ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Page 11 of 31 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next

Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 22:43

kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:

Pa to je i sredisnje pitanje. Antifasizam se izjednacuje sa komunizmom, a NOB sa socijalistickom revolucijom, jedno je po vinovnicima u Kumrovcu i Srbu islo skupa sa drugim.

Ali to niposto nije lokalni recept, to je prihvaceno od SSSR-a i zemalja narodne demokracije.

Nadalje, antifasizam je politika, stav, to nije nuzno nesto sto je povijest (kao recimo borba protiv fasizma, otpor fasizmu, pa i kako ti imas u potpisu smrt fasizmu - porazom fasizma, oni su konzumirani). To je trajna i dinamicka odrednica koja se moze aktivirati bilo kada kao ''aktualna'', sto nas vraca u 1989.

Dobro, stara prica, puno sam puta napisao da samo o tome pisemo.

U medjuvremenu Hrgovic izgubio, a Eastwood na TV-u.
Ok. Ti i dalje vrti svoje, razvodnjavaj, relativiziraj, demagoški zamagljuj i muti. To ti ide. Potcjenjuješ forumsku populaciju 95% koje je, istini za volju, takvo kakvo je...

Jest, i Europski parlament skupa sa mnom.

A sto ti mislis o drugima ovdje, tvoja je stvar, ovakvu tuku jos ne vidjeh na ovim forumskim lovistima. Sora je za tebe materijal za mensu.
Mislim što hoću, i da, moja je stvar, što ne znači da je ne mogu javno izreći.

Pa prejaka si cerce   Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602 

Carica...ajde laku noc. Dobro me nasmija, ovo bi trebalo ici na Wall of Shame sticky.
Samo ti prikupljaj znanje. Dobro će ti doći u forumskim raspravama, validation whore.  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602 Na validation whore stavljam copyright. Da ne bi bilo zabune, trolle.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 22:45

Ignorirajte ovu Dželatku, to je paleotitoističko smeće kojem je smisao postojanja izmišljanje fašistah.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 22:47

kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:Odoh se baviti glazbom, a ti se podruži s Erom. Vi ste si on par.

Nemoj, ostani, ovdje su tvoje najbriljantnije partiture.

Evo ti u medjuvremenu ako ne mozes izdrzati:

Have I told you lately? Napuši se kurca.  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 22:48

Regoč wrote:Ignorirajte ovu Dželatku, to je paleotitoističko smeće kojem je smisao postojanja izmišljanje fašistah.
Jel to solidarisanje na lokalnoj razini?  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by darth_vader 19/8/2016, 22:52

Riplex wrote:
asilovski wrote:Jbg svi Hrvati koji nisu iz herceg bosanskih vukojebina nemaju puno šanse u vlastitoj državi, mozda Istra, zagorje, međimurje i primirje ostatak je zarazen štetočinama marićima, glavašima i bandićima
Daj ne seri boktejebo.

X
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 22:52

Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
Ok. Ti i dalje vrti svoje, razvodnjavaj, relativiziraj, demagoški zamagljuj i muti. To ti ide. Potcjenjuješ forumsku populaciju 95% koje je, istini za volju, takvo kakvo je...

Jest, i Europski parlament skupa sa mnom.

A sto ti mislis o drugima ovdje, tvoja je stvar, ovakvu tuku jos ne vidjeh na ovim forumskim lovistima. Sora je za tebe materijal za mensu.
Mislim što hoću, i da, moja je stvar, što ne znači da je ne mogu javno izreći.

Pa prejaka si cerce   Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602 

Carica...ajde laku noc. Dobro me nasmija, ovo bi trebalo ici na Wall of Shame sticky.
Samo ti prikupljaj znanje. Dobro će ti doći u forumskim raspravama, validation whore.  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602 Na validation whore stavljam copyright. Da ne bi bilo zabune, trolle.

Zakasnila si cerce:

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=validation%20whore

Moj maslacak flower

 Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602 
Ludnica, ova mi mora potrajati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 22:56

Hooliganjetta wrote:
Regoč wrote:Ignorirajte ovu Dželatku, to je paleotitoističko smeće kojem je smisao postojanja izmišljanje fašistah.
Jel to solidarisanje na lokalnoj razini?  B-)

ma kakvi, guzimo te cisto nacelno, ali evo ti misli sto hoces... :10 villagewrong
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 22:57

Hooliganjetta wrote:
Regoč wrote:Ignorirajte ovu Dželatku, to je paleotitoističko smeće kojem je smisao postojanja izmišljanje fašistah.
Jel to solidarisanje na lokalnoj razini?  B-)
Je. Kao brat s bratom, rukuje se Hrvat s Hrvatom. A tebe jugoslovenku odjebasmo.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 22:58

Ti si stvarno retardiran.  flower Gdje ja tvrdim da je to moja kovanica? Ali je prvi puta na ovome forumu upotrijebljena u gornjem postu. Nađi bilo koji/čiji post na ovom forumu s istom kolokacijom i ja povlačim copyright. 

Ts, ts, ts...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 22:58

Regoč wrote:
Hooliganjetta wrote:
Regoč wrote:Ignorirajte ovu Dželatku, to je paleotitoističko smeće kojem je smisao postojanja izmišljanje fašistah.
Jel to solidarisanje na lokalnoj razini?  B-)
Je. Kao brat s bratom, rukuje se Hrvat s Hrvatom. A tebe jugoslovenku odjebasmo.
Stvarno si me povrijedio.  Sleep
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 23:00

kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:

Jest, i Europski parlament skupa sa mnom.

A sto ti mislis o drugima ovdje, tvoja je stvar, ovakvu tuku jos ne vidjeh na ovim forumskim lovistima. Sora je za tebe materijal za mensu.
Mislim što hoću, i da, moja je stvar, što ne znači da je ne mogu javno izreći.

Pa prejaka si cerce   Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602 

Carica...ajde laku noc. Dobro me nasmija, ovo bi trebalo ici na Wall of Shame sticky.
Samo ti prikupljaj znanje. Dobro će ti doći u forumskim raspravama, validation whore.  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602 Na validation whore stavljam copyright. Da ne bi bilo zabune, trolle.

Zakasnila si cerce:

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=validation%20whore

Moj maslacak flower

 Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 1f602 
Ludnica, ova mi mora potrajati.
Just don't get divorced from reality.  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 23:01

Jebi ga, netko se ponosi Hitlerom, ti Titom. Svaka kurva ima svog zločinca.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 23:09

Regoč wrote:Jebi ga, netko se ponosi Hitlerom, ti Titom. Svaka kurva ima svog zločinca.
Poluinteligentu, nađi jedan moj post u kojem afirmativno govorim o Titu. I to što si vi ustaše ovdje - ne dozvolite, nego vam je dozvoljeno - prozivati svakog tko ne dijeli vaše, doduše sramežljivo oduševljenje ustaštvom, prevršilo je svaku mjeru dobrog ukusa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 23:10

Dakle, napuši se kurca skupa sa Šekspirom i svim njegovim nickovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 23:11

Hooliganjetta wrote:Ti si stvarno retardiran.  flower Gdje ja tvrdim da je to moja kovanica? Ali je prvi puta na ovome forumu upotrijebljena u gornjem postu. Nađi bilo koji/čiji post na ovom forumu s istom kolokacijom i ja povlačim copyright. 

Ts, ts, ts...

Hmmm, ajmo provjeriti drzi li konstrukcija vodu.

Validation whore, jebem te blentavu, validation whore, stvarno si i ekstremno glupa i ekstremno mazohisticna. Kao takva, i neizmjerno si mi zabavna. Mora da si uciteljica ili nesto slicno, to sam volio podjebavati. Ma evo ti jos jedan:  flower

E sad ti lijepo testiraj da li mozes istjerati svoj ''copyright'' na neizdvojeni dio cyberspace-a. 

I to ''mislim sto hocu'' (da imas ista izmedju usiju, TO si trebala zastiti autorskim pravima, ovo je besmrtna izjava).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 23:14

Hooliganjetta wrote:Dakle, napuši se kurca skupa sa Šekspirom i svim njegovim nickovima.

Op, op, samo bez nervoze.

Evo ti jos jedan flower

Ti si slobodno misli sto hoces. cheers king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 23:17

Hooliganjetta wrote:
Regoč wrote:Jebi ga, netko se ponosi Hitlerom, ti Titom. Svaka kurva ima svog zločinca.
Poluinteligentu, nađi jedan moj post u kojem afirmativno govorim o Titu. I to što si vi ustaše ovdje - ne dozvolite, nego vam je dozvoljeno - prozivati svakog tko ne dijeli vaše, doduše sramežljivo oduševljenje ustaštvom, prevršilo je svaku mjeru dobrog ukusa.

Cisto da se razumijemo, ja odbacujem ustastvo/nacizam/fasizam/komunizam u bilo kakvom obliku ili pogledu, 100%. Ne u moje ime.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 23:19

kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
Regoč wrote:Jebi ga, netko se ponosi Hitlerom, ti Titom. Svaka kurva ima svog zločinca.
Poluinteligentu, nađi jedan moj post u kojem afirmativno govorim o Titu. I to što si vi ustaše ovdje - ne dozvolite, nego vam je dozvoljeno - prozivati svakog tko ne dijeli vaše, doduše sramežljivo oduševljenje ustaštvom, prevršilo je svaku mjeru dobrog ukusa.

Cisto da se razumijemo, ja odbacujem ustastvo/nacizam/fasizam/komunizam u bilo kakvom obliku ili pogledu, 100%. Ne u moje ime.
Dobro je što se ne razumijemo. Thank God for small graces.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 23:21

Hooliganjetta wrote:
Regoč wrote:Jebi ga, netko se ponosi Hitlerom, ti Titom. Svaka kurva ima svog zločinca.
Poluinteligentu

Veli neinteligentna do te mjere da ne zna ni sto je samoodrzanje. Jebote, ona krda bivola koja padaju u ponor imaju visi stupanj inteligencije od tebe.

Steta cerce, otvorila nick tek zimus, vec ga spalila. Iako si dala izjavu za pamcenje. Ono misli sto ono hoce misliti...Hawg!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 23:23

Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
Regoč wrote:Jebi ga, netko se ponosi Hitlerom, ti Titom. Svaka kurva ima svog zločinca.
Poluinteligentu, nađi jedan moj post u kojem afirmativno govorim o Titu. I to što si vi ustaše ovdje - ne dozvolite, nego vam je dozvoljeno - prozivati svakog tko ne dijeli vaše, doduše sramežljivo oduševljenje ustaštvom, prevršilo je svaku mjeru dobrog ukusa.

Cisto da se razumijemo, ja odbacujem ustastvo/nacizam/fasizam/komunizam u bilo kakvom obliku ili pogledu, 100%. Ne u moje ime.
Dobro je što se ne razumijemo. Thank God for small graces.

Nego kad smo kod small graces, hoces jos nesto od Becke filharmonije?  flower

Evo budi dobra validation whore pa potvrdi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 23:30

kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:Ti si stvarno retardiran.  flower Gdje ja tvrdim da je to moja kovanica? Ali je prvi puta na ovome forumu upotrijebljena u gornjem postu. Nađi bilo koji/čiji post na ovom forumu s istom kolokacijom i ja povlačim copyright. 

Ts, ts, ts...

Hmmm, ajmo provjeriti drzi li konstrukcija vodu.

Validation whore, jebem te blentavu, validation whore, stvarno si i ekstremno glupa i ekstremno mazohisticna. Kao takva, i neizmjerno si mi zabavna. Mora da si uciteljica ili nesto slicno, to sam volio podjebavati. Ma evo ti jos jedan:  flower

E sad ti lijepo testiraj da li mozes istjerati svoj ''copyright'' na neizdvojeni dio cyberspace-a. 

I to ''mislim sto hocu'' (da imas ista izmedju usiju, TO si trebala zastiti autorskim pravima, ovo je besmrtna izjava).
 Tko si ti da sugeriraš što je meni činiti? flower Besmrtan je samo tvoj jalov pokušaj glumatanja samopercipirane nadmoći.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 11 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 31 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum