ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladi vozaci i smrt na cestama

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

Ogranicenja voznje/vozila mladih vozaca

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Vote_lcap31%Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Vote_rcap 31% 
[ 5 ]
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Vote_lcap31%Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Vote_rcap 31% 
[ 5 ]
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Vote_lcap38%Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Vote_rcap 38% 
[ 6 ]
 
Total Votes : 16
 
 
Poll closed

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Guest 9/5/2020, 00:17

ja sebe smatram prilicno agresivnim vozacem,ali kako rekoh,,pravila postivam gdje vaze,isto tako,druge ne ugrozavam,a sebi sto mozda radim o glevi,e pa koga jebe,ako zaginem..boli me kuratz za menea..

Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by T. 9/5/2020, 00:19

Boli i nas kuratz za tebea... :tu

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 60810
T.
T.

Posts : 17407
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Guest 9/5/2020, 00:21

bacimo tu i tamo koju utrku za koju stotku,gdje nikog ne ugrozavamo,i bog te veselio,spalimo adrenalin i milina..
zakljucih jedno..turcadija je prilicno kurcevita u smislu voznje,ali samo tamo gdje je ravno i rizika nema,uzdaju se u svoje nabrijane bembure i ajudije..,no dok je neka nepregledna okuka,ili gori doli cesta,zig-zag ruta, a puko izletanje moze rezultirati ,karambolom,ili cak i gorim,e,kako uspore..a meni ojrici zavrse u dzepu.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Guest 9/5/2020, 00:21

T. wrote:Boli i nas kuratz za tebea... :tu
dobro,to nije bitno sto vi mislite ili osjecate..tko o balkancima vodi racuna za takvo sto.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by vili40 9/5/2020, 00:24

marcellus wrote:ukinut ograničenje brzine ko u njemačkoj, to su gluposti

kakve veze imaju ograničenja? Jesu vozili po ograničenju? Kazne nemaju efekta.

a ubite se možeš u autu od 75 konja (ako takvih još uopće ima) ko i u onom od 500

ja sam učio vozit na stojadinu od 55 konja pa sam ga znao nadžarit 140 preko mosta u zagrebu ili po aveniji, samo to đubre za razliku od mercedesa, bemveja i audija nije imalo kočnice, bar ne takve koje si mogo stisnut malo jače pri brzinama iznad sto a da te ne baci s ceste

a i nikad nisi znao kaćese šta polomit ili otpast, kakav kurac abs i kontrola stabilnosti

ovo je ionako čisti fašizam s tim ograničenjima, najbolje da zabrane onda ljudima uopće vozit
baš u njemačkoj nema divljanja po naseljenim mjestima kad je sve pokriveno kamerama,kako su oni jednostavno tome stali na kraj.Dođe gore naš fakin i veliš mu da pripazi na vožnju ali on je frajer i to tako dugo dok ne nakupi par kazni.I onda mir božji,prizemljili ga a bez da je policija na cesti.Ajd se tamo vozi 120 pokraj škole ak si daso.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Guest 9/5/2020, 00:25

uuufffff..ovu bih cijelu oblizo...ehhh,sto ti je mlado meso..slatko i neodoljivo..

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Daily-afternoon-randomness-49-photos-21
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by RayMabus 9/5/2020, 00:31

Triba psihički zlostavljat te šta voze brzo jer su dvije kategorije tih , prva voli voziti brzo jer voli brzinu i da se brzo kreće kroz materiju a druga jer im se negdje žuri. Nit jedna ni druga skupina ne vide svijet oko sebe koji ih okružuje nego jjure kroz isti.

Uz novčane i te kazne takvima triba dat i kaznu da moraju vozit 10 km na sat manje nego šta je na znaku i tako godinu dana. To je prva kazna. Ako je prekršiš iduća ti je 20 km na sat manje od dozvoljenog i dvije godine. Itd.

Fino bi te usporio toliko da bi imao vremena proučavati seksualni život mrava i pitatit se Šta je ovo sve šta te okružuje i zašto to šta vidiš i gledaš uopće postoji.

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Images?q=tbn%3AANd9GcRaG4aiXUWa86HbwE7nrkVQ-KV_01KRgydOxkz4rzwq3ofFIi-C&usqp=CAU


Možda ne bi postigao tu razinu svijesti u ovom životu al počeo bi prema tome i te kako bi počeo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Guest 9/5/2020, 00:31

Nije problem u samoj policiji,kulturni su oni..svoje obave mirno i birokracki,bez pokazivanja sile i to je to..
nekog ubijesh najebo si ukratko,nekog osakatis ili ucinis nesposobnim za rad,e jebo si jeza u najduzu bodlju,ima da do kraja njegova zivota mu placas racune za medicinu,i placas mu da moze zivjeti jer on ne moze raditi..
biciklisti..najzasticenija sorta..jako to dobro znaju ,i zato znaju na zebru uletiti onako sa strane,da niti ne primjetis,samo ga odjedared vidis ispred sebe,pa se moli bugu da uspijes zakociti na vrijeme..a on te pogledao onako s visoka,najradije bi ga onako malo provozao na haubi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by T. 9/5/2020, 00:50

Zebra je za pješake, ne bicikliste...
Pola njih to ne konta...
Ograničeni valjda... scratch
Ne bi inače biciklirali po prometnicama...

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 60810
T.
T.

Posts : 17407
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by kaya 9/5/2020, 08:45

Što znači uopće ograničenje snage motora kada i onaj najslabiji može ići 150 na ravnom?
Ovo pod b uopće ne razumijem ..ograničenje vozila ? ( Kako bi uopće napravila kriterij tko ga može kupiti)
Ograničenje vožnje vremensko i udaljenost ? ( Što ti to uopće znači, po kiši ne i ne predaleko 😎)
I c ti je jedini normalan izbor..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by kaya 9/5/2020, 08:46

A kazne ne mogu biti veće nego što jesu i tako..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by vili40 9/5/2020, 08:52

kaya wrote:A kazne ne mogu biti veće nego što jesu i tako..
kazne iste ali kamere po naseljenim mjestima da se ni jedna budala ne provuće bez kazne pa kad u naseljenom mjestu tamo gdje je 40 budaletina proleti 130 lijepo velika kazna,uvjetno i oduzimanje vozačke na godinu dana,prvi puta,drugi puta malo buvare.Za tri mjeseca spasit ćemo i živote i uvesti mir.Ne možeš ti ukrotiti krdo lijepim riječima.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by AssadNaPodmornici 9/5/2020, 08:56

najgori su mi oni vozači bmw-a nije bitno koji, od stare kante do novijih, ideš negdje a on ti se zalipi u dupe..a ja ne vozim sporo, uvik sam brži nego što je ograničenje a sve jedno as ti se zalipi u dupe.. kao uvik im se žuri.. zadnje vrijeme kada mi se neki retard zalipi u dupe, a ono ograničenje u naselju 30, ja vozim 40, a lik se zalipi u dupe.. e onda spustim na 25

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by kaya 9/5/2020, 08:56

vili40 wrote:
kaya wrote:A kazne ne mogu biti veće nego što jesu i tako..
kazne iste ali kamere po naseljenim mjestima da se ni jedna budala ne provuće bez kazne pa kad u naseljenom mjestu tamo gdje je 40 budaletina proleti 130 lijepo velika kazna,uvjetno i oduzimanje vozačke na godinu dana,prvi puta,drugi puta malo buvare.Za tri mjeseca spasit ćemo i živote i uvesti mir.Ne možeš ti ukrotiti krdo lijepim riječima.
Kamere postoje po naseljenim mjestima, evo ove u zadru je uhvatila kamera. Vozačka da je ostao živ bi bila oduzeta , dobio bi veliku kaznu. Prvi put, drugi put još i više.
Vi bi nešto mijenjali a nemate pojma šta i zašto
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by kaya 9/5/2020, 08:57

AssadNaPodmornici wrote:najgori su mi oni vozači bmw-a nije bitno koji, od stare kante do novijih, ideš negdje  a on ti se zalipi u dupe..a ja ne vozim sporo, uvik sam brži nego što je ograničenje a sve jedno as ti se zalipi u dupe..  kao uvik im se žuri.. zadnje vrijeme kada mi se neki retard zalipi u dupe, a ono ograničenje u naselju 30, ja vozim 40, a lik se zalipi u dupe.. e onda spustim na 25
U starom bmw -u, odmah znaš da je kreten.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by AssadNaPodmornici 9/5/2020, 08:58

nije mi jasan mentalitet tih vozača sa autima sa jakim konjima.. ono doslovno divljaci.

kako je moj instruktor vožnje prije x godina rekao - -kada je neki ćale HDZovac pitao njega, koje auto da sinu kupi kada položi.. neki bemburu ili nabrijani audi.. kaže mu ovaj golf2 , ja bih još dodao i citroen saxo iz 2001 godine..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by AssadNaPodmornici 9/5/2020, 08:59

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:najgori su mi oni vozači bmw-a nije bitno koji, od stare kante do novijih, ideš negdje  a on ti se zalipi u dupe..a ja ne vozim sporo, uvik sam brži nego što je ograničenje a sve jedno as ti se zalipi u dupe..  kao uvik im se žuri.. zadnje vrijeme kada mi se neki retard zalipi u dupe, a ono ograničenje u naselju 30, ja vozim 40, a lik se zalipi u dupe.. e onda spustim na 25
U starom bmw -u, odmah znaš da je kreten.
i u novom bwu, i u starom, zanimljivo .. samo je razlika iz kakve familije dolaziš, mentalitet je isti.. oni u starom ga kupi nakon prve odrađene turističke sezone gdje je sam radio, a ovaj u novom ,kupi mu ga tata HDZovac - ali mentalitet je isti.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by kaya 9/5/2020, 09:02

AssadNaPodmornici wrote:nije mi jasan mentalitet tih vozača sa autima sa jakim konjima.. ono doslovno divljaci.
.
Ne mora biti. Moj prvi auto bio je slab, neki punto, letio je po autoputu 140, dok nije došao na uzbrdicu, onda sam vozila paralelno sa šleperom u preticanju jedno minutu. Mislila sam da ću umrijeti nakon tog iskustva. Nisam znala što su konji i da ne može povući. Poslje toga sam kumila i molila svoje da mi kupe normalan auto, sa više konja jel...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by AssadNaPodmornici 9/5/2020, 09:05

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:nije mi jasan mentalitet tih vozača sa autima sa jakim konjima.. ono doslovno divljaci.
.
Ne mora biti. Moj prvi auto bio je slab, neki punto, letio je po autoputu 140, dok nije došao na uzbrdicu, onda sam vozila paralelno sa šleperom u preticanju jedno minutu. Mislila sam da ću umrijeti nakon tog iskustva. Nisam znala što su konji i da ne može povući. Poslje toga sam kumila i molila svoje da mi kupe normalan auto, sa više konja jel...

ja sam smanjio pretjecanje na maximalno barem po tim cestama sa lošom preglednosti.. ako baš nevidim kilometar ne pretječen.. upalim muziku i slušam i chilam u laganoj vožnji.. koji će m k to u životu.

mislim jedna je razlika imati auto od 40-55konja , drugo je imati auto od 80-100 konja koji bi prešišao taj šleper, a onda već dolazimo +150konja i više što imaju ovi klinci sa nabrijanima autima gdje svako malo povedu nekoga u smrt.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by vili40 9/5/2020, 09:08

kaya wrote:
vili40 wrote:
kaya wrote:A kazne ne mogu biti veće nego što jesu i tako..
kazne iste ali kamere po naseljenim mjestima da se ni jedna budala ne provuće bez kazne pa kad u naseljenom mjestu tamo gdje je 40 budaletina proleti 130 lijepo velika kazna,uvjetno i oduzimanje vozačke na godinu dana,prvi puta,drugi puta malo buvare.Za tri mjeseca spasit ćemo i živote i uvesti mir.Ne možeš ti ukrotiti krdo lijepim riječima.
Kamere postoje po naseljenim mjestima, evo ove u zadru je uhvatila kamera. Vozačka da je ostao živ bi bila oduzeta , dobio bi veliku kaznu. Prvi put, drugi put još i više.
Vi bi nešto mijenjali a nemate pojma šta i zašto
ja dobro znam,ne znam što ti nije jasno?Ne znam kako je kod tebe i kako je u Zadru ali kod mene je eventualno(ako je)jedna kamera na čitavu županiju.I normalno je da se divlja kad svatko misli pa neće baš mene,valjda je nema ali da je postavljeno pedesetak kamera vremenom bi se došlo do kakvog takvog mira.U njemačkoj jednostavno ne možeš divljati sa jednog kraja grada na drugi a bez da te poslikaju,nema teorije.A ako tamo prođeš pokraj škole ili zone 30 sa jedno 120 odeš ti u pičku materinu pa ko voli nek izvoli.A austrijanci,nema zajebancije ako je 100 onda do 110 ako si pametan ako nisi opametit će te kamera.Tamo su pravne države i ne dozvoljavaju to što je kod nas.Krdo je krdo a saobračajna kultura je saobračajna kultura.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by abraham 9/5/2020, 09:11

Zabraniti polaganje i voznju prije 27-me godine starosti. Naime Beljak je tada pravio mladalacke gluposti a kako nece tek manje nadarena djeca sa 18... Kila

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 4 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum