ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Page 13 of 31 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next

Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:33

I ja bi kolac.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:34

Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:

Nego, ako ne vladas potpuno sa nekim jezikom, nemoj se blamirati u javnosti.  :bash

Doduse, u tvom slucaju, to bi znacilo da bi morala izigravati gluhonijemu, sto i nije los savjet za tebe.
Pišem sporo jer mi je internet kanjekšn spora i stalno se prekida veza. Živim na selu. Slabo govorim hrvatski.

E, a što se pismenosti tiče, primjećujem da ne znaš pravilno koristiti prijedlog s. Naime, prijedlogu s dodaje se a, samo ispred riječi koje počinju glasovima s, š, z i ž. U gornjem slučaju, štoviše, prijedlog s je suvišan i nepotreban. Ne kaže se vladati s jezikom, nego vladati jezikom. Sad si dobil jezikovu juhu.  B-)

Ovaj, kako da ti kazem, jebe mi se zivo i za tvoje misljenje i opazanje o mojoj pismenosti. Tko je rekao da se znam sluziti standardnim hrvatskim knjizevnim jezikom?

To sto ja tebe zajebavam, ne znaci da mi je uopce stalo do mojeg izrazavanja.

flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:35

MaximusDecimusMiridije wrote:I ja bi kolac.

A jel'da je? 100%
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:36

Ej, kako si me zajebo. Odoh se ranit.  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:37

Neki sa grozdjicama i ono biskvit sa komadicima cokolade koja se rastopila dok se peklo i onda opituralo biskvit u boju cokolade. I onaj ultra sitni secer. Sto bude na panatoneu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:37

MaximusDecimusMiridije wrote:I ja bi kolac.
Mir!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:39

Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:

Nego, ako ne vladas potpuno sa nekim jezikom, nemoj se blamirati u javnosti.  :bash

Doduse, u tvom slucaju, to bi znacilo da bi morala izigravati gluhonijemu, sto i nije los savjet za tebe.
Pišem sporo jer mi je internet kanjekšn spora i stalno se prekida veza. Živim na selu. Slabo govorim hrvatski.

E, a što se pismenosti tiče, primjećujem da ne znaš pravilno koristiti prijedlog s. Naime, prijedlogu s dodaje se a, samo ispred riječi koje počinju glasovima s, š, z i ž. U gornjem slučaju, štoviše, prijedlog s je suvišan i nepotreban. Ne kaže se vladati s jezikom, nego vladati jezikom. Sad si dobil jezikovu juhu.  B-)

Ne pises sporo jer ti je internet u kurcu. I/Ili pises sporo i/ili ti je internet u kurcu. U svadji si sa sobom i elementarnom logikom.

Sto je OK, ne bi se dopisivao sa tobom da si iole normalna.

Sta velis, over and out. :20 

Nista, hvala ti, znam da ti je tesko, evo jos jedan flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:39

Kakav mir. Davno je prosla ponoc. Covjek moze biti ili napaljen ili gladan ili u kurcu ako je jos budan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:41

S kim ti razgovaraš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:42

Hooliganjetta wrote:Ej, kako si me zajebo. Odoh se ranit.  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 1f602

Nemoj, majketi.

Nemas nista izmedju usiju, mentalno si neuravnotezena, i jos da fizicki stradas.

Ne mogu blago nositi na dusi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:43

Hooliganjetta wrote:S kim ti razgovaraš?

S Ščepanovićem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:44

Hooliganjetta wrote:S kim ti razgovaraš?

Maxo, jel ona to tebi ili meni?

Stvarno si neprecizna, usredotoci se malo. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:45

MaximusDecimusMiridije wrote:
Hooliganjetta wrote:S kim ti razgovaraš?

S Ščepanovićem

:tw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:45

kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:

Nego, ako ne vladas potpuno sa nekim jezikom, nemoj se blamirati u javnosti.  :bash

Doduse, u tvom slucaju, to bi znacilo da bi morala izigravati gluhonijemu, sto i nije los savjet za tebe.
Pišem sporo jer mi je internet kanjekšn spora i stalno se prekida veza. Živim na selu. Slabo govorim hrvatski.

E, a što se pismenosti tiče, primjećujem da ne znaš pravilno koristiti prijedlog s. Naime, prijedlogu s dodaje se a, samo ispred riječi koje počinju glasovima s, š, z i ž. U gornjem slučaju, štoviše, prijedlog s je suvišan i nepotreban. Ne kaže se vladati s jezikom, nego vladati jezikom. Sad si dobil jezikovu juhu.  B-)

Ne pises sporo jer ti je internet u kurcu. I/Ili pises sporo i/ili ti je internet u kurcu. U svadji si sa sobom i elementarnom logikom.

Sto je OK, ne bi se dopisivao sa tobom da si iole normalna.

Sta velis, over and out. :20 

Nista, hvala ti, znam da ti je tesko, evo jos jedan flower
Pravo si se uživio pa ne kužiš da smetaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:46

Ja neznam ni tko je ovo. Doduse ovo s nazi sesirima i opcenito tim remenjem i kozom nemora nuzno biti korak u losem smjeru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:47

Max, možeš li ga zamoliti da ode?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:48

Nego...kako ti je vec nick, nisi mi odgovorila na preliminarni psiholoski upitnik.

Vidis, ja volim pomoci, akhm, damama u nevolji, a ti si jedno od toga dvoga.

Dijagnozu mozemo pronaci do 3-4 najranije, 6 optimalno.

Lijecenje bi trajalo eonima, a vjerojatno ima i neurosinapticke stete, generalka.

Dakle, upitnik :) ne sumnjam da slazes odgovor, ali spontanost je najbolja. flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:50

Hooliganjetta wrote:Max, možeš li ga zamoliti da ode?

Nemogu. Mene ti nitko ne slusa. Kazu ljudi da ne ulijevam strahopostovanje niti ostavljam nekakav minimum dostojanstva osobe koju bi drugi postivali dovoljno da bi poslusali ono sto im se govori. Nego....znas onaj arboretum u Trstenome? Jednom sam se tamo popiskio ko dijete u onaj akvarij s ribicama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:50

Hooliganjetta wrote:Max, možeš li ga zamoliti da ode?

''Max, mozes li me spasiti, jer sam preglupa da sama odem i ugasim racunalo, ne mogu podnijeti da moja nije zadnja i da on ne likuje, a sad radi od mene sto hoce''?

Smrc, smrc, jadna...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:51

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja neznam ni tko je ovo. Doduse ovo s nazi sesirima i opcenito tim remenjem i kozom nemora nuzno biti korak u losem smjeru.

Ali tko bi rekao da ce ona to navuci sebi na avatar jednog dana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 0:52

Ja i dalje pojma nemam tko je ovo. Zena jel. Bogami.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 13 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 31 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum