ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Page 7 of 31 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 31  Next

Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Serbinho-3 Fri 19 Aug - 15:09

RayMabus wrote:Ostat cete vi bez omladine men se cini ....hrana jeftinija u Njemačkoj nego u Hr ...PDV 25% a o placama tko uopce i radi da i ne pricam.

Švica iduce godine oslobađa tržište rada za hr državljane , Austrija nakon toga ....nema to više ono ustaše , četnici , partizani nego nema posla odhebi : Bože cuvaj Hrvatsku odo ja u Njemačku i to tamo.

Nemacka mesalica ima opet da obnovi Bratstvo i Jedinstvo, svih Jugoslovenskih naroda i narodnosti  cheers

Serbinho-3

Posts : 27369
2014-08-25


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Fri 19 Aug - 15:16

MaximusDecimusMiridije wrote: Odu vani, skontaju da treba radit 10-12 sati dnevno i da pola love ode na smjestaj i rezije....nema ekipe...nema vremena za uzivanje u vlastitim hobijima i shemama. I onda se zivot svodi na pisanje po forumu "spasio sam se odkad sam otisao" i to je otprilike sav drustveni zivot. Svi drapaju isto. A najmanji je problem usuditi se i probati.
Ovo ti baš ne vrijedi za parove posebno za parove s djecom koje ovdje nemaju zbrinuto stambeno pitanje , žele raditi a nemaju gdje.

Ako se post odnosi samo na samce ok slažem se al obitelji posebno sa djecom nisu ova prica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182094
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by prckov Fri 19 Aug - 15:20

MaximusDecimusMiridije wrote:Jel hrana jeftinija Isusati? Ajde neka. Dabogda se nauzivao te i bolje i jeftinije i kvalitetnije spize u tom slucaju. Nevidjena kolicina pizdarija napisano ovdje u stranicu-dvije. Svasta boktemazo. Prije svega dvije trecine sudionika rasprave nema razvijene radne navike do mjere da bi uopce uspjeli u nekoj od tih drzava. A to govorim od frlje ne poznam nikoga uzivo :D . Stojte s mirom gdje jeste...ja ne kuzim opce to toliko izdrkavanje na zivot vani. Svaka cast onima koji stvarno zele razvijati nekakvu karijeru vani i kontaju da imaju bolje uvjete. Svaka cast i sretno. Ali sve ovo ostalo? Odu vani, skontaju da treba radit 10-12 sati dnevno i da pola love ode na smjestaj i rezije....nema ekipe...nema vremena za uzivanje u vlastitim hobijima i shemama. I onda se zivot svodi na pisanje po forumu "spasio sam se odkad sam otisao" i to je otprilike sav drustveni zivot. Svi drapaju isto. A najmanji je problem usuditi se i probati.
I po 16 sati rade, ne druze se a ako se i druze bog te pito na sto to lici, na sve smo ne na druzenje. Skupi se raznih ljudi razlicitih interesa i svjetonazora i nesto kao se druze, pa malo se posvadaju pa krpice i tako. Zive ko kurac ali ima onih (bar ja znam jednog) kojima je lova svrha zivota, I nadomjesta sve ostale potrebe. Money zombies. Samo nek idu
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-18


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 15:25

RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote: Odu vani, skontaju da treba radit 10-12 sati dnevno i da pola love ode na smjestaj i rezije....nema ekipe...nema vremena za uzivanje u vlastitim hobijima i shemama. I onda se zivot svodi na pisanje po forumu "spasio sam se odkad sam otisao" i to je otprilike sav drustveni zivot. Svi drapaju isto. A najmanji je problem usuditi se i probati.
Ovo ti baš ne vrijedi za parove posebno za parove s djecom koje ovdje nemaju zbrinuto stambeno pitanje , žele raditi a nemaju gdje.

Ako se post odnosi samo na samce ok slažem se al obitelji posebno sa djecom nisu ova prica.

Jedan par koji ja znam. Muz je otisao kao u Njemacku a ostala zena s troje djece. Kao doci ce i oni kad se on smjesti. U godinu dana je 4-5 poslova promjenio i na kraju balade se vratio kuci. Nije naviknut on na to. On je naviknuo se raditi svoju sihtu ovdje, onda iza toga malo nogomet,malo u ribe....navecer kladionica,tiket...malo guzit zenu i onda na spavanac i jovo na novo. A nes ne...vani odes, izmoris se ko debil prije svega jer nemas papire za nista smisleno raditi...znaci radis neko sranje od posla i kad dodes doma nije ti ni do cega...nemozes dignut olovku s poda kamoli nesto drugo. Jer vecina je nekvalificirano i pizde non stop da mi je ovo da mi je ono. Idi jebote....beri jabuke,tikve,razvozi radnike,radi ko sofer. Poslova bez velikih zahtjeva ko u prici...ali je tesko. Ljudi vole imati alibi za svaki kurac i pricaju sve i svasta. Ima i jedan par...ona radi ko sobarica u njemackoj a on kao sofer. Imaju dijete mali ima malo ispod 2 godine. Ostavili ga da zivi sa bratom i zenom mu na 6 mjeseci dok se ne snadju. Ima svega i svacega....sve je to jedan jebeni nered i kaos di ljudi prvi sami sa sobom neznaju sta hoce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Eroo Fri 19 Aug - 15:28

Ako se, i kada, doseliš u neku državi i tamo ostaneš živjeti, onda si novoj domovini dužan uzvratiti na najbolji mogući način....Ostavit trag, koji će bit u ponos obitelji i na zadovoljstvo novoj domovini. Svaki drugi način je promašen život.


Last edited by Eroo on Fri 19 Aug - 15:29; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 78084
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Fri 19 Aug - 15:28

MaximusDecimusMiridije wrote:sve je to jedan jebeni nered i kaos di ljudi prvi sami sa sobom neznaju sta hoce.
Znaju oni jako dobro šta hoce sam je na njihovu veliku žalost socijalna država napravila cici krep.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182094
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 15:31

MaximusDecimusMiridije wrote:Jel hrana jeftinija Isusati? Ajde neka. Dabogda se nauzivao te i bolje i jeftinije i kvalitetnije spize u tom slucaju. Nevidjena kolicina pizdarija napisano ovdje u stranicu-dvije. Svasta boktemazo. Prije svega dvije trecine sudionika rasprave nema razvijene radne navike do mjere da bi uopce uspjeli u nekoj od tih drzava. A to govorim od frlje ne poznam nikoga uzivo :D . Stojte s mirom gdje jeste...ja ne kuzim opce to toliko izdrkavanje na zivot vani. Svaka cast onima koji stvarno zele razvijati nekakvu karijeru vani i kontaju da imaju bolje uvjete. Svaka cast i sretno. Ali sve ovo ostalo? Odu vani, skontaju da treba radit 10-12 sati dnevno i da pola love ode na smjestaj i rezije....nema ekipe...nema vremena za uzivanje u vlastitim hobijima i shemama. I onda se zivot svodi na pisanje po forumu "spasio sam se odkad sam otisao" i to je otprilike sav drustveni zivot. Svi drapaju isto. A najmanji je problem usuditi se i probati.

istina nije njemačka bog zna što.. većina u RH će tamo raditi za minimalac i pola ode za stan i režije..

ALI zajeb je što u RH , znam ljudi koji ovdje ne mogu dobiti nikakav posao, niti minimalac, pa nemaju izbora nego u Njemačku.... već neki posao sa 4-5k plaćom, nitko nebi iša u njemačku..

dok IT inžinjeri u njemačkoj bez problema brzo dođu do 3k €
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by prckov Fri 19 Aug - 15:32

Eroo wrote:Ako se, i kada, doseliš u neku državi i tamo ostaneš živjeti, onda si novoj domovini dužan uzvratiti na najbolji mogući način....Ostavit trag, koji će bit u ponos obitelji i na zadovoljstvo novoj domovini. Svaki drugi način je promašen život.






to je romanticarsko glediste, vecina ih moze ostavit samo leda I zdravlje, a takode vecina ih je dosla zato sto je morala a ne zato sto su zelili, nije bilo izbora

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-18


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 15:34

dva brata wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jel hrana jeftinija Isusati? Ajde neka. Dabogda se nauzivao te i bolje i jeftinije i kvalitetnije spize u tom slucaju. Nevidjena kolicina pizdarija napisano ovdje u stranicu-dvije. Svasta boktemazo. Prije svega dvije trecine sudionika rasprave nema razvijene radne navike do mjere da bi uopce uspjeli u nekoj od tih drzava. A to govorim od frlje ne poznam nikoga uzivo :D . Stojte s mirom gdje jeste...ja ne kuzim opce to toliko izdrkavanje na zivot vani. Svaka cast onima koji stvarno zele razvijati nekakvu karijeru vani i kontaju da imaju bolje uvjete. Svaka cast i sretno. Ali sve ovo ostalo? Odu vani, skontaju da treba radit 10-12 sati dnevno i da pola love ode na smjestaj i rezije....nema ekipe...nema vremena za uzivanje u vlastitim hobijima i shemama. I onda se zivot svodi na pisanje po forumu "spasio sam se odkad sam otisao" i to je otprilike sav drustveni zivot. Svi drapaju isto. A najmanji je problem usuditi se i probati.

istina nije njemačka bog zna što.. većina u RH će tamo raditi za minimalac i pola ode za stan i režije..

ALI zajeb je što u RH , znam ljudi koji ovdje ne mogu dobiti nikakav posao, niti minimalac, pa nemaju izbora nego u Njemačku.... već neki posao sa 4-5k plaćom, nitko nebi iša u njemačku..

dok IT inžinjeri u njemačkoj bez problema brzo dođu do 3k €

U Dubrovniku ima poslova za popizdit. Traze diplomirano sve i svasta. Arhitekte,Gradjevinare...ovo-ono. Dostavnih poslova bez pretjerivanja na desetke ima otvoreno u svakome trenutku, radnike po hotelima traze,po kaficima....sve i svasta. Nitko nece u startu...prva recenica bude "ode mi pola place na smjestaj". Domaci nece da rade nista....imaju manje-vise svi neki kurac koji mogu izdavati i ne pada na pamet nikome da se zajebava kad nemora...i ciao djaci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 15:34

prckov wrote:
Eroo wrote:Ako se, i kada, doseliš u neku državi i tamo ostaneš živjeti, onda si novoj domovini dužan uzvratiti na najbolji mogući način....Ostavit trag, koji će bit u ponos obitelji i na zadovoljstvo novoj domovini. Svaki drugi način je promašen život.






to je romanticarsko glediste, vecina ih moze ostavit samo leda I zdravlje, a takode vecina ih je dosla zato sto je morala a ne zato sto su zelili, nije bilo izbora

:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč Fri 19 Aug - 15:36

Usne Stjepana Gnječa wrote:
Regoč wrote:Pa kad u državnoj službi ništa ne radimo, osim što mito uzimamo.

Aha, ti si onaj Doc. dr. sc. prof. komp. knjiž. i inf.
Naravno, neću se valjda zajebavati s kemijom ili medicinom!

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Fri 19 Aug - 15:49

MaximusDecimusMiridije wrote:

U Dubrovniku ima poslova za popizdit. Traze diplomirano sve i svasta. Arhitekte,Gradjevinare...ovo-ono. Dostavnih poslova bez pretjerivanja na desetke ima otvoreno u svakome trenutku, radnike po hotelima traze,po kaficima....sve i svasta. Nitko nece u startu...prva recenica bude "ode mi pola place na smjestaj". Domaci nece da rade nista....imaju manje-vise svi neki kurac koji mogu izdavati i ne pada na pamet nikome da se zajebava kad nemora...i ciao djaci.
Smještaj sezonaca jedan je od ključnih problema za sezonce. Zbog pretvaranja stanova u apartmane nema dovoljno stanova niti za domaće podstanare, a i ti su stanovi iz istoga razloga preskupi. Rješavanje toga pitanja presudno je za čak 42 posto ispitanika kojima je osiguranje smještaja najvažnije.

U Dubrovniku je očito taj problem znatno viši od hrvatskog prosjeka. Troškovi smještaja većinu sezonskih poslova čine neisplativim. Poslodavci, čini se, još nisu spremni ponuditi bolje uvjete.

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/dubrovnik/clanak/id/316529/sezonci-nerado-prihvacaju-ponueni-posao-u-dubrovniku

Jbga kad smještaj pojede pola place.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182094
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Eroo Fri 19 Aug - 16:00

prckov wrote:
Eroo wrote:Ako se, i kada, doseliš u neku državi i tamo ostaneš živjeti, onda si novoj domovini dužan uzvratiti na najbolji mogući način....Ostavit trag, koji će bit u ponos obitelji i na zadovoljstvo novoj domovini. Svaki drugi način je promašen život.


to je romanticarsko glediste, vecina ih moze ostavit samo leda I zdravlje, a takode vecina ih je dosla zato sto je morala a ne zato sto su zelili, nije bilo izbora

Većina ih ide obogatiti, tako je to u ljudskoj prirodi. Čak ni izbjeglice od rata nisu zadovoljne s ponuđenim krovom nad glavom i hranom...Sve smo to već vidjeli. Takve se teško integrira u normalne građane. Osobno mislim da integracija istih uopće nije moguća.
Eroo
Eroo

Posts : 78084
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Fri 19 Aug - 16:49

i kaže jevtinija joj spiza.. jebe semate vukorepe pošto je kil mesa.. ovi stalno pizdu račan-mijesić i po cile dane na karte.. niko neće se motike maši moj kume.

frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Fri 19 Aug - 17:06

triba radit..čuješ li ti šta ja tebi govorin
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 18:12

frakcija wrote:i kaže  jevtinija joj spiza.. jebe semate vukorepe pošto je kil mesa.. ovi stalno pizdu račan-mijesić i po cile dane na karte.. niko neće se motike maši moj kume.

Nema do domaće spize

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 66278779411461354852
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Fri 19 Aug - 18:14

Usne Stjepana Gnječa wrote:
frakcija wrote:i kaže  jevtinija joj spiza.. jebe semate vukorepe pošto je kil mesa.. ovi stalno pizdu račan-mijesić i po cile dane na karte.. niko neće se motike maši moj kume.

Nema do domaće spize

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 66278779411461354852
nego šta :D
kad su se moja pokojna baba i pokojna olgita svađale jel na dom došla pašteta il salveta..dok je bila štafeta..eto tako nastaju narječja..
ps
i di je to mladi bob samo po 10 kn?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 18:21

MaximusDecimusMiridije wrote:
dva brata wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jel hrana jeftinija Isusati? Ajde neka. Dabogda se nauzivao te i bolje i jeftinije i kvalitetnije spize u tom slucaju. Nevidjena kolicina pizdarija napisano ovdje u stranicu-dvije. Svasta boktemazo. Prije svega dvije trecine sudionika rasprave nema razvijene radne navike do mjere da bi uopce uspjeli u nekoj od tih drzava. A to govorim od frlje ne poznam nikoga uzivo :D . Stojte s mirom gdje jeste...ja ne kuzim opce to toliko izdrkavanje na zivot vani. Svaka cast onima koji stvarno zele razvijati nekakvu karijeru vani i kontaju da imaju bolje uvjete. Svaka cast i sretno. Ali sve ovo ostalo? Odu vani, skontaju da treba radit 10-12 sati dnevno i da pola love ode na smjestaj i rezije....nema ekipe...nema vremena za uzivanje u vlastitim hobijima i shemama. I onda se zivot svodi na pisanje po forumu "spasio sam se odkad sam otisao" i to je otprilike sav drustveni zivot. Svi drapaju isto. A najmanji je problem usuditi se i probati.

istina nije njemačka bog zna što.. većina u RH će tamo raditi za minimalac i pola ode za stan i režije..

ALI zajeb je što u RH , znam ljudi koji ovdje ne mogu dobiti nikakav posao, niti minimalac, pa nemaju izbora nego u Njemačku.... već neki posao sa 4-5k plaćom, nitko nebi iša u njemačku..

dok IT inžinjeri u njemačkoj bez problema brzo dođu do 3k €

U Dubrovniku ima poslova za popizdit. Traze diplomirano sve i svasta. Arhitekte,Gradjevinare...ovo-ono. Dostavnih poslova bez pretjerivanja na desetke ima otvoreno u svakome trenutku, radnike po hotelima traze,po kaficima....sve i svasta. Nitko nece u startu...prva recenica bude "ode mi pola place na smjestaj". Domaci nece da rade nista....imaju manje-vise svi neki kurac koji mogu izdavati i ne pada na pamet nikome da se zajebava kad nemora...i ciao djaci.

a nije baš da može bilo tko bilo šta radit..

ti u dubrovniku traže recepcionere, ljude u agencijama, konobare, kuvare, i slično osoblje - sa iskustvom.

nikome se od njih neda , da obuči nekoga od nezaposlenih da radi ovaj posao, nego očekuju da imaš iskustva. evo probaj se ti ili ja zaposliti kao kuvar ili konobar u neka od tih mjesta u dubrovniku pa ćeš vidjeti expresni odjeb..

da su poslodavci pametni i da je država pametna, onda bi tjekom zime skupili ekipu sa biroa, i napravili tečaj za konobare i kuvare, u 2-3 mjeseca tjekom zime, i onda taman 4mjesec ovi spremni za radit.. taman lagano dok je lagano 4,5 mjesec steknu još malo vještine, i 6 mjesec počinje žiža, i već su su spremni..

naravno državu odnosno hrvatski zavod za zapošljavanje boli kurac, tamo je uhljebima preko veze samo bitno da dobiju svoju plaću i da te zovu non stop i nešto "evidentiraju"(nisu nikome našli posao) , a koštaju nas 300milijuna kuna,

a pohlepni poslodavci očekuju odmah gotova radnika.. to je išlo do ove godine, ali bogami otišli slavonci u njemačku, pa ovi što rade na jadranu još veći pritisak.. pogotov0 za kuvare i konobare kojih nema(pravi kuvar i konobar se trenira godinama, iskreno lakše će netko sa 120 IQ postati programer nego dobar konobar ili kuhar)

ali kako rekoh, da su ovi pametni poslodavci, onda bi organizirali i tražili radnike preko zime, i to bez iskustva, nudili prekvalifikaciju, obuku, lovu, i naravno ugovor da moraš raditi za njih nakon toga..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Fri 19 Aug - 18:24

evo ja kuvan skoro kvarat stoljeća i sve se izide.. a znan i programirat.. i jope po satnice na određeno u školi.
al zato prispijen na forum i sve..odnija đava prišu...ajde ne padaju ni vanka sikire s obzirom na količinu boravka na forumu.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 18:24

i onda bi ti ekipa dala 4-5k kuna u dubrovniku, pitanje je bili ima smještaj, moraš imati iskustva, a postoji dobra šansa da ćeš na letiti na debile u RH gdje ćeš se dogovoriti jedno a raditi ćeš tipa 12-14h dnevno bez pauze.. nije niti čudno zašto im nitko ne želi raditi, nij nitko, rade ljudi, ali već u splitu se zna gdje su dobri uvjeti , a gdje su loši
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Fri 19 Aug - 18:25

frakcija wrote:evo ja kuvan skoro kvarat stoljeća i sve se izide.. a znan i programirat.. i jope po satnice na određeno u školi.
al zato prispijen na forum i sve..odnija đava prišu...ajde ne padaju ni vanka sikire s obzirom na količinu boravka na forumu.
a šta amo se hvalit. .evo i ja iman redovni posao + iman svoj business(planiram iza nove možda i firmu) + planiram investirati u uzgoj smilja, čak i apartman jedan.. šta ću sada.. hvalite me usta moja :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 7 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 31 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum