ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 2 Jan - 9:28

Glupkakurac wrote:Osnujte si onda udrugu preplašenih od bijele vatice i djelite svoja iskustva o strahu od igle bez osude okoline. I zaštićeni od strane mainstream medija. Ovo je obični forum. I ljudi djele mišljenja i iskustva s kojima se možeš ili ne moraš slagati. A ne bijesno kevkati čim netko pokaže stav donekle drugačiji od tvog. Ero vas s razlogom podjebava svih. Njemu dosadno, a vi se ložite ko... Kako ono? Šimije.
nisam primjetio da se netko ovdje boji vatica i iglica i malo boc, kak to bezazleno zvuči...ljudi ovdje ne žele u svojim tijelima tekućine koje bi prošle kroz te neke male iglice i te tekućine ne žele nosit kad iglice završe sa malo boc i pik...jel ti jasna razlika?
bijesno kevkati? jel to drugačije od onoga kaj si ti napisao violator da ti je bila draga samo kad se dražesno smješkala i bila lijepa na jubito temi al kad je uzrazila svoje mišljenje koje je suprotno od tvog ti je prestala bit draga, kako nije mogla biti samo lijepa i šutit a ako već more nek priča o pizdarijama, pa si uvrijeđen time što nije kao pravo žensko tebi dala podršku onak plačipičkasto promijenio nick...baš nekevkasto od tebe.
i onda ti nekoga prozivaš za autosugestiju i traženju potpore a moto pokreta cjepljenja je : cijepi se i misli na druge..pa to je ultimativni krič, oda autosugestiji i traženju potpore a ne ljudi koji ničim ne traže da se slijedi njihov primjer. ero nas podjebava? ero je ozbiljniji da ne može biti sa svojim: ako treba i prisilama i više nego ozbiljan kad noorki piše da je jadna i žrtva privatnih problema koje on neće javno reć'.
njemu uopće nije dosadno.
bitno je da ti drekec imaš potrebu pisati nekome kako da se ponaša, o čemu i kako da piše i koji smjer treba slijediti...o, ti uvrijeđena pičkice.

Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 2 Jan - 9:35

Venus wrote:
Ako bih mogla izdvojit gospodina na forumu, to bi bio Niels, uvijek na visokoj komunikacijskoj razini, mudar i empatičan, uzor.

bokte dragi nemo rad :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 2 Jan - 9:42

ebenica wrote:
Venus wrote:
Ako bih mogla izdvojit gospodina na forumu, to bi bio Niels, uvijek na visokoj komunikacijskoj razini, mudar i empatičan, uzor.

bokte dragi nemo rad :facepalm

To je moj doživljaj, a ti imaš pravo na svoj. 

Mensčini kad se ti ne bi bunio protiv nekog/nečeg da bi izgubio identitet borca za pravdu, revolucionara. Sličan sindrom Abenovom  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 2 Jan - 9:44

Glupkakurac wrote:
Venus wrote:
Glupkakurac wrote:Osnujte si onda udrugu preplašenih od bijele vatice i djelite svoja iskustva o strahu od igle bez osude okoline. I zaštićeni od strane mainstream medija. Ovo je obični forum. I ljudi djele mišljenja i iskustva s kojima se možeš ili ne moraš slagati. A ne bijesno kevkati čim netko pokaže stav donekle drugačiji od tvog. Ero vas s razlogom podjebava svih. Njemu dosadno, a vi se ložite ko... Kako ono? Šimije.

Lijepo od tebe da si Eri dao podršku. Jedino se ne slažem s onim prije da je gospodin jer se Ero vrlo često služi neprimjerenim rječnikom. 
Ako bih mogla izdvojit gospodina na forumu, to bi bio Niels, uvijek na visokoj komunikacijskoj razini, mudar i empatičan, uzor.

Nego Brende, da te pitam, kako to da nisi sam objavio sliku sa sisama nego si nagovarao Vebera da to napravi i popije ban... :^0 ..vrlo taktički i promišljeno, iznenadio si me..  :^0

Jer prijeti tim sisama ima dvi godine... Pa objavi ih više, pizda mu materina...i brat se primio..  :rasta Ponudih se kao suučesnik odraditi ban, nije problem... A što sad? Evo, nek ga Kic slobodno zalipi i meni naknadno, ima i materijala. Zapravo se čudim ženama koje olako dijele svoju intimu poznavajuć činjenicu da muški baš rijetko izađu iz puberteta, zato se iskreno nadam da ih je pokupija s neke opskurne stranice...:D

A gle, potkurio si ga i nasjeo je (malo mu to egu godilo kakti da bude hrabar, neš ti hrabrosti..bezze).

Čudim se i ja muškarcima koji dijele svoju intimu ovdje, poput Ere, pa šta.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 2 Jan - 9:49

Venus wrote:
ebenica wrote:
Venus wrote:
Ako bih mogla izdvojit gospodina na forumu, to bi bio Niels, uvijek na visokoj komunikacijskoj razini, mudar i empatičan, uzor.

bokte dragi nemo rad :facepalm

To je moj doživljaj, a ti imaš pravo na svoj. 

Mensčini kad se ti ne bi bunio protiv nekog/nečeg da bi izgubio identitet borca za pravdu, revolucionara. Sličan sindrom Abenovom  :D
to sam i napravio sa svojim komentarom, moje mišljenje o tom "gospodinu" je dijametralno suprotno od tvog.

kad se ne bih bunio protiv stvari koje ne mislim da su ispravne postao bih kao svatko drugi, izgubio bih sebe...nema veze sa revolucijama ili borbama, jednom kad klekneš to postane navika i koljena zaborave kako je to kad se ne kleči. u ovom slučaju se nisam bunio protiv tvog komentara to je isključivo tvoj komentar ali sam iznio svoj kako moja šutnja ne bi bila potvrda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader Sun 2 Jan - 9:52

ebenica wrote:
Glupkakurac wrote:Osnujte si onda udrugu preplašenih od bijele vatice i djelite svoja iskustva o strahu od igle bez osude okoline. I zaštićeni od strane mainstream medija. Ovo je obični forum. I ljudi djele mišljenja i iskustva s kojima se možeš ili ne moraš slagati. A ne bijesno kevkati čim netko pokaže stav donekle drugačiji od tvog. Ero vas s razlogom podjebava svih. Njemu dosadno, a vi se ložite ko... Kako ono? Šimije.
nisam primjetio da se netko ovdje boji vatica i iglica i malo boc, kak to bezazleno zvuči...ljudi ovdje ne žele u svojim tijelima tekućine koje bi prošle kroz te neke male iglice i te tekućine ne žele nosit kad iglice završe sa malo boc i pik...jel ti jasna razlika?
bijesno kevkati? jel to drugačije od onoga kaj si ti napisao violator da ti je bila draga samo kad se dražesno smješkala i bila lijepa na jubito temi al kad je uzrazila svoje mišljenje koje je suprotno od tvog ti je prestala bit draga, kako nije mogla biti samo lijepa i šutit a ako već more nek priča o pizdarijama, pa si uvrijeđen time što nije kao pravo žensko tebi dala podršku onak plačipičkasto promijenio nick...baš nekevkasto od tebe.
i onda ti nekoga prozivaš za autosugestiju i traženju potpore a moto pokreta cjepljenja je : cijepi se i misli na druge..pa to je ultimativni krič, oda autosugestiji i traženju potpore a ne ljudi koji ničim ne traže da se slijedi njihov primjer. ero nas podjebava? ero je ozbiljniji da ne može biti sa svojim: ako treba i prisilama i više nego ozbiljan kad noorki piše da je jadna i žrtva privatnih problema koje on neće javno reć'.
njemu uopće nije dosadno.
bitno je da ti drekec imaš potrebu pisati nekome kako da se ponaša, o čemu i kako da piše i koji smjer treba slijediti...o, ti uvrijeđena pičkice.

Nije mi Violator nikad prestala biti draga, odnosno nije mi ništa više ili manje draga, nego prije samo rekoh da na ovu temu nemam više što reći osim izrečenog tada. No nisam znao da je ovo antivakser tema te da je svako suprotno pisanje maltene poziv na linč ili rat...Izrekao sam svoje iskustvo nakon što sam se, već odavno sam suočio sa svim posljedicama i strahovima od virusa jer je vladao gotovo općeprihvaćen konsenzus o banalnosti istog. Čisto da se čuje druga strana medalje, ali no... Pišanje u vjetar očigledno. Sve pet. Ne želim iskreno nikome i jedina mi je namjera bila skrenuti pozornost da se razmisli o svakoj mogućoj zaštiti te da se ne događa samo drugima. Ispao ovakav, onakav... Ajd, u redu je. Možda pređe i u prehladu konačno da svi više odjebu s koronom i cjepivima. To je jedino što želim. Oladite malo od Ere, pari Mengele po vama...

darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben Sun 2 Jan - 9:54

Venus wrote:
ebenica wrote:
Venus wrote:
Ako bih mogla izdvojit gospodina na forumu, to bi bio Niels, uvijek na visokoj komunikacijskoj razini, mudar i empatičan, uzor.

bokte dragi nemo rad :facepalm

To je moj doživljaj, a ti imaš pravo na svoj. 

Mensčini kad se ti ne bi bunio protiv nekog/nečeg da bi izgubio identitet borca za pravdu, revolucionara. Sličan sindrom Abenovom  :D
O čemu ti govoriš? Pa jo sun antirevolucijonar i antiborac.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 2 Jan - 9:57

Glupkakurac wrote:Oladite malo od Ere, pari Mengele po vama...

ja osobno neću 'oladit od ere niti od bilo kojeg idiota. i ero ne pari mengele po nama nego po sebi, svojim opusom...ne sviđa ti se njegov odraz u ogledalu? pa daj mu prijateljski savjet da se prestane gledat u isto.

edit: i prestani svako malo mijenjat mišljenja, nemoguće je to za pratit: Ero vas s razlogom podjebava svih. Njemu dosadno, a vi se ložite ko... Kako ono?
jel žrtva ili se zajebava? u svakom tvom novom postu postane nešto drugo.


Last edited by ebenica on Sun 2 Jan - 9:58; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 Sun 2 Jan - 9:57

aben wrote:
Venus wrote:
ebenica wrote:
bokte dragi nemo rad :facepalm

To je moj doživljaj, a ti imaš pravo na svoj. 

Mensčini kad se ti ne bi bunio protiv nekog/nečeg da bi izgubio identitet borca za pravdu, revolucionara. Sličan sindrom Abenovom  :D
O čemu ti govoriš? Pa jo sun antirevolucijonar i antiborac.

Pa i ebenica je.

Doduše ti si ipak za dlaku intelektualniji a on je glup ka kurac :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 2 Jan - 9:58

ebenica wrote:
Venus wrote:
ebenica wrote:
bokte dragi nemo rad :facepalm

To je moj doživljaj, a ti imaš pravo na svoj. 

Mensčini kad se ti ne bi bunio protiv nekog/nečeg da bi izgubio identitet borca za pravdu, revolucionara. Sličan sindrom Abenovom  :D
to sam i napravio sa svojim komentarom, moje mišljenje o tom "gospodinu" je dijametralno suprotno od tvog.

kad se ne bih bunio protiv stvari koje ne mislim da su ispravne postao bih kao svatko drugi, izgubio bih sebe...nema veze sa revolucijama ili borbama, jednom kad klekneš to postane navika i koljena zaborave kako je to kad se ne kleči. u ovom slučaju se nisam bunio protiv tvog komentara to je isključivo tvoj komentar ali sam iznio svoj kako moja šutnja ne bi bila potvrda.

Slažemo se da se ne slažemo, to je čar naše koegzistencije.
Ja uvijek ostavim prostor da sam moguće nešto previdjela, i pustim vremenu da mi pokaže, tako funkcioniram, ne upinjem se drugima u oči.

Također se ne slažem s ovim da bi izgubio sebe kad se ne bi bunio jer uvjerenja koja su dio nečijeg identiteta ne brišu se gumicom na zahtjev. 
Moguće se jedino izgubi par pozitivnih "recenzija" osoba u okolini u kojoj takav identitet izražavaš, što je sasvim zapravo nebitno. Bitno da ti znaš tko si ti i da si prepoznat kao takav među osobama koje su tebi bitne, i ti njima. Staloženost, emocionalna zrelost, unutarnji mir su odlike pravog revolucionara, a ne ugrizi zubima bez plombi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 2 Jan - 9:59

aben wrote:
Venus wrote:
ebenica wrote:
bokte dragi nemo rad :facepalm

To je moj doživljaj, a ti imaš pravo na svoj. 

Mensčini kad se ti ne bi bunio protiv nekog/nečeg da bi izgubio identitet borca za pravdu, revolucionara. Sličan sindrom Abenovom  :D
O čemu ti govoriš? Pa jo sun antirevolucijonar i antiborac.


:ming1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 2 Jan - 10:00

Venus wrote:
Moguće se jedino izgubi par pozitivnih "recenzija" osoba u okolini u kojoj takav identitet izražavaš, što je sasvim zapravo nebitno. .
možda, no ja kod tebe ne mogu izgubiti pozitivnu recenziju unatoč ponekoj strogoj pokudi :) ne moš si pomoć :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 2 Jan - 10:02

ebenica wrote:
Venus wrote:
Moguće se jedino izgubi par pozitivnih "recenzija" osoba u okolini u kojoj takav identitet izražavaš, što je sasvim zapravo nebitno. .
možda, no ja kod tebe ne mogu izgubiti pozitivnu recenziju unatoč ponekoj strogoj pokudi :) ne moš si pomoć :D

To je istina, ljubav je to.. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 2 Jan - 10:03

Idem sad u kuhinju, pravit germknedle. Uživajte ekipa u nadmetanju  :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by debotoijusto Sun 2 Jan - 10:22

dobro jutro zavjerenicima urote i stovateljima sise 5
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben Sun 2 Jan - 10:22

Venus wrote:
aben wrote:
Venus wrote:

To je moj doživljaj, a ti imaš pravo na svoj. 

Mensčini kad se ti ne bi bunio protiv nekog/nečeg da bi izgubio identitet borca za pravdu, revolucionara. Sličan sindrom Abenovom  :D
O čemu ti govoriš? Pa jo sun antirevolucijonar i antiborac.


:ming1
E pa odovna me neko ni vako grubo uvridi

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben Sun 2 Jan - 10:24

debotoijusto wrote:dobro jutro zavjerenicima urote i stovateljima sise 5
Dobro jutro i tebi, štovatelju subvencija kulturi i pincov

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Sun 2 Jan - 10:28

Glupkakurac wrote:
ebenica wrote:
Glupkakurac wrote:

Odavno tvrdim da ustaše-partizani... Rijetko što kvalitetnog, pokušao je Veber malo spasiti stvari ali no... Da ne trolamo bezveze... Jer tema je Ero koliko vidim.
zanimljivo zapažanje za nekoga tko je sebe i svoj doživljaj pretvarao u temu i obrazac kakva je to točno bolest i taj osobni doživljaj koristio kao argument da se cijepe apsolutno svi zanemarujući na tisuće onih kojima nije bilo ništa, blage temeperature ili asimptomatska prebolijevanja. to je bilo strašno kvalitetno. a što bi sad? guzice i cice? što, ne znaš izguglat djevojku dana na portalima?

Na kraju se mrtvi broje, a zasad mi balkanci ne moramo strahovati od toga da smo sasvim zasluženo u vrhu. Oduvijek bili najpametniji na svijetu...jedina konstanta. Ustaše-partizani su naspram ovog  jedna sasvim lijepa akademska rasprava.
Pa upravo ti ta tvrdnja ne ide u prilog, na kraju balade ispostavit će se da su brojevi tu negdje neovisno tko se u kojoj mjeri procijepio, u kakvom smo mi to vrhu, ajde stavi deset država pa da uspoređujemo brojeve, hoćeš na početku ili u po pandemije ili danas i daj da vidimo što se to točno događa tko završava u bolnici, tko na meh. Ventilaciji i u konačnici tko umire. Da napomenem da ne ostane visiti u zraku... Ja sam visoko komorbiditetna osoba, imam problem i sa viškom kilograma, moguće da me puca i šećer... Bio sam odmah na početku ove pizdarije bolestan i to onako da me kosa boljela i ponovo prošle godine u veljači i početkom ožujka... I preživio... Da nisam možda bi a možda i ne bi spomenuli i priča ide dalje... Naravno bez onih kojih nema... tko god to bio... 
Što se Ere tiče nije on tema nego njegovo idiotsko poimanje ove situacije i njegov glasan i sad već pomalo iritirajući strah od smrti koja mu se neovisno o ovoj pandemiji i za njega, skoro kao i za mene, vrlo opasnoj bolesti, neumoljivo približava...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Noor likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben Sun 2 Jan - 10:37

michaellcmacha wrote:
Glupkakurac wrote:
ebenica wrote:
zanimljivo zapažanje za nekoga tko je sebe i svoj doživljaj pretvarao u temu i obrazac kakva je to točno bolest i taj osobni doživljaj koristio kao argument da se cijepe apsolutno svi zanemarujući na tisuće onih kojima nije bilo ništa, blage temeperature ili asimptomatska prebolijevanja. to je bilo strašno kvalitetno. a što bi sad? guzice i cice? što, ne znaš izguglat djevojku dana na portalima?

Na kraju se mrtvi broje, a zasad mi balkanci ne moramo strahovati od toga da smo sasvim zasluženo u vrhu. Oduvijek bili najpametniji na svijetu...jedina konstanta. Ustaše-partizani su naspram ovog  jedna sasvim lijepa akademska rasprava.
Pa upravo ti ta tvrdnja ne ide u prilog, na kraju balade ispostavit će se da su brojevi tu negdje neovisno tko se u kojoj mjeri procijepio, u kakvom smo mi to vrhu, ajde stavi deset država pa da uspoređujemo brojeve, hoćeš na početku ili u po pandemije ili danas i daj da vidimo što se to točno događa tko završava u bolnici, tko na meh. Ventilaciji i u konačnici tko umire. Da napomenem da ne ostane visiti u zraku... Ja sam visoko komorbiditetna osoba, imam problem i sa viškom kilograma, moguće da me puca i šećer... Bio sam odmah na početku ove pizdarije bolestan i to onako da me kosa boljela i ponovo prošle godine u veljači i početkom ožujka... I preživio... Da nisam možda bi a možda i ne bi spomenuli i priča ide dalje... Naravno bez onih kojih nema... tko god to bio... 
Što se Ere tiče nije on tema nego njegovo idiotsko poimanje ove situacije i njegov glasan i sad već pomalo iritirajući strah od smrti koja mu se neovisno o ovoj pandemiji i za njega, skoro kao i za mene, vrlo opasnoj bolesti, neumoljivo približava...
Misliš da je ok orkestralno napadati starca zbog straha od smrti? 

Imo na youtubu jedun video o 97 godišnjen filozofu ki se sočava sa smrću. Reko je da se boji, iako je to možda iracijonalno.

https://m.youtube.com/watch?v=qX6NztnPU-4

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Sun 2 Jan - 10:43

aben wrote:
michaellcmacha wrote:
Glupkakurac wrote:

Na kraju se mrtvi broje, a zasad mi balkanci ne moramo strahovati od toga da smo sasvim zasluženo u vrhu. Oduvijek bili najpametniji na svijetu...jedina konstanta. Ustaše-partizani su naspram ovog  jedna sasvim lijepa akademska rasprava.
Pa upravo ti ta tvrdnja ne ide u prilog, na kraju balade ispostavit će se da su brojevi tu negdje neovisno tko se u kojoj mjeri procijepio, u kakvom smo mi to vrhu, ajde stavi deset država pa da uspoređujemo brojeve, hoćeš na početku ili u po pandemije ili danas i daj da vidimo što se to točno događa tko završava u bolnici, tko na meh. Ventilaciji i u konačnici tko umire. Da napomenem da ne ostane visiti u zraku... Ja sam visoko komorbiditetna osoba, imam problem i sa viškom kilograma, moguće da me puca i šećer... Bio sam odmah na početku ove pizdarije bolestan i to onako da me kosa boljela i ponovo prošle godine u veljači i početkom ožujka... I preživio... Da nisam možda bi a možda i ne bi spomenuli i priča ide dalje... Naravno bez onih kojih nema... tko god to bio... 
Što se Ere tiče nije on tema nego njegovo idiotsko poimanje ove situacije i njegov glasan i sad već pomalo iritirajući strah od smrti koja mu se neovisno o ovoj pandemiji i za njega, skoro kao i za mene, vrlo opasnoj bolesti, neumoljivo približava...
Misliš da je ok orkestralno napadati starca zbog straha od smrti? 

Imo na youtubu jedun video o 97 godišnjen filozofu ki se sočava sa smrću. Reko je da se boji, iako je to možda iracijonalno.

https://m.youtube.com/watch?v=qX6NztnPU-4
Pa ni meni nije milo što mogu sad do podne umrijeti, ali to nije razlog da vas zdravije, mlađe činim odgovornima... Evo jutros pljujem krv, očito mi aspirin nakon 2000-te doze počinje činiti veću štetu od koristi, ali što bih ja sad trebao, vas mrziti jer vi nemate taj problem...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by n_razbojnik Sun 2 Jan - 10:47

Ero se uglsvnom nakaci ljudima na post...evo unazad par stranica ima samo njegovo svađanje sa forumašima i njegovo isticanje privatnog života, za koje ne shvaćam potrebu ali ajd svako ima neki gušt pa tako valjda ljudi svoje najmilije razvlače po internet forumu ljudima koje uglavnom ne poznaju...osim toga bila su dva posta i na oba se ovaj nakacio i poceo ismijavati, Maloneov podcast i Bakić PNG dijagram...oba je "starac" ismijao

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 5 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum