ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Ero Thu 28 Apr - 12:29

Stazić napada Hasanbegovića: Cijela kultura će stati pod jednu ustašku kapu
 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) GetImage 
Nenad Stazić  Izvor: Pixsell , Autor:Patrik Macek/PIXSELL

  • Autor: tportal.hr/Hina

SDP-ov zastupnik Nenad Stazić pozvao je u četvrtak u Saboru kulturne djelatnike da dignu glas protiv smanjenju sredstava za financiranje zaklade Kultura Nova, ustvrdivši da će, ne učine li to, 'nakon ove vlade i ministra ostatci kulture stati pod jednu ustašku kapu'
Vezane teme

Stazić je to rekao nakon stanke koju je zatražio u ime Kluba SDP-a, podsjetivši kako je ministar Zlatko Hasanbegović poništio nekoliko javnih poziva za imenovanje upravnog odbora i ravnatelja Zaklade, koja će od 1. svibnja ostati bez kompletne uprave.

Naglasio je kako je riječ o zakladi koja je kroz program podrške u 2015. podržala 118 projekata te koja treba provesti i jedan UNESCO-ov projekt vrijedan 202.000 kuna. "Nama UNESCO daje novce, a ministar se trudi da učini sve kako bi zaklada koja ga treba provesti prestala postojati", ustvrdio je Stazić.

Od Ministarstva uprave zatražio je da žurno imenuje povjerenika koji će do izbora nove uprave voditi Zakladu.

'Ako do toga ne dođe, pozivamo sve kulturne radnike kojima je stalo do očuvanja kulture u Hrvatskoj, koja je ozbiljno ugrožena djelovanjem ove vlade i ministra, da dignu svoj glas i da ne dopuste daljnje devastiranje kulture. Možda neće biti dovoljno dići samo glas, možda ćemo morati podići i šator, imamo sad upražnjeno mjesto, da pod taj šator sakrijemo sve što je ostalo od kulture u Hrvatskoj. Ne napravimo li to, onda će ti ostatci kulture nakon ove vlade i ministra stati jedino pod jednu ustašku kapu', ustvrdio je Stazić.

Nada Turina Đurić (HNS) kazala je, pak, kako je vrijeđa to što se smanjuje novac za kulturne ustanove i projekte u primorju i Rijeci.

'Jednoj od najkvalitetnijih institucija, HNK Ivana plemenitog Zajca, uskraćena su sredstva pod isprikom da se program ne uklapa u kriterije ministarstva. S obzirom na znanu situaciju koju smo imali u javnoj debati oko HNK u Rijeci, da se na ovaj način pokušava onemogućiti realizacija programa, s krajnjom intencijom da se pokuša maknuti osobu s čelnog mjesta', uvjerena je Turina Đurić.

Ministra Hasanbegovića je pozvala da preispita i odluku o smanjenju proračunskih davanja za dnevnik talijanske manjine 'La voce del popolo', koji je, kaže, dio tradicije i kulture te stvar poštivanja nacionalne manjine.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Ero Thu 28 Apr - 12:30

Treba to najprije gurnut ispod titovke, pa neka tek onda  slobodno prodiše.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by abraham Thu 28 Apr - 12:33

Stazic diktria tempo i smijer rasprava u Sabor-u. Odoh se ranit. Kila mozga????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by sitting_bull Thu 28 Apr - 12:37

tužibaba bosanskih korijena priča o kulturi...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by vuksadinare Thu 28 Apr - 12:39

Kukulele...sad kad se pare daju onima kojima se do sad nisu davali ili malo..kuknjava..po cemu je hnk rijeka bolji od hnk osijek ili splita...hnk osijek fantasticne predstave ima..a od prosle vlade je mizeriju dobijao samo zato sto je na celnom mjestu bio covjek blizak hdzu....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Guest Thu 28 Apr - 12:40

abraham wrote:Stazic diktria tempo i smijer rasprava u Sabor-u. Odoh se ranit. Kila mozga????

Stazić rulz :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Ero Thu 28 Apr - 12:41

sitting_bull wrote:tužibaba bosanskih korijena priča o kulturi...
Stazić? Ko bi reka... :)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by vuksadinare Thu 28 Apr - 12:43

Naravno u hnk osijeku nevigraju predstave 'tudjmane jebem ti mater' i 'ante gotovino jebem ti mater'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Ero Thu 28 Apr - 12:44

Noor wrote:
abraham wrote:Stazic diktria tempo i smijer rasprava u Sabor-u. Odoh se ranit. Kila mozga????

Stazić rulz :20
Ne očijukaj ti sa Stazićem, on je Evin tip... :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by sitting_bull Thu 28 Apr - 12:45

jedno od onih u koje ne smiješ ugaziti,  a mogu se vidjeti uz plotove i staze.

iz onih uz plotove i staze se ne puši...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Guest Thu 28 Apr - 12:45

Ero wrote:
Noor wrote:
abraham wrote:Stazic diktria tempo i smijer rasprava u Sabor-u. Odoh se ranit. Kila mozga????

Stazić rulz :20
Ne očijukaj ti sa Stazićem, on je Evin tip... :D

Neno mene voli drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Ero Thu 28 Apr - 12:46

Bokte, ovaj Stazić ka da ga je mama udrila lopaton po obrazu. Oštrimice... :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Guest Thu 28 Apr - 12:47

Stazić jebe, ne vadi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Guest Thu 28 Apr - 12:47

Desničari na respirtorima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by sitting_bull Thu 28 Apr - 12:48

karakterno  priplotnjaci iz kojih se puši spadaju pod skupnu imenicu "pizde".

ako glumimo finjake onda "pussy"...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Ero Thu 28 Apr - 12:50

Eva wrote:Stazić jebe, ne vadi
Eno ti ga Noor prisvojila...Ništa ne kaže jel' vadi ili ne... :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Guest Thu 28 Apr - 12:50

Ova smjena vlasti, ak niš pozitivnog ni donijela, bar je sex učinila učestalijim u Hrvata. Svi jebu dnevno 18 puta najmanje i još ga ni ne vade. Bu hrvatski sex turizam jači od tajlandskog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Guest Thu 28 Apr - 12:50

Eva wrote:Stazić jebe, ne vadi

tak i treba..jebeš vađenje u pol posla geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Ero Thu 28 Apr - 12:51

Eva wrote:Desničari na respirtorima
Oporavit će se, važno je da je vama zastavica pala i da niste više u igri.
Sad se dr Hase pita... :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by vuksadinare Thu 28 Apr - 12:52

Stazic stari kosovac
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

 Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :) Empty Re: Cijela kultura ja stala pod jednu titovku :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum