ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Page 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 31/8/2017, 20:17

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
Eva_ wrote:
Drago mi je zbog tebe, ali ja nisam Hrvatica.
samo uhljebnička čardakuša na hrvatskoj sisi.
ženski asila.

Pa i ne baš.
Naime, ona se uspješno uhljebila, a asila je to samo pokušao, ali je šonjav kakav inače jeste, i u tome promašio.
Od tada još aktivnije agitira protiv uhljeba kakav je i sam htio postati.
a tako znači, vritnjak na prvoj stepenici..ali no

Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 31/8/2017, 20:18

aben wrote:
je ti razumiš da je nemoralno primati šoldi iz nedobrovoljnih transakcija, i ako ne moreš utjecati na tu situaciju, da je bolje da si na stroni koja dobrovoljno prima nego na stroni koja prisilno doje?

Poanta je u licemjerju. Ne možeš javno osuđivati jednu vrst ponašanja kojega i sam prakticiraš (Eva) ili želiš prakticirati i u tome ne uspiješ (asila) i pri tome zadržati nekakav osobni dignitet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 31/8/2017, 20:22

Noor wrote:
a tako znači, vritnjak na prvoj stepenici..ali no

Pokušao se politički aktivirati u tipičnoj štakorsko-uhljebničkoj stranci kojoj je jedini smisao postojanja u uhljebljivanju svojih iole istaknutijih članova, ali je pri tome smetnuo s uma kako ista ne samo nema nikakve šanse upasti u Sabor nego čak niti u osječko gradsko vijeće.
Tragikomedija. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 31/8/2017, 20:29

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
a tako znači, vritnjak na prvoj stepenici..ali no

Pokušao se politički aktivirati u tipičnoj štakorsko-uhljebničkoj stranci kojoj je jedini smisao postojanja u uhljebljivanju svojih iole istaknutijih članova, ali je pri tome smetnuo s uma kako ista ne samo nema nikakve šanse upasti u Sabor nego čak niti u osječko gradsko vijeće.
Tragikomedija. :)
čardak ga nije volio i htio, zato ga i mrzi :D
a mogli su biti tako divan par ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by aben 31/8/2017, 20:40

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
je ti razumiš da je nemoralno primati šoldi iz nedobrovoljnih transakcija, i ako ne moreš utjecati na tu situaciju, da je bolje da si na stroni koja dobrovoljno prima nego na stroni koja prisilno doje?

Poanta je u licemjerju. Ne možeš javno osuđivati jednu vrst ponašanja kojega i sam prakticiraš (Eva) ili želiš prakticirati i u tome ne uspiješ (asila) i pri tome zadržati nekakav osobni dignitet.
ali moreš.

dignitet se sastoji od mišljenja drugih ljudi, a, primjerice, jo mislin da je uhljeb ki zno da biti uhljeb ni moralno- dostojanstvenik. un ki maintain the lie ko, recimo epikur, ki izmišljo javni interes i slično, oni su drugi por postolov.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by orion 31/8/2017, 22:01

prosjek plaća je  drastično pao od kad agrokorovci u liku  todorićevaca  i pridruženih  im banditosa ne isplaćuju bonuse, naknade, nagrade i sve ostao što ulazi u račun statistike. 

Nije da će se  Ramljak crveniti zbog malih primanja ....   x-|  ....
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 31/8/2017, 23:35

aben wrote:
ali moreš.

Samo na neko kraće vrijeme i samo u očima nekog manjeg broja ljudi. Po onom principu kako možeš varati sve ljude neko vrijeme, možeš varati neke ljude svo vrijeme, ali ne možeš varati sve ljude svo vrijeme. Na stranu što je u teoriji i to moguće, tako nešto se u praksi jednostavno ne događa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit 31/8/2017, 23:40

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
Eva_ wrote:
Drago mi je zbog tebe, ali ja nisam Hrvatica.
samo uhljebnička čardakuša na hrvatskoj sisi.
ženski asila.

Pa i ne baš.
Naime, ona se uspješno uhljebila, a asila je to samo pokušao, ali je šonjav kakav inače jeste, i u tome promašio.
Od tada još aktivnije agitira protiv uhljeba kakav je i sam htio postati.
Hehe sastali se mikropenis i baba čardak, meni jedino nije jasno da vi osim ovoga opskurnog foruma i sinekure nemate nešto pametnije?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by aben 31/8/2017, 23:49

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
ali moreš.

Samo na neko kraće vrijeme i samo u očima nekog manjeg broja ljudi. Po onom principu kako možeš varati sve ljude neko vrijeme, možeš varati neke ljude svo vrijeme, ali ne možeš varati sve ljude svo vrijeme. Na stranu što je u teoriji i to moguće, tako nešto se u praksi jednostavno ne događa.

polako reste svijest o štetnosti uhljebov, biti će nas sve više, ne sve manje.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 31/8/2017, 23:55

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

asila je to samo pokušao, ali je šonjav kakav inače jeste, i u tome promašio.
Od tada još aktivnije agitira protiv uhljeba kakav je i sam htio postati.
Hehe sastali se mikropenis i baba čardak, meni jedino nije jasno da vi osim ovoga opskurnog foruma i sinekure nemate nešto pametnije?

Slažem se da je ovaj forum opskuran, ali prije svega zbog prisutnosti takvih kao što si ti i sličnih na njemu.
Inače je znakovito da nisi demantirao moju tvrdnju koja se odnosi na tebe, očito je i zašto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 31/8/2017, 23:56

aben wrote:

polako reste svijest o štetnosti uhljebov, biti će nas sve više, ne sve manje.

Da bih riječ rekao ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit 1/9/2017, 00:02

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

asila je to samo pokušao, ali je šonjav kakav inače jeste, i u tome promašio.
Od tada još aktivnije agitira protiv uhljeba kakav je i sam htio postati.
Hehe sastali se mikropenis i baba čardak, meni jedino nije jasno da vi osim ovoga opskurnog foruma i sinekure nemate nešto pametnije?

Slažem se da je ovaj forum opskuran, ali prije svega zbog prisutnosti takvih kao što si ti i sličnih na njemu.
Inače je znakovito da nisi demantirao moju tvrdnju koja se odnosi na tebe, očito je i zašto.
Ne samo demantirao nego sam ti jebao mrtvu majku, ali jadnije od toga svega (a ovo je jadno) jest što si se povezao sa protuhom ko Nurka, za takav šljam samo efendija ima želudac...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 00:20

asilovski wrote:
Ne samo demantirao

Samo imaš problem u tome da ja za svoje tvrdnje imam i dokaze. U gore spomenutom slučaju i pisane, a riječ je još o javno dostupnom dokumentu.
Na tvojem mjestu bih pazio da ne izlazim sa izjavama koje je lako opovrgnuti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by vili40 1/9/2017, 08:19

Vlada će potrošiti dodatnih 353 milijuna kuna godišnje za one s najvećim mirovinama, među njima su većinom branitelji, ali i zastupnici, suci, akademici. Veće mirovine im stižu već u listopadu
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit 1/9/2017, 08:20

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
Ne samo demantirao

Samo imaš problem u tome da ja za svoje tvrdnje imam i dokaze. U gore spomenutom slučaju i pisane, a riječ je još o javno dostupnom dokumentu.
Na tvojem mjestu bih pazio da ne izlazim sa izjavama koje je lako opovrgnuti.
Pa ovo sve je najveći dokaz prvo da si jado, da nemaš život ili pisao koji uključuje rad a nadalje da si pacer jer si ispao mulac u niz tema od koreje, ustava etc pa si mislio psihopatološkim fiksacijama nadoknaditi sve a to ne ide tako moj šejkeru...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 08:26

asilovski wrote:Pa ovo sve je najveći dokaz prvo da si jado, da nemaš život ili pisao koji uključuje rad a nadalje da si pacer jer si ispao mulac u niz tema od koreje, ustava etc pa si mislio psihopatološkim fiksacijama nadoknaditi sve a to ne ide tako moj šejkeru...

Ako netko ovdje kontinuirano ispada idiotom i izlazi sa potpuno pogrešnim predviđanjima koje stvarnost brzo demantira to si upravo ti. 
Što se uostalom vidi i po ovom postu u kojem po običaju nisi naveo niti jedan jedini konkretan argument nego samo lupaš u prazno, kao i obično. :)
Uostalom, niti sad nisi demantirao moje navode, a jasno je i zašto. :)
I nikome normalno nije stalo do tvoga mišljenja o bilo čemu, ne samo na ovom forumu.
No, razumljivo je da izlaziš sa ovakvim mizernim budalaštinama jer si teško frustriran ne samo neuspješnim nego upravo idiotičnim pokušajima da se uhljebiš, ali si se i u tome pokazao potpuno nesposobnim. 
Mislim, pa gdje si izabrao baš stranku koja nema nikakve šanse ne samo ući u Sabor, nego niti u osječko gradsko vijeće, koliki idiot moraš biti za takvu odluku. :)
Šonjo šonjavi. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 08:31

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

asila je to samo pokušao, ali je šonjav kakav inače jeste, i u tome promašio.
Od tada još aktivnije agitira protiv uhljeba kakav je i sam htio postati.
Hehe sastali se mikropenis i baba čardak, meni jedino nije jasno da vi osim ovoga opskurnog foruma i sinekure nemate nešto pametnije?

Slažem se da je ovaj forum opskuran, ali prije svega zbog prisutnosti takvih kao što si ti i sličnih na njemu.
Inače je znakovito da nisi demantirao moju tvrdnju koja se odnosi na tebe, očito je i zašto.
Ne samo demantirao nego sam ti jebao mrtvu majku, ali jadnije od toga svega (a ovo je jadno) jest što si se povezao sa protuhom ko Nurka,  za takav šljam samo efendija ima želudac...

i sad to opet ponavljaš.. ti si šljam koji valjda nema dna u svojoj podlosti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Eva_ 1/9/2017, 09:19

Viktor i Vikica, part XXX
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 09:24

Eva_ wrote:Viktor i Vikica, part XXX

Ćut bre Nemanja.  :P :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 10:45

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

asila je to samo pokušao, ali je šonjav kakav inače jeste, i u tome promašio.
Od tada još aktivnije agitira protiv uhljeba kakav je i sam htio postati.
Hehe sastali se mikropenis i baba čardak, meni jedino nije jasno da vi osim ovoga opskurnog foruma i sinekure nemate nešto pametnije?

Slažem se da je ovaj forum opskuran, ali prije svega zbog prisutnosti takvih kao što si ti i sličnih na njemu.
Inače je znakovito da nisi demantirao moju tvrdnju koja se odnosi na tebe, očito je i zašto.
Ne samo demantirao nego sam ti jebao mrtvu majku, ali jadnije od toga svega (a ovo je jadno) jest što si se povezao sa protuhom ko Nurka,  za takav šljam samo efendija ima želudac...
nego asila...reci ti nama što misliš o onom čardakovom virtuozu u makinacijama, pljačkama i korupciji, Radimiru Čačiću?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by dijagram 1/9/2017, 10:49

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
a tako znači, vritnjak na prvoj stepenici..ali no

Pokušao se politički aktivirati u tipičnoj štakorsko-uhljebničkoj stranci kojoj je jedini smisao postojanja u uhljebljivanju svojih iole istaknutijih članova, ali je pri tome smetnuo s uma kako ista ne samo nema nikakve šanse upasti u Sabor nego čak niti u osječko gradsko vijeće.
Tragikomedija. :)
Otud znaci silne frustracije. Ja krivo mislio od bijelog.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 5 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum