ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eutanazija: da ili ne?

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Eutanazija: da ili ne?

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Vote_lcap35%Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Vote_rcap 35% 
[ 8 ]
Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Vote_lcap52%Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Vote_rcap 52% 
[ 12 ]
Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Vote_lcap13%Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
 
Total Votes : 23
 
 
Poll closed

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by Sora 30/9/2019, 11:35

£otk@ wrote:
mortal wrote:NE jer bi taj zakon na veliko zlorabili

Eto nekoga sa pravim odgovorom, i iz pravih razloga.

Morti <3
Pa kad promislim FASIZAM kojeg podupire nesvjesno i ta baba i ovaj Pinokio kpji niš ne razme ..
Da fasizam bi tu imao jos dodatnu mogucnost 

I nasa tzv demokracija NIJE dalrko od toga da zlorabi eutanaziju 
Tj baca s tornja pametne ljude kpji misle svojom glavom 

Novi Kopernik ..uprav u ovakvim zaostalim zrmljama ko Hrbatska je uvijrk moguc :stare1

Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by prckov 30/9/2019, 14:07

sore
kad budemo vodili ljubav nemoj da se eutanaziras ispod mene jebote 
:cry

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by michaellcmacha 30/9/2019, 17:22

£otk@ wrote:
veber wrote:
od te godine više ne nosim oružje.

Ja nosim. Imam obitelj, prijatelje i stalo mi je do ljudi u mojoj okolini, ulici, gradu itd.

Zemljom hodaju migranti, manijaka ima na svakom uglu, muževi mlate žene, djecu tuku druga djeca do smrti...

Nemam oružje sa sobom jedino kad sam u gradskom prometu, jer bi počeo pucati već po Zametu. :)
e jebiga sad, gore veliš da i srđan mlađan ima pravo na život, a sad ovdje nosaš vatreno oružje s kojim od 100 ljudi dvoje zna raniti a svi ostali ubijaju, vjerojatno si i ti u toj skupini... ako ima svatko onda valjda ima i on... jel
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by Brain32 30/9/2019, 18:46

Ne. Čisto iz razloga što ljudi nisu jebeno normalni i u takvom svijetu onda želim i pravo na nošenje oružja klase AR-15 čisto da ako me netko poželi "eutanazirat" da ga bar povedem sa sobom. 

Sličan stav imam i prema nekim ostalim kontroverzama jer jednom kada se otvori više nema natrag a potpuno poremećenih bolesnika spremnih za skladištenje u logore smr...ovaj rehabilitacijske centre je sve više.

Da ljudi imaju imalo mjere u bilo čemu bio bi za ali u slučajevima teške fizičke bolesti koja uzrokoje objektivnu fizičku patnju a ne da se tinejđeri ucmekavaju iz depresije i ono na punomoć, hračak u ruku i majkemi reko je...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by Maggie19 30/9/2019, 19:21

Brain32 wrote:Ne. Čisto iz razloga što ljudi nisu jebeno normalni i u takvom svijetu onda želim i pravo na nošenje oružja klase AR-15 čisto da ako me netko poželi "eutanazirat" da ga bar povedem sa sobom. 

Sličan stav imam i prema nekim ostalim kontroverzama jer jednom kada se otvori više nema natrag a potpuno poremećenih bolesnika spremnih za skladištenje u logore smr...ovaj rehabilitacijske centre je sve više.

Da ljudi imaju imalo mjere u bilo čemu bio bi za ali u slučajevima teške fizičke bolesti koja uzrokoje objektivnu fizičku patnju a ne da se tinejđeri ucmekavaju iz depresije i ono na punomoć, hračak u ruku i majkemi reko je...
Da, tako nekako ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by £otk@ 30/9/2019, 19:21

michaellcmacha wrote:
£otk@ wrote:
veber wrote:
od te godine više ne nosim oružje.

Ja nosim. Imam obitelj, prijatelje i stalo mi je do ljudi u mojoj okolini, ulici, gradu itd.

Zemljom hodaju migranti, manijaka ima na svakom uglu, muževi mlate žene, djecu tuku druga djeca do smrti...

Nemam oružje sa sobom jedino kad sam u gradskom prometu, jer bi počeo pucati već po Zametu. :)
e jebiga sad, gore veliš da i srđan mlađan ima pravo na život, a sad ovdje nosaš vatreno oružje s kojim od 100 ljudi dvoje zna raniti a svi ostali ubijaju, vjerojatno si i ti u toj skupini... ako ima svatko onda valjda ima i on... jel

Isključivo u samoobrani.

Krivo, bio sam na obuci u Delnicama, ali kad do toga dodje, teško da mogu jamčiti onesposobljavanje bez ubojstva. Nije to film, radi adrenalin.

A zapravo, radi i obuka. Još nisam vidio vojsku koja drila da rani, već da ubije protivnika, tako da imam automatizam.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by £otk@ 30/9/2019, 19:22

Maggie19 wrote:
Brain32 wrote:Ne. Čisto iz razloga što ljudi nisu jebeno normalni i u takvom svijetu onda želim i pravo na nošenje oružja klase AR-15 čisto da ako me netko poželi "eutanazirat" da ga bar povedem sa sobom. 

Sličan stav imam i prema nekim ostalim kontroverzama jer jednom kada se otvori više nema natrag a potpuno poremećenih bolesnika spremnih za skladištenje u logore smr...ovaj rehabilitacijske centre je sve više.

Da ljudi imaju imalo mjere u bilo čemu bio bi za ali u slučajevima teške fizičke bolesti koja uzrokoje objektivnu fizičku patnju a ne da se tinejđeri ucmekavaju iz depresije i ono na punomoć, hračak u ruku i majkemi reko je...
Da, tako nekako ;-D

Uff, al je još uvijek mrtva trka :)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by Maggie19 30/9/2019, 19:24

Ozbiljna je tema u pitanju.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by epikur37 30/9/2019, 19:27

Ja imam karabin, zlu ne trebalo.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by £otk@ 30/9/2019, 19:28

Maggie19 wrote:Ozbiljna je tema u pitanju.

Dabome, zato i zagovaram svoj stav, vjerujem u njega kao što i ostali vjeruju u svoje.

A i zato jer volim pobijediti dabome. :)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by £otk@ 30/9/2019, 19:30

epikur37 wrote:Ja imam karabin, zlu ne trebalo.

Na to se povišice troše, jel? :)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by michaellcmacha 30/9/2019, 19:31

£otk@ wrote:
michaellcmacha wrote:
£otk@ wrote:
veber wrote:
od te godine više ne nosim oružje.

Ja nosim. Imam obitelj, prijatelje i stalo mi je do ljudi u mojoj okolini, ulici, gradu itd.

Zemljom hodaju migranti, manijaka ima na svakom uglu, muževi mlate žene, djecu tuku druga djeca do smrti...

Nemam oružje sa sobom jedino kad sam u gradskom prometu, jer bi počeo pucati već po Zametu. :)
e jebiga sad, gore veliš da i srđan mlađan ima pravo na život, a sad ovdje nosaš vatreno oružje s kojim od 100 ljudi dvoje zna raniti a svi ostali ubijaju, vjerojatno si i ti u toj skupini... ako ima svatko onda valjda ima i on... jel

Isključivo u samoobrani.

Krivo, bio sam na obuci u Delnicama, ali kad do toga dodje, teško da mogu jamčiti onesposobljavanje bez ubojstva. Nije to film, radi adrenalin.

A zapravo, radi i obuka. Još nisam vidio vojsku koja drila da rani, već da ubije protivnika, tako da imam automatizam.
a ok, onda, meni su te sve obuke strane, pištolj ili nedaj bože neko opasnije vatreno oružje sam uglavnom viđao na velikom platnu, a iskustva gdje neko biva ranjen ili usmrćen su mi imaginarna...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by darth_vader 30/9/2019, 20:46

epikur37 wrote:Ja imam karabin, zlu ne trebalo.

Baš je zgodan za vitlati njime u samoobrani... ili su divlje svinje i do Višnjika došle?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by epikur37 30/9/2019, 20:48

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:Ja imam karabin, zlu ne trebalo.

Baš je zgodan za vitlati njime u samoobrani... ili su divlje svinje i do Višnjika došle?

mislim da je djedov, no nije ovdje...pod majevicom
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by darth_vader 30/9/2019, 20:52

Kako onda...prvo priprjetiš prstom pa na vlak do Tuzle uz neizostavno: "samo sačekaj, sad ćeš ti vidit boga svoga!" Nabavljaj utoku kao i sav normalan svijet, vidiš da ovi tvoji imigranti i nisu baš sasvim svoji...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by epikur37 30/9/2019, 20:56

jasambrend wrote:Kako onda...prvo priprjetiš prstom pa na vlak do Tuzle uz neizostavno: "samo sačekaj, sad ćeš ti vidit boga svoga!" Nabavljaj utoku kao i sav normalan svijet, vidiš da ovi tvoji imigranti i nisu baš sasvim svoji...

Sreća ne prolaze ovuda, gore idu pa nek se gorani i ličani misle...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by melkior 30/9/2019, 23:10

Ja sam za eutanaziju, ne nužno uz blagoslov države. U stvari, ne treba mi država. Ok, poštujem stav da ima psihičkih bolesnika i psihopata i da bi teško bilo spriječiti zlouporabe. Doduše, zlouporabama se lako može doskočiti ako država jednostavno propiše sljedeće:
-  taksativno navede medicinska stanja u kojima je eutanazija dopuštena
-  u svakom pojedinom slučaju da se radi o takvom stanju mora potvrditi medicinski konzilij od tri liječnika
-  pristanak na eutanaziju mora dati sam bolesnik dok se nalazi u svjesnom stanju i pod punom poslovnom sposobnošću
-  pristanak na eutanaziju država može uvjetovati bolesniku ako prije toga riješi pitanja oporuke i nasljeđivanja imovine, izuzetak od gore navedenog su djeca u terminalnoj fazi bolesti na odjelu onkologije i pacijenti koji su zadobili opekline trećeg stupnja
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by melkior 1/10/2019, 00:04

melkior wrote:Ja sam za eutanaziju, ne nužno uz blagoslov države. U stvari, ne treba mi država. Ok, poštujem stav da ima psihičkih bolesnika i psihopata i da bi teško bilo spriječiti zlouporabe. Doduše, zlouporabama se lako može doskočiti ako država jednostavno propiše sljedeće:
-  taksativno navede medicinska stanja u kojima je eutanazija dopuštena
-  u svakom pojedinom slučaju da se radi o takvom stanju mora potvrditi medicinski konzilij od tri liječnika
-  pristanak na eutanaziju mora dati sam bolesnik dok se nalazi u svjesnom stanju i pod punom poslovnom sposobnošću
-  pristanak na eutanaziju država može uvjetovati bolesniku ako prije toga riješi pitanja oporuke i nasljeđivanja imovine, izuzetak od gore navedenog su djeca u terminalnoj fazi bolesti na odjelu onkologije i pacijenti koji su zadobili opekline trećeg stupnja
Jedina mogućnost kad bih dopustio da netko drugi odluči umjesto pacijenta samog jest slučaj kad bih to odobrio roditelju djeteta koje se rodi s dvije glave (pardon, tri glave, svaki dječačić se rodi s dvije glave). Malo crnog humora    :baby

Ako beba izgleda kao čudovište i ima dva roga i rep i kopita, onda isto. Ako beba nema pola glave ili ako uopće nema mozak. Ali opet bi sve to trebao potvrditi liječnički konzilij.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by melkior 1/10/2019, 00:07

Neovisni liječnički konzilij kojeg bi imenovala Liječnička komora slučajnim odabirom na mandat od godinu dana, pri čemu nema mogućnosti reizbora pojedinih članova ili čitavog konzilija u sljedećih 10 mandata.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Eutanazija: da ili ne? - Page 7 Empty Re: Eutanazija: da ili ne?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum