ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by Hektorović 30/7/2021, 20:42

MOSTAR - Novi visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit večeras je stigao u Mostar, javljaju federalni mediji.

Kakoj javlja Klix, njemački političar odlučio je doći u Bosnu i Hercegovinu dva dana uoči zvaničnog preuzimanja funkcije visokog predstavnika međunarodne zajednice u BiH.
Sarajevski portal piše kako će se Šmit sutra uputiti prema glavnom gradu BiH.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by RayMabus 30/7/2021, 20:43

Evo im malo multikultija pa nek uživaju u doseljavanju novih plemena u Njemačku da im ima tko držat ekonomiju iznad vode.

https://www.novosti.rs/planeta/svet/1022365/pucnjava-berlinu-cetvoro-ljudi-ranjeno-pocinilac-bekstvu
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by Hektorović 30/7/2021, 20:44

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 B_210730049
Christian Schmidt u Mostaru (Foto: G. Š./Klix.ba
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by epikur37 30/7/2021, 21:32

Srbi su ga odmah odjebali, naši kmeče...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by RayMabus 30/7/2021, 21:41

epikur37 wrote:Srbi su ga odmah odjebali, naši kmeče...
Vaši su pudlice CDU jer pripadaju istoj političkoj grupaciji u Evropi.

No rekoh, samo im prati demografiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by RayMabus 30/7/2021, 21:49

Imam podatke iz budućnosti. Normalno isto ko šta i ja nekome da mi uleće tako ne bi vjerovao tako nećete ni vi meni. Zato vam kažem : samo obrati pozornost na demografiju Njemačke.

Sad imaju 400 tisuća etnički Njemaca svake godine manje i sve su stariji kao narod a stižu im generacije kojih je manje. Nije to Bosna pa da su oni naučili da iim je ekonomija crna rupa nego će dovlačit razna plemena u Njemačku da im drži ekonomiju iznad vode jer ako to padne pada i euro a samim tim i sistem vladanja masama u Europi iz jednog ureda od strane šačice ljudi koji sebe nazivaju Iluminati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by Hektorović 30/7/2021, 21:50

epikur37 wrote:Srbi su ga odmah odjebali, naši kmeče...

Pratimo što će krenuti raditi…
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by RayMabus 30/7/2021, 21:53

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Srbi su ga odmah odjebali, naši kmeče...

Pratimo što će krenuti raditi…
Provodit će iluminatsku agendu u kojem su nacije prepreka da Iluminati iz jednog ureda vladaju svijetom.

Zašto misliš da toliko napadaju jednu Mađaraku jer ne želi centraliziranu EU s kojom će upravljati šačica birokrata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by vuksadinare 30/7/2021, 22:12

Me'n se cini da ovi uopce ne znaju sto sa bh-a...pa lupetaju svasta i za svakog ponesto...bojim se da nista nisu naucili iz proslih gresaka i jos najgore od svega sve smjesniji ali i budalastiji ispadaju..nesto kao hajduk u europi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by T. 30/7/2021, 22:37

Good luck with that... :grin

_________________
Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by Hektorović 30/7/2021, 23:10

vuksadinare wrote:Me'n se cini da ovi uopce ne znaju sto sa bh-a...pa lupetaju svasta i za svakog ponesto...bojim se da nista nisu naucili iz proslih gresaka i jos najgore od svega sve smjesniji ali i budalastiji ispadaju..nesto kao hajduk u europi

Pa onako sav pogubljeni švapski turist.

Bilo ih je već nekoliko do sad...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by jokerman 31/7/2021, 00:13

U bosnu se uvijek dolazilo po kazni. Ponekad bi se radio o slucaju sretnog umirivljenja, kao kod Schwarz Schillinga pa donekle I Inzka, koji se pravo umastio. Ovaj mi se cini relativno mlad, Jesu ga mozda sad sklonili prije njemackih parlamentarnih izbora, mozda neko preslagivanje nakon sta Merkel ode. Ili mozda je neki sanjar koji kroz BH vidi neku odskocnu dasku u diplomatskoj karijeru (jadan ne zna u sta je zaglavio).
Kome li je on skrivio, iz wikipedije se cini kao neki prosjecni apacik,..

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by immortal 31/7/2021, 02:06

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Ovome očito nije baš najjasnije di je upa.

Zabavan neki lik.

Rekoh ja švapće uopće ne može skužiti BiH… 

Dakle kao što je Dodo rekao, pomalo zagubljeni turist.
židovska prezimena su puno puta kao njemačka
nakon 45 jako malo švaba je na bitnim funkcijama kao kod nas etničkih Hrvata koji nisu obojani u partijsko crvenilo

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by FRANK 31/7/2021, 02:16

Boze sveti vec vidim njrmacke divizije kako razvaljuju cetnike i balije i BIH pripajaju matici Hrvatskoj.
Bas kao one divne 1941. Kad je vitez Slavko Kvaternik Svome Hrvatskom narodu objavio najlipsevijesti ikada.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by Ringo10 31/7/2021, 04:11

Danas bi Njemacke divizije ratovale na strani Mujaga
glupi ustaso ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by Noor 31/7/2021, 07:59

RayMabus wrote:Ovome očito nije baš najjasnije di je upa.

Zabavan neki lik.
Nadobudan :)

"Mislim da moramo razjasniti tri pitanja. Prvo: Ja u BiH dolazim kao političar, a ne kao diplomat. Upozoravam da poneka moja rečenica možda neće biti diplomatski stesana ali će biti jasna. Kao prvo, moram istaknuti da izleti, napravljeni posljednjih godina, poput razmjene teritorija kao jedne vrste rješenja ili načina smirivanjapotencijalnih sukoba na zapadnom Balkanu, ne važe. Takva ideja, da jedna manjina bude zamijenjena drugom, nije održiva. Stoga o narušavanju (mijenjanju) teritorijalnog integriteta država zapadnog Balkana ne može biti ni govora".

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by danni1 31/7/2021, 08:02

Ringo10 wrote:Pa ima li iko da zatjera ove Zapadnjake u pizdu materinu....sto dalje od BiH
Bilo bi dobro da sami odu što dalje da se ta čerga konačno razjebe i podjeli.

_________________
Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by kaya 31/7/2021, 08:27

Ringo10 wrote:Pa ima li iko da zatjera ove Zapadnjake u pizdu materinu....sto dalje od BiH
Nema jer bi ovi dole opet počeli ratovati da se maknu zapadnjaci . Bar oni koji su ostali odnosno teška sirotinja. 
Tako da, zauvijek će ostati u bosni.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by kaya 31/7/2021, 08:30

Srbe drži "srpski svet" i dalje,  muslimane hebe alah i turska a hrvate nemam pojma što njih drži i u kojem su filmu.
Al bi zaratili da se maknu zapadnjaci.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by epikur37 31/7/2021, 09:05

Srbi će ovog švapcas kratiti za glavu ako ih bude cimao
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by marcellus 31/7/2021, 09:37

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Ovome očito nije baš najjasnije di je upa.

Zabavan neki lik.

Rekoh ja švapće uopće ne može skužiti BiH… 

Dakle kao što je Dodo rekao, pomalo zagubljeni turist.

a ja rekoh da nema trećeg jer ga zapad neće nikad prihvatit... oni hoće građansku bih bez hrvata i srba, amen

_________________
Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu - Page 2 Empty Re: Šmit : Došao sam u BiH da napravim građansku državu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum