ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maršal je pao

Page 22 of 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by kaya 1/9/2017, 18:30

Sora je vidim ovo dosta osobno shvatila..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest 1/9/2017, 18:33

kaja wrote:
A ne znam kad je žerjavic  to pisao, vjerojatno prije nego su iskopali rov u teznom gdje su ih našli jedno 80 000. A tek su onda krenuli dalje i svugdje ih našli jos 1000, 2000. Do Srbije, Hrvatske i ostalih nisu ni stigli.
Tako da... grozomoran je to broj ubijenih.
Vezano za Jasenovac , veliko je to poprište zločina , pusti tifus. Bio je al su i ubijali.

Da, ali kažem, Žerjavić je bio demograf fokusiran na točne procjene ukupnog broja žrtava u cijelom ratu. To mu je bila glavna zadaća.
Manje su mu bila važna pojdinačna poprišta masovnih zločina. Zato kod njega i nema forenzike, ili je u trećem planu, on kopa po arhivama i istražuje podatke, svjedočenja itd, prezentirane mu od države.
No, da ti podaci i svjedočanstva znaju biti vrlo dvojbeni pokazuje i primjer jednog takvog od strane nekog generala Srpske Vojske Krajine (zaboravio sam ime) koji u prvoj epizodi na početku dokumentarca Godina Oluje kaže kako je u jutro nakon onog prvog udara na Knin izašao van i vidio stotine poubijanih srpskih civila.
S druge strane, broj takvih je u procesu Gotovini i Markaču u Haagu predstavljen kao - nula. Jedan je civil doduše poginuo od udara granate na cesti u evakuaciji prema Bosni. Dakle, ne u samom gradu Kninu. Ponavljam, jedan. Prema Haagu.
Kada su u neko moderno doba spremni izlaziti sa toliko lažnim svjedočanstvima, nije problem zamisliti kako je to bilo lako u neka davna vremena kada se točno znalo što se očekuje od takvih svjedočenja.
Što se tiče tifusa, samo prenosim rezultate antropološkog istraživanja iz 1964. godine. Koje je prekinuto i nikada se više nije nikada niti pokušalo ponoviti ili istraživati dalje, očito iz straha od rezultata odnosno da isti ne bi totalno pokopali one silne fantazije od 700 000 pa čak do milijun i pol poubijanih, od kojih su mnogi navodno čak pretvoreni u sapun! Sve to bez ikakve realne osnove!
Dakako da se ubijalo, nije samo tifus bio u pitanju. Zato ja i ostajem pri svojim procjenama (Tuđmanovim itd.) od oko 30 000 poubijanih, ali uz formalnu ogradu kako za to jednostavno nema jasnih forenzičkih dokaza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by danni1 1/9/2017, 18:46

Braća wrote:e moje budale, broz vam je spasao kožu i državu dao. koji jadnici, bože dragi... :facepalm
Takvu državu kakvu nam je Broz dao poslije rata, smo imali i prije rata. Jebo te Broz i takva država.

_________________
Maršal je pao  - Page 22 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by catabbath 1/9/2017, 18:48

marcellus wrote:
catabbath wrote:Eto sad samo treba još vratiti Istru Rijeku Dalmaciju Međimurje državama kojima ih je zločinac oteo. I mujagama cvijećuiz Bosne obavezno dati dio obale :)

može, nek nam onda države vrate boku, zemun, srijem, hercegovinu i ostalo što nam je zločinac oteo :)
Boku i Zemu  vratit Austriji, Srijem Mađarskoj ako se ne varam a kamenjar ionako niko neće to si možete zadržati :)

_________________
Maršal je pao  - Page 22 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by debotoijusto 1/9/2017, 18:53

Kontroverzni novinar, koji je služio kaznu od mjesec dana zbog toga što je u razdoblju od lipnja do listopada 2013. barem pet puta omogućio Saneli M. konzumiranje kokaina, a jednom joj ga i naplatio seksom, na svojem je Facebook profilu napisao: ’01. RUJNA 2017. – 00:43 – KONAČNO JE CRKO MARŠAL, A JA ĆU SE BAŠ DANAS OŽENITI! U Vukovaru. Kakav dan! (Tita smo skinuli, a ploču HOS-a ne damo… ZDS!)’.

Maršal je pao  - Page 22 Velimir-bujanec-karolina-sego

vepar se zeni , sretno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by vuksadinare 1/9/2017, 19:15

....moja familija je pretrpjela ozbiljne gubitke za vrijeme tita...ali nisu toliko optereceni time ko neki drugi koji su cak dosta manje imali gubitaka...moja baba je znala rec..'a stas sinko takvo vrime bilo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by jastreb 1/9/2017, 19:16

Vratiće se Valter...
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest 1/9/2017, 19:16

vuksadinare wrote:moja baba je znala rec..'a stas sinko takvo vrime bilo'

Ne brkati babu s državom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by L'âme 1/9/2017, 19:23

di je tabla? ;O)
u Muzeju raskinutih veza.
:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by catabbath 1/9/2017, 23:29

debotoijusto wrote:
Kontroverzni novinar, koji je služio kaznu od mjesec dana zbog toga što je u razdoblju od lipnja do listopada 2013. barem pet puta omogućio Saneli M. konzumiranje kokaina, a jednom joj ga i naplatio seksom, na svojem je Facebook profilu napisao: ’01. RUJNA 2017. – 00:43 – KONAČNO JE CRKO MARŠAL, A JA ĆU SE BAŠ DANAS OŽENITI! U Vukovaru. Kakav dan! (Tita smo skinuli, a ploču HOS-a ne damo… ZDS!)’.

Maršal je pao  - Page 22 Velimir-bujanec-karolina-sego

vepar se zeni , sretno

Hm hm tamna put egzotične crte lica lažna plavuša, na prvu rekao bi da je ciganka. Jbg. nije ni on Brad Pitt ali izgleda da neće biti malih arijevaca :)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest 1/9/2017, 23:31

catabbath wrote:
debotoijusto wrote:
Kontroverzni novinar, koji je služio kaznu od mjesec dana zbog toga što je u razdoblju od lipnja do listopada 2013. barem pet puta omogućio Saneli M. konzumiranje kokaina, a jednom joj ga i naplatio seksom, na svojem je Facebook profilu napisao: ’01. RUJNA 2017. – 00:43 – KONAČNO JE CRKO MARŠAL, A JA ĆU SE BAŠ DANAS OŽENITI! U Vukovaru. Kakav dan! (Tita smo skinuli, a ploču HOS-a ne damo… ZDS!)’.

Maršal je pao  - Page 22 Velimir-bujanec-karolina-sego

vepar se zeni , sretno

Hm hm tamna put egzotične crte lica lažna plavuša, na prvu rekao bi da je ciganka. Jbg. nije ni on Brad Pitt ali izgleda da neće biti malih arijevaca :)


Kakogod,cura je prvoklasna zenka,vidi se da potrebuje jakog muzjaka...ovaj to sigurno nije.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by catabbath 1/9/2017, 23:38

pismejker wrote:Kakogod,cura je prvoklasna zenka,vidi se da potrebuje jakog muzjaka...ovaj to sigurno nije.. :clown

Ne može biti prvoklasna ako je iz lošije rase. Također, ako bi mu bila za jebačinu još je ok, ali on to misli ženiti tako da...
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by catabbath 1/9/2017, 23:39

Za očekivati je da će mu dica biti mali zdepasti i tamnoputi čardaklije, nešto kao ćoravi sinovi od Metilde.


Last edited by catabbath on 1/9/2017, 23:39; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest 1/9/2017, 23:41

catabbath wrote:
pismejker wrote:Kakogod,cura je prvoklasna zenka,vidi se da potrebuje jakog muzjaka...ovaj to sigurno nije.. :clown

Ne može biti prvoklasna ako je iz lošije rase. Također, ako bi mu bila za jebačinu još je ok, ali on to misli ženiti tako da...
zgodna je,ima tijelo,jebayga..ti je ne bi temftačio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest 1/9/2017, 23:42

catabbath wrote:Za očekivati je da će mu dica biti mali zdepasti i tamnoputi čardaklije, nešto kao ćoravi sinovi od Metilde.

uffff,e tu bi svacega moglo biti,ali ako bude njegovo,budu kao mala zdepasta prasad... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by catabbath 1/9/2017, 23:45

pismejker wrote:zgodna je,ima tijelo,jebayga..ti je ne bi temftačio?

Ne privlače me ciganke nešto, ok za pod jaja baš onako usputno...čuo sad da dosta njih koji su jebali ciganke da su pobrali neke spolne bolesti...
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest 1/9/2017, 23:51

catabbath wrote:
pismejker wrote:zgodna je,ima tijelo,jebayga..ti je ne bi temftačio?

Ne privlače me ciganke nešto, ok za pod jaja baš onako usputno...čuo sad da dosta njih koji su jebali ciganke da su pobrali neke spolne bolesti...
mhhhh,cuj ako je cista i drzi do sebe,jedne su najbolje u jebacini,a sve hoce raditi i sve ti daju da im radis..

jednu sam servisirao tamo 2004-5-6 u zegeju,tijelom i izgledom jako slicna Noorki,aufff...no limits..to je ono sto me odusevljava...ove neke kao fine,te pola stvari u seksu nece da radi...jebo ti to..koliko moskija u zivotu nije problano najbolje stvari nisu niti svjesni..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by red wolf 2/9/2017, 00:15

Kako je Maršal pao kad još uvijek desničari nacionalisti u ovoj zemlji strepe od njega?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest 2/9/2017, 00:17

red wolf wrote:Kako je Maršal pao kad još uvijek desničari nacionalisti u ovoj zemlji strepe od njega?

Nikad se ne zna..Mozda se digne.,,.. Ko teensi smo pocetkom 80tih zvali duha druga Tita... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by red wolf 2/9/2017, 00:19

pismejker wrote:
red wolf wrote:Kako je Maršal pao kad još uvijek desničari nacionalisti u ovoj zemlji strepe od njega?

Nikad se ne zna..Mozda se digne.,,.. Ko teensi smo pocetkom 80tih zvali duha druga Tita... :clown
O da, duh maršalovog vremena ne biste trebali ignorirati...Čudno je ovo mjesto, ili dimenzija ako baš hoćeš...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest 2/9/2017, 00:21

red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:Kako je Maršal pao kad još uvijek desničari nacionalisti u ovoj zemlji strepe od njega?

Nikad se ne zna..Mozda se digne.,,.. Ko teensi smo pocetkom 80tih zvali duha druga Tita... :clown
O da, duh maršalovog vremena ne biste trebali ignorirati...Čudno je ovo mjesto, ili dimenzija ako baš hoćeš...
Pa kazem ja ..misevi izgmizali ispod kamena a Tito mrtav vec 10 godina... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 22 Empty Re: Maršal je pao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum