ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 27/6/2023, 10:30

AssadNaPodmornici wrote:
Sreća što ovdje nema mina više, kada je srušena brana...
Sustavi Zemledeliye počeli su stizati u rusku vojsku tek godine ... i protupješačke mine unutra na udaljenosti do 15 km.

RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2023, 10:39



vjerojatno će se održati mostobran. nemaju Rusi snage da idu na protudar prsa u prsa ,gdje će se suočiti sa gadnim gubicima ali jedini način da eliminiraš mostobran. 
ovako ga možeš donekle usporiti artiljerijom i avijacijom. međutim samo je pitanje vremena kada će tvoja artiljerija biti eliminirana ,  čim je otkriju sateliti, kontra-artiljerijski radari, te dronovi.. a onda idu GPS granate i GPS rakete iz HIMARSa.. 

vjerujem kada Ukrajinci osiguraju koridor da će možda i doći pravo pontonski most.

a to nije sve, navodno korita će biti na pojedinim područjima dnjepra dovoljno suha da će preko njih oklop. 

zato sam i govorio da rušeje brane dugoročno više odgovara ukrajincma, a kratkoročno Rusima..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2023, 10:40

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Sreća što ovdje nema mina više, kada je srušena brana...
Sustavi Zemledeliye počeli su stizati u rusku vojsku tek godine ... i protupješačke mine unutra na udaljenosti do 15 km.
nemaju ih neograničeno, i neki su uništeni(mislim da sam vidio dvije video snimke) , plus moraju pokriti velik teritorij. a za takve stvari jebiga najbolji su tenkovi , oni pređu preko protupješačkih mina, ili oklopna vozila.. osim ako ne nalete na protutenkovsku minu..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 27/6/2023, 10:42

Ti si Yoda klasa optimist.

Slijedi im masakr. Sinoć po mraku fosforne granate i TOS. Kišica je nakvasila korito a i gore oko Dnjipra je palo dosta kiše i sad će doć ta vodurina itd. Zemljodelijom na obje strane rijeke posiješ mine. Itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 27/6/2023, 11:29

Napadi ruske avijacije, minska polja i loše vrijeme ometaju napredovanje Oružanih snaga Ukrajine, piše Politico

RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2023, 11:48

Pa moraš biti malo optimist,valjda i ti luđaci znaju gdje jurišaju, postoji komanda, oficiri, obavještajne službe, plus imaju potporu i zapadnih planera.btw navodno su Ukrajinci prvi put uzeli teritorij koji su izgubili još 2014. Radi se negdje oko Donjecka tko će pamtiti ta sela. 
Inicijativa je prešla u ruke UKR vojske, kako je Strelkov rekao, rat dobija uvijek armija koja ima inicijativu ne obratno. 
However, imala je i Rusija inicijativu cijelu zimu, pa osim Bahmuta/Soldera gdje je Wagner iskrvario(i Ukrajinci su imali gadne gubitke) nisu ništa drugo osvojili, osim što su u nekim napadima(tipa Ugljedar, Adviivka i Marinka) izgubili gomile i gomile oklopa i ljudi bez da su napredovali više od par stotina metara . 

Pogotovo u Ugljedaru smo gledali snimke, u veljači su Rusi dokumentirano izgubili 130 komada oklopa i tehnike.. to je samo jedan mjesec na jednoj fronti, a da Ukrajinci vizualno nisu imali 1/10 tih gubitaka. i nisu ništa osvojili.

Ovdje su rezultati za UKR "malo povoljniji" , tipa gledam što Oryx izbacuje , osim prvog dana gdje su Ukrajinci u onoj koloni popušili nekoliko leoparda i bradlija, uglavnom Rusi imaju malo veće gubitke(vizualno , realno stanje može biti povoljnije ili gore ili otprilike isto) , ali nije to povoljna razlika za UKR koliko su se možda nadali. 

Možda su se oni nadali da će omjer gubitaka biti 3:1 u korist njih, a u stvarnosti prema Oryxu moglo biti biti maskimalno 1.2:1 ili 1.3:1  ili čak 1:1 a onda je to iscrpljvanje WW1 stil.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 27/6/2023, 11:53

Ne želim ti spamat temu al ugasi sve nade ako sam se ja namečio s druge strane.

Ne čitaš druge teme i šta ja pišem. 

Sad im je kiša zablatnjavila korito a onda je još puno kiše palo poviše oko Dnjipra i ta voda sad stiže i napravit će dakle to blato od korita plus to vodurine šta stiže još veću prepreku za prebacivanje anglosaskih trupa, oružja i municije na drugu stranu i onda će Rusi te šta su prešli rijeku POBITI.

Sad kad vas tamo sve pobijem šta ste prešli Dnjepar jer anglosaska komanda upire Krim i Azov NEĆE VAM VIŠE TO PAST NA PAMET.

AJ BOG


Da su vam ti anglosasi zaista pravi saveznici ko što nisu onda oni ne bi upirali prije tri tjedna napad po blatu da izbiju na Azovsko more jer ne mogu čekati par tjedana da se tlo osuši a niti bi sad upirali ovaj napad preko Dnjepra.

Zašto ?

Da vi to oslobodite a ne oslobodite onaj krajnji sjever Luhanska onda bi Putin i Rusi zbog gubitka svega toga ( vjerovatno i Krima objavili rat i nikad vam ne bi dali taj Luhansk i Donjeck i to tamo jer im je to uz granicu.


Prvo skoči pa reci HOP.

Idite na krajnji sjever i najebite se Šojguu majke.

To vam otvaram.

----

Ruski izvori tvrde da ovaj video prikazuje kako večeras ispaljuju zapaljivo termitno Gradsko streljivo prema ukrajinskim položajima ukorijenjenim na strani Antonovskog mosta u regiji Kherson pod ruskom kontrolom.


TOS i fosforne granate dejstvuju po ovima šta su prešli Dnjepar.

Neće vas na autopsiji ni najbliža rodbina prepoznati kad završimo s vama. Odnosno vaše ostake. Ako ih uopće bude i bilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 27/6/2023, 12:20

Već san van reka da cijeli taj prostor pada ispod šta ga više tj sjevernije okineš prema Azovskom moru i onda rokneš Kerčki most i ovo sve ispod samo pada. Bez tih nepotrebnih žrtava i ratovanja. 

Upirete napade po blatu, preko Dnjepra a sve za interese anglosaske imperije jer ovise sad financijski i vojno o njima a i također ne razmišljaju nego tako ko i ti nose se emocijama a ne razumom i idu to osvajat a to je prvo nepotrebne žrtve jer to pada samo od sebe ako ga okineš gore sjevernije ( pravac Mariupolj pa do granice s Rusijom ) a isto tako ne shvaćate da anglosaska imperija želi Krim i izbijanje na Azovsko more i da kad bi taj cilj postigla Putin a i Rusi općenito ako niste prije toga oslobodili i Luganska vam sasvim sigurno to ne bi dali a pošto ne moraju više onoliko vojske držat dole jer ste ih potjerali od tu sad imaju puno vojske na raspolaganju za držanje tog kutića i onda bi se anglosaska imperija i ruska imperija dogovorile da neka Rusi to drže jer anglosaska imperija je dobila Krim i Crno i Azovsko more pa ne bi Ukrima više slali oružje i ovi ne bi imali druge nego pristat na taj ustupak.

Stoga svi vi koji upirete napade preko Dnjepra i vamo južno a ne šta više sjevernije te Lugansk : GRIJEŠITE I TO DEBELO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2023, 12:46

Zašto ne upiru sjevernije? Više je razloga?
Taj teritorij je uz granicu sa Rusijom a dalje od Ukrajinskih logističkih središta Dakle automatski zbroj dva i dva. 
Plus rijetko je naseljen.. mislim da je najveći grad što je ostao do luganska , da ima 30 000 stanovnika. Vjerojatno su 50% toga stanovništva etnički Rusi. 

I ako osvojiš to, opet imaš nepovoljnu situaciju za obraniti osvojeno područje, jer kraj Ruske si ogromne granice gdje su njihovi veći gradovi(logistika) a tvoji logistički pravci su u dometu ruske artiljerije i moraju proći veliki put.

Dole na jugu je sve obrnuto, Rusija je ta koja mora proći ogromnu logistiku da bi dopeljala ljude, oružje.. 80% stanovništva su etnički Ukrajinci,  i veći su populacijski centri. Berdijansk i Melitopol su dva grada veličine Rijeke, Tomkak je veličine Šibenika i Zadra.. ok nije kao Zaporožje(veličine ZGa) ali sve jedno.  Prodorom do mora, raspala bi se okupacija južne Ukrajine, a onda Krim dolazi u domet HIMARsa i Haubica i, onda bi Rusi bili prisiljeni na pregovore za mir. (možda). 

Naravno i taj sjeverni dio Donbasa je bio u opticaju i Rusi su sve utvrdili ali logičnije je napasti dole. 


btw izgleda da je Putin zajeba Prigožina.  Šogju ne samo da neće biti smijenjen nego izgleda da dobija nagrade kako je "spriječio pohod na Moskvu", a kreće razoružavanje Wagnera. Vidit ćemo hoće li asevi to dozvolit. Dosta Wangerovaca je navodno razočarano, jednostavno ne žele biti dio ministarstva obrane, korumpirane hobotnice, u Wagneru sada oni koji su preživjeli imaju brutalne plaće, obuku, više odmora, opremu itd, veterani se vrhunski tretiraju, cijene se itd.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 27/6/2023, 13:00

Ministarstvo odbrane Rusije saopćilo je kako će teško naoružanje koje se nalazilo u vlasništvu Wagnera biti prebačeno jedinicama Oružanih snaga Rusije.

Kako je naglašeno, nakon pobune u subotu i dogovora između paravojne formacije Wagner i Ministarstva odbrane Ruske Federacije, u toku su pripreme za prebacivanje teške vojne opreme Wagnera aktivnim jedinicama Oružanih snaga Rusije.

Nakon oružane pobune, Wagner i Kremlj su navodno postigli dogovor, a Putin je izjavio kako će borci Wagnera imati tri opcije - odlazak u Bjelorusiju, vraćanje pod komandu Ministarstva odbrane Rusije ili povratak kući.

Wagner će nakon pobune predati teško naoružanje, službe sigurnosti najavile obustavu istrage
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 27/6/2023, 13:09

AssadNaPodmornici wrote:Taj teritorij je uz granicu sa Rusijom a dalje od Ukrajinskih logističkih središta Dakle automatski zbroj dva i dva. 
Plus rijetko je naseljen.. mislim da je najveći grad što je ostao do luganska , da ima 30 000 stanovnika. Vjerojatno su 50% toga stanovništva etnički Rusi. 

btw izgleda da je Putin zajeba Prigožina.  Šogju ne samo da neće biti smijenjen nego izgleda da dobija nagrade kako je "spriječio pohod na Moskvu", a kreće razoružavanje Wagnera. Vidit ćemo hoće li asevi to dozvolit. Dosta Wangerovaca je navodno razočarano, jednostavno ne žele biti dio ministarstva obrane, korumpirane hobotnice, u Wagneru sada oni koji su preživjeli imaju brutalne plaće, obuku, više odmora, opremu itd, veterani se vrhunski tretiraju, cijene se itd.
Nije on zajeba nikoga. Ovo teško naoružanje im je i onako ruska vojska dala na korištenje il su kupili od njih itd a od 1.07 ionako stupa na snagu zakon koji je sam Putin uveja a to je da se sve plaćeničke postrojbe trebaju prebaciti u ministarstvo obrane tj pod njegovu kontrolu itd. Ovi su se nakesali para i sad je lito i oni znaju da će sad Ukri napadat i idu se oni kupat a đeneral Šojgu neka mu brani Bahmut.

PS: Nisan mislija da idu na grad Lugansk i ono šta su Rusi držali do prije napada nego kad gledaš karte onda na krajnjem sjeveru postoji ogroman prostror kojeg su ovi zauzeli 2022 godine. Da tu žive većinom Rusi onda bi to i prije ovi zauzeli a ne tek sada. Dakle da idu na Bahmut, Lisičank i to te također na pravac šta sjevernije prema Mariupolju do ruske granice. A ovo niže rokat GPS granatama i radit fintu ko da ćeš u napad tako da mora držat hrpu vojske tu da mu to ne padne. Problem je ako ga potiraš od tu a ne od gore i onda ti namjerno neće dat ono gore a napravio si mu da ne mora rastegnit snage dakle imao bi hrpu vojske i oružja za kontrolirat taj sjever koji je uz rusku granicu a anglosaska imperija je dobila šta je htjela ( Krim i izlazak na Azov ) i onda bi oni jednostavno napravili dogovor s Rusijom i ne bi ovima više slali oružja ( nemaju ni zašto jer su dobili Krim i izlaz na Azov ) i onda zbog toga Ukrajina ne bi u EU i NATO i u osnovi bi izgubila dio teritorija i popušila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2023, 13:35

O tom pravcu i govorim. To je bila rasprava da bi Ukrajinci mogli ići tim smjerom koji ti govoriš. Ali naveo sam i razloge zašto ne idu tim smjerom. Plus i tu su Rusi utvrđeni. 


Rat će se dobiti ako probiju se do Crnog Mora , a da osvoje cijeli taj prazni dio uz granicu sa Rusijom pa do Luganska to ne bi utjecalo na kraj rata i pregovore. Prazan prostor koji je teško za branit, a ne nosi nikakvu stratešku dobit, za razliku od osvajanja Melitopola koji bi prepolovio Ruski osvojeni prostor na Jugu i de facto donio Ukrjaincima stratešku pobjedu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2023, 14:08

Primjer uspješno UKR napada na Ru rovove i kroz minske položaje , dva videa drugi je u komentarima. 
Prvo je išla artiljerijska priprema i napad dronovima na RU rovove. 

Zatim dok ih je pokrivala artiljerija Ukrajinci ispalili 2-3 punjenja za razminiranje transe do rovova. Sovjetska/Američka nije bitno oba su efikasna. 
I onda juriš oklopom na jadne Ruse. Oklop pokriva pješadiju koja čisti rovove.  Minska polja očišćena po propisu. 

vjerujem da će i snimke sa go_pro kamera gdje se vidi prsa u prsa

Na video snimci se vidi malo mrtvih Rusa i kako ih hrpa bježi. Ukrajinci bez gubitaka. 
rezultat prema Ukrajincima 35 mrtvih Rusa, 40 je uteklo, i nekoliko zarobljeno. Navodno te +18 slike poginulih i zarobljenih Rusa su na telegram kanalima UKR , pa tko hoće neka provjerava jel sve to točno ili su Ukrajinci malo napuhali brojeve

dva videa koja nisu +18 su ovdje , drugi je u komentarima .. pa i ovaj video je označen kao +18 pa morate kliknut na njega

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 27/6/2023, 14:17

Ruski izvori tvrde da ovaj video prikazuje kako večeras ispaljuju zapaljivo termitno Gradsko streljivo prema ukrajinskim položajima ukorijenjenim na strani Antonovskog mosta u regiji Kherson pod ruskom kontrolom.
-
Posljedice:
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 FzoIutPWcAk7dDL?format=jpg&name=small


Last edited by RayMabus on 27/6/2023, 14:20; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2023, 14:20

to je super ako je koga uhvatilo na otvorenom izgorio je. ako je se netko sakrio ispod mosta, mogli su lipo ispeći roštilj dok ne završi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2023, 15:34



Ukrajinci tvrde da je uništen BUK, ali ne vidi se iz mutne slike što je uništeno, međutim zbog načina eksplozije definitivno je neki PZO sustav, jer PZO raketno gorivo ima baš ovakav brutalan tip eksplozije(zanimljivo nije toliko razorna nego je takav tip goriva da se zapali i leti okolo). 

inače nisam siguran jel ovo njemački smart ili vjrojatno prije excalibur sa tungsten gelerima

samo je pitanje da li je netko bio u BUK-u, kažem vjerojatno je BUK, jer on ima baš velike rakete na sebi, pa zato ovakva ogromna eksplozija

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AlfaOmega 27/6/2023, 19:08

Višednevni pritisak ruskih snaga na bojišnici prema Krasny Limanu je danas ipak urodio kakvim-takvim plodom. 




Ostaje da se vidi kako će se dalje stvari odvijati na ovoj bojišnici.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2023, 23:23



još jedan video čišćenja RU rovova. većinu posla je obavila artiljerija + dronovi. tenk je dovršio posao, a vojnici na kraju dođu da snime stanje. 

realno ovakvih videa sa ruske strane - nema. čak i kada su napadali bilo ih je ekstremno rijetko. 

ukrajinci imaju pun kurac ovakvih gdje puno bolje čiste ruske rovove. kako rekoh ruskih nema. 
ako ukrajinci dobro odrade artiljerijsku pripremu i dronove i očiste mine, onda ruski rovovi nemaju šanse.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2023, 23:32



učio sam ruski tamo kratko kada sam bio na faksu pa znam čitati njihovu ćirilicu. 
Antanovskij Most(to je u Hersonu)
I dole ispod piše "Konectracija Sil VSU do 100 čelavjek" 

ne treba vam prijevod


Ruski telegram Ribar;

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 27/6/2023, 23:38

Ako je vjerovati Ruskom blogeru Ribaru ovo bi moglo objasniti manjak udara Lancet dronovima. Mislim ima ih, ali pun kurac manje trenutno kada bi čovjek očekiva pun kurac više. Isto tako snimke gdje Rusi rokaju glide bombama ima isto dosta manje zadnjih tjedana. Ima ih ali ne toliko koliko ih je bilo zima/proljeće. A ofenziva je u tijeku, dakle idealna situacija za pržiti UKR kolone glide bombama. a toga nema.  najveći UKR gubici su po meni ovako vizualno -- mine, helikopteri, pa ATGM timovi. ... zanimljivo i drugi su primjetili RU artiljerija je poprilično ugušena , praktički UKR artiljerija je počela baš dominirati bojištem. 

Jebiga zato K52 spašava stvar, koliko su helikopteri otpisani u ofanzivnim operacijama protiv moderne vojne sile, toliko su ipak korisni u defanzivnim operacijama. helikopter koji leti nisko i može uništiti tvoj oklop na 8km udaljenosti i to po noći i po danu, e jebiga tu nema pomoći.. 

ako leti nisko zbog zakrivljenosti zemlje(da zemlja nije ravna ploča) tvoji PZO sustavi velikog dometa ga ne mogu uhvatiti radarom i možeš se jebati

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 28/6/2023, 07:41

U srijedu, 28. lipnja,  u mnogim će regijama Ukrajine  biti oborina - kiše, pa čak i grmljavine . Osim toga, mjestimice se predviđa jak vjetar.  To je izvijestio u Ukrhydrometeorological centar.  U Ukrajini će biti oblačno uz razvedravanje. Noću u većini zapadnih, sjevernih i središnjih krajeva, danju u Ukrajini kratkotrajna kiša, mjestimice i grmljavina. Na jugoistoku zemlje bit će tuče i pljuskova - do 15-20 m/s. Puhat će i jak vjetar u sjeverozapadnim krajevima.
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 881b9b5292af5af096070bacb9250d76

U poslijepodnevnim satima 28. lipnja prognostičari najavljuju pljuskove s grmljavinom u jugoistočnom dijelu zemlje. Uz to, ponegdje tuča i oluja od 15-20 m/s. I stupanj opasnosti, žuto.
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 4f59e235a84b855292516eff8fee4980

https://tsn.ua/ukrayina/prognoz-pogodi-na-28-chervnya-v-yakih-regionah-litimut-doschi-z-gradom-i-grozami-2358577.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 23 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum