ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by veber Fri 2 Jun - 21:40

Eroo wrote:
veber wrote:
Eroo wrote::^0
kaj se ti cerekaš bosanac?
dunajska je najšira ulica u ljubljani.
s tim da je istočni ulaz živa katastrofa, ko u širokom brijegu. i tamo je šira ulica. upsss, sori, sokak.
Imamo onako kao što nam je potrebno. Na ulazu si u predgrađu, gdje je brzina itako ograničena na 40/h.
Samo usput . Ne postoji ni jedan grad u EU kao što je Ljubljana. Mi nemamo klasičnog (ciganjskog) predgrađa kao drugdje.
Kod nas u predgrađima žive najbogatiji...Toliko o tome.
mi,vi, oni

stvarno ste kako vjetar puhne.

osim tromostovja, tvrde gorje ljubljana nema nikaj.

(jel još radi onaj restoran s konjetinom? blizu hotela slon)

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by veber Fri 2 Jun - 21:42

MaximusDecimusMiridije wrote:I Finska i Norveška btw imaju gomilu mostova na područja na kojima živi puno manje ljudi nego što živi na jugu naše zemlje. I sad prije nego kreneš rigati žuč kako oni imaju više love...podsjetio bih te da si ti prvi spomenuo te dvije zemlje.
ajd odi malo van, popij cugicu. pa sutra nastavimo.
ne kužiš očito podjebavanje i ekonomsku opravdanost.

tipkamo se sutra.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by Eroo Fri 2 Jun - 21:53

MaximusDecimusMiridije wrote:Finska i Norveška su zemlje s gomilom otoka za koje je potreban trajekt. Krajnji Jug Hr nije jebeni otok. Nego kopneni dio države odvojen od ostatka zemlje. Most je zapravo praktično rješenje i pogonska snaga za razvoj čitavog jednog dijela države. A jedini razlog zašto je "skupo" je taj što je to daleko i netko drugi mora se s time zajebavati a ti ionako ideš tamo jednom-dvaput u pet godina. Takav pristup je samoživ i sebičan. Da ti slučaj promatraš dovoljno kritički pa da razmotriš argumente jedne i druge strane pa bih ja rekao ali ovako...nula bodova.

No i ovo je napredak. Jedan genijalac je predlagao tunel kao najidealnije rješenje....kilometar podmorskog tunela u idealnim uvjetima skoro 2 miljarde eura...
Naglašavati isplativost, kad je u pitan ju Pelješki most, je totalni idiotitzam(ovo sam malo ublažio).
Pada mi na pamet i Most na Krk, ili Paški most... Ili, koji će vam qratz autocesta od Slavonskog broda
do mađarske granice? Zar vam nije bila dovoljan "brza cesta"? Isplati li s vam i ova što ide preko
Varaždina(ili tamo negdje) do mađarske granice? I štoće vam uopće autoceste, osim što Veber s BMW-jem divlja po njih? :D
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by Guest Fri 2 Jun - 21:57

umjesto da obnovite Dubrovačku Republiku vi se idete spajat sa rvackom i rvatima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by Eroo Fri 2 Jun - 22:08

Gnječ wrote:umjesto da obnovite Dubrovačku Republiku vi se idete spajat sa rvackom i rvatima.
Maloprije su me naljutili i to isto sam rekao mojoj gospođi...Moj rođo u DU radi 18h/dnevno.
I ima, jebote, bogat je...
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by epikur37 Fri 2 Jun - 22:30

Može se i na metković pa preko Ravnog spustiti u Neum i onda samo izlaz za dubrovnik i obrnuto

:) :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by Eroo Fri 2 Jun - 22:51

epikur37 wrote:Može se i na metković pa preko Ravnog spustiti u Neum i onda samo izlaz za dubrovnik i obrnuto

:) :D
Još bolje Imacki, Grude, na Čaplinov rojstni kraj, pa haj do Konjica, Neuma i dalje...i obrnuto. :)
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by epikur37 Fri 2 Jun - 23:01

Eroo wrote:
epikur37 wrote:Može se i na metković pa preko Ravnog spustiti u Neum i onda samo izlaz za dubrovnik i obrnuto

:) :D
Još bolje Imacki, Grude, na Čaplinov rojstni kraj, pa haj do Konjica, Neuma i dalje...i obrnuto. :)


Kolega zamijenio vilu u Crnoj Gori za Vilu u Kleku, vozimo mi hlčadnjak i ne mere proć na Metković....nazad i uokolo na Neum i Klek pa prođe :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by Eroo Fri 2 Jun - 23:47

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:Može se i na metković pa preko Ravnog spustiti u Neum i onda samo izlaz za dubrovnik i obrnuto

:) :D
Još bolje Imacki, Grude, na Čaplinov rojstni kraj, pa haj do Konjica, Neuma i dalje...i obrnuto. :)


Kolega zamijenio vilu u Crnoj Gori za Vilu u Kleku, vozimo mi hlčadnjak i ne mere proć na Metković....nazad i uokolo na Neum i Klek pa prođe :D
Ispada da je okolo bliže. :D
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by Guest Sat 3 Jun - 0:31

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:Može se i na metković pa preko Ravnog spustiti u Neum i onda samo izlaz za dubrovnik i obrnuto

:) :D
Još bolje Imacki, Grude, na Čaplinov rojstni kraj, pa haj do Konjica, Neuma i dalje...i obrnuto. :)


Kolega zamijenio vilu u Crnoj Gori za Vilu u Kleku, vozimo mi hlčadnjak i ne mere proć na Metković....nazad i uokolo na Neum i Klek pa prođe :D

E Klek je jedan krasan primjer totalne devastacije nekad lijepoga primorskog mjesta. A kad dodje ljeto pa kad vidi covjek scene na plazi....ja sam sugerirao da na kapiji gore stoji par ljudi koji ce pelcovat ljude protiv tetanusa. Zoran primjer kako par budala moze sjebat mjesto uzduz i poprijeko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by epikur37 Sat 3 Jun - 0:34

MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:Može se i na metković pa preko Ravnog spustiti u Neum i onda samo izlaz za dubrovnik i obrnuto

:) :D
Još bolje Imacki, Grude, na Čaplinov rojstni kraj, pa haj do Konjica, Neuma i dalje...i obrnuto. :)


Kolega zamijenio vilu u Crnoj Gori za Vilu u Kleku, vozimo mi hlčadnjak i ne mere proć na Metković....nazad i uokolo na Neum i Klek pa prođe :D

E Klek je jedan krasan primjer totalne devastacije nekad lijepoga primorskog mjesta. A kad dodje ljeto pa kad vidi covjek scene na plazi....ja sam sugerirao da na kapiji gore stoji par ljudi koji ce pelcovat ljude protiv tetanusa. Zoran primjer kako par budala moze sjebat mjesto uzduz i poprijeko.


Nisam bio dugo tamo....kolega je u Repiću.

Bila neka cura iz Sarajeva, naša Hrvatica, sve se lijepo dopisivali....ona ljetovala mislim u Dubokoj ili kako se zove mjesto do...

I sve super, međutim takav divergentni strabizam jednostavno nije mogao pokriti moj libido..

bio sam mlad sad bi mogao :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by Guest Sat 3 Jun - 0:35

Gnječ wrote:umjesto da obnovite Dubrovačku Republiku vi se idete spajat sa rvackom i rvatima.

To podrucje vise drzi do tih osjecaja nego ostatak zemlje koji stvari shvacaju zdravo za gotovo. A onda cak i kod nekakvih zahvata koji bi stvarno olaksali ljudima zivot graknu "skupo,neisplativo"....ja glasam da se ukinu vatrogasci. Koji ce to meni kurac ja sam popilao sve ispred kuce u mene nema sta za izgoriti....skupo i neisplativo. Ako su ljudi pazljivi nece biti vatre, ako nisu...sami su si krivi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by Guest Sat 3 Jun - 0:39

epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:Može se i na metković pa preko Ravnog spustiti u Neum i onda samo izlaz za dubrovnik i obrnuto

:) :D
Još bolje Imacki, Grude, na Čaplinov rojstni kraj, pa haj do Konjica, Neuma i dalje...i obrnuto. :)


Kolega zamijenio vilu u Crnoj Gori za Vilu u Kleku, vozimo mi hlčadnjak i ne mere proć na Metković....nazad i uokolo na Neum i Klek pa prođe :D

E Klek je jedan krasan primjer totalne devastacije nekad lijepoga primorskog mjesta. A kad dodje ljeto pa kad vidi covjek scene na plazi....ja sam sugerirao da na kapiji gore stoji par ljudi koji ce pelcovat ljude protiv tetanusa. Zoran primjer kako par budala moze sjebat mjesto uzduz i poprijeko.


Nisam bio dugo tamo....kolega je u Repiću.

Bila neka cura iz Sarajeva, naša Hrvatica, sve se lijepo dopisivali....ona ljetovala mislim u Dubokoj ili kako se zove mjesto do...

I sve super, međutim takav divergentni strabizam jednostavno nije mogao pokriti moj libido..

bio sam mlad sad bi mogao :)

Duboka je i za juge bila ono...80% mjesta Srbi i Bosna. Tu ljudi iz Hercegovine recimo skoro da nije ni bilo...cudno mjesto. Lijepa jako uvala, da nisu sve zalili betonom imali bi nesto od turizma. Ovako ako im bane familija slijepih bugara bez smisla za estetiku i plate 10 eura dnevno...baja se lijepo obuce pa se kurchi po mjestu da je postao gospodin. 

Repic je okej....okej isto je dosta izgraden, ali ima zelenila gomila pa to popravlja sam dojam donekle. Tamo onaj Zoran Primorac stolni tenis sta je igrao prije ima kucu. Dosli mu mul razbijat kao nelegalno napravljen... pa je nesto prijetio da ako budu razbili njemu da ce goriti citava obala...pa je kasnije na sudu pricao da se samo salio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by epikur37 Sat 3 Jun - 0:40

MaximusDecimusMiridije wrote:
Gnječ wrote:umjesto da obnovite Dubrovačku Republiku vi se idete spajat sa rvackom i rvatima.

To podrucje vise drzi do tih osjecaja nego ostatak zemlje koji stvari shvacaju zdravo za gotovo. A onda cak i kod nekakvih zahvata koji bi stvarno olaksali ljudima zivot graknu "skupo,neisplativo"....ja glasam da se ukinu vatrogasci. Koji ce to meni kurac ja sam popilao sve ispred kuce u mene nema sta za izgoriti....skupo i neisplativo. Ako su ljudi pazljivi nece biti vatre, ako nisu...sami su si krivi...

max apdejtujem tvoj profil: ti si tip nadprosječno inteligentnog potencijala ali inertne prirode.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by epikur37 Sat 3 Jun - 0:43

MaximusDecimusMiridije wrote:

Repic je okej....okej isto je dosta izgraden, ali ima zelenila gomila pa to popravlja sam dojam donekle. Tamo onaj Zoran Primorac stolni tenis sta je igrao prije ima kucu. Dosli mu mul razbijat kao nelegalno napravljen... pa je nesto prijetio da ako budu razbili njemu da ce goriti citava obala...pa je kasnije na sudu pricao da se samo salio.

Ovi moji su uzeli vilu prvi red uz more, bila severina u njoj i neki generali za rata...pored neki sulejman iz beograda...al sve skupa jako fina pozicija.


epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by Guest Sat 3 Jun - 0:44

Meni je u tom podrucju jos najbolje mjesto...zvucat ce sjebano. Ali skroz gore u brdu opcina Slivno (Opcina cisto pro-forme. Ne zivi nitko tamo, nego eto ima u opcini predsjednik,zamjenik,dvi tajnice i jos 10 ljudi koji drkaju kurac dnevno pa status opcine ostao radi tih likova). Tamo su poobnavljali stare kamene kuce....par ljudi jel. Napravilo se to bas kako treba. Ima grobiste tu staro sa steccima. Priroda lijepa, ne vidi se cesta,drugi gradovi nista....suma,mir i tisina. Lik izdaje kucu za 2000 eura tjedno...ljeti-zimi...nebitno. Okej to je ekstrem ali ima kuca tu za normalne pare otici. Ja i draga bili svojevremeno na zalost vrijeme bilo u kurcu. Ali savrseno uredeno...drvo i kamen. Prostorije ukopane u zemlju pola metra otprilike pa se spustas zapravo unutra. Debeli kameni zidovi. Savrseno nesto. Podrum svoj ima, vino u bacvama, ukljuceno sve u cijenu. Burad sa orasima,bajamima... covjek je ideju do savrsenstva doveo. Uokolo su sad vinogradi Stimcevi (onaj nogometas). S druge strane Masline, bas ludnica mjesto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by Guest Sat 3 Jun - 0:46

epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Repic je okej....okej isto je dosta izgraden, ali ima zelenila gomila pa to popravlja sam dojam donekle. Tamo onaj Zoran Primorac stolni tenis sta je igrao prije ima kucu. Dosli mu mul razbijat kao nelegalno napravljen... pa je nesto prijetio da ako budu razbili njemu da ce goriti citava obala...pa je kasnije na sudu pricao da se samo salio.

Ovi moji su uzeli vilu prvi red uz more, bila severina u njoj i neki generali za rata...pored neki sulejman iz beograda...al sve skupa jako fina pozicija.



Imaju mir svoj svi. Sreca u nesreci je sta se dole vise nema sta graditi. Znas sta je neobicno kod tog mjesta. U vecini ostalih mjesta postoji barem odreden nekakav nivo medjusobne pristojnosti, susjedi te sheme ovo-ono. U tom mjestu svi do te mjere cijene svoj mir i privatnost...imas kuca koje su izgradene jedna do druge vec 30 godina a vlasnici ni dan danas ne znaju kako im se prvi susjed zove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by epikur37 Sat 3 Jun - 0:48

MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Repic je okej....okej isto je dosta izgraden, ali ima zelenila gomila pa to popravlja sam dojam donekle. Tamo onaj Zoran Primorac stolni tenis sta je igrao prije ima kucu. Dosli mu mul razbijat kao nelegalno napravljen... pa je nesto prijetio da ako budu razbili njemu da ce goriti citava obala...pa je kasnije na sudu pricao da se samo salio.

Ovi moji su uzeli vilu prvi red uz more, bila severina u njoj i neki generali za rata...pored neki sulejman iz beograda...al sve skupa jako fina pozicija.



Imaju mir svoj svi. Sreca u nesreci je sta se dole vise nema sta graditi. Znas sta je neobicno kod tog mjesta. U vecini ostalih mjesta postoji barem odreden nekakav nivo medjusobne pristojnosti, susjedi te sheme ovo-ono. U tom mjestu svi do te mjere cijene svoj mir i privatnost...imas kuca koje su izgradene jedna do druge vec 30 godina a vlasnici ni dan danas ne znaju kako im se prvi susjed zove.


Točno, svatko se bavi svojim poslom.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by epikur37 Sat 3 Jun - 0:51

MaximusDecimusMiridije wrote:u Lik izdaje kucu za 2000 eura tjedno...ljeti-zimi...nebitno.

Pa ako je top namješteno to uopće nije puno.

Lik iz svojte kupio škojić, velika borba s par valsnika i crkvom i kibidabi, na kraju izgurao. I sad 500 ojra dan i ide mu :D
Dopduše četkicu za wc školjku je platio 100 eur :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by Guest Sat 3 Jun - 0:59

Jebiga koliko para toliko muzike. Ovaj sta ti ga ja spomenu po narudzbi narucivao stolove masivne stolice itd....ono pult onaj u kuhinji sa sankom...doslovno kocka ogromna drvena je za pripremu hrane. Kreveti masivni od punog drveta...soba prostrana. Unutrasnji zid zadrzan neobradjen da izgleda kameno. Prelijepa kuca. Ali ono sta se meni stvarno svidilo. A nisam to jos vidio do sada. Dakle dvoriste su one velike kamene ploce nepravilne pomalo povrsine. Grubo da izgleda kao. I bazen je usjecen doslovno u to...znas kako mocno izgleda? Dakle nema nekakvih rubnih djelova koji bi isticali sam bazen, uspjeli su postici da izgleda to kao da je oduvijek tu. Ja se uvijek sokiram kad naletim na takve stvari, da ima ljudi koji smisle nesto ocigledno jebeno komplicirano samo da bi vizualno se sve to uklopilo. Ali da to nije tako u startu bilo nebi ovaj ni mogao danas imati cijenu koju ima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by epikur37 Sat 3 Jun - 1:04

imaš neki link na pvt za to
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :) - Page 5 Empty Re: Oj Hrvatska iz tri dela, bit ćeš opet cela :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum