali i to je puno brže od kalifornije. To je oko 129 na sat, ko kod nas

kad ih nisu imali, i kad su auti bili onakvi kakvima ih je Bog stvorio a ne kakvima je NHTSA propisala ginuli su isto ko i sad.

sad u kaliforniji masovno tekstaju dok voze i jasno da ginu ko muhe. A onda krive brzinu.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 10/5/2020, 10:48

ali u njemačkoj ima jedna stvar koja pomaže malom broju smrti u prometu više nego svi drugi propisi, a to je da nema preticanja s desne strane, za to se gubi dozvola. Tu su jako striktni i to je jako, jako dobar propis. Ni na Nirnburgringu (trkaća pista) nema preticanja s desne strane, to napravi i više te nikad neće pustit na stazu.

Kod amera može po auto cesti s pet traka promet teći brže u srednjoj nego u onoj lijevo od nje, i to je uzrok velike većine nesreća na auto cesetama.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by vili40 10/5/2020, 10:54

od sveca i marca odustajem po tom pitanju.Pazi fašizam!Pa propisa je bilo i prije jebenog fašizma i prije auta.Sad je cijeli svijet fašistički jer ograničava brzinu koja je najveći krivac za poginule.Ništa pa maknuti i to ograničenje ali i sva druga koja su puno upitnija od toga pa ćemo svaki po svom.Ja ću po svom dvorištu pucati kakašnjikovim jer koga boli kurac što ja doma radim itd.Pa-pa,bok
VIDEO U Švedskoj napadaju McDonald's, muškarac iz auta pucao po njemu iz kalašnjikova
DRUŠTVENIM mrežama širi se video muškarca koji je kalašnjikovom pucao na prazan McDonald's u švedskom Stockholmu. Policija istražuje incident.
Muškarac je pucao iz BMW-a u vožnji. Dok su prolazili pored restorana vozač mu je rekao da puca što je njegov prijatelj s kalašnjikovom i napravio.
Policija je došla na mjesto događaja i identificirala nekoliko rupa od metaka na znaku restorana.

Samo nekoliko sati ranije policija se u gradu Trollhattanu bavila drugim incidentom u fast-food restoranu kada je dvije grupe huligana demoliralo McDonald's. Napadali su ljude u restoranu, bacali namještaj, a oštetili su i nekoliko automobila parkiranih ispred.
Kada je policija stigla, huligani su pobjegli sa scene.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-u-svedskoj-napadaju-mcdonalds-muskarac-iz-auta-pucao-po-njemu-iz-kalasnjikova/2181768.aspx
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by dijagram 10/5/2020, 10:57

vili40 wrote:od sveca i marca odustajem po tom pitanju.Pazi fašizam!Pa propisa je bilo i prije jebenog fašizma i prije auta.Sad je cijeli svijet fašistički jer ograničava brzinu koja je najveći krivac za poginule.Ništa pa maknuti i to ograničenje ali i sva druga koja su puno upitnija od toga pa ćemo svaki po svom.Ja ću po svom dvorištu pucati kakašnjikovim jer koga boli kurac što ja doma radim itd.Pa-pa,bok
VIDEO U Švedskoj napadaju McDonald's, muškarac iz auta pucao po njemu iz kalašnjikova
DRUŠTVENIM mrežama širi se video muškarca koji je kalašnjikovom pucao na prazan McDonald's u švedskom Stockholmu. Policija istražuje incident.
Muškarac je pucao iz BMW-a u vožnji. Dok su prolazili pored restorana vozač mu je rekao da puca što je njegov prijatelj s kalašnjikovom i napravio.
Policija je došla na mjesto događaja i identificirala nekoliko rupa od metaka na znaku restorana.

Samo nekoliko sati ranije policija se u gradu Trollhattanu bavila drugim incidentom u fast-food restoranu kada je dvije grupe huligana demoliralo McDonald's. Napadali su ljude u restoranu, bacali namještaj, a oštetili su i nekoliko automobila parkiranih ispred.
Kada je policija stigla, huligani su pobjegli sa scene.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-u-svedskoj-napadaju-mcdonalds-muskarac-iz-auta-pucao-po-njemu-iz-kalasnjikova/2181768.aspx
sorina ekipa malo uvodi reda glupavim svedima
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18833
2015-08-09


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Guest 10/5/2020, 11:11

nish od kaznija..ako je covjek glup i neodgovran,ne pomaze mu niti kazna..

rumunji ovdje masovno ostaju bez vozacke,placaju po vise stotina ojra kaznu,pa se onda natovare ostalim rumunjima u auto,pa se napju,pa onda ......

lik je pobro vec 3 kazne za bitno prekoracenje brzine..kazneni bodovi,ovo i ono...i sad,na cemu kreten padne...okranicenja u GRADU na 40,na alejama..svi voze 40,a on,prema NJEGOVIM rjecima,prosao kroz crveno,iako je opet prema njegovim rjecima vozio 20-30(!!!!)..pa jebote,to stanes u mjestu,samo bocnes kocnicu...
Nego tele je zverlalo okolonaokolo,a nije pazilo na semafore..kreten..i fino ga usliko onaj radarski stup...sada se skupio ko picka i ceka posto od policije..posto je 4vrta kazna,ne znam tocno sto bude,nisam se interesirao,ali bi mogao gadno fasovati i novcanom kaznom i poduzim oduzimanjem vozacke..
dakle,kazne ne pomazu,ako si kreten..nemaju smisla,osim ispendreciti i zalockati u bajbuk..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by vili40 10/5/2020, 11:22

Legendovich wrote:nish od kaznija..ako je covjek glup i neodgovran,ne pomaze mu niti kazna..

rumunji ovdje masovno ostaju bez vozacke,placaju po vise stotina ojra kaznu,pa se onda natovare ostalim rumunjima u auto,pa se napju,pa onda ......

lik je pobro vec 3 kazne za bitno prekoracenje brzine..kazneni bodovi,ovo i ono...i sad,na cemu kreten padne...okranicenja u GRADU na 40,na alejama..svi voze 40,a on,prema NJEGOVIM rjecima,prosao kroz crveno,iako je opet prema njegovim rjecima vozio 20-30(!!!!)..pa jebote,to stanes u mjestu,samo bocnes kocnicu...
Nego tele je zverlalo okolonaokolo,a nije pazilo na semafore..kreten..i fino ga usliko onaj radarski stup...sada se skupio ko picka i ceka posto od policije..posto je 4vrta kazna,ne znam tocno sto bude,nisam se interesirao,ali bi mogao gadno fasovati i novcanom kaznom i poduzim oduzimanjem vozacke..
dakle,kazne ne pomazu,ako si kreten..nemaju smisla,osim ispendreciti i zalockati u bajbuk..
rekao sam da neću ali jebiga... :D
tu si sam dematnirao sebe,veliš za ovog papka da se skupio ko pička?Jel ga malo lupio fašist švabo i otrijeznio ili će morati još pa netko će popustiti,budala teško popusti ali popustit će,ne vjerujem da će taj rumunj srušiti njemački sistem.Sa budaletinama ne možeš drugačije.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Guest 10/5/2020, 11:25

vili40 wrote:
Legendovich wrote:nish od kaznija..ako je covjek glup i neodgovran,ne pomaze mu niti kazna..

rumunji ovdje masovno ostaju bez vozacke,placaju po vise stotina ojra kaznu,pa se onda natovare ostalim rumunjima u auto,pa se napju,pa onda ......

lik je pobro vec 3 kazne za bitno prekoracenje brzine..kazneni bodovi,ovo i ono...i sad,na cemu kreten padne...okranicenja u GRADU na 40,na alejama..svi voze 40,a on,prema NJEGOVIM rjecima,prosao kroz crveno,iako je opet prema njegovim rjecima vozio 20-30(!!!!)..pa jebote,to stanes u mjestu,samo bocnes kocnicu...
Nego tele je zverlalo okolonaokolo,a nije pazilo na semafore..kreten..i fino ga usliko onaj radarski stup...sada se skupio ko picka i ceka posto od policije..posto je 4vrta kazna,ne znam tocno sto bude,nisam se interesirao,ali bi mogao gadno fasovati i novcanom kaznom i poduzim oduzimanjem vozacke..
dakle,kazne ne pomazu,ako si kreten..nemaju smisla,osim ispendreciti i zalockati u bajbuk..
rekao sam da neću ali jebiga... :D
tu si sam dematnirao sebe,veliš za ovog papka da se skupio ko pička?Jel ga malo lupio fašist švabo i otrijeznio ili će morati još pa netko će popustiti,budala teško popusti ali popustit će,ne vjerujem da će taj rumunj srušiti njemački sistem.Sa budaletinama ne možeš drugačije.
nema tu oxija,vili,nema,jerbo se tip skupio,ali dok sve prodje,opet ce po istom,ZATO KAZNA NE VRIJEDI...inace ne bi bile niti prve tri kazne,nego samo jedna,max dvi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by vili40 10/5/2020, 11:35

Legendovich wrote:
vili40 wrote:
Legendovich wrote:nish od kaznija..ako je covjek glup i neodgovran,ne pomaze mu niti kazna..

rumunji ovdje masovno ostaju bez vozacke,placaju po vise stotina ojra kaznu,pa se onda natovare ostalim rumunjima u auto,pa se napju,pa onda ......

lik je pobro vec 3 kazne za bitno prekoracenje brzine..kazneni bodovi,ovo i ono...i sad,na cemu kreten padne...okranicenja u GRADU na 40,na alejama..svi voze 40,a on,prema NJEGOVIM rjecima,prosao kroz crveno,iako je opet prema njegovim rjecima vozio 20-30(!!!!)..pa jebote,to stanes u mjestu,samo bocnes kocnicu...
Nego tele je zverlalo okolonaokolo,a nije pazilo na semafore..kreten..i fino ga usliko onaj radarski stup...sada se skupio ko picka i ceka posto od policije..posto je 4vrta kazna,ne znam tocno sto bude,nisam se interesirao,ali bi mogao gadno fasovati i novcanom kaznom i poduzim oduzimanjem vozacke..
dakle,kazne ne pomazu,ako si kreten..nemaju smisla,osim ispendreciti i zalockati u bajbuk..
rekao sam da neću ali jebiga... :D
tu si sam dematnirao sebe,veliš za ovog papka da se skupio ko pička?Jel ga malo lupio fašist švabo i otrijeznio ili će morati još pa netko će popustiti,budala teško popusti ali popustit će,ne vjerujem da će taj rumunj srušiti njemački sistem.Sa budaletinama ne možeš drugačije.
nema tu oxija,vili,nema,jerbo se tip skupio,ali dok sve prodje,opet ce po istom,ZATO KAZNA NE VRIJEDI...inace ne bi bile niti prve tri kazne,nego samo jedna,max dvi
I kaj onda,ubiti budalu?Ja sam u puno slučajeva svojih kolega vidio da kazne djeluju ali oni izgleda nisu bili nepopravljivi.Da vidiš kako nakon dvije,tri kazne paze,milina jedna,možeš u autu i odrijemati malo a ispočetka te vozi ko da te je ukrao,valjda je htio pokazati da on i nije tako bez veze kako izgleda. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by darth_vader 10/5/2020, 11:36

marcellus wrote:problem je što danas dječaci nemaju kad i gdje biti dječaci.


Ako se samo jednom potuku u školi to im ulazi u dosje i nikad više u životu neće moći imati dobar posao ili karijeru

ako brzo voze naći će se na stupu srama

ako dobace nešto curi u prolazu a njoj se to ne dopadne onda su praktički silovatelji

ostaje opijanje do besvijesti i drogiranje, to je neškodljivo i prema tome je društvo tolerantno.


Patetičan si... u automobilma većinom ionako divljaju većinom impotentne pičkice... nekom tko ne sumnja u svoju muškost, auto ne služi za produžetak ili supstitut kurca...ni kao viagra.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Guest 10/5/2020, 11:43

vili40 wrote:
Legendovich wrote:
vili40 wrote:
Legendovich wrote:nish od kaznija..ako je covjek glup i neodgovran,ne pomaze mu niti kazna..

rumunji ovdje masovno ostaju bez vozacke,placaju po vise stotina ojra kaznu,pa se onda natovare ostalim rumunjima u auto,pa se napju,pa onda ......

lik je pobro vec 3 kazne za bitno prekoracenje brzine..kazneni bodovi,ovo i ono...i sad,na cemu kreten padne...okranicenja u GRADU na 40,na alejama..svi voze 40,a on,prema NJEGOVIM rjecima,prosao kroz crveno,iako je opet prema njegovim rjecima vozio 20-30(!!!!)..pa jebote,to stanes u mjestu,samo bocnes kocnicu...
Nego tele je zverlalo okolonaokolo,a nije pazilo na semafore..kreten..i fino ga usliko onaj radarski stup...sada se skupio ko picka i ceka posto od policije..posto je 4vrta kazna,ne znam tocno sto bude,nisam se interesirao,ali bi mogao gadno fasovati i novcanom kaznom i poduzim oduzimanjem vozacke..
dakle,kazne ne pomazu,ako si kreten..nemaju smisla,osim ispendreciti i zalockati u bajbuk..
rekao sam da neću ali jebiga... :D
tu si sam dematnirao sebe,veliš za ovog papka da se skupio ko pička?Jel ga malo lupio fašist švabo i otrijeznio ili će morati još pa netko će popustiti,budala teško popusti ali popustit će,ne vjerujem da će taj rumunj srušiti njemački sistem.Sa budaletinama ne možeš drugačije.
nema tu oxija,vili,nema,jerbo se tip skupio,ali dok sve prodje,opet ce po istom,ZATO KAZNA NE VRIJEDI...inace ne bi bile niti prve tri kazne,nego samo jedna,max dvi
I kaj onda,ubiti budalu?Ja sam u puno slučajeva svojih kolega vidio da kazne djeluju ali oni izgleda nisu bili nepopravljivi.Da vidiš kako nakon dvije,tri kazne paze,milina jedna,možeš u autu i odrijemati malo a ispočetka te vozi ko da te je ukrao,valjda je htio pokazati da on i nije tako bez veze kako izgleda. :D
ja bih ih pustio da divljaju i rade sto pozele,..ako ce se ubiti,so bi it...DOK NEKOG NE UBIJU,OSAKATE ILI POSPREME U INVALIDSKA,a onda ih natjerao da se za tu/te osobe brinu financijski do kraja zivota..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Guest 10/5/2020, 11:44

dobro ako je osoba mrtva,ne mosh se za nju brinuti..onda bi vrijedilo ono pravilo oko za oko,od obitelji ubijene osobe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by darth_vader 10/5/2020, 11:51

Ne može ni to nikog vratiti, ali baš ako ne može neka derišičad bez adrenalina i fali im dokazivanja, mogu uvijek pokušati sa parkourom ili free climbingom... ili jednostavnije bauštelom.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 8 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 16 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum