ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladi vozaci i smrt na cestama

Page 7 of 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Go down

Ogranicenja voznje/vozila mladih vozaca

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Vote_lcap31%Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Vote_rcap 31% 
[ 5 ]
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Vote_lcap31%Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Vote_rcap 31% 
[ 5 ]
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Vote_lcap38%Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Vote_rcap 38% 
[ 6 ]
 
Total Votes : 16
 
 
Poll closed

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Sora 9/5/2020, 18:39

Noor wrote:
marcellus wrote:inače jednom sam preko učke uspio uništiti posve nove kočnice, doduše zamjenske i loše, nisu izdržale tjedan dana jebiga

učka majka za vozit, zajeban je spust doduše
hehe, ja sam je 2x prošla i po snijegu :)
ja sam s fićom prošla preko sljemena , od stubice do gračana, 
još je bilom ledeno doba

Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Maggie19 9/5/2020, 20:18

Nije tema hvaljenje vasih vozackih i inih uspjeha isposobnosti te vracanje u mladost kad vam se ruke nisu tresle i sve ste vidjeli na vrijeme.
;-D
Tema je mlađarija i kako doci u kraj ovim precestim tragedijama.
Nije svatko, kao.vi, spretan, brz, razborit, sa odlicnom preglednoscu i jos boljom motorikom. ;-@
Stavite se u poziciju nekoga od 18 ili 23, sa ispranim mozgom deterdzentom.zvanim povrsnost i neodgovornost, agresija na najjacu.
Odgoj je vazan, ali danas, na zalost, ne i primaran.
Konstruktivnije malo od vas ocekujem.
;-))

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by vili40 9/5/2020, 20:34

Maggie19 wrote:Nije tema hvaljenje vasih vozackih i inih uspjeha isposobnosti te vracanje u mladost kad vam se ruke nisu tresle i sve ste vidjeli na vrijeme.
;-D
Tema je mlađarija i kako doci u kraj ovim precestim tragedijama.
Nije svatko, kao.vi, spretan, brz, razborit, sa odlicnom preglednoscu i jos boljom motorikom. ;-@
Stavite se u poziciju nekoga od 18 ili 23, sa ispranim mozgom deterdzentom.zvanim povrsnost i neodgovornost, agresija na najjacu.
Odgoj je vazan, ali danas, na zalost, ne i primaran.
Konstruktivnije malo od vas ocekujem.
;-))
problem je malo širi,nisu problem samo oni između 18 i 23,po mom iskustvu ta "mladost" i nezrelost se često iskazuje i u kasnijim godinama.Ti su još gori jer misle da su pokupili svu pamet ovoga svijeta i niko njima neće "objašnjavati".I ti su isti po pitanju e neće mene nitko proći mamu mu jebem kad sam ja jedini na svijetu špic šofer.
Uglavnom bez represije ništa jer kad takav matori odgoji svoje dijete neće ni dijete biti bolje.Čitav svijet kažnjava ne zato jer su fašisti nego zato jer ugrožavaju i ubijaju druge normalne,bez kažnjavanja ništa a ja sam i napisao kako.Mi svako malo pa nešto prepisujemo od nijemaca ali ko slućajno izostavljamo što nama ne paše.
vili40
vili40

Male
Posts : 10986
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Guest 9/5/2020, 22:27

Pa vrlo jednostavno,kako rekoh..nEK SE TOJ MLADJARIJI dozvoli da si kupe auto,svojim zaradjenim novcem..dakle,prije 30-35 godina,doli,nece auta vidjeti,a pogotovo sjesti u njega..kasnije,a valjda zrelije godine ucine svoje..
dolje su ,ne samo mladi,nego svi neodgovorni,bahati,argogantni,roditelji,drustvo i ostali

žVodje su i mladi svabi,kad sjedfnu u auto od 300 PSa,vrlo odgovorni,cak mozda i vise od starijih..
ovdje jedino balkanerija,turcadija znaju nagaziti po gasu..

problem su i bahati i arogantni roditelji,koji sebe reklamiraju preko svoje djece,da "pokazu sto imaju"...cisto turski mentalitet..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by darth_vader 9/5/2020, 22:36

Maggie19 wrote:Nije tema hvaljenje vasih vozackih i inih uspjeha isposobnosti te vracanje u mladost kad vam se ruke nisu tresle i sve ste vidjeli na vrijeme.
;-D
Tema je mlađarija i kako doci u kraj ovim precestim tragedijama.
Nije svatko, kao.vi, spretan, brz, razborit, sa odlicnom preglednoscu i jos boljom motorikom. ;-@
Stavite se u poziciju nekoga od 18 ili 23, sa ispranim mozgom deterdzentom.zvanim povrsnost i neodgovornost, agresija na najjacu.
Odgoj je vazan, ali danas, na zalost, ne i primaran.
Konstruktivnije malo od vas ocekujem.
;-))

Batina je iz raja izašla. Ne ide kostruktivnije od tog.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by epikur37 9/5/2020, 22:38

Maggie19 wrote:Nije tema hvaljenje vasih vozackih i inih uspjeha isposobnosti t
;-))

Ja autom ne idem dalje od bibinja...rijetko do turnja...

Nije da loše vozim, nego sam volan i cesta me toliko uspavljuju i do0sadni su mi da nisam sposoban voziti na duže kilometre.

Radije ću pretrčati 40 km nego odvoziti.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 9/5/2020, 22:41

vili40 wrote:
marcellus wrote:
vili40 wrote:
marcellus wrote:ukinut ograničenje brzine ko u njemačkoj, to su gluposti

kakve veze imaju ograničenja? Jesu vozili po ograničenju? Kazne nemaju efekta.

a ubite se možeš u autu od 75 konja (ako takvih još uopće ima) ko i u onom od 500

ja sam učio vozit na stojadinu od 55 konja pa sam ga znao nadžarit 140 preko mosta u zagrebu ili po aveniji, samo to đubre za razliku od mercedesa, bemveja i audija nije imalo kočnice, bar ne takve koje si mogo stisnut malo jače pri brzinama iznad sto a da te ne baci s ceste

a i nikad nisi znao kaćese šta polomit ili otpast, kakav kurac abs i kontrola stabilnosti

ovo je ionako čisti fašizam s tim ograničenjima, najbolje da zabrane onda ljudima uopće vozit
baš u njemačkoj nema divljanja po naseljenim mjestima kad je sve pokriveno kamerama,kako su oni jednostavno tome stali na kraj.Dođe gore naš fakin i veliš mu da pripazi na vožnju ali on je frajer i to tako dugo dok ne nakupi par kazni.I onda mir božji,prizemljili ga a bez da je policija na cesti.Ajd se tamo vozi 120 pokraj škole ak si daso.

ne, švapska murija je dosta naci ali na autocesti možeš vozit 300 i nitko to ne smatra divljanjem.

i to mi je dovoljno

ja sam se znao s ekipom nać išli smo s autićima, isključivo dvosjedi cabrio, otić u italiju naganjat se po brdima jer tamo nema murije, kamera, pizda materinih, dolomiti i to.

ali realno, to je opasno. Autocesta nije opasna, ali danas se ljudi naganjaju po cestama u vukojebinama jer na autocesti su stroge kontrole, a ja mogu po staroj cesti za rijeku vozit prosjek stotku a bogami staru cestu prema splitu dijelove možeš vozit 200. Nema pješaka, kuća, naseljenih mjesta, kamera ni murije, ali ipak preferiram auto cestu za ispitivanje kolko brzo auto ide. Ali eto, ne ide... osim u švabiji

ne znam od kud da počnem :D švapska murija?Korektna,nepotkupljiva,smirena i što je još najbolje rijetko ćeš je vidjet.
Voziti 300?Svašta,to je moguće jako rijetko jer se moraju poklopiti mnoge stvari,na svako malo pa rade na autoputu pa suženje pa ograničenje itd.Ti ne možeš voziti 300 ako si i malo normalan i računati po tim gužvama da ti nitko ne podleti,puste priče.
Auto cesta nije opasna?Ne znam statistiku ali nagledao sam se svega i svačega,pa onda zatvore cestu a ti čekaš pa čekaš i gledaš na desetke hitnih,policije,vatrogasce a često i helikoptere.Jebi ga,budaletina se probala voziti 300 pa poginule odvoze ko da je ruknula granata u masu.
I za kraj,ne znam od kada,ali njemačka već neko vrijeme razmišlja da ograniči brzinu na autoputevima jer lako bi oni sa svojim njemcima ali taj autoput siluju budaletine iz drugih zemalja a naš balkan je nepresušni rasadnik kamikaza optimista,morat će radi nas.

pa neš po gužvi vozit 300. I naravno da su ograničenja na dijelovima auto ceste.
ali generalno nije problem



podleti? Kak podleti? Promijeni traku bez gledanja u retrovizor i žmigavca? To treba strijeljat. To je pokušaj ubojstva.

Njemačka nema ograničenja brzine na auto cesti i ima oko 3.000 mrtvih u prometu godišnje, od toga najmanje na auto cestama - nešto preko 300.



"In 2014, autobahns carried 31% of motorized road traffic while accounting for 11% of Germany's traffic deaths. The autobahn fatality rate of 1.6 deaths per billion travel-kilometres compared favorably with the 4.6 rate on urban streets and 6.5 rate on rural roads.


S druge strane, SAD imaju ekstremno oštra ograničenja brzine, uglavnom je 55 ili 65 milja na auto cesti (88 kmh do 105 kmh) i imaju 38.000 mrtvih godišnje na cestama.


Njemačka:

Road fatalities per 100,000 inhabitants per year 4.1
Road fatalities per 100,000 motor vehicles 6.4

SAD:
More than 38,000 people die every year in crashes on U.S. roadways. The U.S. traffic fatality rate is 12.4 deaths per 100,000 inhabitants.



Dakle, u SAD, iako imaju najstroža ograničenja na svijetu, gine 12 puta više ljudi nego u Njemačkoj u prometu, a relativno na broj stanovnika jedno tri cijela nešto puta više.

Na auto cestama je razlika još veća.

Razlog? Ameri na auto cesti jedu hamburgere, šminkaju se, piju sokove, mobiteliziraju. Nemoguće je ostati koncentriran na vožnju dulje vremena pri 90 na sat. A kad se zabiješ u ogradu ili drvo sa 90 na sat jednako si mrtav ko i kad se zabiješ sa 300.

Švabe kad voze, voze, uglavnom.


Last edited by marcellus on 9/5/2020, 22:44; edited 1 time in total

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45977
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 9/5/2020, 22:43

zanimljiva je inače statistika u montani, jedinoj državi SAD koja od 73. na ovamo jedno vrijeme nije imala nikakvih ograničenja brzine.

kad su ih uveli broj mrtvih na cestama je znatno porastao.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45977
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 9/5/2020, 22:48

i još nešto - daleko se najviše u prometu gine u gradu, i to pri brzinama od oko 60 do 100 na sat.

nesreće pri velikim brzinama uvijek skandaliziraju javnost pa se stvara fama oko toga, ali u biti tisuće ljudi ginu godišnje pri posve normalnim, niskim brzinama. Jer jebeno ne paze.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45977
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by darth_vader 9/5/2020, 22:48

Podleti kad idiot koji vozi 320 na sat misli da je savršeno vidljiv nekome u retrovizoru, a leti 100 metara u sekundi zapravo... i misli da su svi dužni paziti na njega debila ne uzimajući u obzir moguće nepredviđene situacije na cesti... e pa krivo misli, zato ga i poslije skupljaju razasutog sa špatulom u krugu 100 metara...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by epikur37 9/5/2020, 22:49

marc ti ne popuštaš...glede brzine..eto super da su dečki vozili 120 na sat oko poluotoka...divota...

eno ih na groblju
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 9/5/2020, 22:50

Legendovich wrote:Pa vrlo jednostavno,kako rekoh..nEK SE TOJ MLADJARIJI dozvoli da si kupe auto,svojim zaradjenim novcem..dakle,prije 30-35 godina,doli,nece auta vidjeti,a pogotovo sjesti u njega..kasnije,a valjda zrelije godine ucine svoje..

nadaj se... moj auto je kupljen mojim novcem, a zrele godine su učinile svoje utoliko da bolje znam gdje mogu naletit na muriju.

punac je u mladosti vozio moto utrke na preluci s MV agustom, tek iza 80. je počeo vozit nešto sporije. Jer ne vidi više tolko dobro.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45977
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 9/5/2020, 22:50

epikur37 wrote:marc ti ne popuštaš...glede brzine..eto super da su dečki vozili 120 na sat oko poluotoka...divota...

eno ih na groblju

da znaju vozit bili bi živi.


_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45977
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by epikur37 9/5/2020, 22:52

marcellus wrote:
epikur37 wrote:marc ti ne popuštaš...glede brzine..eto super da su dečki vozili 120 na sat oko poluotoka...divota...

eno ih na groblju

da znaju vozit bili bi živi.


super...da znaju mogli su i 220 navući...taman od Ine do peškarije...

Mislim da imaš fiks ideju s brzinom i konceptom slobode
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 9/5/2020, 22:53

jasambrend wrote:Podleti kad idiot koji vozi 320 na sat misli da je savršeno vidljiv nekome u retrovizoru, a leti 100 metara u sekundi zapravo... i misli da su svi dužni paziti na njega debila ne uzimajući u obzir moguće nepredviđene situacije na cesti... e pa krivo misli, zato ga i poslije skupljaju razasutog sa špatulom u krugu 100 metara...

naravno da treba pazit na retrovizor, i naravno da si i te kako vidljiv...

ja sam jednom skoro usred noći naletio na tamić koji je vozio s neispravna oba stražnja svjetla po auto cesti jedno 40 na sat... jel problem što ja vozim brzo ili što takve idiote netko pušta na cestu?

naravno da su svi dužni paziti na auto cesti, i naravno da za mijenjanje trake bez žmigavca treba oduzimat dozvolu na dvije godine najmanje. To su ubojice.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45977
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Guest 9/5/2020, 22:55

epikur37 wrote:marc ti ne popuštaš...glede brzine..eto super da su dečki vozili 120 na sat oko poluotoka...divota...

eno ih na groblju
rjesenje problema..nabrijes 210-220...i onda usporis na 120..kao da trcis pjesice,a refleksi ti na maximumu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by darth_vader 9/5/2020, 22:58

Legendovich wrote:
epikur37 wrote:marc ti ne popuštaš...glede brzine..eto super da su dečki vozili 120 na sat oko poluotoka...divota...

eno ih na groblju
rjesenje problema..nabrijes 210-220...i onda usporis na 120..kao da trcis pjesice,a refleksi ti na maximumu...

Cesta bez preglednosti veće od 100 metara s pet pješačkih u kilometar... tkogod pregazi nekog tako u gradu, rodbina unesrećenog mu ima pravo sasuti cijeli okvir u blentavu bulju i bez suđenja, a ne debile još žaliti kad poginu tako...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Guest 9/5/2020, 23:01

jasambrend wrote:
Legendovich wrote:
epikur37 wrote:marc ti ne popuštaš...glede brzine..eto super da su dečki vozili 120 na sat oko poluotoka...divota...

eno ih na groblju
rjesenje problema..nabrijes 210-220...i onda usporis na 120..kao da trcis pjesice,a refleksi ti na maximumu...

Cesta bez preglednosti veće od 100 metara s pet pješačkih u kilometar... tkogod pregazi nekog tako u gradu, rodbina unesrećenog mu ima pravo sasuti cijeli okvir u blentavu bulju i bez suđenja, a ne debile još žaliti...
slazem se..odgovornost prema drugima prije svega..ako se kockas sam osa sebom,tvoj problem..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 9/5/2020, 23:05

jasambrend wrote:
Legendovich wrote:
epikur37 wrote:marc ti ne popuštaš...glede brzine..eto super da su dečki vozili 120 na sat oko poluotoka...divota...

eno ih na groblju
rjesenje problema..nabrijes 210-220...i onda usporis na 120..kao da trcis pjesice,a refleksi ti na maximumu...

Cesta bez preglednosti veće od 100 metara s pet pješačkih u kilometar... tkogod pregazi nekog tako u gradu, rodbina unesrećenog mu ima pravo sasuti cijeli okvir u blentavu bulju i bez suđenja, a ne debile još žaliti...

gle niko ko zna vozit neće vozit na pretpostavku, to je amaterski. Znači ako je vidljivost 100 metara moraš bit siguran da možeš zaustavit auto ako ti nešto izleti velikom brzinom na tih 100 metara. Ako postoje pješaci i ceste sa strane moraš računat da će ti pješak izletjet pred tebe bez da gleda.

Drugim riječima brzinu jasno treba prilagodit, to i je cijelo umijeće. Ali ograničenja su uglavnom rađena prema 98 postotnom vozaču. To znači da su ograničenja brzine pri kojima 98 posto vozača može sigurno upravljati vozilima. Drugim riječima, ograničenja su za najgore od najgorih vozača. Da i oni budu sigurni pri tim brzinama. Ljudi koji spadaju u gornjih 10, 5 ili 2 posto vozača po sposobnostima mogu voziti duplo brže od ograničenja i i dalje biti sigurniji od nesposobne budale koja vozi po ograničenju.


_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45977
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 9/5/2020, 23:08

inače još nešto, ja kad vozim vozim, osim naravno ako vozim na posao po gradu u gužvi ili kad vozim posve sporo... znači ne razgovaram sa suvozačem ni na mobitel, ni hands free ni nikako, ne slušam radio, ne radim ništa drugo osim što vozim. Nikad ne vozim jednom rukom, vozim štreberski, s optimalno namještenim sicem a ne da ko pol vozača napol ležim u autu jer tako nije moguće brzo reagirat, ruke uvijek imam na 10 do 2, auto je uvijek u brzini u kojoj treba bit a ne da trokira pri 50 u petoj, pazim na takve stvari. Vožnja je ozbiljna stvar, a ne nešto što se radi usput, i retrovizor služi za gledanje ko ti dolazi odostraga a ne za popravljanje šminke.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45977
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by vili40 10/5/2020, 07:08

marc,razgovarao sam sa mnogim njemcima pa ako lažu oni lažem i ja.To što nema ograničenja na njemačkim autocestama je najviše razlog jaka njemačka autoidustrija i njihov jak utjecaj.I bilo je to ok ali promijenile su se stvari.Sve veće gužve i sve više turaka,balkanaca,poljaka i ostalih vozača bez temeljne saobračajne kulture su dovele do toga da sad i sami njemci dižu galamu i dosta je izgledno da će se morati i tu napraviti red.Njemačke autoceste su precijenjene,ako je prođeš na stotine puta uzduž i popreko ko ja onda to itekako vidiš,stalni popravci,proširenja,gužve a na sve to kamikaze,pa oni umorni i neoprezni itd.Jednostavno ti se tamo ne možeš voziti 300 ako imaš imalo mozga,ne možeš ni 250.200 je granica ludosti.Imao ti ferari ili porše badava ti jer se ne možeš ako si imalo pametan kockati što će na stotine vozača ispred tebe napraviti.Pa autocesta je živa,svako malo pa se netko prestrojava,pa se gura,pa kamion krene preticati drugi kamion i to potraje i često dolazi do grešaka.Velim,treba biti lud ili blesav pa se tamo zaletavat i vozit preko 200.Doduše ima dionica,momenata i kad su vremenske prilike dobre da se to može ali u suštini to je samo ruski rulet.
Kad netko ko ja radi mjesec dva pa ode na par dana doma onda mu nije stalo do jurnjave i potpuno mu je svejedno dal će doći za 9 ili 10 sati,samo da dođe.Staneš na benzinskoj pa wc,pa kava,cigareta,rastezanje i nemaš veće sreće od toga da normalno dođeš doma.Meni je samo to bitno dok je recimo bitno nikad odraslim da glumi neku facu po autocesti i da dokazuje sebi i drugima koliko je on poseban to što je glup pa obara brzinske rekorde na cesti punoj svega i svačega.Za to postoje tereni gdje ne mogu ubiti drugog nego samo sebe pa nek tam glume šumahere.
vili40
vili40

Male
Posts : 10986
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 7 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum