ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by vuksadinare Thu 4 Mar - 11:18

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2258453
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by RayMabus Thu 4 Mar - 11:26

Sad će da ga guze i žele da ih skinu s vlasti prije presjedanja Slovenije EU ( druga polovica ove godine ).

:popcorn
RayMabus
RayMabus

Posts : 181956
2014-04-11


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by jastreb Thu 4 Mar - 19:47

Janša i Tito???

Janša može biti nekakav slovenski mini Hitler.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by Eroo Thu 4 Mar - 20:09

vuksadinare wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2258453

Već sam naslov je opskurna laž, opskurnog hr portala.
Ne postoje nikakvi europski mediji, a posebno ne takvi koji bi se bavili g. Janšom.
Naziv "Tvito" također ne postoji kao takav. Ima "Twito" ali nema veze s "europskim medijima".
Drugo, Janša je veoma cijenjen među europskim premijerima. Kad se EU nađe u problemima
njegovo mišljenje se itekako uzima u obzir. Radi se o veoma iskusnom političaru.
Naravno, ima i svojih grešaka, a tko ih nema?
Janša je novinaru odgovorio kao što i dolikuje pravom državniku: - Slovenija nije ničija kolonija.
Sjetio sam se onih par parlamentaraca, koji su vam došli kontrolirati kako se ponašate na granici
izvan službenog graničnog prijelaza.  Janša bi ih ustavio u Ljubljani, ne bi ni blizu granice došli.
Za lovu se može kupiti novinara i parlamentarca, ali ne može suverena prava suverene države.
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by Eroo Thu 4 Mar - 20:13

jastreb wrote:Janša i Tito???

Janša može biti nekakav slovenski mini Hitler.
A ti si, milo rečeno....ma nema smisla išta na ovo odgovoriti.
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by Eroo Thu 4 Mar - 20:17

decit.

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' 2

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by Eroo Fri 5 Mar - 8:12

Ponovit ću nešto što i ovdje di san, ponavljam često:
-Vlastitu državu se ne opanjkava izvan granica države, a posebno se ne svjedoči protiv nje na  nekom stranom sudu. Nepodnošljivo mi je ružno.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by jastreb Fri 5 Mar - 8:32

Eroo wrote:Ponovit ću nešto što i ovdje di san, ponavljam često:
-Vlastitu državu se ne opanjkava izvan granica države, a posebno se ne svjedoči protiv nje na  nekom stranom sudu. Nepodnošljivo mi je ružno.
Je,a ovi tvoji kad su po vani opanjkavali Jugoslaviju?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 8:36

jastreb wrote:
Eroo wrote:Ponovit ću nešto što i ovdje di san, ponavljam često:
-Vlastitu državu se ne opanjkava izvan granica države, a posebno se ne svjedoče protiv nje na nekom stranom sudu. Nepodnošljivo mi je ružno.
Je, a ovi tvoji kad su po vani opanjkavali Jugoslaviju?
?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by Guest Fri 5 Mar - 9:47

jastreb wrote:
Eroo wrote:Ponovit ću nešto što i ovdje di san, ponavljam često:
-Vlastitu državu se ne opanjkava izvan granica države, a posebno se ne svjedoči protiv nje na  nekom stranom sudu. Nepodnošljivo mi je ružno.
Je,a ovi tvoji kad su po vani opanjkavali Jugoslaviju?

Opanjkavati državu tvorevinu notornih zločinaca, posljedicu genocida nad Hrvatima iz 1945. godine, nikada demokratsku tamnicu naroda poznatu kao Jugoslavija, ne samo da je moralno opravdano nego predstavlja i vrhunsko moralno dostignuće svako normalnog čovjeka, ne samo Hrvata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by Guest Fri 5 Mar - 9:52

Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:Ponovit ću nešto što i ovdje di san, ponavljam često:
-Vlastitu državu se ne opanjkava izvan granica države, a posebno se ne svjedoči protiv nje na  nekom stranom sudu. Nepodnošljivo mi je ružno.
Je,a ovi tvoji kad su po vani opanjkavali Jugoslaviju?

Opanjkavati državu tvorevinu notornih zločinaca, posljedicu genocida nad Hrvatima iz 1945. godine, nikada demokratsku tamnicu naroda poznatu kao Jugoslavija, ne samo da je moralno opravdano nego predstavlja i vrhunsko moralno dostignuće svako normalnog čovjeka, ne samo Hrvata.

Tko uostalom može imati bilo kakve simpatije za tu srećom po čovječanstvo nestalu državnu tvorevinu?
Eksponenti velikosrpske politike i njihovi (bes)korisni idioti među pripadnicima drugih etničkih skupina i naroda.
Nažalost, među takvima je bio i zamjetan broj hrvatskih partizana koje se sa punim pravom može smatrati četnicima u srcu sa petokrakom na čelu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by jastreb Fri 5 Mar - 20:15

Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:Ponovit ću nešto što i ovdje di san, ponavljam često:
-Vlastitu državu se ne opanjkava izvan granica države, a posebno se ne svjedoči protiv nje na  nekom stranom sudu. Nepodnošljivo mi je ružno.
Je,a ovi tvoji kad su po vani opanjkavali Jugoslaviju?

Opanjkavati državu tvorevinu notornih zločinaca, posljedicu genocida nad Hrvatima iz 1945. godine, nikada demokratsku tamnicu naroda poznatu kao Jugoslavija, ne samo da je moralno opravdano nego predstavlja i vrhunsko moralno dostignuće svako normalnog čovjeka, ne samo Hrvata.
Genocid nad Hrvaima nije postojao. Neću više uopće se osvrtati na ove tvoje bedastoće.

Jugoslavija je bila država svih njenih naroda i narodnosti i ti zlobnici koji su okolo opanjkavali svoju domovinu mogli su eventualno kritizirati postojeći režim,ali oni su u svojim nastupima otvoreno i štetočinski djelovali i govorili protiv bilo kakve Jugoslavije i zagovarali njeno rušenje,uvjetujući ga stvaranjem etnički čistih država (uglavnom ne socijalističkih) u proširenim i često besmislenim granicama,ili pak pripojenja njenih dijelova drugim državama.

Vrijeme pokazuje da je rušenje naše premile zajedničke države bio zločin par ekselans!
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by jastreb Fri 5 Mar - 20:18

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:Ponovit ću nešto što i ovdje di san, ponavljam često:
-Vlastitu državu se ne opanjkava izvan granica države, a posebno se ne svjedoči protiv nje na  nekom stranom sudu. Nepodnošljivo mi je ružno.
Je,a ovi tvoji kad su po vani opanjkavali Jugoslaviju?

Opanjkavati državu tvorevinu notornih zločinaca, posljedicu genocida nad Hrvatima iz 1945. godine, nikada demokratsku tamnicu naroda poznatu kao Jugoslavija, ne samo da je moralno opravdano nego predstavlja i vrhunsko moralno dostignuće svako normalnog čovjeka, ne samo Hrvata.

Tko uostalom može imati bilo kakve simpatije za tu srećom po čovječanstvo nestalu državnu tvorevinu?
Eksponenti velikosrpske politike i njihovi (bes)korisni idioti među pripadnicima drugih etničkih skupina i naroda.
Nažalost, među takvima je bio i zamjetan broj hrvatskih partizana koje se sa punim pravom može smatrati četnicima u srcu sa petokrakom na čelu.
Čuj ,znam da nikad nećete prežaliti što su vam Titovi partizani srušili tu nakaznu paradržavu,pa (uglavnom bezspješno) nastojite prikazati partizanski pokret u nekom drugom svjetlu.

Prikazati šačicu frankovačkih izdajnika kao hrvatsku vojsku,a pravednu osvetu nad njima genocidom i slično,ali vrijeme pokazuje da ta šačica izdajnika nikada pred svijetom,a ni pred većim dijelom hrvatskoga naroda neće biti doživljavana onako kako vi hoćete.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by IL Risorto Fri 5 Mar - 20:28

jastreb wrote:Molio bih te da daš ocjenu na moja dva eseja u temi o Janši,upravo napisana.
Pa nema se tu što ocjenit,jer to je više manje skoro isto ono što i ja mislim,mada si ti ipak više politički korektan nego što sam ja,te si prilično umjereno i odmjereno iznio ono što je očito.
Ovo što si ovdje izrekao,samo potvrđuje moju tezu o tebi,kao mojem mentoru i incijatoru u tekovine antifašizma.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by jastreb Fri 5 Mar - 21:26

IL Risorto wrote:
jastreb wrote:Molio bih te da daš ocjenu na moja dva eseja u temi o Janši,upravo napisana.
Pa nema se tu što ocjenit,jer to je više manje skoro isto ono što i ja mislim,mada si ti ipak više politički korektan nego što sam ja,te si prilično umjereno i odmjereno iznio ono što je očito.
Ovo što si ovdje izrekao,samo potvrđuje moju tezu o tebi,kao mojem mentoru i incijatoru u tekovine antifašizma.
Onda bih kao tvoj mentor imao primijetiti da imaš čudan nick sa još čudnijim avatarom i da takvo što ne priliči jednom antifašisti,već bi bio primjereniji nekakvom ultramontanskom katoličkom fanatiku sa aspiracijama velikog inkvizitora i izopačenom seksualnom manijaku koji svako mučenje mladih vještica doživljava kao vrhunac svojeg putenog bića.

Što te je ponukalo da djeluješ pod ovakvom ikonografijom?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by IL Risorto Fri 5 Mar - 21:50

jastreb wrote:
IL Risorto wrote:
jastreb wrote:Molio bih te da daš ocjenu na moja dva eseja u temi o Janši,upravo napisana.
Pa nema se tu što ocjenit,jer to je više manje skoro isto ono što i ja mislim,mada si ti ipak više politički korektan nego što sam ja,te si prilično umjereno i odmjereno iznio ono što je očito.
Ovo što si ovdje izrekao,samo potvrđuje moju tezu o tebi,kao mojem mentoru i incijatoru u tekovine antifašizma.
Onda bih kao tvoj mentor imao primijetiti da imaš čudan nick sa još čudnijim avatarom i da takvo što ne priliči jednom antifašisti,već bi bio primjereniji nekakvom ultramontanskom katoličkom fanatiku sa aspiracijama velikog inkvizitora i izopačenom seksualnom manijaku koji svako mučenje mladih vještica doživljava kao vrhunac svojeg putenog bića.

Što te je ponukalo da djeluješ pod ovakvom ikonografijom?
Pa ne znam kako da ti to predočim a da ne ispišem lancun od teksta,pa ću ukratko.
To ti je nešto kao subkulturna avangarda i antifašizam za 21 stoljeće.
Možda mudri Spaker Shaker prepozna o čemu se radi. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by Guest Fri 5 Mar - 21:52

jastreb wrote:
Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:Ponovit ću nešto što i ovdje di san, ponavljam često:
-Vlastitu državu se ne opanjkava izvan granica države, a posebno se ne svjedoči protiv nje na  nekom stranom sudu. Nepodnošljivo mi je ružno.
Je,a ovi tvoji kad su po vani opanjkavali Jugoslaviju?

Opanjkavati državu tvorevinu notornih zločinaca, posljedicu genocida nad Hrvatima iz 1945. godine, nikada demokratsku tamnicu naroda poznatu kao Jugoslavija, ne samo da je moralno opravdano nego predstavlja i vrhunsko moralno dostignuće svako normalnog čovjeka, ne samo Hrvata.
Genocid nad Hrvaima nije postojao. Neću više uopće se osvrtati na ove tvoje bedastoće.

Jugoslavija je bila država svih njenih naroda i narodnosti i ti zlobnici koji su okolo opanjkavali svoju domovinu mogli su eventualno kritizirati postojeći režim,ali oni su u svojim nastupima otvoreno i štetočinski djelovali i govorili protiv bilo kakve Jugoslavije i zagovarali njeno rušenje,uvjetujući ga stvaranjem etnički čistih država (uglavnom ne socijalističkih) u proširenim i često besmislenim granicama,ili pak pripojenja njenih dijelova drugim državama.

Vrijeme pokazuje da je rušenje naše premile zajedničke države bio zločin par ekselans!

Naravno da je postojao, to je vrlo lako egzaktno dokazati, ali naravno kako je jasno da to prikriveni ili otvoreni eksponenti velikosrpske politike poput tebe nikada neće priznati, kao što imaš ekipe lakrdijaša na netu koji i dalje promoviraju ideju po kojoj je Zemlja oblika manje ili više ravne ploče uz manja ili veća lokalna zakrivljenja.
Jugoslavija nije nastala na demokratski način, niti Kraljevina SHS, niti kasnija Kraljevima Jugoslavija stvorena uvođenjem diktature kralja Aleksandra i njegovim oktroiranim Ustavom, a niti kasnije komunistička FNRJ.
Nije bilo demokratskih izbora, nije bilo demokratskog referenduma kojim bi se bilo koji narod pitalo je li za Jugoslaviju ili neki drugi način rješavanja svojih temeljnih nacionalnih prava uključujući tu i samopredjeljenje u kojoj će državi živjeti.
Dakle, već iz toga je potpuno jasno da Jugoslavija nije mogla funkcionirati kao ravnopravna zajednica svih njenih naroda i nacionalnih manjina.
Pojam narodnosti nije postojao i ne postoji nigdje u svijetu i to je čisto jedna šeprtljava kategorija jugoslavenskih političkih teoretičara koju ni oni sami nikada nisu uspjeli dobro definirati. Vjerojatno sa ciljem lova u mutnim vodama koje su sami zamutili, ali moguće i da su bili jednostavno nesposobni i glupi, kao uostalom i kompletna politička vodstva Jugoslavije što se vidi i po njenoj konačnoj sudbini.
Rušenje takve države je jedan prvorazredan moralni odnosno etički cilj, jer: "Despocije se ne popravljaju nego propadaju" - Ante Starčević.
Slažem se da su granice republika bile određene kao čisti izraz velikosrpske imperijalne politike, a to se posebno vidi po granicama Hrvatske kojoj je otet istočni Srijem i čija je granica određena podalje od glavnog grada srpske države Beograda, premda je na AVNOJ-u 2 dogovoren povijesni princip kao temeljni u poslijeratnom određivanju tih granica, a poznato je da niti pedalj Srijema nikada povijesno nije pripadao niti jednoj srpskoj državi.
Također je i Igalo poslije rata pripalo Crnoj Gori umjesto BiH gdje bi po tom povijesnom principu trebalo biti, i već po ove 2 epizode se vidi da je velikosrpska politika sa svojim tada čvrsto uglavljenim drugim okom u liku Crbe Gore bila protežirana od strane jugoslavenskog političkog i vojnog vodstva na čelu sa Titom.
To se vidi i po odustajanju Tita od pomaganja makedonskim partizanima u Egejskoj Makedoniji (sada Grčka) jer velikosrbima nije odgovarala proširena Makedonija kojoj u tom slučaju nikada više ne bi moglo niti pasti na pamet da se kastrira do razine južne Srbije, a nije niti najavljeni državni savez sa Bugarskom kao stalnom srpskom neprijateljicom koja bi osakatila srpski utjecaj u Jugoslaviji odnosno najavljenoj federaciji južnih Slavena, a niti isti savez sa Albanijom, jer tada Srbi nikako ne bi mogli kontrolirati Albance na "njihovom" Kosovu čak niti uz pomoć planiranog i djelomično provedenog genocida.
Također, Tito je oštetio Sloveniju odustajanjem od Koruške i Trsta koji bi logici stvari također trebao pripasti Sloveniji.
Ukratko, Tito se čvrsto držao jedino velikosrpskih eksponenata i jugoslavenska politika je sa njim na čelu uvijek i jedino išla niz dlaku njihovim interesima.
Kad se to sve uzme u obzir, postaje jasno zašto neke i koje političke snage ne prestaju naricati nad sudbinom Jugoslavije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by Guest Fri 5 Mar - 22:08

jastreb wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:Ponovit ću nešto što i ovdje di san, ponavljam često:
-Vlastitu državu se ne opanjkava izvan granica države, a posebno se ne svjedoči protiv nje na  nekom stranom sudu. Nepodnošljivo mi je ružno.
Je,a ovi tvoji kad su po vani opanjkavali Jugoslaviju?

Opanjkavati državu tvorevinu notornih zločinaca, posljedicu genocida nad Hrvatima iz 1945. godine, nikada demokratsku tamnicu naroda poznatu kao Jugoslavija, ne samo da je moralno opravdano nego predstavlja i vrhunsko moralno dostignuće svako normalnog čovjeka, ne samo Hrvata.

Tko uostalom može imati bilo kakve simpatije za tu srećom po čovječanstvo nestalu državnu tvorevinu?
Eksponenti velikosrpske politike i njihovi (bes)korisni idioti među pripadnicima drugih etničkih skupina i naroda.
Nažalost, među takvima je bio i zamjetan broj hrvatskih partizana koje se sa punim pravom može smatrati četnicima u srcu sa petokrakom na čelu.
Čuj ,znam da nikad nećete prežaliti što su vam Titovi partizani srušili tu nakaznu paradržavu,pa (uglavnom bezspješno) nastojite prikazati partizanski pokret u nekom drugom svjetlu.

Prikazati šačicu frankovačkih izdajnika kao hrvatsku vojsku,a pravednu osvetu nad njima genocidom i slično,ali vrijeme pokazuje da ta šačica izdajnika nikada pred svijetom,a ni pred većim dijelom hrvatskoga naroda neće biti doživljavana onako kako vi hoćete.

Čuj, znam da nikada nećete prežaliti što vam je HV srušila tu nedemokratsku i totalitarnu tvorevinu stvorenu od strane vanjskih moćnika i održavanu njihovim interesima i međusobnim natjecanjem i nadmudrivanjem. 
Ni pol muke da je bila riječ samo o šačici vojnika, ali i sam Milovan Đilas kaže u svojim svjedočenjima kako su najviše stradali posve nedužni seljaci odnosno civili, a kako je i sam bio jako umočen u cijeli proces, lako je zamisliti da je stvarno stanje bilo još puno gore od onog kako ga je on opisao.
Kako će pripadnici Hrvatskih Oružanih Snaga s kraja rata nastalih ujedinjenjem domobranskih i ustaških formacija biti tretirani u svijetu, nikoga normalnog nije briga niti bi ga trebalo biti.
To je potpuno irelevantno.
Jedino što je ovdje relevantno je činjenica nad njima počinjenog genocida, jer se taj čin nikako drugačije ne može okarakterizirati s obzirom na međunarodne pravne standarde u tom smislu.
A ta činjenica baca jasno svijetlo na prirodu političkog i vojnog vodstva Jugoslavije sa Titom na čelu koje je taj genocid isplaniralo, organiziralo i provelo, a također i svjetlo na karakter i politiku onih koji se bave relativiziranjem te činjenice do granice otvorenog revizionizma povijesti nalik procesu relativiziranja i revizionizma velikosrpskih snaga koje negiraju, relativiziraju genocid nad muslimanima u Srebrenici i pokušavaju ga prikazati kao opravdanu i pravednu osvetu srpskih junaka nad navodnom muslimanskom agresijom prema Srbima u području Srebrenice i Žepe.
Ali povijest će ih znati staviti tamo gdje im je mjesto. U vlastito smetlište.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by IL Risorto Fri 5 Mar - 22:16

Proces u Nirnbergu i strijeljanje osuđenih nacističkih ratnih zločinaca,nitko ne karakterizira kao genocid nad Njemcima,kao što ni kolateralna žrtva u vidu njemačkih civila,koji su stradali u savezničkim bombardiranjima,takođe se ne smatra ratnim zločinom.
Tak da ne vidim kakvom pravno političkom akrobacijom bi strijeljanje ustaških ratnih zločinaca,osuđenih na poštenom i nepristranom narodnom sudu,netko okarakterizirao kao genocid nad nedužnom hrvatskom nejači.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by IL Risorto Fri 5 Mar - 22:23

Jedan od najvećih Hrvata svih vremena,bivši predsjednik Stjepan Mesić,imao je jedan zanimljiv poučak koji je glasio od prilike,,niti jedan ubijeni u Jasenovcu nije odgovoran za bilo koga ubijenog nakon Bleiburga,dok su većina onih s Bleiburga,krivi za sve one ubijene u Jasenovcu i drugim klaonicama vlasti NDH.
Povijest nema zabilježit ništa novo,što svi dosadašnji hrvatski predsjednici već ranije nisu izrekli.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito' Empty Re: Jansa u ratu sa europskim liberalno leftardskim medijima.Prozvali ga 'Marsal Tvito'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum