ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladi vozaci i smrt na cestama

Page 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

Ogranicenja voznje/vozila mladih vozaca

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Vote_lcap31%Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Vote_rcap 31% 
[ 5 ]
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Vote_lcap31%Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Vote_rcap 31% 
[ 5 ]
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Vote_lcap38%Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Vote_rcap 38% 
[ 6 ]
 
Total Votes : 16
 
 
Poll closed

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by debotoijusto 8/5/2020, 18:45

marcellus wrote:nikad u životu nisam gledao ograničenja, niti me zanimaju, niti će me kad zanimat

to je rekao i onaj sto pokupio 2 curice na pjesackom ispred skole

debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by kaya 8/5/2020, 18:46

Ama baš ništa. Zakopati ih.
Ne možeš zaustaviti nekoga da sa 200 uđe na poluotok ili da skoči s masliničkog mosta ko lastavica.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 8/5/2020, 18:46

epikur37 wrote:Zabraniti mulariji voznju napose bijesnih auta...roditeljima jebena globa.

a koji je nebijesan auto? Ženin focus ima 75 konja, osnovni model, i ide 170 bez problema. Danas osnovni focus ima 90 konja. Nema auta s manje od toga.

probaj se zabit u nešto sa 170, strugat će te žiletom s ceste

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 8/5/2020, 18:50

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:nikad u životu nisam gledao ograničenja, niti me zanimaju, niti će me kad zanimat

to je rekao i onaj sto pokupio 2 curice na pjesackom ispred skole

pa vidiš ja u 38 godina kolko vozim nisam nikad pokupio ni mačku, nisam nikad prouzročio saobraćajku, nisam nikad sudjelovao u njoj u zadnjih 37 godina.

5-6 puta su me debili koji su drkali kurac i tipkali po mobitelu nabili odostraga dok sam stajao na semaforu, "nisu vidli auto" (crveni) uzeo bi im 100-200 eura za popravit štosdempfer i to je to.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Noor 8/5/2020, 18:52

marcellus wrote:
Noor wrote:nisu besna kola za svakoga

nisu, zato treba stavit da vozački može položit samo max 20 posto ljudi, i obavezno na ispitu da moraju provest pistu ispod nekog vremena, da znaju auto okrenut za 360 na ručnoj pri 120 na sat, i da mogu s autom sa šperom predriftat rotor.

za sve ostale tu je javni prijevoz i samovozeći auti, taksi, uber, kurci palci
:D

ja imam vrijeme na stazi 1,03 sec lošije od rekorda
radi se o kartingu :D
kaj veliš? :P

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 8/5/2020, 18:57

Noor wrote:
marcellus wrote:
Noor wrote:nisu besna kola za svakoga

nisu, zato treba stavit da vozački može položit samo max 20 posto ljudi, i obavezno na ispitu da moraju provest pistu ispod nekog vremena, da znaju auto okrenut za 360 na ručnoj pri 120 na sat, i da mogu s autom sa šperom predriftat rotor.

za sve ostale tu je javni prijevoz i samovozeći auti, taksi, uber, kurci palci
:D

ja imam vrijeme na stazi 1,03 sec lošije od rekorda
radi se o kartingu :D
kaj veliš? :P

nekako sam za tebe uvijek mislio da znaš dobro vozit, ostavljaš takav dojam.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 8/5/2020, 18:58

volio bi klinke poslat na karting, moram vidjet kolko to košta, iako vjerojatno će tek ova mlađa koja još nije za to imat dara za to

ona je totalno fizički tip, penjačica, spretna, refleksi i sve

starija je više intelektualno - umjetnički

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Noor 8/5/2020, 19:04

marcellus wrote:
Noor wrote:
marcellus wrote:
Noor wrote:nisu besna kola za svakoga

nisu, zato treba stavit da vozački može položit samo max 20 posto ljudi, i obavezno na ispitu da moraju provest pistu ispod nekog vremena, da znaju auto okrenut za 360 na ručnoj pri 120 na sat, i da mogu s autom sa šperom predriftat rotor.

za sve ostale tu je javni prijevoz i samovozeći auti, taksi, uber, kurci palci
:D

ja imam vrijeme na stazi 1,03 sec lošije od rekorda
radi se o kartingu :D
kaj veliš? :P

nekako sam za tebe uvijek mislio da znaš dobro vozit, ostavljaš takav dojam.
tnx
potukla sam svu mušku konkurenciju u utrci, dečke koji vise u Areni :D
lap time shedule imam negde još

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 96764710

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by RayMabus 8/5/2020, 19:14

Tko dobro vozi taj se i dobro seksa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 8/5/2020, 19:15

inače znam ljudi koji voze ekstremno brzo, sebe, emilija, tako... i koji nikad nisu ogrebali auto

znam idiote koji misle da znaju vozit pa nagaze a ne bi im dao bicikl jer će nekog ubit

i sad imaš ljude poput pokojnog koste boroša, znali smo se jedno kraće vrijeme dok nije poginuo, koji je bio Bogom dan vozač, ali jebiga ne možeš popit 12 votki s red bulom pošmrkat par crta i ić vozit utrku. Ili sedam dana partijat prije relija. Ma ok, bilo je tipova koji su i to mogli, joey dunlop je valjda cugao i za vrijeme utrke a jedno 20 puta je pobijedio na isle of manu koji je inače čisto samoubojstvo...

ovo je njegov nećak... vozit motor 320 na sat je inače opasno samo po sebi, vozit ga tom brzinom po uskim gradskim ulicama gdje su ti je s jedne strane kamene kuće a s druge debelo drveće je stvarno samo za one s mudima, 260 vozača je do sad poginulo na toj utrci, srećom je još nisu zabranili.


_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by epikur37 8/5/2020, 19:35

marcellus wrote:
epikur37 wrote:Zabraniti mulariji voznju napose bijesnih auta...roditeljima jebena globa.

a koji je nebijesan auto? Ženin focus ima 75 konja, osnovni model, i ide 170 bez problema. Danas osnovni focus ima 90 konja. Nema auta s manje od toga.

probaj se zabit u nešto sa 170, strugat će te žiletom s ceste

Više sam za zabranu mulcima, uvođenje pratnje i zabrana iza nekog doba noći.

Svakako žešće kazne.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by epikur37 8/5/2020, 19:37

marcellus wrote:inače znam ljudi koji voze ekstremno brzo, sebe, emilija, tako... i koji nikad nisu ogrebali auto

I to je sve do jednom.

I još nešto, uzmimo da si npr ti stvarno dobar vozač i u ozbiljnim godinama.

Tu je masa loših vozača, u balavim godinama koji voze ekstremno brzo.

Ja sam svakako za ograničenja i kazne, obzirom na dob i brzinu. Strašno ej koliko se često događaju ovakve stvari...

epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by danni1 8/5/2020, 19:46

Svaka budala zna nagazit gas to ne znači da je dobar vozač.

Dobar vozač  prije svega mora znat kontrolirat sebe onda auto. Očekivati neočekivano, biti svjestan svojih mogučnosti i mogučnosti auta.

Propisi i ograničenja postoje radi naše sigurnosti da ih se ljudi drže nitko u prometu nebi stradao.
U prometu stradaš isključivo ako se ti ili netko drugi ne pridržava istih.

Priče o brzoj i sigurnoj voožnji ne piju vodu. Možeš bit brzi i siguran u kontroliranim uvjetima u prometu brzina i sigurnost ne postoje.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 8/5/2020, 19:47

epikur37 wrote:
marcellus wrote:inače znam ljudi koji voze ekstremno brzo, sebe, emilija, tako... i koji nikad nisu ogrebali auto

I to je sve do jednom.

I još nešto, uzmimo da si npr ti stvarno dobar vozač i u ozbiljnim godinama.

Tu je masa loših vozača, u balavim godinama koji voze ekstremno brzo.

Ja sam svakako za ograničenja i kazne, obzirom na dob i brzinu. Strašno ej koliko se često događaju ovakve stvari...


sve do jednom? Gle, ako prijeđeš pola milijuna kilometara bez saobraćajke to nije slučajno.

10 000 ili 20 000 možda jednostavno imaš sreće, ali ja imam preko pola milijuna km u rukama i nogama. Nije "sve do jednom". Znaš ili ne znaš.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by RayMabus 8/5/2020, 19:48

Na nama starijima je odgovornost da se potrudimo da spriječimo jer od mulca od 15 do 25 godina ne možeš očekivat da razmišlja o nekim stvarima jer jednostavno u tim godinama oni ne razmišljaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 8/5/2020, 19:49

a loših vozača ima u svim godinama, zašto hajka na mlade? Njima je najvažnije voziti brzo.

mladi vozači? Znaš li koliko je ljudi vozilo formulu1 s 18-19 godina? To je vrijeme kad su ti refleksi na vrhuncu, jedino možda nemaš iskustvo i procjenu, ali kako ćeš je steći?

Ako zabraniš mladima da voze jake aute, oni će s 30 prvi put sjesti u jak auto i zabit će se u neki kurac, jer su naučili vozit na slabom autu i neće se moć adaptirat na jaki. A nisu više u godinama kad imaju dobre reflekse i kad brzo uče i usvajaju.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 8/5/2020, 19:50

klince treba pustit na miru. Jedini način da se takve nesreće spriječe je da se zabrani ljudima voziti.

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 8/5/2020, 19:52

ograničenje konjskih snaga neće pomoć, jer moja generacija je dušu vadila jugićima, abartiranim fićekima, škodilacima. Koji su puno opasniji. I nisu nimalo spori.

pazi, ovo je serijski stojadin.



Last edited by marcellus on 8/5/2020, 19:54; edited 1 time in total

_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by RayMabus 8/5/2020, 19:53

marcellus wrote:klince treba pustit na miru. Jedini način da se takve nesreće spriječe je da se zabrani ljudima voziti.
Dosadan si s tim bolidima. Ako se kome utrkuje nek ode na bolid stazu pa nek se tamo iživljava a ne da ugrožava druge sudionike u prometu a mi svi ostali da strepimo oće li on projurit sto i nešto na sat tamo di djeca pretrčavaju cestu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by marcellus 8/5/2020, 19:57

RayMabus wrote:
marcellus wrote:klince treba pustit na miru. Jedini način da se takve nesreće spriječe je da se zabrani ljudima voziti.
Dosadan si s tim bolidima. Ako se kome utrkuje nek ode na bolid stazu pa nek se tamo iživljava a ne da ugrožava druge sudionike u prometu a mi svi ostali da strepimo oće li on projurit sto i nešto na sat tamo di djeca pretrčavaju cestu.

ma ugrožavate vi jebeni idioti koji se ne usudite vozit brže od 50 sve ostale.

sloboda nije sloboda da se igraš u svojoj ogradici ili pješčaniku.

i nitko ne treba biti kažnjen dok nije ništa napravio, samo zato jer je netko procijenio da nekog "ugrožava"

djeca nemaju šta radit na cesti, a u svom kvartu gdje ima djece koja mogu istrčat ni ja ne vozim preko 50-60 (ograničenje je doduše 30 al nemam živaca za to)


_________________
Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by darth_vader 8/5/2020, 20:00

Kazne rigorozne uključujući i smrtne za debile koji misle da je cesta pista za polijetanje...ono u Zadru nije bila nesreća, nego ubojstvo, samoubojstvo te višestruki pokušaj ubojstva. Vozača u tim slučajevima ne treba ni pokušavati spašavati, nego skupa sa limarijom na deponij, sve o trošku roditelja plus naplaćena kompletna šteta istima. Novčana kazna se podrazumijeva.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mladi vozaci i smrt na cestama - Page 2 Empty Re: Mladi vozaci i smrt na cestama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum