ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Page 12 of 31 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 31  Next

Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 23:30

kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:Ti si stvarno retardiran.  flower Gdje ja tvrdim da je to moja kovanica? Ali je prvi puta na ovome forumu upotrijebljena u gornjem postu. Nađi bilo koji/čiji post na ovom forumu s istom kolokacijom i ja povlačim copyright. 

Ts, ts, ts...

Hmmm, ajmo provjeriti drzi li konstrukcija vodu.

Validation whore, jebem te blentavu, validation whore, stvarno si i ekstremno glupa i ekstremno mazohisticna. Kao takva, i neizmjerno si mi zabavna. Mora da si uciteljica ili nesto slicno, to sam volio podjebavati. Ma evo ti jos jedan:  flower

E sad ti lijepo testiraj da li mozes istjerati svoj ''copyright'' na neizdvojeni dio cyberspace-a. 

I to ''mislim sto hocu'' (da imas ista izmedju usiju, TO si trebala zastiti autorskim pravima, ovo je besmrtna izjava).
 Tko si ti da sugeriraš što je meni činiti? flower Besmrtan je samo tvoj jalov pokušaj glumatanja samopercipirane nadmoći.  lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 23:32

kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
Regoč wrote:Jebi ga, netko se ponosi Hitlerom, ti Titom. Svaka kurva ima svog zločinca.
Poluinteligentu, nađi jedan moj post u kojem afirmativno govorim o Titu. I to što si vi ustaše ovdje - ne dozvolite, nego vam je dozvoljeno - prozivati svakog tko ne dijeli vaše, doduše sramežljivo oduševljenje ustaštvom, prevršilo je svaku mjeru dobrog ukusa.

Cisto da se razumijemo, ja odbacujem ustastvo/nacizam/fasizam/komunizam u bilo kakvom obliku ili pogledu, 100%. Ne u moje ime.
Dobro je što se ne razumijemo. Thank God for small graces.

Nego kad smo kod small graces, hoces jos nesto od Becke filharmonije?  flower

Evo budi dobra validation whore pa potvrdi.
Thank, but no thanks. Ti i ja više nikada nećemo svirati. flower Never more.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 23:38

Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:Ti si stvarno retardiran.  flower Gdje ja tvrdim da je to moja kovanica? Ali je prvi puta na ovome forumu upotrijebljena u gornjem postu. Nađi bilo koji/čiji post na ovom forumu s istom kolokacijom i ja povlačim copyright. 

Ts, ts, ts...

Hmmm, ajmo provjeriti drzi li konstrukcija vodu.

Validation whore, jebem te blentavu, validation whore, stvarno si i ekstremno glupa i ekstremno mazohisticna. Kao takva, i neizmjerno si mi zabavna. Mora da si uciteljica ili nesto slicno, to sam volio podjebavati. Ma evo ti jos jedan:  flower

E sad ti lijepo testiraj da li mozes istjerati svoj ''copyright'' na neizdvojeni dio cyberspace-a. 

I to ''mislim sto hocu'' (da imas ista izmedju usiju, TO si trebala zastiti autorskim pravima, ovo je besmrtna izjava).
 Tko si ti da sugeriraš što je meni činiti? flower Besmrtan je samo tvoj jalov pokušaj glumatanja samopercipirane nadmoći.  lol!
 Uciteljica, 100%. Ili medicinska sestra.

Ma cerce, nista ja tebi ne sugeriram - pa ti vec par sati radis sve sto ti se kaze. Htjela si prije sat vremena uteci sa foruma na glazbu, pa sam te zadrzao. Trpis uvrede koje ne mozes podnijeti jer te izazivam da trpis. Ismijavamo te, a ti svejedno ostajes i provjeravas 10 puta svaki slijedeci post. Pises sve dulje i dulje sve krace i krace postove ;)

Odes na drugu temu, ismijavaju te i tamo sa tvojim diskovima i daju ti dijagnoze.

Pa ti si fenomenalna, da pomaknes stolicu moras ju gurnuti. Ti mi citas misli, cudo jedno kako hoces ugoditi.

Jesi sigurna da ne zelis nista od Becke filharmonije? flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 23:43

Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
Poluinteligentu, nađi jedan moj post u kojem afirmativno govorim o Titu. I to što si vi ustaše ovdje - ne dozvolite, nego vam je dozvoljeno - prozivati svakog tko ne dijeli vaše, doduše sramežljivo oduševljenje ustaštvom, prevršilo je svaku mjeru dobrog ukusa.

Cisto da se razumijemo, ja odbacujem ustastvo/nacizam/fasizam/komunizam u bilo kakvom obliku ili pogledu, 100%. Ne u moje ime.
Dobro je što se ne razumijemo. Thank God for small graces.

Nego kad smo kod small graces, hoces jos nesto od Becke filharmonije?  flower

Evo budi dobra validation whore pa potvrdi.
Thank, but no thanks. Ti i ja više nikada nećemo svirati. flower Never more.  lol!
 Mislim da ide ''Thanks'', i malo si posemerila zareze. Ali dobro. Kako se ti prepires u rl kad tako cvikas na forumu?

Pa sto je, nisi li mi se valjda umorila? Noc je mlada, a tako si obecavala...samo se ti opusti i pohrani na disk svoje umotvorine. afro

Evo, jos jedan da se malo opustis:  flower

A hoces sto od Izraelskog filharmonijskog orkestra? :mu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 23:50

kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:Ti si stvarno retardiran.  flower Gdje ja tvrdim da je to moja kovanica? Ali je prvi puta na ovome forumu upotrijebljena u gornjem postu. Nađi bilo koji/čiji post na ovom forumu s istom kolokacijom i ja povlačim copyright. 

Ts, ts, ts...

Hmmm, ajmo provjeriti drzi li konstrukcija vodu.

Validation whore, jebem te blentavu, validation whore, stvarno si i ekstremno glupa i ekstremno mazohisticna. Kao takva, i neizmjerno si mi zabavna. Mora da si uciteljica ili nesto slicno, to sam volio podjebavati. Ma evo ti jos jedan:  flower

E sad ti lijepo testiraj da li mozes istjerati svoj ''copyright'' na neizdvojeni dio cyberspace-a. 

I to ''mislim sto hocu'' (da imas ista izmedju usiju, TO si trebala zastiti autorskim pravima, ovo je besmrtna izjava).
 Tko si ti da sugeriraš što je meni činiti? flower Besmrtan je samo tvoj jalov pokušaj glumatanja samopercipirane nadmoći.  lol!
 Uciteljica, 100%. Ili medicinska sestra.

Ma cerce, nista ja tebi ne sugeriram - pa ti vec par sati radis sve sto ti se kaze. Htjela si prije sat vremena uteci sa foruma na glazbu, pa sam te zadrzao. Trpis uvrede koje ne mozes podnijeti jer te izazivam da trpis. Ismijavamo te, a ti svejedno ostajes i provjeravas 10 puta svaki slijedeci post. Pises sve dulje i dulje sve krace i krace postove ;)

Odes na drugu temu, ismijavaju te i tamo sa tvojim diskovima i daju ti dijagnoze.

Pa ti si fenomenalna, da pomaknes stolicu moras ju gurnuti. Ti mi citas misli, cudo jedno kako hoces ugoditi.

Jesi sigurna da ne zelis nista od Becke filharmonije? flower
To tebe muči. Otvori si vlastitu glazbenu temu ter sviraj i pjevaj do milje volje.  :choir Koja druga tema, kakvi diskovi? Strašno mi je bitno što mi neki cyber likovi daju dijagnoze. lol! Ali no, i ti si dobio pažnje. Too bad, neće potrajati toliko koliko si ti to priželjkuješ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 23:52

kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
samo se ti opusti i pohrani na disk svoje umotvorine. afro 
Znam da ćeš ti to učiniti i bez da te ja pitam. B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 23:58

Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
Dobro je što se ne razumijemo. Thank God for small graces.

Nego kad smo kod small graces, hoces jos nesto od Becke filharmonije?  flower

Evo budi dobra validation whore pa potvrdi.
Thank, but no thanks. Ti i ja više nikada nećemo svirati. flower Never more.  lol!
 Mislim da ide ''Thanks'', i malo si posemerila zareze. Ali dobro. Kako se ti prepires u rl kad tako cvikas na forumu?

Pa sto je, nisi li mi se valjda umorila? Noc je mlada, a tako si obecavala...samo se ti opusti i pohrani na disk svoje umotvorine. afro

Evo, jos jedan da se malo opustis:  flower

A hoces sto od Izraelskog filharmonijskog orkestra? :mu
Ajde jebi Boga s jednim slovom ili zarezom. To samo vi akademici strogo pazite na stil i tipfelere.:)

Slab sam ti ja akademik cerce...dobro, Sorbonna, hajde. Vidis, nista od validation whore u ovom postu. :cat1

Nego, ako ne vladas potpuno sa nekim jezikom, nemoj se blamirati u javnosti.  :bash

Doduse, u tvom slucaju, to bi znacilo da bi morala izigravati gluhonijemu, sto i nije los savjet za tebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:02

Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:Ti si stvarno retardiran.  flower Gdje ja tvrdim da je to moja kovanica? Ali je prvi puta na ovome forumu upotrijebljena u gornjem postu. Nađi bilo koji/čiji post na ovom forumu s istom kolokacijom i ja povlačim copyright. 

Ts, ts, ts...

Hmmm, ajmo provjeriti drzi li konstrukcija vodu.

Validation whore, jebem te blentavu, validation whore, stvarno si i ekstremno glupa i ekstremno mazohisticna. Kao takva, i neizmjerno si mi zabavna. Mora da si uciteljica ili nesto slicno, to sam volio podjebavati. Ma evo ti jos jedan:  flower

E sad ti lijepo testiraj da li mozes istjerati svoj ''copyright'' na neizdvojeni dio cyberspace-a. 

I to ''mislim sto hocu'' (da imas ista izmedju usiju, TO si trebala zastiti autorskim pravima, ovo je besmrtna izjava).
 Tko si ti da sugeriraš što je meni činiti? flower Besmrtan je samo tvoj jalov pokušaj glumatanja samopercipirane nadmoći.  lol!
 Uciteljica, 100%. Ili medicinska sestra.

Ma cerce, nista ja tebi ne sugeriram - pa ti vec par sati radis sve sto ti se kaze. Htjela si prije sat vremena uteci sa foruma na glazbu, pa sam te zadrzao. Trpis uvrede koje ne mozes podnijeti jer te izazivam da trpis. Ismijavamo te, a ti svejedno ostajes i provjeravas 10 puta svaki slijedeci post. Pises sve dulje i dulje sve krace i krace postove ;)

Odes na drugu temu, ismijavaju te i tamo sa tvojim diskovima i daju ti dijagnoze.

Pa ti si fenomenalna, da pomaknes stolicu moras ju gurnuti. Ti mi citas misli, cudo jedno kako hoces ugoditi.

Jesi sigurna da ne zelis nista od Becke filharmonije? flower
To tebe muči. Otvori si vlastitu glazbenu temu ter sviraj i pjevaj do milje volje.  :choir Koja druga tema, kakvi diskovi? Strašno mi je bitno što mi neki cyber likovi daju dijagnoze. lol! Ali no, i ti si dobio pažnje. Too bad, neće potrajati toliko koliko si ti to priželjkuješ.

Drage i postovane forumasice i forumasi,
ako vam se ne da citati gornji upis velepostovane kolegice, dozvolite da vam sazmem:

:starac
Budi kratka jebote, ovo je forma posta. Na sto ti lice statusi na Instagramu ili Twitteru (znas za 140 character limit?)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:05

A znaš ti za double text?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:06

Ti si doduše skratio svoje plahte i ponešto mimikrirao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:07

Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
samo se ti opusti i pohrani na disk svoje umotvorine. afro 
Znam da ćeš ti to učiniti i bez da te ja pitam. B-)

Jok cerce, tesko je breme odgovornosti samo na tebi. Buduci narastaji ce se hraniti citatima iz direktno sacuvane memorije, umjesto da se natezemo oko pisane predaje u petom koljenu.

Ajde, tvoju smo poslusnost i komentirali i dokazali. Disk ukopcaj i nastavi... flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:09

Hooliganjetta wrote:Ti si doduše skratio svoje plahte i ponešto mimikrirao.

Opet, stvarno sam povrijedjen  Sleep
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:09

kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
samo se ti opusti i pohrani na disk svoje umotvorine. afro 
Znam da ćeš ti to učiniti i bez da te ja pitam. B-)

Jok cerce, tesko je breme odgovornosti samo na tebi. Buduci narastaji ce se hraniti citatima iz direktno sacuvane memorije, umjesto da se natezemo oko pisane predaje u petom koljenu.

Ajde, tvoju smo poslusnost i komentirali i dokazali. Disk ukopcaj i nastavi... flower
Bože, koliko si ti nesretan. :( Na žalost, ja ti ne mogu pomoći ni da Sava poteče uzvodno.  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:10

Over and out.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:13

Hooliganjetta wrote:A znaš ti za double text?

A znam, ali sporo tipkas i provjeravas, na svim jezicima. Spora si...

Sto, zivcira te dok provjeravas odgovor kad ti stigne novi post?

Navikni se ili pisi brze ili pozeli misliti brze. ljulja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:17

Hooliganjetta wrote:Over and out.

A mos mislit.

Sto, zar ces mi stvarno dozvoliti da likujem dok se prebijena povlacis sa bojnog polja?

To su ti onda trajni oziljci, ko boksac kad dozivi nokaut (ili knock-out).

Ne, ostati ces ti lijepo sa mnom. Malo cemo se druziti jos. :bash

I nista od Izraelske filharmonije, nista od Becke, sto volis od glazbe?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:20

kolerik wrote:

Drage i postovane forumasice i forumasi,
To Whom It May Concern  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:25

Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:

Drage i postovane forumasice i forumasi,
To Whom It May Concern  B-)

Eto vidis da nisi over and out. Prava validation whore.

I nemam primjedbe na gornji upis (osim sto na kraju ide dvotocka, pa nastavak, ali za nastavak ti nisi ni sposobna).

Dakle: glazba? Manu Chao? Brazilski ritam sa africkim primjesama? Kubanska glazba? Pop balade iz 80-ih, 90-ih? Heavy metal? Nije vrag da je Gibo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:30

kolerik wrote:

Nego, ako ne vladas potpuno sa nekim jezikom, nemoj se blamirati u javnosti.  :bash

Doduse, u tvom slucaju, to bi znacilo da bi morala izigravati gluhonijemu, sto i nije los savjet za tebe.
Pišem sporo jer mi je internet kanjekšn spora i stalno se prekida veza. Živim na selu. Slabo govorim hrvatski.

E, a što se pismenosti tiče, primjećujem da ne znaš pravilno koristiti prijedlog s. Naime, prijedlogu s dodaje se a, samo ispred riječi koje počinju glasovima s, š, z i ž. U gornjem slučaju, štoviše, prijedlog s je suvišan i nepotreban. Ne kaže se vladati s jezikom, nego vladati jezikom. Sad si dobil jezikovu juhu.  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:30

Jos malo double textinga, ali zanima me tvoja specificna patologija:

1) sjebano djetinjstvo;
2) los (ili nepostojeci brak?);
3) nikakav seksualni zivot;
4) drustvene frustracije?

Incest bi objasnio dosta, ali to je simptom, bas kao i frigidnost.

Naime, zbunjuje me sto si poslusna i pasivno-agresivna u isto vrijeme. Da te covjek pita o tebi rekla bi ''badass i manipulativna''. Stvarnost je tocno suprotna.

Znas li ti za Alisin kompleks? :sherlock
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:33

I ja bi kolac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 12 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 31 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum