ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skrivena povijest

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Skrivena povijest  Empty Skrivena povijest

Post by Hoholo Mudovski 13/6/2024, 14:26

Većinu nas u školi je učilo da je civilizacija nastala na obali Eufrata i Tigrisa 5 tisuća godina p.n.e.
Ovo mjesto je staro duplo više...

Ekipa ga pošumljava kao Kinezi piramide.



Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by Hoholo Mudovski 13/6/2024, 14:27


_________________
Skrivena povijest  20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by T. 13/6/2024, 15:00

Hoholo Mudovski wrote:Većinu nas u školi je učilo...
hoćeš kazati dezinformiralo...
"učilo" nas je i da je ovo dolje izrađeno iz jednog komada kamena, macom i špicom...
taletiran vajar, mora se priznati...

Skrivena povijest  France13
Skrivena povijest  France14

_________________
Skrivena povijest  60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by AssadNaPodmornici 13/6/2024, 15:13

Pa zašto bi kineska partija to skrivala?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by Hoholo Mudovski 13/6/2024, 15:23

T. wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Većinu nas u školi je učilo...
hoćeš kazati dezinformiralo...
"učilo" nas je i da je ovo dolje izrađeno iz jednog komada kamena, macom i špicom...
taletiran vajar, mora se priznati...

Skrivena povijest  France13
Skrivena povijest  France14

Gledam nekog Japanskog umjetnika koji kao fura ovaj stil + ima moderne alate. Ni blizu nije ovom što su radili davno prije...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by Hoholo Mudovski 13/6/2024, 15:27

AssadNaPodmornici wrote:Pa zašto bi kineska partija to skrivala?

Ne da su samo pošumili piramide, nego su cijelo područje proglasili zabranjenom zonom.
Zanimljivo bi bilo tražiti poveznicu komunističke diktature Kine i Islamske demokratske Turske...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by Hoholo Mudovski 13/6/2024, 15:30

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by AssadNaPodmornici 13/6/2024, 15:33

ja osobno ne virujem da je moderna civilizacija počela 4000 B.C tamo na bliskom istoku, vjerujem da je civilizacija bila prije ledenog doba. 12 000 B.C dakle 8000 godina starija.

Dapače na netflixu je izašao(pazi netflixu) dokumentarac koji istražuje civilizacije , i nalazi dokaze, i povezuje sa lednim dobom.

na zapadu se to više ne skriva. Inače nije bila tu neka "zavjera" , čitao sam zašto se "skrivalo", radilo se u "znanstvenim uhljebima" -

hrpa starih znanstvenika je došla na rukovodeće pozicije istražujući klasičnu povijest, tipa 4000 B.E civilizacije na bliskom istoku.

i sada kada netko dođe i kaže da ima dokaze da su postojale još starije civilizacije, normalno da on ruši njih sa pozicije moći , pa se ovi "brane", "ismijavaju ga" , "izruguju" pa čak i cenzuriraju, napadaju.

To je klasična ljudska priroda ponašanja, pa hrpa vas se ponaša tako, evo prvi si ti,  recimo vjeruješ da je zemlja ravna ploča, ja ti ponudim način kako možeš kroz 15minuta i teleskop(kojeg imaš) sam provjeriti ti kažeš da nećeš.

da si ti tako na čelu pozicije nekih muzeja, institucija, znanstvenih časopisa, ti bi prvi pokušao uništavati ove koji "te izazivaju".

Tako i Xi, nema on veze da on ide skrivati neku povijest Kine. Njemu dođe ista ta "korumpirana struka", predloži da tu posadi stabla i on posadi. Nema on vremena čitati okolo druge znanstvenike koji su manjina a bune se itd.

ali eto , imaš na netflixu dobar dokumenatarac o "alternativnoj povijesti", imaš tonu ali tonu knjiga koje možeš slobodno čitati bez cenzure.

dapače tako da na zapadu se ništa ne skriva, imaš knjige, imaš istraživanja, a i mainstream mediji pišu o tome.

za kinu ne znam i nije me briga

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by Hoholo Mudovski 13/6/2024, 15:36

Partija uči male pionire da su ovo dolje prirodne formacije i u Shanghaju koji je krenuo sa digitalnim kreditima ako budu istraživali ili ne daj Bože govorili da se radi o ljudskim djelima,.a ne prirodnim formacijama, oduzet će im bodove iz digitalnog novčanika pa će mjesecima jesti skakavce...

_________________
Skrivena povijest  20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by AssadNaPodmornici 13/6/2024, 15:37

inače nije tajna , poznato je da na svakom kontinentu imaju piramide i da su stare puno starije nego što opet "main stream struja uhljeba" priznaje.

kako rekoh imaš hrpu knjiga koje možeš kupiti gdje hoćeš, čak i posuditi u knjižnici u splitu, i imaš recimo dobar dokumentarac na netflixu.

problem je sa tom navodnom starijom civilizacijom, postoje naznake da je postojala, ali nema previše dokaza, dok za onu od 4000 B.C imaš zapise, detalje, sve.. za ovu od 12 000 B.C , tek se sada otkrivaju tragovi itd.. ali mislim (ispričavam se ako sam u krivu) nigdje se nije neko pismo otkrilo kao što postoji za sumerane, babilnoce, itd

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by Hoholo Mudovski 13/6/2024, 15:48

AssadNaPodmornici wrote:inače nije tajna , poznato je da na svakom kontinentu imaju piramide i da su stare puno starije nego što opet "main stream struja uhljeba" priznaje.

kako rekoh imaš hrpu knjiga koje možeš kupiti gdje hoćeš, čak i posuditi u knjižnici u splitu, i imaš recimo dobar dokumentarac na netflixu.

problem je sa tom navodnom starijom civilizacijom, postoje naznake da je postojala, ali nema previše dokaza, dok za onu od 4000 B.C imaš zapise, detalje, sve.. za ovu od 12 000 B.C , tek se sada otkrivaju tragovi itd.. ali mislim (ispričavam se ako sam u krivu) nigdje se nije neko pismo otkrilo kao što postoji za sumerane, babilnoce, itd
Zamisli Split nakom što je napušten 12k godina. Beton bi se smrvio, željezo istrunulo, knjige sagnjilee, hardiskovi postali prah... Nitko ne bi znao da je grad postojao. Možda bi ostali jedino Dioklecijanovi podrumi...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by AssadNaPodmornici 13/6/2024, 16:06

Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:inače nije tajna , poznato je da na svakom kontinentu imaju piramide i da su stare puno starije nego što opet "main stream struja uhljeba" priznaje.

kako rekoh imaš hrpu knjiga koje možeš kupiti gdje hoćeš, čak i posuditi u knjižnici u splitu, i imaš recimo dobar dokumentarac na netflixu.

problem je sa tom navodnom starijom civilizacijom, postoje naznake da je postojala, ali nema previše dokaza, dok za onu od 4000 B.C imaš zapise, detalje, sve.. za ovu od 12 000 B.C , tek se sada otkrivaju tragovi itd.. ali mislim (ispričavam se ako sam u krivu) nigdje se nije neko pismo otkrilo kao što postoji za sumerane, babilnoce, itd
Zamisli Split nakom što je napušten 12k godina. Beton bi se smrvio, željezo istrunulo, knjige sagnjilee, hardiskovi postali prah... Nitko ne bi znao da je grad postojao. Možda bi ostali jedino Dioklecijanovi podrumi...

pa da to je problem sa tom prethodnom civilizacijom.
i još veći problem je što se ona nalazi gdje je danas more, a sve je to bilo potopljeno nakon zadnjeg ledenog doba, kada se digla razina mora i potopila gradove i sve . .tako recimo kod korčule otkrivaju ispod mora kompleksne strukture itd.
i drugdje po svijetu sve više.

međutim , sve su to lijepe naznake, i postoje već istraživanja da su to ljudi izgradili prije 12 000 godina, ali - nemožeš uspostaviti ništa drugo, tko je vladao, kako su izgledali, šta su jeli..

sa ovim civilizacijama prije 3000, 4000 prije krista(dakle prije 6000godina) imaš i zapise, i pisma, i imena vladara, i puno više tragova, dosta fragmenata dobrih da možeš sastaviti kompletnu povjest.

za ovo prije imaš samo fragmente. i onda logično da se neki "uhljebi" bune kada im netko govori "postoji nešto starije od ovih civilizacija,", jer taj tko im dolazi sa novim saznanjima, on nosi revoluciju, puca na njihove pozicije..

sve jedno probijaju se takve stvari, ali opet ostaje činjenica da je malo toga preživjelo.. ako sam dobro proučavao recimo nije nađeno nikakvo pismo koje bi se dešifriralo kao sumeransko klinasto pismo gdje recimo nalaze i dokumente , i pravne akte, i čak recepte.. ovdje toga nema.. samo tragovi građevina koji bi mogli biti stari 12 000 godina i to je to..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by Hoholo Mudovski 13/6/2024, 16:22

AssadNaPodmornici wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:inače nije tajna , poznato je da na svakom kontinentu imaju piramide i da su stare puno starije nego što opet "main stream struja uhljeba" priznaje.

kako rekoh imaš hrpu knjiga koje možeš kupiti gdje hoćeš, čak i posuditi u knjižnici u splitu, i imaš recimo dobar dokumentarac na netflixu.

problem je sa tom navodnom starijom civilizacijom, postoje naznake da je postojala, ali nema previše dokaza, dok za onu od 4000 B.C imaš zapise, detalje, sve.. za ovu od 12 000 B.C , tek se sada otkrivaju tragovi itd.. ali mislim (ispričavam se ako sam u krivu) nigdje se nije neko pismo otkrilo kao što postoji za sumerane, babilnoce, itd
Zamisli Split nakom što je napušten 12k godina. Beton bi se smrvio, željezo istrunulo, knjige sagnjilee, hardiskovi postali prah... Nitko ne bi znao da je grad postojao. Možda bi ostali jedino Dioklecijanovi podrumi...

pa da to je problem sa tom prethodnom civilizacijom.
i još veći problem je što se ona nalazi gdje je danas more, a sve je to bilo potopljeno nakon zadnjeg ledenog doba, kada se digla razina mora i potopila gradove i sve . .tako recimo kod korčule otkrivaju ispod mora kompleksne strukture itd.
i drugdje po svijetu sve više.

međutim , sve su to lijepe naznake, i postoje već istraživanja da su to ljudi izgradili prije 12 000 godina, ali - nemožeš uspostaviti ništa drugo, tko je vladao, kako su izgledali, šta su jeli..

sa ovim civilizacijama prije 3000, 4000 prije krista(dakle prije 6000godina) imaš i zapise, i pisma, i imena vladara, i puno više tragova, dosta fragmenata dobrih da možeš sastaviti kompletnu povjest.

za ovo prije imaš samo fragmente. i onda logično da se neki "uhljebi" bune kada im netko govori "postoji nešto starije od ovih civilizacija,", jer taj tko im dolazi sa novim saznanjima, on nosi revoluciju, puca na njihove pozicije..

sve jedno probijaju se takve stvari, ali opet ostaje činjenica da je malo toga preživjelo.. ako sam dobro proučavao recimo nije nađeno nikakvo pismo koje bi se dešifriralo kao sumeransko klinasto pismo gdje recimo nalaze i dokumente , i pravne akte, i čak recepte.. ovdje toga nema.. samo tragovi građevina koji bi mogli biti stari 12 000 godina i to je to..
Ovako laički, umjesto pošumljavanja trebalo bi otkopavati zemlju  cheers
Da nije otkopavana povijest ne bi se znalo ni za Sumerane i klinasto pismo.
A ista metoda skrivanja povijesti pošumljavanjem ( žile čine štetu strukturama ispod ) kaže da je međunarodna struka prilično uvezana.
Ono Kina koja želi vratiti slavu, a vraća je uspješno umjesto da promivira povijest, oni skrivaju.
Isto se može primjeniti i na Turke.

Iz svega se može zaključiti da postoji nevidljiva ruka koja upravlja s jednim i drugima...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by AssadNaPodmornici 13/6/2024, 16:37

postoji nevidljiva ruka uhljeba i struktura ljudi koji mrze promjene i žele ostati na poziciji moći.

kako rekoh evo prvo ti sruši svoja vjerovanja, uzmi teleskop dođi tamo u centar splita, na onu lokaciju gdje je ulaz u ACI marinu, sačekaj da trajket krene prema Supetru, otvori teleskop i gledaj hoćeš li kada trajekt dođe u supetar vidjeti supetarsku rivu ili samo pola broda kako je pristao.

i tako ćeš uvjeriti sebe u nešto u što nisi vjerovao.
ako je tebi ovo teško, zamisli nekoga uhljeba u kineskoj akademiji znanosti, kako netko želi iskopavanjem srušiti njega sa njegove pozicije moći, i privilegija .. normalno da će ovaj šapnuti Xiu i drugima u partiji neke i podmiti, "najbolje je da tamo zasadimo park" i tako se riješiš prijetnje.

nema neke tu "globalne zavjere", nego samo ljudska priroda. Kinezi su isto ljudi kao , ja ti ili na zapadu.

naravno na zapadu i takve stvari se guraju pod tepih, ali za sada cenzura nije jaka.. kako rekoh ima jedan odličan dokumentarac na netflixu o tim starim civilizacijama, 8 nastavaka, baš sam uživa gledati, obilazi svijet, te stare piramide, i sviđa mi se njegovo logičko povezivanje sa ledenim dobom prije 12 000 godina i civilizacijom koja je bila tada.. i imaš tonu knjiga koje možeš svugdje kupiti.

i te lokacije su dozvoljene za istraživanje. doneseš istrumente i mjeriš. tako su i napisane knjige.

a što Kinezi rade, ili Talibani što su prije rušili spomenike Bude, ili Kinezi u kulturnoj revoluciji praktički su skoro pa uništili cijelu Kinesku kulturu staru 4000godina, ova današnja kineska kultura je jedva spašeni ostaci koji su preživjeli "kulturnu revoluciju 60tih".. njihov problem.

zato je ipak bitna demokracija i neke slobode..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by Hoholo Mudovski 13/6/2024, 16:47

AssadNaPodmornici wrote:postoji nevidljiva ruka uhljeba i struktura ljudi koji mrze promjene i žele ostati na poziciji moći.

kako rekoh evo prvo ti sruši svoja vjerovanja, uzmi teleskop dođi tamo u centar splita, na onu lokaciju gdje je ulaz u ACI marinu, sačekaj da trajket krene prema Supetru,

To sigurno. Dogovorio sam događaj s nekim prijateljima ( agnostici i ravnozemljaši ) pa nas je teško okupiti.
Telekop nije igračka i uzima vrime za prinit i montirati.
Rekoh, vrlo rado i čim prije ću snimiti i ovdje objaviti...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by AssadNaPodmornici 13/6/2024, 16:56

top.

ali imaš hrpu ljudi , pa i ovdje po forumu koji tako što ne bi napravili. imaju svoju vjeru i tu nema rasprave. toten, ili onaj luđak koji se za vrijeme korone zaključa dvi godine u mračni, vlažni i zadimljeni podrum i po cijele dane visio na forumu.. jedno vrijeme sam vidio da je lik bio 40 sati budan u komadu i spamao na forumu svoju religiju. pazi 40 sati, - jer imao sam dokaze, 40sati u komadu je pisao na svojoj temi sam o koroni, svakih pola sata post, i tako 40 sati u komadu.

a sada zamisli da ne samo da se moraš odreći vjere, nego i pozicije.
recimo da ti imaš financijske koristi jer si ravnozemljaš.
i netko te izaziva, a pristati da ti sruši uvjerenje, nije samo udarac na ego, nego ti ruši i financijsku poziciju, utjecaj , moć, posao. normalno da bi se gledao braniti i njega pokopati.

tako ti isto i djeluju znanstvencii uhljebi. evo imaš onaj naš institut ruđer bošković. tamo hrpa znanstvenika primaju mjesečno tisuće i tisuće €  naših para kao plaće a kurca nisu napravili. Ceci je sa masnom kosom za vrijeme korone išao od emisije do emisije i zagovarao svugdje lockdwon i prisilno cijepljenje.
kada bi ga god pitali da objasni zašto to radi , pojma nema.

nije napravio niti jedan matematički statistički model kako se boriti protiv tkz pandemije.

ali čovjek zna braniti svoj posao gdje možda ima 2000-2500€ netto, i ne radi ništa.. na štetu svih nas.

a on je kao "znanstvenik".
isti takav "ceci" na čelu neke kineske akademije nauke, iz svojih interesa dok je na poziciji moći će narediti da se zasade stabla iznad piramide.. zašto bi neki drugi kinezi znanstvenik rušio njega i sada on išao mijenjati kinesku povijest. kako da ne.
ovoga cenzurirati, proglasiti luđakom(sjeti se napada na Lauca kako su svi kao čopor krenuli na njega a nitko mu ne može čašu vode donit) a piramide zatrpati.

Jbt kada je islamsko bratstvo kratko vladalo egiptom, znaš da su čak i bili jedno vrijeme raspravljali da sruše piramide.. kakvi luđaci.

e to je situacija gdje bi baš podržavao da "zapad/rusija/kina" bilo tko intervenira i sruši takve debile. sva sreća ovi novi diktator u egiptu ih je pohvata i potamanio..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by Hoholo Mudovski 13/6/2024, 20:01

AssadNaPodmornici wrote:top.

ali imaš hrpu ljudi , pa i ovdje po forumu koji tako što ne bi napravili. imaju svoju vjeru i tu nema rasprave. toten, ili onaj luđak koji se za vrijeme korone zaključa dvi godine u mračni, vlažni i zadimljeni podrum i po cijele dane visio na forumu.. jedno vrijeme sam vidio da je lik bio 40 sati budan u komadu i spamao na forumu svoju religiju. pazi 40 sati,  - jer imao sam dokaze, 40sati u komadu je pisao na svojoj temi sam o koroni, svakih pola sata post, i tako 40 sati u komadu.

a sada zamisli da ne samo da se moraš odreći vjere, nego i pozicije.
recimo da ti imaš financijske koristi jer si ravnozemljaš.
i netko te izaziva, a pristati da ti sruši uvjerenje, nije samo udarac na ego, nego ti ruši i financijsku poziciju, utjecaj , moć, posao. normalno da bi se gledao braniti i njega pokopati.

tako ti isto i djeluju znanstvencii uhljebi. evo imaš onaj naš institut ruđer bošković. tamo hrpa znanstvenika primaju mjesečno tisuće i tisuće €  naših para kao plaće a kurca nisu napravili. Ceci je sa masnom kosom za vrijeme korone išao od emisije do emisije i zagovarao svugdje lockdwon i prisilno cijepljenje.
kada bi ga god pitali da objasni zašto to radi , pojma nema.

nije napravio niti jedan matematički statistički model kako se boriti protiv tkz pandemije.

ali čovjek zna braniti svoj posao gdje možda ima 2000-2500€ netto, i ne radi ništa.. na štetu svih nas.

a on je kao "znanstvenik".
isti takav "ceci" na čelu neke kineske akademije nauke, iz svojih interesa dok je na poziciji moći će narediti da se zasade stabla iznad piramide.. zašto bi neki drugi kinezi znanstvenik rušio njega i sada on išao mijenjati kinesku povijest. kako da ne.
ovoga cenzurirati, proglasiti luđakom(sjeti se napada na Lauca kako su svi kao čopor krenuli na njega a nitko mu ne može čašu vode donit) a piramide zatrpati.

Jbt kada je islamsko bratstvo kratko vladalo egiptom, znaš da su čak i bili jedno vrijeme raspravljali da sruše piramide.. kakvi luđaci.

e to je situacija gdje bi baš podržavao da "zapad/rusija/kina" bilo tko intervenira i sruši takve debile. sva sreća ovi novi diktator u egiptu ih je pohvata i potamanio..
Jasni su mi forumaši...
Kad je bilo Arapsko proljeće bio sam na forumu "seoski guslar", pandemiju sam prošao kao "mutava baštarda" sad već smišljam novo ime za klimatsko izvanredno stanje ili nešto treće kada kapitulira 🇺🇦.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by RayMabus 13/6/2024, 20:12

Göbekli Tepe je arheološki lokalitet mezolitičkog svetišta na brdu u jugoistočnoj Anatoliji, u današnjoj Turskoj, oko 15 km sjeveroistočno od grada Şanlıurfa i 95 km od rijeke Eufrat. Najpoznatiji je kao najstariji poznati primjer monumentalne arhitekture, nastao oko 9600. pr. Kr.-8200. pr.

https://hr.wikipedia.org/wiki/G%C3%B6bekli_Tepe

Skrivena povijest  1280px-G%C3%B6beklitepe_%C3%96ren_Yeri_2023
Zaštitni krov dodan na gradilište
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by Hoholo Mudovski 13/6/2024, 20:16

RayMabus wrote:Göbekli Tepe je arheološki lokalitet mezolitičkog svetišta na brdu u jugoistočnoj Anatoliji, u današnjoj Turskoj, oko 15 km sjeveroistočno od grada Şanlıurfa i 95 km od rijeke Eufrat. Najpoznatiji je kao najstariji poznati primjer monumentalne arhitekture, nastao oko 9600. pr. Kr.-8200. pr.

https://hr.wikipedia.org/wiki/G%C3%B6bekli_Tepe

Skrivena povijest  1280px-G%C3%B6beklitepe_%C3%96ren_Yeri_2023
Zaštitni krov dodan na gradilište

Kad vidim šta ste napravili Saloni i ne očekujem da shvatiš problem.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by Hoholo Mudovski 13/6/2024, 20:21

Smrdi na kabalu
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5941
2023-08-31


Back to top Go down

Skrivena povijest  Empty Re: Skrivena povijest

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum