ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by RayMabus 25/1/2022, 15:16

vuksadinare wrote:..a ja smatram da su nam ukrajinci i albanci prijatelji..
A ja smatram da si ti glup.

Na ovoj temi koliko ja vidim ti mnogi pokušavaju objasnit razliku između regularne vojske i doborovoljaca i ti opet ....ma ajde čoviče. Tebi nešto objasnit nema smisla.

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by Guest 25/1/2022, 15:17

vuksadinare wrote:
Noor wrote:nema naša mladost tamo šta raditi!
dragovoljci neka idu, ali OSRH nema šta
a u bosni bi po zokiju trebala imati

U BiH je pola milijuna naših sunarodnjaka i izravno graničimo s tom nakaradom.

Ili po tebi tih pola milijuna Hrvata nije naš interes?

Plus imamo ustavnu obvezu skrbiti o Hrvatima izvan Hrvatske.

Dakle i interes i crno na bijelo.

Usporedba s Ukrajinom koja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by niels 25/1/2022, 15:19

Gle, ako tebe vuče srce prema Ukrajincima, nitko ti ne brani da sjedneš u auto i navališ na Ruse. :)

Borio bih se s svoje 82 godine za Zagreb i Hrvatsku i svoj narod, koliko mogu mogu. Mogu i znam više od nekih zgubidana od 20 godina i isto toliko viška kila u pivskoj škembi dok kao studiraju na Filozofskom.

Ali ne bih ni u naponu snage i mladosti išao ratovati u rat koji s mojom zemljom i narodom, a i sa svim savezima kojima pripada, nema nikakve veze.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by RayMabus 25/1/2022, 15:19

Jebote koliko glupila da netko ni najosnovnije pojmove u komunikaciji ne može shvatit, regularna vojska, dobrovoljci, politička i tehnička podrška, NATO savez pravila igre itd.

Pičku materinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by vuksadinare 25/1/2022, 15:20

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:nema naša mladost tamo šta raditi!
dragovoljci neka idu, ali OSRH nema šta
a u bosni bi po zokiju trebala imati

U BiH je pola milijuna naših sunarodnjaka i izravno graničimo s tom nakaradom.

Ili po tebi tih pola milijuna Hrvata nije naš interes?

Plus imamo ustavnu obvezu skrbiti o Hrvatima izvan Hrvatske.

Dakle i interes i crno na bijelo.

Usporedba s Ukrajinom koja?
...braca jedni i drugi..rus i srbin nisu ko ni arapin..nase porijeklo je iz ukrajine..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by Guest 25/1/2022, 15:23

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:zoki je nekim cudnim cudom za rusiju,srbiju,dodika...koliko je palo ispod pulta

gle slao bi tuđu djecu da ih raskomadaju ruske bombe a ti bi navijao iz ekrana. kako da ne.

nitko ti ne brani sada, sjedni na autobus i povedi sinove i ponudi se ukrainskoj vojsci na raspolaganju
vidjet cemo kad nas netko napadne..bit ce heljp nato..a natoa i zokija nigdje nece biti

Da? A gdje bil taj NATO 1991-95., a posebno od lipnja 1991. do siječnja 1992. kad nam je bilo biti-ne biti?

Nabijem na kurac NATO ...i Bidena.


Tko nas je ono zaštopal 20 km od same Banje Luke? Rus?

Bome nije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by marcellus 25/1/2022, 15:26

Noor wrote:nema naša mladost tamo šta raditi!
dragovoljci neka idu, ali OSRH nema šta

nemaju ni oni šta tamo radit

i 369. su bili dragovoljci

_________________
Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by AlfaOmega 25/1/2022, 15:30

Pametno. Vidim Ukrajinci se raspištoljili, vrijeđaju Hrvate i to. A Ukri debilan narod, ne mogu biti debilniji. :D

https://twitter.com/lilygrutcher/status/1485974682956357641

https://twitter.com/lilygrutcher/status/1485975641778446340

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by AlfaOmega 25/1/2022, 15:32

Dobro, ovo ni prvi put da Ukri vriđaju Hrvate na ovakav način i nazivaju ih lowlife pogrdnim nazivima. Ukri slove ka jako bahat i arogantan narod. Ali drljav i glup u biti, opločeni ih dva puta razvalili.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by Noor 25/1/2022, 15:33

marcellus wrote:
Noor wrote:nema naša mladost tamo šta raditi!
dragovoljci neka idu, ali OSRH nema šta

nemaju ni oni šta tamo radit

i 369. su bili dragovoljci
pa ako žele, nek idu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by RayMabus 25/1/2022, 15:35

AlfaOmega wrote:Pametno. Vidim Ukrajinci se raspištoljili, vrijeđaju Hrvate i to. A Ukri debilan narod, ne mogu biti debilniji. :D

https://twitter.com/lilygrutcher/status/1485974682956357641

https://twitter.com/lilygrutcher/status/1485975641778446340
Pa u pravu je. Njih ima 40 miljona i sad će im tamo nekih 4 miljona Hrvata nešto vojno moć napravit protiv Rusije.

I ovo drugo je u pravu : Krim je imao autonomiju s pravom na otcjeljenje a to je imala i socijalistička republika Hrvatska koja je referendumom to izglasala.

Ne triba se u to mišat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by RayMabus 25/1/2022, 15:36

AlfaOmega wrote:Dobro, ovo ni prvi put da Ukri vriđaju Hrvate na ovakav način i nazivaju ih lowlife pogrdnim nazivima. Ukri slove ka jako bahat i arogantan narod. Ali drljav i glup u biti, opločeni ih dva puta razvalili.
Ja se nisam uvrijedio. Sve je istina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by michaellcmacha 25/1/2022, 15:39

marcellus wrote:
Noor wrote:nema naša mladost tamo šta raditi!
dragovoljci neka idu, ali OSRH nema šta

nemaju ni oni šta tamo radit

i 369. su bili dragovoljci
Marcel... U ovom trenutku imaš nekoliko dragovoljaca u ukrajini i njihov angažman nikakve veze nema  sa hr državom, za razliku od 369. Koja je poslana od strane države i borila se u ime saveza kojem je država pripadala, a njeni pripadnici bili plaćani i odlikovani od države... 
Denisa Šelera i njegove dečke isključivo plaća i odlikuje ukrajina

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by RayMabus 25/1/2022, 15:40

Ja san kurbin sin. Zato se nisam uvrijedio na ove njegove doskočice nama.

Vas ima 40 miljona pa šta ćemo vam mi i da Krim je kao i Hrvatska imao pravo na otcjepljenje koje je referendumom i potvrdio.

U prevodu : Ukrajina je Jugoslavija.

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by AssadNaPodmornici 25/1/2022, 15:42

Lucas Tomlinson
@LucasFoxNews
·
17h
Javelin anti-tank missiles arriving soon to Ukraine from the United States, Pentagon spokesman tells 
@marthamaccallum
. “Air  defense systems” also being rushed in. “There’s a lot more coming.”


fala kurcu jučer sam i napisao da ono što AMeri mogu poslati Ukraincima jest tona javelina i tona stingera. nije da će to poraziti Ruse, ali u slučaju rata, bilo bi veselje.. već sada UKR ima dovoljno oružja da se Rusima ne isplati zajebavati sa Ukrainom kao što su se zajebavali sa Gruzijom, Kanibalima, i takvima..

ništa od rata

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by niels 25/1/2022, 15:50

michaellcmacha wrote:
marcellus wrote:
Noor wrote:nema naša mladost tamo šta raditi!
dragovoljci neka idu, ali OSRH nema šta

nemaju ni oni šta tamo radit

i 369. su bili dragovoljci
Marcel... U ovom trenutku imaš nekoliko dragovoljaca u ukrajini i njihov angažman nikakve veze nema  sa hr državom, za razliku od 369. Koja je poslana od strane države i borila se u ime saveza kojem je država pripadala, a njeni pripadnici bili plaćani i odlikovani od države... 
Denisa Šelera i njegove dečke isključivo plaća i odlikuje ukrajina

I to je u redu.

Nemam ništa protiv toga, pa i mi i Srbi smo imali strane dragovoljce. Njihove države nisu bile odgovorne ni za njih ni za njihovo ponašanje.

I ovdje, još jednom, tko ima ingeniozne prijedloge da naša djeca (kao da ih imamo na bacanje) idu braniti Ukrajince od Rusa (zašto ne i Kurde od Turaka, ili Armence od Azera, ili Ujgure od Kineza) neka sjedne u auto i neka krene, kroz Mađarsku, u Ukrajini su začas.

Usput odrade i cijepljenje, tako da ne poginu bez potvrde.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

melkior and Noor like this post

Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by niels 25/1/2022, 15:51

AssadNaPodmornici wrote:Lucas Tomlinson
@LucasFoxNews
·
17h
Javelin anti-tank missiles arriving soon to Ukraine from the United States, Pentagon spokesman tells 
@marthamaccallum
. “Air  defense systems” also being rushed in. “There’s a lot more coming.”


fala kurcu jučer sam i napisao da ono što AMeri mogu poslati Ukraincima jest tona javelina i tona stingera. nije da će to poraziti Ruse, ali u slučaju rata, bilo bi veselje.. već sada UKR ima dovoljno oružja da se Rusima ne isplati zajebavati sa Ukrainom kao što su se zajebavali sa Gruzijom, Kanibalima, i takvima..

ništa od rata

Rusi nisu nikada napali kavački klan, koliko ja znam :)
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by RayMabus 25/1/2022, 15:53

RayMabus wrote: Krim je kao i Hrvatska imao pravo na otcjepljenje koje je referendumom i potvrdio.

U prevodu : Ukrajina je Jugoslavija.
Tko podrži Ukrajince na istoku Ukrajine : ČETNIK
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by Guest 25/1/2022, 15:56

vuksadinare wrote:nemamo onda sto traziti vojno ni u bh-a ni na kosovu..ni jedni ni drugi nisu nato clanica..ali zoki nikad nece reci povuc hrvatske vojnike sa kosova u slucaju vojnog napada srbije na kosovo

Misliš biti tamo i braniti BiH kao državu ili biti tamo i braniti Hrvate u BiH?

Jer to su dvije vrlo različite stvari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by RayMabus 25/1/2022, 15:57

Tko podrži Ukrajince na istoku Ukrajine taj je četnik.

Krim je kao i Hrvatska imao pravo na odcjepljenje koje je to pravo referendumom iskoristilo.

Eto Vučina kad ne kužiš pojmove šta je to regularna vojska a šta dobrovoljci sad nastavi i dalje pričat kako su ti Ukrajinci na istoku Ukrajine BRAĆA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by Guest 25/1/2022, 16:06

vuksadinare wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
a u bosni bi po zokiju trebala imati

U BiH je pola milijuna naših sunarodnjaka i izravno graničimo s tom nakaradom.

Ili po tebi tih pola milijuna Hrvata nije naš interes?

Plus imamo ustavnu obvezu skrbiti o Hrvatima izvan Hrvatske.

Dakle i interes i crno na bijelo.

Usporedba s Ukrajinom koja?
...braca jedni i drugi..rus i srbin nisu ko ni arapin..nase porijeklo je iz ukrajine..

Zapadna Ukrajina i južna Belarus je pradomovina svim slavenskim narodima ... po tomu mi je i Rus brat.

Ali rekoh ... ja braću nemam. Niti moji Hrvati meni nisu braća nego isključivo sunarodnjaci tj. narod kojem pripadam.

Svakakvoga kukolja sam se nagledal, a koji su kričali "braćo Hrvati".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 5 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum