ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od Pernara se ogradio i Živi zid

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Od Pernara se ogradio i Živi zid - Page 8 Empty Re: Od Pernara se ogradio i Živi zid

Post by L'âme 22/11/2016, 00:22

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
U tome i jeste razlika. Meni bi prepisao a njegov sin bi nasledio. Što ga čini naslednikom dede i oca a mene ne čini. Tako isto i sa NDH i SRH.
kako nije..pa ti u Zemunu..;-)
Ja sam već ponudio svoj podrum svim poštovaocima i zagovornicima NDH sa foruma.
pusti stovatelje i zagovornike, govori se o nekakvom kronoloskom nasljeđivanju..:D
Meni su prepisali, već ti rekoh.
sad te pere jer su ti prepisali..i ti si ustasa i gotovo 8-)

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Od Pernara se ogradio i Živi zid - Page 8 Empty Re: Od Pernara se ogradio i Živi zid

Post by Regoč 22/11/2016, 06:31

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
Al Kapone nije dobio penziju u Americi a ne bi ni Hitler u Nemačkoj. Ali ja ne kažem da ovi ne trebaju da dobiju penziju, samo da treba izvući zaključak iz toga. Ako su oni borci za Hrvatsku, onda je i sadašnja Hrvatska naslednica one Hrvatske za koju su se oni borili.
Nije, državnopravni kontinuitet ide samo sa SRH. Recimo, ako ti prepišem livadu koju sam dobio od otca, to te ne čini njegovim nasljednikom.
Ako je nasledi tvoj sin, onda jeste. To mu je dedovina.
ne nozes ti bit regiju sin nikako ^_~
U tome i jeste razlika. Meni bi prepisao a njegov sin bi nasledio. Što ga čini naslednikom dede i oca a mene ne čini. Tako isto i sa NDH i SRH.
Sin mi ima pravni slied kao NRH > SRH > RH (djed, otac, unuk), dočim si tek posvojče, netko izvan nasliednoga reda, ali je pridodan zajednici.

_________________
Od Pernara se ogradio i Živi zid - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum