ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eutanazija: da ili ne?

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Eutanazija: da ili ne?

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Vote_lcap35%Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Vote_rcap 35% 
[ 8 ]
Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Vote_lcap52%Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Vote_rcap 52% 
[ 12 ]
Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Vote_lcap13%Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
 
Total Votes : 23
 
 
Poll closed

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by melkior Sun 29 Sep - 15:48

melkior wrote:
veber wrote:
melkior wrote:Ma ok, ako sam ja odlučio izvršiti eutanaziju, onda ću ju izvršiti s liječnikom ili bez njega, tko ga jebe. Nek slobodno svjedoči protiv mene.
nemreš sam sebe ubit ako patiš, ako te ubija tijelo i jedva čekaš da prestane.

ja sam prošao kroz bol, ali jebenu bol. rekao sam frendu u bolnici. ili ćeš mi dati nekaj kaj će me onesvjestiti ili ja odoh do auta.

da me nije drogirao tri dana ja bi se upucao.
Imao sam susjeda kojeg sam mjesecima slušao (čulo se u dvorište) kako grglja i guši se svako popodne. Iskašljavao je krv. Na kraju mu je puko film, uzeo je štrik i objesio se. Fino lijepo odeš u kuću, zatvoriš vrata i prozore da ne slušaš. A jebote život. E pa jebi i ti njega.
Svatko, ali svatko ima točku pucanja. I svatko, ali svatko pod određenim okolnostima može postati ubojica ili samoubojica.

melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by £otk@ Sun 29 Sep - 15:49

melkior wrote:Ako liječnik može svjedočiti protiv notornog kriminalca kojeg će njegovo svjedočenje poslati na egzekuciju, onda je u redu i da liječnik da savjet kako učiniti eutanaziju. Ah, kad svjedoči u sudnici ne svjedoči kao liječnik nego kao građanin? Ma dajte.

Liječnik ne šalje nikog na egzekuciju, to čini kazneni sud na temelju njegovog vještačenja i svih ostalih dokaza koje utvrdi u zakonom propisanom postupku.

Ustav veli da svatko ljudsko biće ima pravo na život i da  u RH nema smrtne kazne.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by melkior Sun 29 Sep - 15:57

£otk@ wrote:
melkior wrote:Ako liječnik može svjedočiti protiv notornog kriminalca kojeg će njegovo svjedočenje poslati na egzekuciju, onda je u redu i da liječnik da savjet kako učiniti eutanaziju. Ah, kad svjedoči u sudnici ne svjedoči kao liječnik nego kao građanin? Ma dajte.

Liječnik ne šalje nikog na egzekuciju, to čini kazneni sud na temelju njegovog vještačenja i svih ostalih dokaza koje utvrdi u zakonom propisanom postupku.

Ustav veli da svatko ljudsko biće ima pravo na život i da  u RH nema smrtne kazne.
Boli me kurac za Ustav. Ustav je politički dogovor društva koje iza velikih normi i samorazumljivih načela skriva sebi imanentnu hladnoću i bezdušnost. A liječnik je građanin kao i svaki drugi, i ne, ne mora biti vještak u postupku, može biti i svjedok pri počinjenju kaznenog djela. I pri svom svjedočenju neće se držati Hipokratove zakletve, već istine, makar nekoga ta istina osudila na smrtnu kaznu. A RH je kurac od ovce a ne ozbiljna država, zato i nema smrtnu kaznu. 
Niti mi je država dala život, niti sam državi dužan život. Država je, kao što reče Nietzsche, najhladnija od sve nemani.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by melkior Sun 29 Sep - 16:00

Uostalom, ova država već više od desetljeća uspješno potiče samoubojstva branitelja, pa je ona najmanje pozvana ikome soliti pamet tko će koga, kada i zašto ubiti  Eutanazija: da ili ne? - Page 5 1f602
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by melkior Sun 29 Sep - 16:01

Neka se država pripazi da ne bi zatuklo...nju.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by prckov Sun 29 Sep - 16:45

napravice kinezi aplikaciju za mobitel za te svrhe ako vec ne postoji nesto tako
samo pritisnes ok i..
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by max123 Sun 29 Sep - 17:00

prckov wrote:napravice kinezi aplikaciju za mobitel za te svrhe ako vec ne postoji nesto tako
samo pritisnes ok i..
kinezi ili veber...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by michaellcmacha Sun 29 Sep - 17:02

veber wrote:
£otk@ wrote:
veber wrote:
£otk@ wrote:
veber wrote:

ali da bi mi netko patio, ne bi.

I kako bi ti okončao tu patnju? Metak u čelo svom djetetu? Čisti heroin svom roditelju?
da si upucao nekaj, znao bi da je to jako prljavo.

da, da mi netko blizak pati, sredio bi to.

nisi nikad vidio kako netko kopni, nestaje, a muči se u bolovima kada više ni dozvoljeno drogiranje ne pomaže.
nakon tog iskustva nikad više.

Da si čitao što sam pisao, znao bi da jesam.

I mi se znamo. Ovdje na forumu ima ljudi koji bi ubili, koji ne bi ubili, koji već jesu ubili...ti si zadnji koji bi eutanazirao. I to te živcira. Nema te što živcirati, iako je danas teško biti bazično dobar čovjek.
što znači dobar čovjek?
definicija?

ići u crkvu?
ili biti član partije?

ili brinut o svojim postupcima?

tko je moralniji. ja koji sam poharao sve živo ili tvoj kradezejovac koji ide na misu neđeljom, a lupa ženu od mise do mise?

koga lažemo? samo sebe možemo lagat.
dobar čovjek smrtno ranjenom neprijatelju zaftilji 9mm u čelenku... loš mu ranu zalije kiselinom ili natrlja solju...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by veber Sun 29 Sep - 17:20

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
£otk@ wrote:
veber wrote:
£otk@ wrote:

I kako bi ti okončao tu patnju? Metak u čelo svom djetetu? Čisti heroin svom roditelju?
da si upucao nekaj, znao bi da je to jako prljavo.

da, da mi netko blizak pati, sredio bi to.

nisi nikad vidio kako netko kopni, nestaje, a muči se u bolovima kada više ni dozvoljeno drogiranje ne pomaže.
nakon tog iskustva nikad više.

Da si čitao što sam pisao, znao bi da jesam.

I mi se znamo. Ovdje na forumu ima ljudi koji bi ubili, koji ne bi ubili, koji već jesu ubili...ti si zadnji koji bi eutanazirao. I to te živcira. Nema te što živcirati, iako je danas teško biti bazično dobar čovjek.
što znači dobar čovjek?
definicija?

ići u crkvu?
ili biti član partije?

ili brinut o svojim postupcima?

tko je moralniji. ja koji sam poharao sve živo ili tvoj kradezejovac koji ide na misu neđeljom, a lupa ženu od mise do mise?

koga lažemo? samo sebe možemo lagat.
dobar čovjek smrtno ranjenom neprijatelju zaftilji 9mm u čelenku... loš mu ranu zalije kiselinom ili natrlja solju...
oš reći da sam dobar jer imam 9etku. imam i 5,25 što me čini još boljim.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by michaellcmacha Sun 29 Sep - 17:23

veber wrote:
michaellcmacha wrote:
veber wrote:
£otk@ wrote:
veber wrote:
da si upucao nekaj, znao bi da je to jako prljavo.

da, da mi netko blizak pati, sredio bi to.

nisi nikad vidio kako netko kopni, nestaje, a muči se u bolovima kada više ni dozvoljeno drogiranje ne pomaže.
nakon tog iskustva nikad više.

Da si čitao što sam pisao, znao bi da jesam.

I mi se znamo. Ovdje na forumu ima ljudi koji bi ubili, koji ne bi ubili, koji već jesu ubili...ti si zadnji koji bi eutanazirao. I to te živcira. Nema te što živcirati, iako je danas teško biti bazično dobar čovjek.
što znači dobar čovjek?
definicija?

ići u crkvu?
ili biti član partije?

ili brinut o svojim postupcima?

tko je moralniji. ja koji sam poharao sve živo ili tvoj kradezejovac koji ide na misu neđeljom, a lupa ženu od mise do mise?

koga lažemo? samo sebe možemo lagat.
dobar čovjek smrtno ranjenom neprijatelju zaftilji 9mm u čelenku... loš mu ranu zalije kiselinom ili natrlja solju...
oš reći da sam dobar jer imam 9etku. imam i 5,25 što me čini još boljim.
hoću reć da je dobro biti dobar... da se crvenkasti ne uzrujava...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by kaya Sun 29 Sep - 17:36

Ne znam, da ne bilo ono...meni se više neda, sve me boli i star sam, ubijte me.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by kaya Sun 29 Sep - 17:37

A eutanaziju životinja bi zabranila
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by jastreb Sun 29 Sep - 17:53

kaya wrote:A eutanaziju životinja bi zabranila
Zašto???

Pa kad je pas toliko onemoćao,ili pak kad je u nekoj nesreći toliko stradao,zašto ne biti fer prema njemu?

ili kad konj polomi noge?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by veber Sun 29 Sep - 18:04

kaya wrote:A eutanaziju životinja bi zabranila
da si vidjela moju mačku ne bi to natipkala. susjed ju je potrovao s otrovom za štakore. dušu je na usta puštala jer otrov drugačije djeluje na mačke u odnosu na štakore. kada djeca nisu gledala onda sam ju ubio. skoro se rasplakao kada me je pogledao tužnim, umornim okicama.
onda sam otišao do susjeda pa me murja privela.


otišao sam s namjerom ne ubiti ga, ali ubit boga u njemu. i to sam napravio.
mlatio sam ga metodički, bolno i sadistički zadovoljno.


da žena nije pozvala policiju vjerovatno bi ga ubio.
od te godine više ne nosim oružje.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by £otk@ Sun 29 Sep - 19:24

kaya wrote:Ne znam, da ne bilo ono...meni se više neda, sve me boli i star sam, ubijte me.

Da, da.

Još bi to i ozakonili, u SAD imaš već desetljećima pravilo po kojem ako osoba ne želi, Hitna ili doktori ju ne smiju ni oživljavati (nose narukvice). Bio je nedavno slučaj - tinejdžer se želio pravno emancipirati od roditelja i proglasiti se punoljetnim kako bi dobio narukvicu. Sutkinja mu je rekla da bi mu najradije oduzela poslovnu sposobnost i imenovala skrbnika, mediji su je rešetali.

I onda Hitna, doktori i sestre sve gledaju, osim u narukvicu. Operiraju i 10 sati ako treba.

Zbilja ne znam da li vi razumijete kakvu branu načinjete u današnjem svijetu sa podržavanjem eutanazije. Klinci ne znaju ni živjeti, osim sa mobitelom, kako bi umrli kao ljudi kad im dođe vrijeme? Traže državu da prisili doktore da ih nakljuka lijekovima protiv bolova, i onda da ih smaknu injekcijom.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by £otk@ Sun 29 Sep - 19:30

veber wrote:
od te godine više ne nosim oružje.

Ja nosim. Imam obitelj, prijatelje i stalo mi je do ljudi u mojoj okolini, ulici, gradu itd.

Zemljom hodaju migranti, manijaka ima na svakom uglu, muževi mlate žene, djecu tuku druga djeca do smrti...

Nemam oružje sa sobom jedino kad sam u gradskom prometu, jer bi počeo pucati već po Zametu. :)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by veber Sun 29 Sep - 19:32

£otk@ wrote:
kaya wrote:Ne znam, da ne bilo ono...meni se više neda, sve me boli i star sam, ubijte me.

Da, da.

Još bi to i ozakonili, u SAD imaš već desetljećima pravilo po kojem ako osoba ne želi, Hitna ili doktori ju ne smiju ni oživljavati (nose narukvice). Bio je nedavno slučaj - tinejdžer se želio pravno emancipirati od roditelja i proglasiti se punoljetnim kako bi dobio narukvicu. Sutkinja mu je rekla da bi mu najradije oduzela poslovnu sposobnost i imenovala skrbnika, mediji su je rešetali.

I onda Hitna, doktori i sestre sve gledaju, osim u narukvicu. Operiraju i 10 sati ako treba.

Zbilja ne znam da li vi razumijete kakvu branu načinjete u današnjem svijetu sa podržavanjem eutanazije. Klinci ne znaju ni živjeti, osim sa mobitelom, kako bi umrli kao ljudi kad im dođe vrijeme? Traže državu da prisili doktore da ih nakljuka lijekovima protiv bolova, i onda da ih smaknu injekcijom.
koju jebenu branu?
stari mi ima rak pluća. danas je to kao kronična bolest. ide na laserski tretman, a s obzirom na godine i sam se zajebava na boleštinu.

kaj misliš da bi ga pustio da pati, da baš pati,

ja nemam lažnu noralnost. ako treba kao najstariji to ću i napraviti.
ja uvikek nosim pištolj sa sobom. neuredno je ali je mali kalibar i čuvam metak za sebe.

ili ću umrjet u krevetu.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by veber Sun 29 Sep - 19:35

£otk@ wrote:
veber wrote:
od te godine više ne nosim oružje.

Ja nosim. Imam obitelj, prijatelje i stalo mi je do ljudi u mojoj okolini, ulici, gradu itd.

Zemljom hodaju migranti, manijaka ima na svakom uglu, muževi mlate žene, djecu tuku druga djeca do smrti...

Nemam oružje sa sobom jedino kad sam u gradskom prometu, jer bi počeo pucati već po Zametu. :)
mislim, walter pp nije oružje. glock je kod punice.

bil sam s kayom na kavi pa mi je ispal iz džepa.

walter, ne štefek.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by £otk@ Sun 29 Sep - 19:40

veber wrote:

koju jebenu branu?
stari mi ima rak pluća. danas je to kao kronična bolest. ide na laserski tretman, a s obzirom na godine i sam se zajebava na boleštinu.

kaj misliš da bi ga pustio da pati, da baš pati,

ja nemam lažnu noralnost. ako treba kao najstariji to ću i napraviti.
ja uvikek nosim pištolj sa sobom. neuredno je ali je mali kalibar i čuvam metak za sebe.

ili ću umrjet u krevetu.

Nećeš ni njega ni sebe. Volio bi da možeš, ali ti ne bi mogao živjeti sa sobom nakon toga.

Daj pištolj longiju, on će ubiti da mu dan brže prođe, pogotovo ako je neka emančipirana ;)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by veber Sun 29 Sep - 19:44

£otk@ wrote:
veber wrote:

koju jebenu branu?
stari mi ima rak pluća. danas je to kao kronična bolest. ide na laserski tretman, a s obzirom na godine i sam se zajebava na boleštinu.

kaj misliš da bi ga pustio da pati, da baš pati,

ja nemam lažnu noralnost. ako treba kao najstariji to ću i napraviti.
ja uvikek nosim pištolj sa sobom. neuredno je ali je mali kalibar i čuvam metak za sebe.

ili ću umrjet u krevetu.

Nećeš ni njega ni sebe. Volio bi da možeš, ali ti ne bi mogao živjeti sa sobom nakon toga.

Daj pištolj longiju, on će ubiti da mu dan brže prođe, pogotovo ako je neka emančipirana ;)
njega ako treba, bum.
sebe kao i moj otac stavljam brene na prvo dijete.

ali imam neki osjećaj da bum poginuo na motoru.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by £otk@ Sun 29 Sep - 19:48

veber wrote:
£otk@ wrote:
veber wrote:
od te godine više ne nosim oružje.

Ja nosim. Imam obitelj, prijatelje i stalo mi je do ljudi u mojoj okolini, ulici, gradu itd.

Zemljom hodaju migranti, manijaka ima na svakom uglu, muževi mlate žene, djecu tuku druga djeca do smrti...

Nemam oružje sa sobom jedino kad sam u gradskom prometu, jer bi počeo pucati već po Zametu. :)
mislim, walter pp nije oružje. glock je kod punice.

bil sam s kayom na kavi pa mi je ispal iz džepa.

walter, ne štefek

Sig P226.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 5 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum