ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by dijagram Fri 1 Sep - 10:49

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
a tako znači, vritnjak na prvoj stepenici..ali no

Pokušao se politički aktivirati u tipičnoj štakorsko-uhljebničkoj stranci kojoj je jedini smisao postojanja u uhljebljivanju svojih iole istaknutijih članova, ali je pri tome smetnuo s uma kako ista ne samo nema nikakve šanse upasti u Sabor nego čak niti u osječko gradsko vijeće.
Tragikomedija. :)
Otud znaci silne frustracije. Ja krivo mislio od bijelog.

dijagram

Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest Fri 1 Sep - 10:52

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
Ne samo demantirao

Samo imaš problem u tome da ja za svoje tvrdnje imam i dokaze. U gore spomenutom slučaju i pisane, a riječ je još o javno dostupnom dokumentu.
Na tvojem mjestu bih pazio da ne izlazim sa izjavama koje je lako opovrgnuti.
Pa ovo sve je najveći dokaz prvo da si jado, da nemaš život ili pisao koji uključuje rad a nadalje da si pacer jer si ispao mulac u niz tema od koreje, ustava etc pa si mislio psihopatološkim fiksacijama nadoknaditi sve a to ne ide tako moj šejkeru...

pa žive ti majke, što ti danonoćno radiš na forumu ako imaš neki ajmo reći realan život?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest Fri 1 Sep - 10:53

dijagram wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
a tako znači, vritnjak na prvoj stepenici..ali no

Pokušao se politički aktivirati u tipičnoj štakorsko-uhljebničkoj stranci kojoj je jedini smisao postojanja u uhljebljivanju svojih iole istaknutijih članova, ali je pri tome smetnuo s uma kako ista ne samo nema nikakve šanse upasti u Sabor nego čak niti u osječko gradsko vijeće.
Tragikomedija. :)
Otud znaci silne frustracije. Ja krivo mislio od bijelog.
kombinacija, bijelo je bijeg od surove stvarnosti...čardak ga nije htio  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 1f62b
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest Fri 1 Sep - 10:54

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
Eva_ wrote:
Drago mi je zbog tebe, ali ja nisam Hrvatica.
samo uhljebnička čardakuša na hrvatskoj sisi.
ženski asila.

Pa i ne baš.
Naime, ona se uspješno uhljebila, a asila je to samo pokušao, ali je šonjav kakav inače jeste, i u tome promašio.
Od tada još aktivnije agitira protiv uhljeba kakav je i sam htio postati.
Hehe sastali se mikropenis i baba čardak, meni jedino nije jasno da vi osim ovoga opskurnog foruma i sinekure nemate nešto pametnije?

sad su na redu i veličine penisa u nedostatku argumenata  :D  no dobro... noor, ti si sad preuzela moj tron babe čardaka...  :^0  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest Fri 1 Sep - 10:56

metilda wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
Eva_ wrote:
Drago mi je zbog tebe, ali ja nisam Hrvatica.
samo uhljebnička čardakuša na hrvatskoj sisi.
ženski asila.

Pa i ne baš.
Naime, ona se uspješno uhljebila, a asila je to samo pokušao, ali je šonjav kakav inače jeste, i u tome promašio.
Od tada još aktivnije agitira protiv uhljeba kakav je i sam htio postati.
Hehe sastali se mikropenis i baba čardak, meni jedino nije jasno da vi osim ovoga opskurnog foruma i sinekure nemate nešto pametnije?

sad su na redu i veličine penisa u nedostatku argumenata  :D  no dobro... noor, ti si sad preuzela moj tron babe čardaka...  :^0  :x
dok je neuspjeli vijećnik na bijelom onda si ti na tronu, a dok je na brlji...ja te mijenjam :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest Fri 1 Sep - 11:02

Noor wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

asila je to samo pokušao, ali je šonjav kakav inače jeste, i u tome promašio.
Od tada još aktivnije agitira protiv uhljeba kakav je i sam htio postati.
Hehe sastali se mikropenis i baba čardak, meni jedino nije jasno da vi osim ovoga opskurnog foruma i sinekure nemate nešto pametnije?

Slažem se da je ovaj forum opskuran, ali prije svega zbog prisutnosti takvih kao što si ti i sličnih na njemu.
Inače je znakovito da nisi demantirao moju tvrdnju koja se odnosi na tebe, očito je i zašto.
Ne samo demantirao nego sam ti jebao mrtvu majku, ali jadnije od toga svega (a ovo je jadno) jest što si se povezao sa protuhom ko Nurka,  za takav šljam samo efendija ima želudac...
nego asila...reci ti nama što misliš o onom čardakovom virtuozu u makinacijama, pljačkama i korupciji, Radimiru Čačiću?

malo sam ispala iz štosa... pa nije valjda asila uhljeb u HNS-u?  affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest Fri 1 Sep - 11:03

Noor wrote:
metilda wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
samo uhljebnička čardakuša na hrvatskoj sisi.
ženski asila.

Pa i ne baš.
Naime, ona se uspješno uhljebila, a asila je to samo pokušao, ali je šonjav kakav inače jeste, i u tome promašio.
Od tada još aktivnije agitira protiv uhljeba kakav je i sam htio postati.
Hehe sastali se mikropenis i baba čardak, meni jedino nije jasno da vi osim ovoga opskurnog foruma i sinekure nemate nešto pametnije?

sad su na redu i veličine penisa u nedostatku argumenata  :D  no dobro... noor, ti si sad preuzela moj tron babe čardaka...  :^0  :x
dok je neuspjeli vijećnik na bijelom onda si ti na tronu, a dok je na brlji...ja te mijenjam :D


hvala, hvala, ti si najdostojnija zamjenica    cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Sexual Tyrannosaurus Fri 1 Sep - 11:08

metilda wrote:



malo sam ispala iz štosa... pa nije valjda asila uhljeb u HNS-u?  affraid

To su ona čudna djeca kojoj su svi davali pogrdne nadimke?
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest Fri 1 Sep - 11:22

metilda wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
Hehe sastali se mikropenis i baba čardak, meni jedino nije jasno da vi osim ovoga opskurnog foruma i sinekure nemate nešto pametnije?

Slažem se da je ovaj forum opskuran, ali prije svega zbog prisutnosti takvih kao što si ti i sličnih na njemu.
Inače je znakovito da nisi demantirao moju tvrdnju koja se odnosi na tebe, očito je i zašto.
Ne samo demantirao nego sam ti jebao mrtvu majku, ali jadnije od toga svega (a ovo je jadno) jest što si se povezao sa protuhom ko Nurka,  za takav šljam samo efendija ima želudac...
nego asila...reci ti nama što misliš o onom čardakovom virtuozu u makinacijama, pljačkama i korupciji, Radimiru Čačiću?

malo sam ispala iz štosa... pa nije valjda asila uhljeb u HNS-u?  affraid
ma fuj, to valjda ipak nikad ne bi..ko ni u onom novom čačićevom čardak-azilu, NS-u.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Eva_ Fri 1 Sep - 11:25

Čardak foreznika 

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Img_4626
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest Fri 1 Sep - 11:29

Eva_ wrote:Čardak foreznika 

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Img_4626

šmrk'o :rofl
eto, ispala si još najbolji forenzičar :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit Fri 1 Sep - 11:29

Hehehe cijela čardak bojna se skupila, sada samo čekamo nurkinog dečka da se vrati iz kladare, pa da se povuče voda
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit Fri 1 Sep - 11:32

metilda wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
Ne samo demantirao

Samo imaš problem u tome da ja za svoje tvrdnje imam i dokaze. U gore spomenutom slučaju i pisane, a riječ je još o javno dostupnom dokumentu.
Na tvojem mjestu bih pazio da ne izlazim sa izjavama koje je lako opovrgnuti.
Pa ovo sve je najveći dokaz prvo da si jado, da nemaš život ili pisao koji uključuje rad a nadalje da si pacer jer si ispao mulac u niz tema od koreje, ustava etc pa si mislio psihopatološkim fiksacijama nadoknaditi sve a to ne ide tako moj šejkeru...

pa žive ti majke, što ti danonoćno radiš na forumu ako imaš neki ajmo reći realan život?
Pa kako mi je pisanje dio posla ovdje dođem da se opustim, družim s vama, da igram kolo i mazim šejkera
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest Fri 1 Sep - 11:33

asilovski wrote:Hehehe cijela čardak bojna se skupila, sada samo čekamo nurkinog dečka da se vrati iz kladare, pa da se povuče voda

onda, što misliš o Kradimiru Čačiću? U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 T31078
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit Fri 1 Sep - 11:33

Noor wrote:
asilovski wrote:Hehehe cijela čardak bojna se skupila, sada samo čekamo nurkinog dečka da se vrati iz kladare, pa da se povuče voda

onda, što misliš o Kradimiru Čačiću?  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 T31078
sve najgore kao i o Vama
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest Fri 1 Sep - 11:37

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:Hehehe cijela čardak bojna se skupila, sada samo čekamo nurkinog dečka da se vrati iz kladare, pa da se povuče voda

onda, što misliš o Kradimiru Čačiću?  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 T31078
sve najgore kao i o Vama
a da? pa što se onda guraš i šlepaš uz njega, kako bi se uhljebio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit Fri 1 Sep - 11:39

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Pa ovo sve je najveći dokaz prvo da si jado, da nemaš život ili pisao koji uključuje rad a nadalje da si pacer jer si ispao mulac u niz tema od koreje, ustava etc pa si mislio psihopatološkim fiksacijama nadoknaditi sve a to ne ide tako moj šejkeru...

Ako netko ovdje kontinuirano ispada idiotom i izlazi sa potpuno pogrešnim predviđanjima koje stvarnost brzo demantira to si upravo ti. 
Što se uostalom vidi i po ovom postu u kojem po običaju nisi naveo niti jedan jedini konkretan argument nego samo lupaš u prazno, kao i obično. :)
Uostalom, niti sad nisi demantirao moje navode, a jasno je i zašto. :)
I nikome normalno nije stalo do tvoga mišljenja o bilo čemu, ne samo na ovom forumu.
No, razumljivo je da izlaziš sa ovakvim mizernim budalaštinama jer si teško frustriran ne samo neuspješnim nego upravo idiotičnim pokušajima da se uhljebiš, ali si se i u tome pokazao potpuno nesposobnim. 
Mislim, pa gdje si izabrao baš stranku koja nema nikakve šanse ne samo ući u Sabor, nego niti u osječko gradsko vijeće, koliki idiot moraš biti za takvu odluku. :)
Šonjo šonjavi. :)
Kako nisam naveo konkretan argument, pa naveo sam ti dva eklatantna primjera i to Koreju o kojoj nemaš pojma, te Ustav RH-a koje nije neko teško štivo a gdje si uspio krivo razumjeti uvod tj izvorišne osnove.

Što se tiče ovoga drugoga parazitiranjem i žmikanjem nurkinih malicioznih bljuvotina, a što je i ona sama, nećeš ispasti pametan ili poentirati već ostati u septičkoj jami gdje je istina toplo ali smrdi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest Fri 1 Sep - 11:41

ehhh,niti nema vise nacina da netko dobije posao,a da ne ide uz neku politicku opciju kao zaledjinu...tuzna realnost u RH..samo politcka mafija,kriminalci,lopovi i pridjeljeniim zasluznici,borci,kurci palci mogu opstati u nekom vidu morbidne simbioze..
Pola Proracuna namiri Turizam,pola ono malo ekonomije sto jos mrda..

zaista tuzno,kako je u stvari moglo biti,svima lijepo i bogato..samo je trebalo raditi.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Eva_ Fri 1 Sep - 11:41

Da bi ih rušio iznutra kao što su Rvati rušili Jugu dok su bili komunjare i vojna lica. Balkanskog špijuna si gledala? E pa, to ti je to.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest Fri 1 Sep - 11:41

Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Slažem se da je ovaj forum opskuran, ali prije svega zbog prisutnosti takvih kao što si ti i sličnih na njemu.
Inače je znakovito da nisi demantirao moju tvrdnju koja se odnosi na tebe, očito je i zašto.
Ne samo demantirao nego sam ti jebao mrtvu majku, ali jadnije od toga svega (a ovo je jadno) jest što si se povezao sa protuhom ko Nurka,  za takav šljam samo efendija ima želudac...
nego asila...reci ti nama što misliš o onom čardakovom virtuozu u makinacijama, pljačkama i korupciji, Radimiru Čačiću?

malo sam ispala iz štosa... pa nije valjda asila uhljeb u HNS-u?  affraid
ma fuj, to valjda ipak nikad ne bi..ko ni u onom novom čačićevom čardak-azilu, NS-u.

affraid  ajme, šta se sve izdogađalo dok sam ja pisala o čardaku.. promaklo mi tih 0 cijelih i nešto posto .. i asila baš uš'o u to?  No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest Fri 1 Sep - 11:42

metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Ne samo demantirao nego sam ti jebao mrtvu majku, ali jadnije od toga svega (a ovo je jadno) jest što si se povezao sa protuhom ko Nurka,  za takav šljam samo efendija ima želudac...
nego asila...reci ti nama što misliš o onom čardakovom virtuozu u makinacijama, pljačkama i korupciji, Radimiru Čačiću?

malo sam ispala iz štosa... pa nije valjda asila uhljeb u HNS-u?  affraid
ma fuj, to valjda ipak nikad ne bi..ko ni u onom novom čačićevom čardak-azilu, NS-u.

affraid  ajme, šta se sve izdogađalo dok sam ja pisala o čardaku.. promaklo mi tih 0 cijelih i nešto posto .. i asila baš uš'o u to?  No
Zajbavaju asilu..nije istina..teta Mety
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 6 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum