ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit 1/9/2017, 14:54

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
tarabo, niti znam da imaš fejs, niti me zanimaš...ne možeš provariti da si nasjeo na blef, ko zadnja dravska somina.
ali, ako, kao što kažeš, podatke o nacionalnosti svojoj i članova obitelji objavljuješ na fejsu, pa su zato vidljivi svima koji dođu na tvoj profil, a nije ti drago da to netko vidi, onda se zapitaj koliko si glupan to raditi.
Ne zanima te a išla si kopati po mojim privatnim podacima, moje supruge, gdje, tko što hehehe da ti se poserem u usta napravio bi ti veliku uslugu, ali samo nastavi, a tu je i tvoj dečko koji je dobio napad amnezije farao
al još veću sebi, jer tako nitko ne bi znao kolika je to kamara, ovako kad sereš po forumu, vide svi.
ma ne napravio bi ti uslugu prvo da se ne brukaš dalje, a drugo najela bi se, ali neću nego te pušćam da utopiš sebe i svoju prišipetlju Basketball
ko o čemu, asila o "jedenju govana"...najeo si ih se danas ko nitko, a još koliko ćeš, samo Bog zna.
Ma je kako ne samo ponesi slijedeći put zaimaču ili lopatu a ne ovako rukama i preko reda nije fino a ti si damica hehehe samo gdje je šejker slabo ti ovo koordiniraš, a i brinem se za njegove ukućane

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 14:54

vuksadinare wrote:...koja je ovo šora po redu...na relaciji asila-?/norka :)

ti uzmi kokice i uživaj :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 15:01

asilovski wrote:
čardak efendija wrote:
asilovski wrote:
čardak efendija wrote:ej aso oćemol link il nećemo
neko ti dobar kurac utero kad toliko
skičiš
 U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 1f602  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 1f602  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 1f602
Uterivanje kurca s vama dobija potpuno drugi smisao, osim toga a sobzirom na sve mislim da ti nisi uterao niti kola u garažu a ne kurac u baba seru, ali no nadam se da nećeš ponovno uteći ko prošli put cheers
opet u ništa nisi pogodio
ide to tebi
nemoj trolati
jel treba link da se bidi koliki
si bednik ili ćeš sam da to priznaš
nemoj trolati? ti na temi raspravljaš o meni i mojoj supruzi, nazvao me baš kofein i zajedno smo se nasmijali kako ste jadni, ja čak nisam niti pitao za tvoje ime jer me boli kurac, jedino sam mogao da te nazovem kad idem u Vinkovce pa da obrišem cipele usput
zloćesti @kofein :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by čardak efendija 1/9/2017, 15:02

asilovski wrote:
čardak efendija wrote:Zašto se aso buni što neko napiše da mu žena srpkinja
ako je kandidacijska lista tačna
onda je sam to i objavio
čemu ljutnja kad je javna ličnost
valjda je kao advokat znao šta radi
heheh tre imaš 5 banki a baviš se ovako čim, pa kako te nije sramota, da ne govorim da te baba koordinira i da si se više puta usrao u panatalonice patos ti je i sestra i mater, ali no...
ne znam šta pišeš
zašto ne odgovoriš
na jednostavno pitanje
nije valjda da se stidiš svog 
političkog angažmana
prozivaš sve za svašta
a ispo si najveće đubre 
tu na portalu

_________________
U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by RayMabus 1/9/2017, 15:03

Pitanje za Evu

Hebrejsko pismo

Naopako slovo L s točkom

Šta je to
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by vuksadinare 1/9/2017, 15:03

znaci asila bi patosirao tre-a... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by čardak efendija 1/9/2017, 15:04

asilovski wrote:
čardak efendija wrote:
asilovski wrote:
čardak efendija wrote:ej aso oćemol link il nećemo
neko ti dobar kurac utero kad toliko
skičiš
 U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 1f602  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 1f602  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 1f602
Uterivanje kurca s vama dobija potpuno drugi smisao, osim toga a sobzirom na sve mislim da ti nisi uterao niti kola u garažu a ne kurac u baba seru, ali no nadam se da nećeš ponovno uteći ko prošli put cheers
opet u ništa nisi pogodio
ide to tebi
nemoj trolati
jel treba link da se bidi koliki
si bednik ili ćeš sam da to priznaš
nemoj trolati? ti na temi raspravljaš o meni i mojoj supruzi, nazvao me baš kofein i zajedno smo se nasmijali kako ste jadni, ja čak nisam niti pitao za tvoje ime jer me boli kurac, jedino sam mogao da te nazovem kad idem u Vinkovce pa da obrišem cipele usput
opet lupetaš, ja ne živim u vinkovcima

_________________
U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by vuksadinare 1/9/2017, 15:07

....koefin sto kazes ti koje u pravu? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit 1/9/2017, 15:09

čardak efendija wrote:
asilovski wrote:
čardak efendija wrote:Zašto se aso buni što neko napiše da mu žena srpkinja
ako je kandidacijska lista tačna
onda je sam to i objavio
čemu ljutnja kad je javna ličnost
valjda je kao advokat znao šta radi
heheh tre imaš 5 banki a baviš se ovako čim, pa kako te nije sramota, da ne govorim da te baba koordinira i da si se više puta usrao u panatalonice patos ti je i sestra i mater, ali no...
ne znam šta pišeš
zašto ne odgovoriš
na jednostavno pitanje
nije valjda da se stidiš svog 
političkog angažmana
prozivaš sve za svašta
a ispo si najveće đubre 
tu na portalu
heheh ti meni da dociraš  pa ti se stidiš svojeg bivšeg nicka, da ne govorim da se nisi usudio doći kod mene na čobanac, jebem li ti majku majčinu ti jedino možeš da se i dalje skrivaš, pa kad gori da utekneš, pa da te brani ova psihopata inače jadno mi je što uopće s tobom raspravljam to je ispod svakog nivoa, moram priznati da mi se blago povraća kad te vidim protuvo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by aben 1/9/2017, 15:10

ako i astila ispade uhljeb, unda je bara stvarno mola za toliko krokodilov, poisti ćete se međusobno oko plijena:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit 1/9/2017, 15:12

čardak efendija wrote:
asilovski wrote:
čardak efendija wrote:
asilovski wrote:
čardak efendija wrote:ej aso oćemol link il nećemo
neko ti dobar kurac utero kad toliko
skičiš
 U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 1f602  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 1f602  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 1f602
Uterivanje kurca s vama dobija potpuno drugi smisao, osim toga a sobzirom na sve mislim da ti nisi uterao niti kola u garažu a ne kurac u baba seru, ali no nadam se da nećeš ponovno uteći ko prošli put cheers
opet u ništa nisi pogodio
ide to tebi
nemoj trolati
jel treba link da se bidi koliki
si bednik ili ćeš sam da to priznaš
nemoj trolati? ti na temi raspravljaš o meni i mojoj supruzi, nazvao me baš kofein i zajedno smo se nasmijali kako ste jadni, ja čak nisam niti pitao za tvoje ime jer me boli kurac, jedino sam mogao da te nazovem kad idem u Vinkovce pa da obrišem cipele usput
opet lupetaš, ja ne živim u vinkovcima
di onda živiš? reci ime i prezime hehehe moš mislit pa ti si ovako usran a ne...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by vuksadinare 1/9/2017, 15:21

asilovski wrote:
čardak efendija wrote:
asilovski wrote:
čardak efendija wrote:
asilovski wrote:
Uterivanje kurca s vama dobija potpuno drugi smisao, osim toga a sobzirom na sve mislim da ti nisi uterao niti kola u garažu a ne kurac u baba seru, ali no nadam se da nećeš ponovno uteći ko prošli put cheers
opet u ništa nisi pogodio
ide to tebi
nemoj trolati
jel treba link da se bidi koliki
si bednik ili ćeš sam da to priznaš
nemoj trolati? ti na temi raspravljaš o meni i mojoj supruzi, nazvao me baš kofein i zajedno smo se nasmijali kako ste jadni, ja čak nisam niti pitao za tvoje ime jer me boli kurac, jedino sam mogao da te nazovem kad idem u Vinkovce pa da obrišem cipele usput
opet lupetaš, ja ne živim u vinkovcima
di onda živiš? reci ime i prezime hehehe moš mislit pa ti si ovako usran a ne...
i sto bi napravio i da ih dobijes..? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit 1/9/2017, 15:26

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
čardak efendija wrote:
asilovski wrote:
čardak efendija wrote:
opet u ništa nisi pogodio
ide to tebi
nemoj trolati
jel treba link da se bidi koliki
si bednik ili ćeš sam da to priznaš
nemoj trolati? ti na temi raspravljaš o meni i mojoj supruzi, nazvao me baš kofein i zajedno smo se nasmijali kako ste jadni, ja čak nisam niti pitao za tvoje ime jer me boli kurac, jedino sam mogao da te nazovem kad idem u Vinkovce pa da obrišem cipele usput
opet lupetaš, ja ne živim u vinkovcima
di onda živiš? reci ime i prezime hehehe moš mislit pa ti si ovako usran a ne...
i sto bi napravio i da ih dobijes..? :)
pa ništa u svakom slučaju ne bi ih koristio u raspravi, ili nedaj bože da se bavim njegovom obitelji, ali nije to poanta već što on nastupa sa njegove pozicije jer on bi koristio i koristi pa misli da su svi govna i ljudski ološ kao on, pa se boji čak i svojeg bivšeg nicka, a ne RL stvari
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by vuksadinare 1/9/2017, 15:30

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
čardak efendija wrote:
asilovski wrote:
nemoj trolati? ti na temi raspravljaš o meni i mojoj supruzi, nazvao me baš kofein i zajedno smo se nasmijali kako ste jadni, ja čak nisam niti pitao za tvoje ime jer me boli kurac, jedino sam mogao da te nazovem kad idem u Vinkovce pa da obrišem cipele usput
opet lupetaš, ja ne živim u vinkovcima
di onda živiš? reci ime i prezime hehehe moš mislit pa ti si ovako usran a ne...
i sto bi napravio i da ih dobijes..? :)
pa ništa u svakom slučaju ne bi ih koristio u raspravi, ili nedaj bože da se bavim njegovom obitelji, ali nije to poanta već što on nastupa sa njegove pozicije jer on bi koristio i koristi pa misli da su svi govna i ljudski ološ kao on, pa se boji čak i svojeg bivšeg nicka, a ne RL stvari
ne branim nikoga ali ti njega cesto etiketiras da je uguznicar..cardaklija i slicno...a kad uzvrate mozda ne bas ukusan nacin naljutis se..i digneti se tlak...jbg..tako je
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Trinity 1/9/2017, 15:46

aben wrote:ako i astila ispade uhljeb, unda je bara stvarno mola za toliko krokodilov, poisti ćete se međusobno oko plijena:)
Plijen je sve manji.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 16:04

vuksadinare wrote:zniaci asila bi patosirao tre-a... :)
haha, a to bi mu uspjelo jednako kao i pokušaj uhljebljivanja i uvaljivanja u čardak gradsko vijeće grada osijeka :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by vuksadinare 1/9/2017, 16:05

Noor wrote:
vuksadinare wrote:zniaci asila bi patosirao tre-a... :)
haha, a to bi mu uspjelo jednako kao i pokušaj uhljebljivanja i uvaljivanja u čardak gradsko vijeće grada osijeka :^0
jel asila mozebitno onaj jaoslav pecnik ili tako nesto..on je isto zivcan i neurotican
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 16:43

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:zniaci asila bi patosirao tre-a... :)
haha, a to bi mu uspjelo jednako kao i pokušaj uhljebljivanja i uvaljivanja u čardak gradsko vijeće grada osijeka :^0
jel asila mozebitno onaj jaoslav pecnik ili tako nesto..on je isto zivcan i neurotican
taj bar nije krio da je laburista, ovaj ko zmija noge skriva da je Čačićev reformist s propalim uhljebničkim pretenzijama, a o njemu misli inače sve najgore i gadi mu se...
ali no... rek'o bi asila
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 17:43

asilovski wrote:
Šejkeru nisi ti za ovo, ti si pahuljica, a Nurka je đubar ali je igračica, tako da ispadaš smiješan da ne govorim da sada ponovno se ide sa suprugom, sada će tast, tetka, strina, šogor, tata, mama, pa ne razumijem ljude koji ulaze u rasprave i onda kada popuše idu na ovu razinu kao da se valjaš po govnima i vičeš kako ti godi, ajde idi nešto raditi petak je, probaj naći prijatelja ili kupi kera to pomaže vjeruj mi...

Pa ti odavno ispadaš smiješan na svakoj temi koje se dohvatiš. :)
Samo što glup i tup kao telegrafski stup i nesposoban za svaku kritičku autorefleksiju toga uopće nisi svjestan. :)
Mislim, toliku razinu deluzija, konfabulacija, laži, opravdavanja onoga što je nemoguće opravdati, licemjerja, nesposobnosti, šonjavosti :D papučarskog ponašanja :D kao kod tebe nije lako naći niti u odgovarajućim specijalističkim institucijama za mentalno temeljito prikraćene. :)
A ti zapravo i jesi takav, mentalno osakaćen. :)
I alkohol ti u tome neće pomoći, dapače. :) Vjeruj mi. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 17:45

vuksadinare wrote:
jel asila mozebitno onaj jaoslav pecnik ili tako nesto..on je isto zivcan i neurotican

Ma ne, asila nema tu vrstu intelektualnog poštenja kao što je ima Pecnik. On bar jasno kaže što je i kakav je, od njega se zna što se može očekivati.
Doduše, to se zna i od asile, ali su njegovi standardi debeli ispod onih za koliko toliko normalne ljude.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 17:52

aben wrote:ako i astila ispade uhljeb

Nema ako. :) Već jest ispao uhljeb. :)
Doduše, ne onaj pravi nego wannabe, koji je iskazao ambicije kojima nije dorastao. :)
Dapače, čak je i njegova supruga bolje pozicionirana u štakorsko-uhljebničkoj organizaciji od nesposobnog asile u kojoj su se pokušali politički aktivirati i o čijem šefu asila navodno misli sve najgore :D
A uvukao mu se u debelo crijevo da mu samo nogice vire van. :D
I meni je neshvatljivo kako je baš njih odabrao kad je i zadnjim idotima jasno kako oni nemaju nikakve šanse ući niti u Sabor niti u gradsko vijeće Osijeka. :)
Pa stranku je Čačić osnovao ionako samo da bi se ponovo pozicionirao na mjestu varaždinskog župana, jer jedino tamo ima nekakvo uporište, a za ostale dijelove zemlje vrijedi ona zagorska piši ga vrit!
Eto što ti je politički dilentatizam. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 10 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum