ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by n_razbojnik 2/1/2022, 10:47

Ero se uglsvnom nakaci ljudima na post...evo unazad par stranica ima samo njegovo svađanje sa forumašima i njegovo isticanje privatnog života, za koje ne shvaćam potrebu ali ajd svako ima neki gušt pa tako valjda ljudi svoje najmilije razvlače po internet forumu ljudima koje uglavnom ne poznaju...osim toga bila su dva posta i na oba se ovaj nakacio i poceo ismijavati, Maloneov podcast i Bakić PNG dijagram...oba je "starac" ismijao

n_razbojnik

Posts : 11441
2014-04-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben 2/1/2022, 10:55

michaellcmacha wrote:
aben wrote:
michaellcmacha wrote:
Pa upravo ti ta tvrdnja ne ide u prilog, na kraju balade ispostavit će se da su brojevi tu negdje neovisno tko se u kojoj mjeri procijepio, u kakvom smo mi to vrhu, ajde stavi deset država pa da uspoređujemo brojeve, hoćeš na početku ili u po pandemije ili danas i daj da vidimo što se to točno događa tko završava u bolnici, tko na meh. Ventilaciji i u konačnici tko umire. Da napomenem da ne ostane visiti u zraku... Ja sam visoko komorbiditetna osoba, imam problem i sa viškom kilograma, moguće da me puca i šećer... Bio sam odmah na početku ove pizdarije bolestan i to onako da me kosa boljela i ponovo prošle godine u veljači i početkom ožujka... I preživio... Da nisam možda bi a možda i ne bi spomenuli i priča ide dalje... Naravno bez onih kojih nema... tko god to bio... 
Što se Ere tiče nije on tema nego njegovo idiotsko poimanje ove situacije i njegov glasan i sad već pomalo iritirajući strah od smrti koja mu se neovisno o ovoj pandemiji i za njega, skoro kao i za mene, vrlo opasnoj bolesti, neumoljivo približava...
Misliš da je ok orkestralno napadati starca zbog straha od smrti? 

Imo na youtubu jedun video o 97 godišnjen filozofu ki se sočava sa smrću. Reko je da se boji, iako je to možda iracijonalno.

https://m.youtube.com/watch?v=qX6NztnPU-4
Pa ni meni nije milo što mogu sad do podne umrijeti, ali to nije razlog da vas zdravije, mlađe činim odgovornima... Evo jutros pljujem krv, očito mi aspirin nakon 2000-te doze počinje činiti veću štetu od koristi, ali što bih ja sad trebao, vas mrziti jer vi nemate taj problem...

Oću reći da je stroh od smrti dobro opravdanje za malo iracijonalnije ponašanje. Nije li razumljivo da se umirući vata za slamke?
Nisu svi ljudi rambo. 

Medjutin osin ovog psihološkog razumijevanja, postoju još nojmanje dvo odlična razloga zoč bi se tribalo biti malo blaži s eron. Prvi je zoto ča un ni uhljeb i njegovo pozivanje na obaveznost cjepljenja je relevantno ko i moje pozivanje na suzdržavanje od socijalizma, i drugo, činjenica je da je za razgovor potrebno dvoje, tako da odlično dojde za 'bouncing ideas'. Ova tema će umriti kad umre i ero.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 2/1/2022, 10:56

ebenica wrote:
Glupkakurac wrote:Osnujte si onda udrugu preplašenih od bijele vatice i djelite svoja iskustva o strahu od igle bez osude okoline. I zaštićeni od strane mainstream medija. Ovo je obični forum. I ljudi djele mišljenja i iskustva s kojima se možeš ili ne moraš slagati. A ne bijesno kevkati čim netko pokaže stav donekle drugačiji od tvog. Ero vas s razlogom podjebava svih. Njemu dosadno, a vi se ložite ko... Kako ono? Šimije.
nisam primjetio da se netko ovdje boji vatica i iglica i malo boc, kak to bezazleno zvuči...ljudi ovdje ne žele u svojim tijelima tekućine koje bi prošle kroz te neke male iglice i te tekućine ne žele nosit kad iglice završe sa malo boc i pik...jel ti jasna razlika?
bijesno kevkati? jel to drugačije od onoga kaj si ti napisao violator da ti je bila draga samo kad se dražesno smješkala i bila lijepa na jubito temi al kad je uzrazila svoje mišljenje koje je suprotno od tvog ti je prestala bit draga, kako nije mogla biti samo lijepa i šutit a ako već more nek priča o pizdarijama, pa si uvrijeđen time što nije kao pravo žensko tebi dala podršku onak plačipičkasto promijenio nick...baš nekevkasto od tebe.
i onda ti nekoga prozivaš za autosugestiju i traženju potpore a moto pokreta cjepljenja je : cijepi se i misli na druge..pa to je ultimativni krič, oda autosugestiji i traženju potpore a ne ljudi koji ničim ne traže da se slijedi njihov primjer. ero nas podjebava? ero je ozbiljniji da ne može biti sa svojim: ako treba i prisilama i više nego ozbiljan kad noorki piše da je jadna i žrtva privatnih problema koje on neće javno reć'.
njemu uopće nije dosadno.

bitno je da ti drekec imaš potrebu pisati nekome kako da se ponaša, o čemu i kako da piše i koji smjer treba slijediti...o, ti uvrijeđena pičkice.
nema drugog načina diskreditirati me, a ispada i jako promućuran, kad izvali takve debilane
nit imam privatnih problema, nit taj seronja išta o meni zna...mlatimudan obični

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by debotoijusto 2/1/2022, 10:56

aben wrote:
debotoijusto wrote:dobro jutro zavjerenicima urote i stovateljima sise 5
Dobro jutro i tebi, štovatelju subvencija kulturi i pincov

ne meci mi se u kulturnu lovu ne mecen se u tvoje osebujno shvacanje drzavnosti... di je @eroliki oli ste ga potirali spavat ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben 2/1/2022, 10:58

debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:dobro jutro zavjerenicima urote i stovateljima sise 5
Dobro jutro i tebi, štovatelju subvencija kulturi i pincov

ne meci mi se u kulturnu lovu ne mecen se u tvoje osebujno shvacanje drzavnosti... di je @eroliki oli ste ga potirali spavat ?

Eno ti longislad drži filipike o filmovima, brzo mu zaspamaj  temu s popima i crikvon, dokse cela federacija ne sruči na kulturu!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 2/1/2022, 11:00

Glupkakurac wrote:Osnujte si onda udrugu preplašenih od bijele vatice i djelite svoja iskustva o strahu od igle bez osude okoline. I zaštićeni od strane mainstream medija. Ovo je obični forum. I ljudi djele mišljenja i iskustva s kojima se možeš ili ne moraš slagati. A ne bijesno kevkati čim netko pokaže stav donekle drugačiji od tvog. Ero vas s razlogom podjebava svih. Njemu dosadno, a vi se ložite ko... Kako ono? Šimije.
o čemu ti? kradeš od Plenkija, jel? 
mi se ni virusa ne bojimo, a kamo li bijele vatice i igle

upravo suprotno, cijepljeni zaziru od kontrolnih vatica, jer bi moglo pokazati da su rasadnici, što i jesu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 2/1/2022, 11:03

Eroo wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:
Navikli su oni na prehlade i prije ove epidemije.
Važno je da su teže slučajeve oboljevanja i smrtnost sveli na minimum.
Ti očigledno imaš problem sa sagledavanje bitnog.
pa što se uopće cijepiti protiv prehlade?
šta se skrivaš iza maske po podrumima?
zašto bjesomučno agitiraš za cijepljenje protiv prehlade?
zašto bi djecu cijepili protiv prehlade?
zašto nas diskriminiraju zbog prehlade?
zašto zatvaraju i dijele ljude zbog prehlade?
odgovori!

Zbog puno umrlih(još uvijek puno umire) i vjerojatno destak puta  više zdravstveno oštećenih i trajnih invalida. 
Da smo se masovno cijepili kao Portugalvi bi nam dnevno umiralo 2-3 osobe a ovako koliko ono?
Pazi, a samo se je trebalo cijepiti...jebeni i uvrnuti mozgovi razvili teoriju, koju samo oni razumiju.
a ti misliš da je samo smrt od covida loš ishod?
znaš li kakve posljedice covid ostavlja?
znaš li što je postcovid sindrom i u čemu se sve očituje? koliko može trajati? kakve trajne posljedice mogu ostati?
eto, ja sam ga imala...ali i sreću da je dobro završilo


Last edited by Noor on 2/1/2022, 11:05; edited 1 time in total

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by debotoijusto 2/1/2022, 11:04

aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
Dobro jutro i tebi, štovatelju subvencija kulturi i pincov

ne meci mi se u kulturnu lovu ne mecen se u tvoje osebujno shvacanje drzavnosti... di je @eroliki oli ste ga potirali spavat ?

Eno ti longislad drži filipike o filmovima, brzo mu zaspamaj  temu s popima i crikvon, dokse cela federacija ne sruči na kulturu!

procitao... nemam nerva danas za tok misli kolege i popi su bili izuzetno pristojni ove godine tako da oni i mir u svijetu imaju + :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben 2/1/2022, 11:06

debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:

ne meci mi se u kulturnu lovu ne mecen se u tvoje osebujno shvacanje drzavnosti... di je @eroliki oli ste ga potirali spavat ?

Eno ti longislad drži filipike o filmovima, brzo mu zaspamaj  temu s popima i crikvon, dokse cela federacija ne sruči na kulturu!

procitao... nemam nerva danas za tok misli kolege i popi su bili izuzetno pristojni ove godine tako da oni i mir u svijetu imaju + :D
A see what you did there:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 2/1/2022, 11:08

debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:

ne meci mi se u kulturnu lovu ne mecen se u tvoje osebujno shvacanje drzavnosti... di je @eroliki oli ste ga potirali spavat ?

Eno ti longislad drži filipike o filmovima, brzo mu zaspamaj  temu s popima i crikvon, dokse cela federacija ne sruči na kulturu!

procitao... nemam nerva danas za tok misli kolege i popi su bili izuzetno pristojni ove godine tako da oni i mir u svijetu imaju + :D
a jebate...i to doživit od vas kolega :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by prckov 2/1/2022, 11:10

debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:dobro jutro zavjerenicima urote i stovateljima sise 5
Dobro jutro i tebi, štovatelju subvencija kulturi i pincov

ne meci mi se u kulturnu lovu ne mecen se u tvoje osebujno shvacanje drzavnosti... di je @eroliki oli ste ga potirali spavat ?
kulturna lova
valjda lova za kulturu
tj. lova za nesto sto se prodaje pod kulturu
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by debotoijusto 2/1/2022, 11:14

Noor wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:

Eno ti longislad drži filipike o filmovima, brzo mu zaspamaj  temu s popima i crikvon, dokse cela federacija ne sruči na kulturu!

procitao... nemam nerva danas za tok misli kolege i popi su bili izuzetno pristojni ove godine tako da oni i mir u svijetu imaju + :D
a jebate...i to doživit od vas kolega :D

objektivnost ustrajnost & dobrohotnost mi srednje ime hvalite me usta moja
ako nisu radili na mislima 19st. treba to pohvalit :coffee
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by debotoijusto 2/1/2022, 11:16

prckov wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
Dobro jutro i tebi, štovatelju subvencija kulturi i pincov

ne meci mi se u kulturnu lovu ne mecen se u tvoje osebujno shvacanje drzavnosti... di je @eroliki oli ste ga potirali spavat ?
kulturna lova
valjda lova za kulturu
tj. lova za nesto sto se prodaje pod kulturu

dobro jutro i tebi sinko
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 2/1/2022, 11:17

debotoijusto wrote:
Noor wrote:
debotoijusto wrote:

procitao... nemam nerva danas za tok misli kolege i popi su bili izuzetno pristojni ove godine tako da oni i mir u svijetu imaju + :D
a jebate...i to doživit od vas kolega :D

objektivnost ustrajnost & dobrohotnost mi srednje ime  hvalite me usta moja
ako nisu radili na mislima 19st. treba to pohvalit :coffee
bilježim + :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by prckov 2/1/2022, 11:18

debotoijusto wrote:
Noor wrote:
debotoijusto wrote:

procitao... nemam nerva danas za tok misli kolege i popi su bili izuzetno pristojni ove godine tako da oni i mir u svijetu imaju + :D
a jebate...i to doživit od vas kolega :D

objektivnost ustrajnost & dobrohotnost mi srednje ime  hvalite me usta moja
ako nisu radili na mislima 19st. treba to pohvalit :coffee
a koje su to misli 19 stoljeca
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by prckov 2/1/2022, 11:22

debotoijusto wrote:
prckov wrote:
debotoijusto wrote:

ne meci mi se u kulturnu lovu ne mecen se u tvoje osebujno shvacanje drzavnosti... di je @eroliki oli ste ga potirali spavat ?
kulturna lova
valjda lova za kulturu
tj. lova za nesto sto se prodaje pod kulturu

dobro jutro i tebi sinko
dobro vece pope
ubuduce budi precizan u izrazavanju inace ode ti u hrvatsku kinematografsku kulturu popriko
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by debotoijusto 2/1/2022, 11:28

prckov wrote:
debotoijusto wrote:
Noor wrote:
a jebate...i to doživit od vas kolega :D

objektivnost ustrajnost & dobrohotnost mi srednje ime  hvalite me usta moja
ako nisu radili na mislima 19st. treba to pohvalit :coffee
a koje su to misli 19 stoljeca

Uzrok smrti je Covid - 19. - govori doktor udovici.Ali doktore, moj muž je umro od infarkta.A koji je razlog infarktu? - pita doktor nju.Puno se nervirao.A zašto se toliko nervirao?Izgubio je posao!A zašto je izgubio posao?Pa zbog Covida.A što sam ja napisao?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 2/1/2022, 11:28

prckov wrote:
debotoijusto wrote:
prckov wrote:
kulturna lova
valjda lova za kulturu
tj. lova za nesto sto se prodaje pod kulturu

dobro jutro i tebi sinko
dobro vece pope
ubuduce budi precizan u izrazavanju inace ode ti u hrvatsku kinematografsku kulturu popriko

Prcko, molim malo respekta prema Ltgbcsw+. -x

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by prckov 2/1/2022, 11:30

debotoijusto wrote:
prckov wrote:
debotoijusto wrote:

objektivnost ustrajnost & dobrohotnost mi srednje ime  hvalite me usta moja
ako nisu radili na mislima 19st. treba to pohvalit :coffee
a koje su to misli 19 stoljeca

Uzrok smrti je Covid - 19. - govori doktor udovici.Ali doktore, moj muž je umro od infarkta.A koji je razlog infarktu? - pita doktor nju.Puno se nervirao.A zašto se toliko nervirao?Izgubio je posao!A zašto je izgubio posao?Pa zbog Covida.A što sam ja napisao?
nije valjda sa ne znas definirat koje su to misli 19 stoljeca
kako ce onda ravnozemljasi znat sto je progres
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by prckov 2/1/2022, 11:31

dijagram wrote:
prckov wrote:
debotoijusto wrote:

dobro jutro i tebi sinko
dobro vece pope
ubuduce budi precizan u izrazavanju inace ode ti u hrvatsku kinematografsku kulturu popriko

Prcko, molim malo respekta prema Ltgbcsw+. -x    

ni zrno zita komunistima  B-)
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by prckov 2/1/2022, 11:39

evo da ne zacatavamo temu
cekam da objasnis koje su misli 19 stoljeca o kojima evo godinama pricas na temi o filmovima i netalentiranim uhljebima sto parazitiraju na svom netalentu, a sto nadoknade uvlacenjem u guzicu politici koja je u datom vremenskom razdoblju mainstream
evo ja vjerujem da ti to mozes i znas
ajd


Last edited by prckov on 2/1/2022, 11:41; edited 1 time in total

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 6 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum