ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dignitet i poštenje?

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Guest 27/1/2016, 09:02

Hehe, prelazak prek crvenog i dugogodišnje zakidanje proračuna. Pala tvoj objektivnost kao i Mijino "domoljublje" kao zrela kruškica.

Guest
Guest


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Guest 27/1/2016, 09:04

Regoč wrote:
Eva wrote:frende Regoč
Frende? Izgleda da sam propustio zahtjev za prijateljstvom. :) No, čemu formalizirati, možemo mi biti i izvanzahtjevni prijatelji, prijo moja.
Ma nemam potrebe za tajnama, sve nek je transparentno. :clown  Ja ne volim te pp i trači, zanimljivije je ovak direkt, pa nismo tetkice da se nečeg bojimo ili sramimo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Regoč 27/1/2016, 09:04

Eva wrote:Hehe, prelazak prek crvenog i dugogodišnje zakidanje proračuna. Pala tvoj objektivnost kao i Mijino "domoljublje" kao zrela kruškica.
Nije, kako rekoh, ako nije poduzeo ništa da izgradi kuću, smjena i prijava. Ako je izradio projekt i čeka dokumentaciju, a nije on kriv zbog sporosti administracije, jasno je da nije imao zle namjere.

_________________
Dignitet i poštenje? - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Regoč 27/1/2016, 09:06

Eva wrote:
Regoč wrote:
Eva wrote:frende Regoč
Frende? Izgleda da sam propustio zahtjev za prijateljstvom. :) No, čemu formalizirati, možemo mi biti i izvanzahtjevni prijatelji, prijo moja.
Ma nemam potrebe za tajnama, sve nek je transparentno. :clown  Ja ne volim te pp i trači, zanimljivije je ovak direkt, pa nismo tetkice da se nečeg bojimo ili sramimo.
Šaj nek se čuje, čuje,
šaj nek se zna,
Eva mi je prijateljica!

_________________
Dignitet i poštenje? - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by kic 27/1/2016, 10:24

Regoč wrote:
Eva wrote:
Regoč wrote:
Eva wrote:frende Regoč
Frende? Izgleda da sam propustio zahtjev za prijateljstvom. :) No, čemu formalizirati, možemo mi biti i izvanzahtjevni prijatelji, prijo moja.
Ma nemam potrebe za tajnama, sve nek je transparentno. :clown  Ja ne volim te pp i trači, zanimljivije je ovak direkt, pa nismo tetkice da se nečeg bojimo ili sramimo.
Šaj nek se čuje, čuje,
šaj nek se zna,
Eva mi je prijateljica!
:evilgrin
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by darth_vader 27/1/2016, 13:43

E jeste ga razradili...a neplaćene kazne za parkiranje nisu ni spomenute...brijem da je lik Ok čim je tako jaka baražna vatra...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by kaya 27/1/2016, 14:01

Eva wrote:DOSTA nam je 
i satra se ti a ništa..e jbg. provjerite jel platio struju ili ne znam..zaboravio pokaz produžiti pa ga uhvatilo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Guest 27/1/2016, 14:05

dawson wrote:Napadaju ga samo za to jer je branitelj kaže. Kad zagusti najbolje je zaigrati na kartu svete krave.
kakav je to kriminalac za recimo jednog vlahušića ili čačića ili saboa ili merzelicu, ma oni mu nisu ni do koljena kakav je ovo kriminalac što nije prijavio pravu adresu zbog zavrzlame sa papirima oko građevinske..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Yehudi 27/1/2016, 14:06

Dignitet i poštenje? - Page 2 12650910

  Tajna ipak otkrivena  B-)
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Guest 27/1/2016, 14:11

Oh, pa on je partizan. Živi u zemunici. Jao, kud našeg opanjkašmo pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by vili40 27/1/2016, 14:45

[size=34]Orešković će odlučiti o Crnoji: Popodne će vam sve biti jasno[/size]

Kao što sam rekao, našli smo se ujutro. Popodne ćemo se ponovno naći. Onda ću komunicirati i sve će biti jasno, poručio je novinarima premijer Tihomir Orešković

vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Guest 27/1/2016, 14:47

Jedan je pao, jedan je pao. cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by vili40 27/1/2016, 14:51

vili40 wrote:[size=34]Orešković će odlučiti o Crnoji: Popodne će vam sve biti jasno[/size]

Kao što sam rekao, našli smo se ujutro. Popodne ćemo se ponovno naći. Onda ću komunicirati i sve će biti jasno, poručio je novinarima premijer Tihomir Orešković


[size=34]"Mi znamo kako bi postupili ljudi koji predstavljaju Most"[/size]

Nadam se da će istom mjerom mjeriti i druga strana - poručio je Petrov. Na pitanje što će biti ako se ne bude mjerilo istom mjerom jasno je rekao tek: "Mjerit će se"

Potpredsjednik Vlade i čelnik Mosta Božo Petrov potvrdio je da se o slučaju ministra branitelja Mije Crnoje razgovaralo u Vladi. 
Naveo je da je Most upoznat sa slučajem i ponovio da je Most još u utorak iznio svoj stav o tome.
- Vidjet ćemo što će danas biti. Mi znamo kako bi postupili ljudi koji predstavljaju Most, a nadam se da će istom mjerom mjeriti i druga strana - poručio je Petrov. 
Na pitanje što će biti ako se ne bude mjerilo istom mjerom jasno je rekao tek: "Mjerit će se".
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Guest 27/1/2016, 14:56

dawson wrote:Napadaju ga samo za to jer je branitelj kaže. Kad zagusti najbolje je zaigrati na kartu svete krave.
Kaj fali. Predsjednica je rekla da zna (po)musti. A i u čadoru je bila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Guest 27/1/2016, 14:58

A i druži se sa polusvijetom, pa sad mijenja šefova tajne službe zbog afere Anđo, slušamo te
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Guest 27/1/2016, 14:59

Eva wrote:Jedan je pao, jedan je pao. cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Privjet Eva, druga maja. flower Ti gavariš ruski očinj harašo. Ja čut - čut.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Guest 27/1/2016, 15:02

Privjet Dudette, spasiba. Ja polučila atličan rezuljtat na ekzamene čera. Mnje naravica gavarit po ruski. Ja dumaju što tebja tože. Ti učiteljica ruskova jazika?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Guest 27/1/2016, 15:07

Tebja se ruski ponravil! Njet, ja ne učiteljica ruskova jazika, nu toljka ljublju gavarit' pa ruski. Čut - čut. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Guest 27/1/2016, 15:11

dudette wrote:Tebja se ruski ponravil! Njet, ja ne učiteljica ruskova jazika, nu toljka ljublju gavarit' pa ruski. Čut - čut. :)
Jesi li ti prijavila ewu za govor mržnje i prijetnje stopostotnim invalidima jučer na prosvjedu? Ne znam kako ti se omaklo ako nisi ali čvrsto vjerujem da će takva moralna vertikala kao ti promptno reagirati na takve izljeve mržnje i prijetnji. Ako meni ne vjeruješ pitaj ewu što je pisala a ona ovako hrabra će to sigurno opet napisati čisto da pokaže da ima muda :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Guest 27/1/2016, 15:12

tre911 wrote:
dudette wrote:Tebja se ruski ponravil! Njet, ja ne učiteljica ruskova jazika, nu toljka ljublju gavarit' pa ruski. Čut - čut. :)
Jesi li ti prijavila ewu za govor mržnje i prijetnje stopostotnim invalidima jučer na prosvjedu? Ne znam kako ti se omaklo ako nisi ali čvrsto vjerujem da će takva moralna vertikala kao ti promptno reagirati na takve izljeve mržnje i prijetnji. Ako meni ne vjeruješ pitaj ewu što je pisala a ona ovako hrabra će to sigurno opet napisati čisto da pokaže da ima muda :)
Puši kurac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Guest 27/1/2016, 15:13

Eva wrote:
tre911 wrote:
dudette wrote:Tebja se ruski ponravil! Njet, ja ne učiteljica ruskova jazika, nu toljka ljublju gavarit' pa ruski. Čut - čut. :)
Jesi li ti prijavila ewu za govor mržnje i prijetnje stopostotnim invalidima jučer na prosvjedu? Ne znam kako ti se omaklo ako nisi ali čvrsto vjerujem da će takva moralna vertikala kao ti promptno reagirati na takve izljeve mržnje i prijetnji. Ako meni ne vjeruješ pitaj ewu što je pisala a ona ovako hrabra će to sigurno opet napisati čisto da pokaže da ima muda :)
Puši kurac
Tvoj ili nečiji tuđi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dignitet i poštenje? - Page 2 Empty Re: Dignitet i poštenje?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum