ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by Brain32 28/1/2016, 18:58

dzango wrote:Nego, a sa kim će da ratuju?

Protiv ovih koje se dere sa 60% poreza da bi se u njihovo ministarstvo uhljebljivali razni "zaslužnici"...

Brain32

Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by Guest 28/1/2016, 19:09

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 F96c9410
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by vuksadinare 28/1/2016, 19:17

Rata nece biti..s obzirom da je violicka kapitulirala ni 24 sata nakon poziva u rat...kapovic se jos ne da...ali i on vec razmislja da je bolje u ruci imat ajfon neko mitraljez....petrina je za registar izdajnika...maras ima priziv savjesti...stazic zaboravio da nema vise jna..ostao zoki...dok ne shvati da ga je brat zajebo i u remetinac spremio..i to je to...ostali vrijedni spomena nisu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by Guest 28/1/2016, 19:30

A i tebe koljeno jebe 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by michaellcmacha 28/1/2016, 19:30

dudette wrote:Sladak ko stevija.
stevija je u osnovi gorka, stevioli su ti po kojoj se stevija zove, a rebaudiozidi su ti koji anuliraju tu gorčinu.... sad da ti puno ne objašnjavam na dugo i naširoko trebala bi skužiti da si u zabludi... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by Guest 28/1/2016, 19:32

Ne seri, ja imam prah koji stavljam u kolač umjesto šećera i slatko je a ne gorko poslije kad se speče.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by vuksadinare 28/1/2016, 19:33

Eva wrote:A i tebe koljeno jebe 👅
Zena kraljica tko?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by michaellcmacha 28/1/2016, 21:26

Eva wrote:Ne seri, ja imam prah koji stavljam u kolač umjesto šećera i slatko je a ne gorko poslije kad se speče.
"Steviol glikozidi aktivirali su dva receptora za gorko na ljudskom jeziku, što uzrokuje gorak okus nakon konzumacije”, potvrđuje Anne Brockhoff s Njemačkog instituta za ljudsku prehranu. Ova bi nova otkrića mogla pomoći smanjiti gorak okus proizvoda koji sadrže steviju već u ranoj fazi proizvodnog procesa."
............
ti vrlo vjerojatno koristiš ekstrakt stevije koji je bijele boje, a u tom slučaju koristiš ekstrahiranu koncentraciju glikozida rebaudiozid A i glikozid rebaudiozid D, inače to su isto glikozidi, koji hidrolizom daju dvije ili više molekula glukoze, što je veća pročišćenost veća je i slatkost a manja gorkost... taj ekstrakt na naše tržište neovisno gdje se pakuje u pravilu dolazi iz kine i oni ga vrlo vjerojatno miješaju u određenom omjeru sa sukralozom, a ja to onako najiskrenije ne bih preporučio nikom da koristi.... ili nek koristi jebe mi se pogotovo ako si ti u pitanju.... možda ti višak struna pootpada pa ćeš se lakše prodat pod žensko, s obzirom da ti je spika preloša... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by sitting_bull 28/1/2016, 21:32

vuksadinare wrote:
Eva wrote:A i tebe koljeno jebe 👅
Zena kraljica tko?

rozga
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by Guest 28/1/2016, 23:43

sitting_bull wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:Karamarko je previše počeo srat.

Samo neka dobro pazi,jer bi se moglo desit da u neke krajeve Hrvatske neće moći doći ni sa oružanom pratnjom.
De ne pizdi, ovo je index izmislio i nema veze sa stvarnošću.

izmislio je index i drugi domovinski rat pa je biskup košić to prisvojio.

inače, karamarko redovno lupeta kao da nema veze sa stvarnošću, tako da ti pozivanje na index ne pomaže prikriti još jedan biser mutavog...
Ajde šuti budaletino tulava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by veber 28/1/2016, 23:55

michaellcmacha wrote: pa ćeš se lakše prodat pod žensko, s obzirom da ti je spika preloša... ;)
nemoj tako.
ewac je žena, kraljica, majka, purger i pride židov.

sve objedinjeno u jednoj osobi.

pride govori francuski, što je već par francuskih govornika opovrgnulo, ruski mu leži u tri pm, njemački mu ide zakurac, to ja mogu potvrditi (vjerovatno manager u audiju bolje spika), engleski šteka, ja mogu potvrditi.

no googl je majka.

(sada će dudet doći štiti prava manjina)

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by Guest 29/1/2016, 00:13

veber wrote:
michaellcmacha wrote: pa ćeš se lakše prodat pod žensko, s obzirom da ti je spika preloša... ;)
nemoj tako.
ewac je žena, kraljica, majka, purger i pride židov.

sve objedinjeno u jednoj osobi.

pride govori francuski, što je već par francuskih govornika opovrgnulo, ruski mu leži u tri pm, njemački mu ide zakurac, to ja mogu potvrditi (vjerovatno manager u audiju bolje spika), engleski šteka, ja mogu potvrditi.

no googl je majka.

(sada će dudet doći štiti prava manjina)
Oćemol zamoliti nekog admina da ovo pobriše dok nije vidjela, čisto da nam se gaće ne tresu? B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by n_razbojnik 29/1/2016, 00:16

nemojte na dudattu, rekla je da više neće uzimati kruh od usta adminima...ali ako treba crveni font je tu

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by Guest 29/1/2016, 00:19

n_razbojnik wrote:nemojte na dudattu, rekla je da više neće uzimati kruh od usta adminima...ali ako treba crveni font je tu
Kad to vidim uvuče mi se strah u kosti i samo se obazirem gdje je i oćel me zaskočiti iz busije!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by veber 29/1/2016, 00:23

tre911 wrote: oćel me zaskočiti iz busije!
fakat!
zbog nje sam počeo nositi pancirku.
srećom je od kevlara :D

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by Guest 29/1/2016, 00:28

veber wrote:
tre911 wrote: oćel me zaskočiti iz busije!
fakat!
zbog nje sam počeo nositi pancirku.
srećom je od kevlara :D
ja svoju dao kumu za onu pucačinu po brdima, morati ću tražiti da mi je vrati zbog ozbiljnosti situacije :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by sitting_bull 29/1/2016, 00:38

tre911 wrote:
sitting_bull wrote:izmislio je index i drugi domovinski rat pa je biskup košić to prisvojio.

inače, karamarko redovno lupeta kao da nema veze sa stvarnošću, tako da ti pozivanje na index ne pomaže prikriti još jedan biser mutavog...
Ajde šuti budaletino tulava.

tssss, koliko  smjena jednog mutikaše može poremetiti psihu njegovih simpatizera!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by veber 29/1/2016, 00:45

tre911 wrote:ja svoju dao kumu za onu pucačinu po brdima, morati ću tražiti da mi je vrati zbog ozbiljnosti situacije :DD
takve stvari nikad ne tražiš nazad.
ja sam frendu dao s&w 0,5, kratka cijev, vratio se s istoka i htio mi ga vratiti. nije mi bilo ni na kraj pameti uzet ga.
danas je u okviru na zidu, zalivene cijevi.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by Guest 29/1/2016, 00:47

veber wrote:
tre911 wrote:ja svoju dao kumu za onu pucačinu po brdima, morati ću tražiti da mi je vrati zbog ozbiljnosti situacije :DD
takve stvari nikad ne tražiš nazad.
ja sam frendu dao s&w 0,5, kratka cijev, vratio se s istoka i htio mi ga vratiti. nije mi bilo ni na kraj pameti uzet ga.
danas je u okviru na zidu, zalivene cijevi.
Je ali me vuna od dudete pa zato ja to tako kontam :))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by veber 29/1/2016, 00:55

ma znam!
ima pik na maru.
tko ju jebe.

danas će pregledati postove, moraš biti stvarno komad budale i čitati 50 stranica postova, a ne sudjeluješ u raspravi.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena! - Page 9 Empty Re: Kramarko: Branitelji će pokrenuti rat ako bude smjena!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum