ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Page 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 11:42

metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Ne samo demantirao nego sam ti jebao mrtvu majku, ali jadnije od toga svega (a ovo je jadno) jest što si se povezao sa protuhom ko Nurka,  za takav šljam samo efendija ima želudac...
nego asila...reci ti nama što misliš o onom čardakovom virtuozu u makinacijama, pljačkama i korupciji, Radimiru Čačiću?

malo sam ispala iz štosa... pa nije valjda asila uhljeb u HNS-u?  affraid
ma fuj, to valjda ipak nikad ne bi..ko ni u onom novom čačićevom čardak-azilu, NS-u.

affraid  ajme, šta se sve izdogađalo dok sam ja pisala o čardaku.. promaklo mi tih 0 cijelih i nešto posto .. i asila baš uš'o u to?  No
Zajbavaju asilu..nije istina..teta Mety

Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 11:42

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:Hehehe cijela čardak bojna se skupila, sada samo čekamo nurkinog dečka da se vrati iz kladare, pa da se povuče voda

onda, što misliš o Kradimiru Čačiću?  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 T31078
sve najgore kao i o Vama
a da? pa što se onda guraš i šlepaš uz njega, kako bi se uhljebio?

čardak je čardak.. ma što god on šutio o sebi....  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit 1/9/2017, 11:43

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:Hehehe cijela čardak bojna se skupila, sada samo čekamo nurkinog dečka da se vrati iz kladare, pa da se povuče voda

onda, što misliš o Kradimiru Čačiću?  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 T31078
sve najgore kao i o Vama
a da? pa što se onda guraš i šlepaš uz njega, kako bi se uhljebio?
Uhljebiti??? pa onda bi se otišao u hadezesdpe pobogu, ja znam da si zla, ali do sada sam mislio da nisi glupa
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 11:44

asilovski wrote: u septičkoj jami gdje je istina toplo ali smrdi

to tebe ni najmanje ne smeta, jer gdje ćeš većeg šljama od tebe, lika koji forumom mjesecima bljuje radioaktivni otrov na račun "čardaka", uhljeba, političkih krimosa i korupcije u svim strukturama diljem lijepe naše, a onda se osobno nađe na kandidacijskoj listi stranke čiji je predsjednik pravi virtuoz u makinacijama, pljačkama i korupciji, poznat inače između ostalog i kao bivši predsjednik Nadzornog odbora HAC-a, koja je korupcijski oduvijek u samom vrhu kriminalne piramide i o kojem misliš sve najgore, kao i o nama.

:facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Eva_ 1/9/2017, 11:45


asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:Hehehe cijela čardak bojna se skupila, sada samo čekamo nurkinog dečka da se vrati iz kladare, pa da se povuče voda

onda, što misliš o Kradimiru Čačiću?  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 T31078
sve najgore kao i o Vama
a da? pa što se onda guraš i šlepaš uz njega, kako bi se uhljebio?
Uhljebiti??? pa onda bi se otišao u hadezesdpe pobogu, ja znam da si zla, ali do sada sam mislio da nisi glupa
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 11:47

metilda wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:Hehehe cijela čardak bojna se skupila, sada samo čekamo nurkinog dečka da se vrati iz kladare, pa da se povuče voda

onda, što misliš o Kradimiru Čačiću?  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 T31078
sve najgore kao i o Vama
a da? pa što se onda guraš i šlepaš uz njega, kako bi se uhljebio?

čardak je čardak.. ma što god on šutio o sebi....  Basketball
taktika, pljuvanjem odmaknuti sumnje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Eva_ 1/9/2017, 11:50

Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 11:53

..sve pamti..sve pamti..tko je to na Forumu rekao,ono???... Suspect Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 11:54

sinoc mi se moja uredska fotelja digla i izudarala po ledjima i glavi..uffff..nisam znao da je tako opasna.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Eva_ 1/9/2017, 11:56

Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit 1/9/2017, 12:02

Noor wrote:
asilovski wrote: u septičkoj jami gdje je istina toplo ali smrdi

to tebe ni najmanje ne smeta, jer gdje ćeš većeg šljama od tebe, lika koji forumom mjesecima bljuje radioaktivni otrov na račun "čardaka", uhljeba, političkih krimosa i korupcije u svim strukturama diljem lijepe naše, a onda se osobno nađe na kandidacijskoj listi stranke čiji je predsjednik pravi virtuoz u makinacijama, pljačkama i korupciji, poznat inače između ostalog i kao bivši predsjednik Nadzornog odbora HAC-a, koja je korupcijski oduvijek u samom vrhu kriminalne piramide i o kojem misliš sve najgore, kao i o nama.

:facepalm
Prvo žena srpkinja pa ovo, ja znam da sam ti povrijedio ljubavnika koji je utekao na par mjeseci sa foruma da bi se inkognito vratio još gluplji i da si željna krvi, ali opet postoje neke granice, a što se tiče listi na koje se pozivaš ti sama vidiš da je to vrlo slab argument za bilo što jer da je nešto  već bi to objavila kao i sve drugo što voliš objavljivati iz privatnog života forumaša, a što meni osobno i lično ne bi nikada palo na pamet u bilo kojem obliku bilo kada, međutim ti nemaš inhibitore, imaš neki poremećaj ličnosti pomiješan sa menopauzom, a forum ti je najbitnija stavka, tako da očekujem samo najgori gnoj
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 12:07

Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:

onda, što misliš o Kradimiru Čačiću?  U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 T31078
sve najgore kao i o Vama
a da? pa što se onda guraš i šlepaš uz njega, kako bi se uhljebio?

čardak je čardak.. ma što god on šutio o sebi....  Basketball
taktika, pljuvanjem odmaknuti sumnje
Činjenica jerst da je to full taktika Čardak ekipe,koja gleda svakog tko drugacije misli,ne do Bogu udara po postulatima zasluzne Kaste,i po njihovim manifestacijama naspram drzave i naroda,popljuvati,omalovaziti,diskreditirati,pa cak i proglasiti ga neomiljenim srbinom,e da bi se stvorila platforma da ga je moze u potpunosti pljuvati i diskreditirati bez posljedica..u biti mali zesci mobbing,naravno zabranjen,ali..

I nadalje ne vidim nis krivo sto je Atsila radio,kad je opisivao situaciju u drzavi..nepodnosljiva je za gradjanina,koji je neutralan,a ako jos ima obitelj,postje uzasno..


Podsjetit cu Čardak ekipu na jednog ,namjerno necu reci domoljuba,nego Hrvata koj ise borio za RH,doli u slavoniji,imao je zenu i dvoje djece ,i digao zelenaski kredit kod Micka za samozaposljavanje,naravno hDZovca koji ima one stetno-kreditne zadruge izelenaskim kamatama je strigao ljudima sa ledja do 2000 godina...ljudi nisu mogli redovno vracati,pa su i glavnica duga narasle a kamate se uvisestrucile..
Posto je taj casni covjek bio posten i nie politickim opcijama,lijevim ili desnim lizati guzicu i moljakati za nesto,trudio se raditi i namirivati svoj kredit,i brinuti za obitej..
avaj.posto su ga kamate pojele,covjek je na kraju uzeo geweru i ubio se..Micko jedva docekao,izbacio mu zenu i djecu na ulicu i uknjizio oko 300tu nekretninu na svoje,ili necije drugo ime ne znam..ugl..
cardak ekipa sto radi nacji i gradjanima..samo jedan minoran primjer.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 12:11

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote: u septičkoj jami gdje je istina toplo ali smrdi

to tebe ni najmanje ne smeta, jer gdje ćeš većeg šljama od tebe, lika koji forumom mjesecima bljuje radioaktivni otrov na račun "čardaka", uhljeba, političkih krimosa i korupcije u svim strukturama diljem lijepe naše, a onda se osobno nađe na kandidacijskoj listi stranke čiji je predsjednik pravi virtuoz u makinacijama, pljačkama i korupciji, poznat inače između ostalog i kao bivši predsjednik Nadzornog odbora HAC-a, koja je korupcijski oduvijek u samom vrhu kriminalne piramide i o kojem misliš sve najgore, kao i o nama.

:facepalm
Prvo žena srpkinja pa ovo, ja znam da sam ti povrijedio ljubavnika koji je utekao na par mjeseci sa foruma da bi se inkognito vratio još gluplji i da si željna krvi, ali opet postoje neke granice, a što se tiče listi na koje se pozivaš ti sama vidiš da je to vrlo slab argument za bilo što jer da je nešto  već bi to objavila kao i sve drugo što voliš objavljivati iz privatnog života forumaša, a što meni osobno i lično ne bi nikada palo na pamet u bilo kojem obliku bilo kada, međutim ti nemaš inhibitore, imaš neki poremećaj ličnosti pomiješan sa menopauzom, a forum ti je najbitnija stavka, tako da očekujem samo najgori gnoj
čuj, što da ti kažem, na listi sve piše, a čitati znam.
a to što tamo piše nije privatni, nego javni podatak legalno objavljen na internetu i dostupan svima. pošto se baviš politikom, postao si eto i javna osoba.
no, ako ga se tih javnih podataka sada malo stidiš, razumijem. ideološka identifikacija i političko istupanje uz bok maheru u  makinacijama, pljačkama i korupciji, svakako nije u harmoniji s tvojim antičardakovanjem.
dapače, jadno je i bijedno do krajnjih granica. fuj!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 12:29

asilovski wrote:
Kako nisam naveo konkretan argument, pa naveo sam ti dva eklatantna primjera i to Koreju o kojoj nemaš pojma, te Ustav RH-a koje nije neko teško štivo a gdje si uspio krivo razumjeti uvod tj izvorišne osnove.

Što se tiče ovoga drugoga parazitiranjem i žmikanjem nurkinih malicioznih bljuvotina, a što je i ona sama, nećeš ispasti pametan ili poentirati već ostati u septičkoj jami gdje je istina toplo ali smrdi

Primjeri o kojima govoriš se nalaze samo u tvojoj glavi, a kako tamo što od licemjerja, što od zloće, što od šonjave nesposobnosti i gluposti nisu stvari sasvim čiste, jasno je da se tješiš vlastitim fantazijama. :)
Ja sam dakle odlično razumio preambulu, za razliku od tebe što dokazuje i činjenica da si pobjegao od te rasprave glavom bez obzira. :)
Što se tiče Koreje, pa stvari se odvijaju upravo onako kako sam ja predvidio, suprotno tvojim najavama, ali osim što si glup, ti si i slijep pa je jasno da to nisi u stanju vidjeti. :)
Inače, kada već spominješ septičku jamu, tebi je očito jako ugodno i ne smrdi ti pozicioniranje u Čačićevom šupku o kojem kao misliš sve najgore i odakle ti samo stopala vire. :)
Pa uživaj i dalje, sve dok ne shvatiš da se nećeš uhljebiti na taj način, ni sebe i suprugu ti, koja je i bolje pozicionirana u stranci od tebe :D zbog čega je očito da se ti tako nesposoban samo šlepaš na njen račun :D, ali moram priznati da stvarno ne razumijem kako i dalje ne vidiš da ta štakorsko uhljebnička ekipa u kakvu ti zapravo i spadaš nema šanse ući ne samo u Sabor nego niti u osječko gradsko vijeće. :)
Šonjo nesposobni. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 12:31

pismejker wrote:

I nadalje ne vidim nis krivo sto je Atsila radio,kad je opisivao situaciju u drzavi..

Kad si neinformiran.
Inače je on odličan primjer wannabe čardak uhljeba koji nije uspio u takvim ambicijama pa sad do podne mrzi sebe, a poslijepodne cijeli svijet. :)
Inače, onako usput kad ga već spominjemo, kako komentiraš njegov do bola gadljivi antisemitizam? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 12:37

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:

I nadalje ne vidim nis krivo sto je Atsila radio,kad je opisivao situaciju u drzavi..

Kad si neinformiran.
Inače je on odličan primjer wannabe čardak uhljeba koji nije uspio u takvim ambicijama pa sad do podne mrzi sebe, a poslijepodne cijeli svijet. :)
Inače, onako usput kad ga već spominjemo, kako komentiraš njegov do bola gadljivi antisemitizam? :)

Tja..pitanje vodi u neki potencijalni sukob,a ne sukobira mi se sa nikim..

cuj,ne mozemo svi isto misliti i svi isto osjecati..razliciti smo,netko nesto ne podnosi,nekome j netko simpa..

svojevremeno smo se klali atsila i ja,odnosno,iskreno receno ja sam brutalno napadao,bez mozga..

ne mogu ja nekog razapeti radi misljenja prema ovima i onima..mogu sam opokusati argumentirano opovrgnuti taj stav i to ne kaceci mu se na ledja nego ono,cisto dti misljenje..

MOGU razumijeti,ne samo atsilu,nego sve koji kritiziraju politiku i vlast zadnjih 27 godina..i ja kad gnjojam gnjojam po svima,lijevima i desnima,jer su i jedni i drugi zajebali gradjane RH i pokrali lovu drzave,a preostalo podijelili u interesne sfere,gdje opet ovbicni covjek najvise najebe..

sad,desni su polijevali lijeve dok su bili na vlasti,meni ne smeta,sad je obratno i meni ne smeta...

Da idem u nki osobni napad na bilo koga,ne pada mi napamet da se srozavam tak onisko..kazem svoje,najlogicnije sto mogu i zasutim.ako je rasprava,gledam je da bude sto argumentiranija...

Osim toga,ja sam srbin,bosanac,po zadnjem i oni zajebani iz juzne bosnije... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 12:41

pismejker wrote:

ne mogu ja nekog razapeti radi misljenja prema ovima i onima..

Ma nije uopće problem u iskazivanju mišljenja nego u gadljivom licemjerju i nakaznim lažima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Eva_ 1/9/2017, 12:42

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote: u septičkoj jami gdje je istina toplo ali smrdi

to tebe ni najmanje ne smeta, jer gdje ćeš većeg šljama od tebe, lika koji forumom mjesecima bljuje radioaktivni otrov na račun "čardaka", uhljeba, političkih krimosa i korupcije u svim strukturama diljem lijepe naše, a onda se osobno nađe na kandidacijskoj listi stranke čiji je predsjednik pravi virtuoz u makinacijama, pljačkama i korupciji, poznat inače između ostalog i kao bivši predsjednik Nadzornog odbora HAC-a, koja je korupcijski oduvijek u samom vrhu kriminalne piramide i o kojem misliš sve najgore, kao i o nama.

:facepalm
Prvo žena srpkinja pa ovo, ja znam da sam ti povrijedio ljubavnika koji je utekao na par mjeseci sa foruma da bi se inkognito vratio još gluplji i da si željna krvi, ali opet postoje neke granice, a što se tiče listi na koje se pozivaš ti sama vidiš da je to vrlo slab argument za bilo što jer da je nešto  već bi to objavila kao i sve drugo što voliš objavljivati iz privatnog života forumaša, a što meni osobno i lično ne bi nikada palo na pamet u bilo kojem obliku bilo kada, međutim ti nemaš inhibitore, imaš neki poremećaj ličnosti pomiješan sa menopauzom, a forum ti je najbitnija stavka, tako da očekujem samo najgori gnoj
U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Img_4628
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Guest 1/9/2017, 12:47

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:

ne mogu ja nekog razapeti radi misljenja prema ovima i onima..

Ma nije uopće problem u iskazivanju mišljenja nego u gadljivom licemjerju i nakaznim lažima.

nema korpe

asilovski wrote:Pivo rakija konjak keksi cola sir paprika vegeta pelinkovac  maziva zubari nema korpe da uzmeš u Nišu


a bome ni žive duše


kofein wrote:U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 20814810

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 20840410
U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 20863710
U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 20863810

Nesvakidašnja navala osječana u supermarketu "Niš" u Bogojevu. Traži se korpa više. Subota popodne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit 1/9/2017, 12:52

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote: u septičkoj jami gdje je istina toplo ali smrdi

to tebe ni najmanje ne smeta, jer gdje ćeš većeg šljama od tebe, lika koji forumom mjesecima bljuje radioaktivni otrov na račun "čardaka", uhljeba, političkih krimosa i korupcije u svim strukturama diljem lijepe naše, a onda se osobno nađe na kandidacijskoj listi stranke čiji je predsjednik pravi virtuoz u makinacijama, pljačkama i korupciji, poznat inače između ostalog i kao bivši predsjednik Nadzornog odbora HAC-a, koja je korupcijski oduvijek u samom vrhu kriminalne piramide i o kojem misliš sve najgore, kao i o nama.

:facepalm
Prvo žena srpkinja pa ovo, ja znam da sam ti povrijedio ljubavnika koji je utekao na par mjeseci sa foruma da bi se inkognito vratio još gluplji i da si željna krvi, ali opet postoje neke granice, a što se tiče listi na koje se pozivaš ti sama vidiš da je to vrlo slab argument za bilo što jer da je nešto  već bi to objavila kao i sve drugo što voliš objavljivati iz privatnog života forumaša, a što meni osobno i lično ne bi nikada palo na pamet u bilo kojem obliku bilo kada, međutim ti nemaš inhibitore, imaš neki poremećaj ličnosti pomiješan sa menopauzom, a forum ti je najbitnija stavka, tako da očekujem samo najgori gnoj
čuj, što da ti kažem, na listi sve piše, a čitati znam.
a to što tamo piše nije privatni, nego javni podatak legalno objavljen na internetu i dostupan svima. pošto se baviš politikom, postao si eto i javna osoba.
no, ako ga se tih javnih podataka sada malo stidiš, razumijem. ideološka identifikacija i političko istupanje uz bok maheru u  makinacijama, pljačkama i korupciji, svakako nije u harmoniji s tvojim antičardakovanjem.
dapače, jadno je i bijedno do krajnjih granica. fuj!
U biti ti potvrđuješ ono što sam ja naveo u prethodnom postu a čak nisi niti svjesna toga hehehe strašno, baš strašno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Kermit 1/9/2017, 12:54

Noor wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:

ne mogu ja nekog razapeti radi misljenja prema ovima i onima..

Ma nije uopće problem u iskazivanju mišljenja nego u gadljivom licemjerju i nakaznim lažima.

nema korpe

asilovski wrote:Pivo rakija konjak keksi cola sir paprika vegeta pelinkovac  maziva zubari nema korpe da uzmeš u Nišu


a bome ni žive duše


kofein wrote:U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 20814810

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 20840410
U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 20863710
U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 20863810

Nesvakidašnja navala osječana u supermarketu "Niš" u Bogojevu. Traži se korpa više. Subota popodne.
http://www.glas-slavonije.hr/174275/1/U-Bogojevu-vec-kupuju-i-direktori-drzavnih-tvrtki

http://www.glas-slavonije.hr/335526/1/Slavonci-i-Baranjci-po-Vegetu-lijekove-i-cigarete-odlaze-u-Bogojevo

http://net.hr/danas/hrvatska/shopping-preko-granice-hrvati-hrle-po-drasticno-jeftinije-lijekove-vegetu-alkohol-cigarete-evo-kolike-su-tocno-razlike/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća - Page 7 Empty Re: U Hrvatskoj najdramatičniji pad plaća

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum