ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maršal je pao

Page 19 of 23 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next

Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by dzango 1/9/2017, 10:00

Posle će da dođu oni drugi i da sklone one prve i vrate ime trga.

dzango

Posts : 28141
2014-04-19


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by dijagram 1/9/2017, 10:09

Komunisticka deca i slicna gamad na aparatima.
Frustracije su tolike da simptomi slice tzv. partizanskoj bolesti:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by vuksadinare 1/9/2017, 10:22

dijagram wrote:Komunisticka deca i slicna gamad na aparatima.
Frustracije su tolike da simptomi slice tzv. partizanskoj bolesti:)
daleko su oni od aparata..pazi sad sto ce sve dobiti...ne mos maknut tita a da i oni nesto ne dobiju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by L'âme 1/9/2017, 10:30

Zamisljam veliki, kameni kip kako pada, a na tlu se glava odlomi od tijela i otkotrlja na drugu stranu..
danas sam umjetnicki nabrijana, yeah.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest 1/9/2017, 10:35

vuksadinare wrote:
dijagram wrote:Komunisticka deca i slicna gamad na aparatima.
Frustracije su tolike da simptomi slice tzv. partizanskoj bolesti:)
daleko su oni od aparata..pazi sad sto ce sve dobiti...ne mos maknut tita a da i oni nesto ne dobiju

joj vuče, ti si pesimističniji od mene a mislila sam da to nije moguće...  :D pa vidiš da je sdp u raspadu, umirovljeni sdp-ov kadar maše sovjetskim i jugoslavenskim zastavama.. misliš da će narod to zaboraviti prilikom sljedećih izbora.. uspjeli su skupiti stotinjak ljudi iz svih republika i udruga, e sad pazi - ovdje jest problem - te udruge su dobile nešto manje og 50 mil. kuna iz proračuna i to jest državni i narodni problem..
međutim kad politički pogledaš - bile su zabranjene i Vila Velebita i Zdravo Djevo i Vice Vukov pa je juga krepala a pjesme se i dalje pjevaju.. tako će biti i sa "Za dom spremni!" ako ga plenković i zabrani plenković će biti politčka mumija a svi, a posebno naša mladost koja je uglavnom na Thompsonovim koncertima, ostat će za dom spremna!  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by dijagram 1/9/2017, 10:35

maggie13 wrote:Zamisljam veliki, kameni kip kako pada, a na tlu se glava odlomi od tijela i otkotrlja na drugu stranu..
danas sam umjetnicki nabrijana, yeah.
to je od sinocnjeg filma Vrag, na kraju giljotina i ode glava, otkotrlja se ko lopta;)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by dzango 1/9/2017, 10:38

dijagram wrote:Komunisticka deca i slicna gamad na aparatima.
Frustracije su tolike da simptomi slice tzv. partizanskoj bolesti:)
Jedni komunisti skunuli druge komuniste.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by vuksadinare 1/9/2017, 10:38

metilda wrote:
vuksadinare wrote:
dijagram wrote:Komunisticka deca i slicna gamad na aparatima.
Frustracije su tolike da simptomi slice tzv. partizanskoj bolesti:)
daleko su oni od aparata..pazi sad sto ce sve dobiti...ne mos maknut tita a da i oni nesto ne dobiju

joj vuče, ti si pesimističniji od mene a mislila sam da to nije moguće...  :D pa vidiš da je sdp u raspadu, umirovljeni sdp-ov kadar maše sovjetskim i jugoslavenskim zastavama.. misliš da će narod to zaboraviti prilikom sljedećih izbora.. uspjeli su skupiti stotinjak ljudi iz svih republika i udruga, e sad pazi - ovdje jest problem - te udruge su dobile nešto manje og 50 mil. kuna iz proračuna i to jest državni i narodni problem..
međutim kad politički pogledaš - bile su zabranjene i Vila Velebita i Zdravo Djevo i Vice Vukov pa je juga krepala a pjesme se i dalje pjevaju.. tako će biti i sa "Za dom spremni!" ako ga plenković i zabrani plenković će biti politčka mumija a svi, a posebno naša mladost koja je uglavnom na Thompsonovim koncertima, ostat će za dom spremna!  cheers
metilda nisam ja pesimistican vec realistican..kod nas s ekompromisi manje vise sklapaju ispod stola...to sto skupina idealista vjeruje u nesto drugo da je 'to to'...zajeb...evo ti naivnosti npr.esih ona vjeruje da ih bandic nece maknuti...i kao to je 'ok' sto uvlaci u svoje redove sdp-ove pobjegulje...kadf se sutra probudi pisat ce naslov 'bandic ima dovoljno ruku i bez esihovih i hasanbegovicevih'..zapamti sto sam rekao...i nece ljudi prestat glasat za bandica i bez obzira na to..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by Eva_ 1/9/2017, 10:39

Hasančetova mantra

Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest 1/9/2017, 10:40

maggie13 wrote:Zamisljam veliki, kameni kip kako pada, a na tlu se glava odlomi od tijela i otkotrlja na drugu stranu..
danas sam umjetnicki nabrijana, yeah.

mene je podsjetilo na ovaj film:



može se lagati jedno vrijeme, ali ne može dovijeka...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by vuksadinare 1/9/2017, 10:43

inace kad sam vidio đapica,skeju u pregovarackom timu sve mi ej bilo jasno...od svih pregovaraca koje su imali na lageru i to casnih ljudi poput kutine,ovog iz vukovara i jos nekih....dosao đapic na pregovore koji je x puta zajebao na racun hdz-a i hsp i hos...pazi malo prijedlog je da s eploca stavi 10 kilometara od jasenovca na kanalu strug...mogli su onda isto predlozit na kanalu u zagrebackom zitnjaku..toliko..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest 1/9/2017, 10:44

vuksadinare wrote:
metilda wrote:
vuksadinare wrote:
dijagram wrote:Komunisticka deca i slicna gamad na aparatima.
Frustracije su tolike da simptomi slice tzv. partizanskoj bolesti:)
daleko su oni od aparata..pazi sad sto ce sve dobiti...ne mos maknut tita a da i oni nesto ne dobiju

joj vuče, ti si pesimističniji od mene a mislila sam da to nije moguće...  :D pa vidiš da je sdp u raspadu, umirovljeni sdp-ov kadar maše sovjetskim i jugoslavenskim zastavama.. misliš da će narod to zaboraviti prilikom sljedećih izbora.. uspjeli su skupiti stotinjak ljudi iz svih republika i udruga, e sad pazi - ovdje jest problem - te udruge su dobile nešto manje og 50 mil. kuna iz proračuna i to jest državni i narodni problem..
međutim kad politički pogledaš - bile su zabranjene i Vila Velebita i Zdravo Djevo i Vice Vukov pa je juga krepala a pjesme se i dalje pjevaju.. tako će biti i sa "Za dom spremni!" ako ga plenković i zabrani plenković će biti politčka mumija a svi, a posebno naša mladost koja je uglavnom na Thompsonovim koncertima, ostat će za dom spremna!  cheers
metilda nisam ja pesimistican vec realistican..kod nas s ekompromisi manje vise sklapaju ispod stola...to sto skupina idealista vjeruje u nesto drugo da je 'to to'...zajeb...evo ti naivnosti npr.esih ona vjeruje da ih bandic nece maknuti...i kao to je 'ok' sto uvlaci u svoje redove sdp-ove pobjegulje...kadf se sutra probudi pisat ce naslov 'bandic ima dovoljno ruku i bez esihovih i hasanbegovicevih'..zapamti sto sam rekao...i nece ljudi prestat glasat za bandica i bez obzira na to..

joj da, i ja mislim da sam realistična, srećom imam svakodnevnog sugovornika koji me upozorava na moj pesimizam... bandić je svjestan da bi tanko prošao u novim izborima.. on je inače pragmatičan tip, ali evo, mislim da on nije nadležan za dizanje ploče iz jasenovca.. to je prije svega vlada i plenković.. pa ako plenković odluči doživjeti izborni fijasko, a on je također pragmatičan, pravo mu budi.. uostalom, zar ne vidiš da su komunističke mumije svedene na stotinjak duša, od toga je većina na ovom forumu   :cleanteeth pozdrav efiti koja ne može bez mene  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by vuksadinare 1/9/2017, 10:44

ne'k se gone u t.p.m....trgovacke..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by Eva_ 1/9/2017, 10:45

metilda wrote:
vuksadinare wrote:
dijagram wrote:Komunisticka deca i slicna gamad na aparatima.
Frustracije su tolike da simptomi slice tzv. partizanskoj bolesti:)
daleko su oni od aparata..pazi sad sto ce sve dobiti...ne mos maknut tita a da i oni nesto ne dobiju

joj vuče, ti si pesimističniji od mene a mislila sam da to nije moguće...  :D pa vidiš da je sdp u raspadu, umirovljeni sdp-ov kadar maše sovjetskim i jugoslavenskim zastavama.. misliš da će narod to zaboraviti prilikom sljedećih izbora.. uspjeli su skupiti stotinjak ljudi iz svih republika i udruga, e sad pazi - ovdje jest problem - te udruge su dobile nešto manje og 50 mil. kuna iz proračuna i to jest državni i narodni problem..
međutim kad politički pogledaš - bile su zabranjene i Vila Velebita i Zdravo Djevo i Vice Vukov pa je juga krepala a pjesme se i dalje pjevaju.. tako će biti i sa "Za dom spremni!" ako ga plenković i zabrani plenković će biti politčka mumija a svi, a posebno naša mladost koja je uglavnom na Thompsonovim koncertima, ostat će za dom spremna!  cheers
Mladost je za Irsku, Njemačku, Skandinaviju, Kanadu i Australiju spremna, a koncerte dođu ljeti kad su na GO.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest 1/9/2017, 10:49

vuksadinare wrote:ne'k se gone u t.p.m....trgovacke..

Ako će Hrvatska šutjeti na rušenje spomenika svojim braniteljima, postavlja se razumno pitanje jesmo li svi zajedno izdali ljude koji su poginuli za našu slobodu.
Premijer Andrej Plenković kaže da će naći zakonit način za zamjenu ploče u spomen poginulim pripadnicima HOS-a. Pazi, on ne dovodi u pitanje krajnju odluku, a to je micanje uspomene na poginule hrvatske junake na čijoj se ostavštini uzdiže današnja država.
On traži način kako ispuniti zakonito uništenje temelja te države i istodobno ispuniti zahtjev političkih skupina koje su između ostalog dovele do rata i pucale na poginule hrvatske ratnike.
Hitler je tražio zakonit način kako se riješiti židova, zakonito je komunistički poredak pobio preko pedeset milijuna ljudi, zakonito je osuđen Stepinac.
Problem je jedino što su ti zakoni bili u službi zla.
U čijoj službi je zakonitost koja će omogućiti zamjenu spomenika, jer to nije obična ploča nego spomenik poginulim Hrvatima?
Na kojim je izborima takva politička volja dobila potporu?


https://narod.hr/hrvatska/marko-ljubic-zakon-dopustio-micanje-hos-ove-ploce-sluzbi-zla


zlo nikada, ama baš nikada nema zadnju riječ  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by vuksadinare 1/9/2017, 10:51

metilda wrote:
vuksadinare wrote:ne'k se gone u t.p.m....trgovacke..

Ako će Hrvatska šutjeti na rušenje spomenika svojim braniteljima, postavlja se razumno pitanje jesmo li svi zajedno izdali ljude koji su poginuli za našu slobodu.
Premijer Andrej Plenković kaže da će naći zakonit način za zamjenu ploče u spomen poginulim pripadnicima HOS-a. Pazi, on ne dovodi u pitanje krajnju odluku, a to je micanje uspomene na poginule hrvatske junake na čijoj se ostavštini uzdiže današnja država.
On traži način kako ispuniti zakonito uništenje temelja te države i istodobno ispuniti zahtjev političkih skupina koje su između ostalog dovele do rata i pucale na poginule hrvatske ratnike.
Hitler je tražio zakonit način kako se riješiti židova, zakonito je komunistički poredak pobio preko pedeset milijuna ljudi, zakonito je osuđen Stepinac.
Problem je jedino što su ti zakoni bili u službi zla.
U čijoj službi je zakonitost koja će omogućiti zamjenu spomenika, jer to nije obična ploča nego spomenik poginulim Hrvatima?
Na kojim je izborima takva politička volja dobila potporu?


https://narod.hr/hrvatska/marko-ljubic-zakon-dopustio-micanje-hos-ove-ploce-sluzbi-zla


zlo nikada, ama baš nikada nema zadnju riječ  :)
je..nasao je 'pravi nacin' 10 kilometara od jasenovca...to kao da zrtvama na ovcari postavis spomen plocu...u piskorevcima kod đakova... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by dzango 1/9/2017, 10:52

metilda wrote:
vuksadinare wrote:
metilda wrote:
vuksadinare wrote:
dijagram wrote: a svi, a posebno naša mladost koja je uglavnom na Thompsonovim koncertima, ostat će za dom spremna!  cheers
I za Cecu spremna. Ne može im niko ništa. I nuklearni rat će da prežive samo pacovi i turbo folk.

_________________
Maršal je pao  - Page 19 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by vuksadinare 1/9/2017, 10:53

..a drugo hosovci su vec izdani atentatima na antu parađika i blaza kraljevica..te uhicenjima pripadnika hos-a....ovo bi bilo samo tocka na i zavrsnom cinu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by Eva_ 1/9/2017, 11:01


dzango wrote:
metilda wrote:
vuksadinare wrote:
metilda wrote:
vuksadinare wrote:
I za Cecu spremna. Ne može im niko ništa. I nuklearni rat će da prežive samo pacovi i turbo folk.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by dijagram 1/9/2017, 11:02

di je sora, jel je lupio srcani il stogod?
tesko ce ona ovo, ...tesko
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by Eva_ 1/9/2017, 11:04

Prckov joj daje umjetno disanje.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 19 Empty Re: Maršal je pao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 23 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum