ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 8 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by mentalitet 14/1/2023, 20:31

škutor wrote:
mentalitet wrote:
zoro avenger wrote:
mentalitet wrote:
zoro avenger wrote:
škutor wrote:
tebi je i agresor i onaj šta se brani isto 
Nije.
Onaj što se brani je branitelj, a onaj što napada je agresor.



Nije.
Onaj shto se brani je branitelj,a onaj koji napada je jebitelj:::))

Metaforički rečeno uličnim riječnikom, da. Znači ono "Nije." ti je bespotrebno, ukoliko ga ne shvatimo kao šalu.

Ma naravno da je zajebancija :::)

Nego da se vratimo temi.Mnoge zene su pametne i poznaju mushku prirodu,a da ne govorim o mushkoj mashti i kreativnost kada su u pitanju one ,pa tako te pametne se nikada ne ogole niuchemu (ni fizichki ni mentalno) jer znaju da ce oni sa smislom i talentom za estetiku vidjeti onu ljepotu koja nekog mushkarca privlachi.One koje nemaju tu kvalitetu izlazu svoje tijelo kao u mesnici i na izvolite (u prevodu,moze me jebati tko god ima love) a takve bash i sluze samo kao spermushe.Pa kada nestane ono sa chime je priroda obdarila (fizichkim atributima a manje pamecu) nitko je vishe nece ni pogledati a kamo li jebati::)).Nakon toga dolazi depresija i puna zlochestost i zavist prema onima koje su bile pametne pa u starosti se mogu pohvaliti djecom i unucima a ove druge u nedostatku mushkica vode neke psice na uzici.
ti nikad nisi  ima sex koji bi maga nosit to ime 

činjenica je u tom da sam piješ kavu , barem se tim kurčiš

Kava mi nije sex, nego relaksacija pa mi ne treba nitko za takvo uzivanje.Poshto ti volish sve jednostavno i brutalno to ti je u prijevodu ko drkanje.Je li i to sex?

mentalitet

Posts : 5207
2020-07-05


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 8 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by melkior 14/1/2023, 21:06

Btw, tema je promašena. Nije problem kako se žene odijevaju, nego zašto se tetoviraju. I "pokrivene" žene s velom ili maramom na glavi mogu izgledati potpuno seksipilno, sve je stvar ukusa i mjere. Pada mi na pamet Eva Green u Kingdom of Heaven



avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 8 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Guest 14/1/2023, 21:14

melkior wrote:Btw, tema je promašena. Nije problem kako se žene odijevaju, nego zašto se tetoviraju. I "pokrivene" žene s velom ili maramom na glavi mogu izgledati potpuno seksipilno, sve je stvar ukusa i mjere. Pada mi na pamet Eva Green u Kingdom of Heaven
Možda tema i nije promašena, ali mi je zanimljivo to što si napisao.

Naime, kad vidim tetovažu na ženi, automatski mi postane manje seksualno privlačana. I ta privlačnost opada proporcionalno količinom kože prekrivenom tetovažom. Tako da mi se one s tetovažama po cijelom tijelu počnu gaditi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju - Page 8 Empty Re: Žene kod muslimana su pokrivene i pristojne. Naše izazivaju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum