ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Page 31 of 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija 20/8/2016, 22:28

ma jebo to..bolno ovo ono..napipaj mi godimente :D

frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus 20/8/2016, 22:29

Kad znaš di je nekome ahilova peta onda je to to ....recimo ovo danas program od malih nogu od strane majke i natezanje i onda ono ova razvila tu taktiku napad je najbolaj obrana i ok al dobro sad to al opet nemoš ti mene pravit budalom vjecno i mislit da je to tvoje ponašanje ispravno i onda lipo izazivanje svađe i kad plane umjesto svađanja povlacenje uz poruku aj ti u tri pizdhe malterine i sad ona ne može izdržat i ide za menom jer sad ona mora dokazat da je ona u pravu i to a ja ne objašnjavam ništa nego ono ajde u tri pizdhe malterine i onda kad vidi da mi nemože popovat onda je ono bilo : RECI TO JOŠ JEDNOM I ZVAT CU MUŽA.

A ja nakon toga isti sekund zvao šefa i ono ja s ovom necu imat posla.

Jednostavno da ne može biti jednostavnije.

Cekaš i kad napravi grešku krece akcija koja ima svoj konacni cilj tj da vidimo dokle ce ic ako nije po njenome ( unutarnji program ).i ne zanima te uopce rasprava zašto je šalješ u tri pm ( prekidaš komunikaciju grubo nedajuci joj da izbrblja kako je ona u pravu ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 182027
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus 20/8/2016, 22:36

frakcija wrote:ma jebo to..bolno ovo ono..napipaj mi godimente :D
Nisam bio na nastavi kad se to učilo.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182027
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus 20/8/2016, 22:38

Godimente dobiješ kad ti ja oslobodim negativni naboj tj npr tebi nešto smeta u životu i ometati normalno analiticko razmišljanje i onda ti se ja u to zabijem i cupam dok ti to ne izvucem na vidjelo.

Nakon tog ti to više ne smeta.

Bilo koji mentalni poremecaj ti mogu maknit.

To je godiment.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182027
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija 20/8/2016, 22:41

RayMabus wrote:Godimente dobiješ kad ti ja oslobodim negativni naboj tj npr tebi nešto smeta u životu i ometati normalno analiticko razmišljanje i onda ti se ja u to zabijem i cupam dok ti to ne izvucem na vidjelo.

Nakon tog ti to više ne smeta.

Bilo koji mentalni poremecaj ti mogu maknit.

To je godiment.
analitičko razmišljanje je precijenjeno.. bolje uživat, treba i to probat za ove inkarnacije. :evilgrin
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus 20/8/2016, 22:45

Ok.

Sjeti se nekog trenutka kad si lizala sladoled

Nakon šta se sjetiš ( malo tu vrti memoriju ) : sjeti se još jednog trenutka prije toga kad si pila neko osvježavajuce pice.

Nakon toga : sjeti se nekog trenutka još prije toga kad si bila sretna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182027
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija 20/8/2016, 22:47

RayMabus wrote:Ok.

Sjeti se nekog trenutka kad si lizala sladoled

Nakon šta se sjetiš ( malo tu vrti memoriju ) : sjeti se još jednog trenutka prije toga kad si pila neko osvježavajuce pice.

Nakon toga : sjeti se nekog trenutka još prije toga kad si bila sretna.
jesam..štaćmo sad
i'm ready, willing and able!
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus 20/8/2016, 22:53

Sad se opusti i uživaj jer analiticki um nije samo neki kalkulator nego su u njemu sadržana i pozivna sjecanja i popratne emocije.

Analiticki um nije samo kalkulator nego su u njemu i pozitvna sjecanja sa popratnim emocijama ( ima ih oko pedeset ) i ako si vodila ljubav s nekim i bilo ti je dobro .....to je tu.

Znaci to je jedna super stvar jel te.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182027
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija 20/8/2016, 23:42

take a pill
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus 21/8/2016, 00:05

Za mene te stvari imaju smisla jedino ako imaju smisla.Analiticki um je savršen no ok ljudi imaju reaktivni i analiticki pa sad ono .......neko postavljeno pitanje bi bilo ako ljudi imaju miks tj i jedno i drugo a analiticki je bolji jel moguce nekom tehnikom ono utjecat da taj analitcki bude jaci.

Odgovor je naravno da.

Međutizim pošto je rijec o bojama a one su ljubicasta , bijela i žuta ......ono poželjno bi bilo izbjegavati new age filozofiju jer se ovdje javljaju opuštajuca stanja na um i tijelo pa ljudi svašta buncaju i filozofiraju nešto a u biti nema tu filozofije nego samo utjecaj na um i samim tim i tijelo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182027
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 21/8/2016, 00:07

Frakci, kako ti se da? Stvarno ti je toliko dosadno čekati da Prc ustane? A Kaja nije tako strašna, ona je nježno djevojče puno ljubavi prema životinjama.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 21/8/2016, 00:08

Regoč wrote:Frakci, kako ti se da? Stvarno ti je toliko dosadno čekati da Prc ustane? A Kaja nije tako strašna, ona je nježno djevojče puno ljubavi prema životinjama.

:20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 21/8/2016, 00:12

Mila cura, kako ju itko može smatrati strašnom?

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus 21/8/2016, 00:20

Regoč wrote:A Kaja nije tako strašna, ona je nježno djevojče puno ljubavi prema životinjama.
Nemojte je puno hvalit , rasplakat cete je.


:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182027
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 21/8/2016, 00:22

Kaja je vriedna svake pohvale.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus 21/8/2016, 00:44

Umirio sam se.

OK onda ovako za pozitivne misli.

Krunska čakra ( ukucat pa nac objašnjenje ) i sad zamislite gore lijevak na glavi i ulijte neku tekucinu bijele boje s plavkastim nijansama i vaše tijelo je posuda i ta boja popunjava iznutra vaše tijelo.

Kad to napravite onda pokušajte reci nešto nekome ružno i negativno pa cete vidit da vam je to teško.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182027
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 31 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum