ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu - Page 10 Empty Re: Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu

Post by red wolf Fri 27 May - 23:48

Starhemberg wrote:Ti činiš jer nemaš neko znanje pravopisa...sorry, ali sam se odaješ.
Sad ću ti otkriti nešto...Mali trik...Znaš kad ćeš znati kad je ije ili je...Upotrijebiš vašu ekavicu...Pa ako je duže eeeeeee...Onda je ije...Ako je kratko eee onda je je...Ne patim od toga...

red wolf

Posts : 15947
2016-02-10


Back to top Go down

Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu - Page 10 Empty Re: Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu

Post by Guest Fri 27 May - 23:52

red wolf wrote:
Starhemberg wrote:Ti činiš jer nemaš neko znanje pravopisa...sorry, ali sam se odaješ.
Sad ću ti otkriti nešto...Mali trik...Znaš kad ćeš znati kad je ije ili je...Upotrijebiš vašu ekavicu...Pa ako je duže eeeeeee...Onda je ije...Ako je kratko eee onda je je...Ne patim od toga...
ako je ekavica moja (a nije, jer ijekavicom govorim i pisem) kako onda ijekavicom pisem puno bolje od tebe? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu - Page 10 Empty Re: Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu

Post by Yehudi Fri 27 May - 23:52

red wolf wrote:
Starhemberg wrote:
red wolf wrote:
Starhemberg wrote:
red wolf wrote:
Starhemberg wrote:Ma vidim da trolaš, wolf, pa sam zanemario, što drugo.
Ne. Nisi sposoban razumijeti. Da jesi. Razumio bi. A sad ću se pridržavati tvog savjeta. Barem kad si ti u pitanju.
Ti nisi sposoban riječ razumjeti ni napisati. Toliko.
Ljudski je griješiti...Za razliku od vas ja znam tko sam, gdje jesam i gdje ću biti...
Jest, ali ne 10 puta zaredom...cijelini, razumijeti...žao mi je što ti to moram reći, nisi baš pismen.
Sve ok...Ali, ja znam tko sam, gdje jesam i gdje ću biti...Jesi li shvatio?...Znaš, mi Hrvati znamo zašto činimo takve pogriješke...Poglavito č i ć...Ali i je i ije...Otkud bi ti to znao, jel'?

 A zašto " vi Hrvati " činite te pogriješke ?

:^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu - Page 10 Empty Re: Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu

Post by RayMabus Fri 27 May - 23:53

Jugoslavija je past time , vrlo loš projekt a nemam volje ulazit u raspravu zašto jer ja znam za sebe zašto a vi filozofirajte .....no Tito kad je u pitanju ovo van tj svijet ajmo to tako reci , ma šta unutar ovih prostora netko mislio o njemu je bio faca i ono ......triba to dobro unovcit. lol!


Last edited by RayMabus on Fri 27 May - 23:55; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu - Page 10 Empty Re: Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu

Post by red wolf Fri 27 May - 23:53

Yehudi wrote:
red wolf wrote:
Starhemberg wrote:
red wolf wrote:
Starhemberg wrote:
red wolf wrote:
Starhemberg wrote:Ma vidim da trolaš, wolf, pa sam zanemario, što drugo.
Ne. Nisi sposoban razumijeti. Da jesi. Razumio bi. A sad ću se pridržavati tvog savjeta. Barem kad si ti u pitanju.
Ti nisi sposoban riječ razumjeti ni napisati. Toliko.
Ljudski je griješiti...Za razliku od vas ja znam tko sam, gdje jesam i gdje ću biti...
Jest, ali ne 10 puta zaredom...cijelini, razumijeti...žao mi je što ti to moram reći, nisi baš pismen.
Sve ok...Ali, ja znam tko sam, gdje jesam i gdje ću biti...Jesi li shvatio?...Znaš, mi Hrvati znamo zašto činimo takve pogriješke...Poglavito č i ć...Ali i je i ije...Otkud bi ti to znao, jel'?

 A zašto " vi Hrvati " to radite ?
Jebiga, imao sam naporan dan...Kad trebam pisati dopis, onda će to biti besprijekorno...Ovakvo nešto, pa da se oko toga brinem, ma zajebi stari...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu - Page 10 Empty Re: Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu

Post by red wolf Fri 27 May - 23:56

Starhemberg wrote:
red wolf wrote:
Starhemberg wrote:Ti činiš jer nemaš neko znanje pravopisa...sorry, ali sam se odaješ.
Sad ću ti otkriti nešto...Mali trik...Znaš kad ćeš znati kad je ije ili je...Upotrijebiš vašu ekavicu...Pa ako je duže eeeeeee...Onda je ije...Ako je kratko eee onda je je...Ne patim od toga...
ako je ekavica moja (a nije, jer ijekavicom govorim i pisem) kako onda ijekavicom pisem puno bolje od tebe? :)
Super. Čestitam.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu - Page 10 Empty Re: Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu

Post by Yehudi Fri 27 May - 23:59

red wolf wrote:Nemojte samo gledati sebe i vlastitu povijest...Nema vaše vlastite povijesti...Vi ste svi ljudi i svi ste povezani...


  A skoro sam povjerovao da si ti neka Mahatma duša

kad ono od jedan put - mi, naše, vaše, granica, žilet žica, oružje, nacional

 eruptiralo iz tebe. Niti -d- od duhovnosti, harmonije, Univerzuma i Nirvane..............samo mulj
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu - Page 10 Empty Re: Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu

Post by red wolf Sat 28 May - 0:00

Yehudi wrote:
red wolf wrote:Nemojte samo gledati sebe i vlastitu povijest...Nema vaše vlastite povijesti...Vi ste svi ljudi i svi ste povezani...


  A skoro sam povjerovao da si ti neka Mahatma duša

kad ono od jedan put - mi, naše, vaše, granica, žilet žica, oružje, nacional

 eruptiralo iz tebe. Niti -d- od duhovnosti, harmonije, Univerzuma i Nirvane..............samo mulj
Ali to je tako...Svi ste vi ljudi...To je ono jedino što vas povezuje, a ne dijeli...I duh u vama...Nisam siguran za ovo '' dijeli ''...Ako je pogrešno, nemoj mi uzeti za zlo...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu - Page 10 Empty Re: Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu

Post by Guest Sat 28 May - 1:40

RayMabus wrote:Jugoslavija je past time , vrlo loš projekt a nemam volje ulazit u raspravu zašto jer ja znam za sebe zašto a vi filozofirajte .....no Tito kad je u pitanju ovo van tj svijet ajmo to tako reci , ma šta unutar ovih prostora netko mislio o njemu je bio faca i ono ......triba to dobro unovcit. lol!

Ne, SFRJ je bio genijalno dobar projekt. Loš je bio i ostao narod koji dan danas kurca ne razumije. Sfrj se nije raspala jer je bila loš projekt nego se raspala jer je narod bio i ostao primitivan. Doć će vam iz dupeta u glavu za nekih 300 godina što ste imali a što ste sjebali. Nije žvaka za seljaka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu - Page 10 Empty Re: Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu

Post by prckov Sat 28 May - 2:36

Sora wrote:Bude u kumrovcu lijepo
Ono, dodu prijatelji i drugovi
Ljudi kojima je Zvijezda   bilo poput svjetionika u zivotu
LJUDI S VRLIKIM SLOVOM Lj.
. I poneki s velikim K !
( komunisti, sram vas budi  koji drugo mislite )
pones ti vibrator za svaki slučaj
i rezervnih baterija ako evva i noor zaborave :star
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu - Page 10 Empty Re: Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu

Post by prckov Sat 28 May - 2:56

red wolf wrote:
Starhemberg wrote:
red wolf wrote:
Starhemberg wrote:
red wolf wrote:
Starhemberg wrote:Ma vidim da trolaš, wolf, pa sam zanemario, što drugo.
Ne. Nisi sposoban razumijeti. Da jesi. Razumio bi. A sad ću se pridržavati tvog savjeta. Barem kad si ti u pitanju.
Ti nisi sposoban riječ razumjeti ni napisati. Toliko.
Ljudski je griješiti...Za razliku od vas ja znam tko sam, gdje jesam i gdje ću biti...
Jest, ali ne 10 puta zaredom...cijelini, razumijeti...žao mi je što ti to moram reći, nisi baš pismen.
Sve ok...Ali, ja znam tko sam, gdje jesam i gdje ću biti...Jesi li shvatio?...Znaš, mi Hrvati znamo zašto činimo takve pogreške...Poglavito č i ć...Ali i je i ije...Otkud bi ti to znao, jel'?
čovječe
ne idi malen ispod zvijezda

ali odkud bi ti to znao
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu - Page 10 Empty Re: Kumrovec, najpoznatije selo na svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum