ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by RayMabus 25/1/2022, 14:02

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Stvari su ti ovako postavljene :

1. Ako Rusija napadne čisto ukrajinska područja ( oni su se etnički razgraničili prije ) to je čista agresija i ide slamanje Srbije na Balkanu i svakog tko je za Rusiju i blokada ekonomje

2. Ako ne napadnu idemo dalje, tampon zona ruskom upadu u Balkan kopnenim putem.

Opusti se i uživaj.

Ujedno sam i pripadnik Aštar komande i anđeoske hijerarhije.

Napadnu li čisto ukrajinska područja a jači su od njih i imaju atomsku dakle to im je samo izlika za agresiju ZGAZIT ĆU IH KAO CRVE.



Last edited by RayMabus on 25/1/2022, 14:03; edited 1 time in total

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by vuksadinare 25/1/2022, 14:02

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
:facepalm
..da...saveznici u ratu saveznici u miru
pa nije ukrajina slala svoju vojsku i opremu nama u pomoć već su došli pojedini dobrovoljci i to ilegalno.Isto tako i sad možete vi pametnjakovići gore i ne znam što čekate.A našu vojsku odmah nazad.
ukrajina je među prvim priznala hrvatsku...a ruski unproforci su tukli nase logorase u autobusima prije razmjene u nemetinu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by Guest 25/1/2022, 14:05

vuksadinare wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
dakle nas napadnu nisu nam duzne pomoci clanice nato-a...

Nisu jer svaka zemlja može o tomu posebno odlučiti. 

To ne znači da ti nemre poslati pomoć u vojnom tvorivu ... ali vojsku ti ne mora slati ak neće.
ja ukrajince smatram za nasu bracu..kad se sjetim one slike sa rukometnog prvenstva gdje ukrajinski navijaci imaju majice ukraina i hrvatska u srcu..

Jao, jao .... nemamo mi nikakvu braću. Samo interes.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by Guest 25/1/2022, 14:13

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
..da...saveznici u ratu saveznici u miru
pa nije ukrajina slala svoju vojsku i opremu nama u pomoć već su došli pojedini dobrovoljci i to ilegalno.Isto tako i sad možete vi pametnjakovići gore i ne znam što čekate.A našu vojsku odmah nazad.
ukrajina je među prvim priznala hrvatsku...a ruski unproforci su tukli nase logorase u autobusima prije razmjene u nemetinu..

Al ga njaške ... tko je prodaval MIG-21 Hrvatskoj? MI-24? S-300? Pješačko naoružanje i streljivo?

Je l' Rusija ikad stopirala prodaju te svoje jače tehnike kojom smo napravili prevagu nad srpskim snagama?

Sad mi reci koliko su zrakoplova Amerikanci prodali Hrvatskoj ratnih godina? Helikoptera? Protuzračnih sustava? Pušaka?

Zero, nula ... ništa.

Trebam podsjetiti kako su vodili kolo u UN-u na izglasavanju embarga na naoružanje 1991. i to onda kad smo bili skroz spuštenih gaća?

Hrvatska se treba voditi samo vlastitim interesom, a ''braću'' odjebati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by RayMabus 25/1/2022, 14:14

Naš interes je da tamo ne bude rata al samo Rusija odlučuje oće li napravit grešku pa krenit u vojnu invaziju na etnički čista ukrajinska područja.

Čekamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by epikur37 25/1/2022, 14:15

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:ukrajinci,albanci,hrvati sveto trojstvo
:facepalm

:D

+ bošnjaci i bugari
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by niels 25/1/2022, 14:28

Istina jest da Hrvatska ima dužnost pomoći bilo kojoj članici NATO saveza, ako je ista napadnuta - i ima pravo, ukoliko je napadnuta, tražiti to isto.

Ako je članica Saveza napadnuta.

Ukrajina nije članica NATO-a. Nema vijesti da Rusija razmatra napad na bilo koju članicu NATO saveza.

Ukoliko neka članica razmjesti trupe u Ukrajinu, pa te trupe budu napadnute u ratu koji će, sad je sasvim izvjesno, izbiti, to nije napad na tu zemlju.

Prema tome, Milanović točno tumači Ustav i Povelju NATO saveza. Hrvatska nema nikakvu dužnost braniti Ukrajinu.

Nemojmo se zavaravati, mi bi točno takav odgovor, i s pravom, čuli, da nadignemo vojsku i pošaljemo ju u BiH, jer tamo tlače naše sunarodnjake.

I uopće ne sumnjam da nam to nije barem nekoliko puta nije jasno dato do znanja.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

epikur37, melkior and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by niels 25/1/2022, 14:31

A ako netko planira i gradi pozicije i karijeru u ovoj ili onoj organizaciji u Bruxellesu, da to ne čini preko leševa hrvatske mladosti stotinama kilometara od Domovine koju su prisegli braniti.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

kic, RayMabus, epikur37, melkior, Noor and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by niels 25/1/2022, 14:41

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
Sovak wrote:

Nisu jer svaka zemlja može o tomu posebno odlučiti. 

To ne znači da ti nemre poslati pomoć u vojnom tvorivu ... ali vojsku ti ne mora slati ak neće.
ja ukrajince smatram za nasu bracu..kad se sjetim one slike sa rukometnog prvenstva gdje ukrajinski navijaci imaju majice ukraina i hrvatska u srcu..

Jao, jao .... nemamo mi nikakvu braću. Samo interes.

Upravo tako.

Imamo susjede, i uputno je da s njima imamo čiste odnose. Druga je stvar što oni nisu čisti u glavi.

Uputno je i da slijedimo prihvaćene obveze. Države, kao i ljudi, vrijede koliko i njihova riječ, potpis ili obveznica.

Ali ne, nismo ničiji “prijatelji”, “partneri”, “strateški partneri” itd. To je prigodni govor za glupe bušmane koji bi trebali ginuti za njih. Samo, mi nismo urođenici i ne tražimo zrcala, vatrenu vodu…drevni smo europski narod koji je imao svoju državu kad više od pola članica NATO-a nije postojalo ni u nagovještaju.

Mi smo se dovoljno naratovali za tuđina i tuđe interese.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

epikur37 likes this post

Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by Guest 25/1/2022, 14:51

niels wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
ja ukrajince smatram za nasu bracu..kad se sjetim one slike sa rukometnog prvenstva gdje ukrajinski navijaci imaju majice ukraina i hrvatska u srcu..

Jao, jao .... nemamo mi nikakvu braću. Samo interes.

Upravo tako.

Imamo susjede, i uputno je da s njima imamo čiste odnose. Druga je stvar što oni nisu čisti u glavi.

Uputno je i da slijedimo prihvaćene obveze. Države, kao i ljudi, vrijede koliko i njihova riječ, potpis ili obveznica.

Ali ne, nismo ničiji “prijatelji”, “partneri”, “strateški partneri” itd. To je prigodni govor za glupe bušmane koji bi trebali ginuti za njih. Samo, mi nismo urođenici i ne tražimo zrcala, vatrenu vodu…drevni smo europski narod koji je imao svoju državu kad više od pola članica NATO-a nije postojalo ni u nagovještaju.

Mi smo se dovoljno naratovali za tuđina i tuđe interese.

Pripadam obitelji u kojoj niti jedan muški nije proživil život, a da ga minimalno jedan rat nije izravno zakačil kak vojnika.

Od svih njih jedino sam ja ratoval samo i samo za Hrvatsku i Hrvate. Ostali rastepli kosti i zdravlje i živote si uništili i kaj je najgore ono kaj ti veliš - za tuđince.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by AssadNaPodmornici 25/1/2022, 14:56

vuksadinare wrote:zoki je nekim cudnim cudom za rusiju,srbiju,dodika...koliko je palo ispod pulta

gle slao bi tuđu djecu da ih raskomadaju ruske bombe a ti bi navijao iz ekrana. kako da ne.

nitko ti ne brani sada, sjedni na autobus i povedi sinove i ponudi se ukrainskoj vojsci na raspolaganju

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by vuksadinare 25/1/2022, 15:00

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:zoki je nekim cudnim cudom za rusiju,srbiju,dodika...koliko je palo ispod pulta

gle slao bi tuđu djecu da ih raskomadaju ruske bombe a ti bi navijao iz ekrana. kako da ne.

nitko ti ne brani sada, sjedni na autobus i povedi sinove i ponudi se ukrainskoj vojsci na raspolaganju
vidjet cemo kad nas netko napadne..bit ce heljp nato..a natoa i zokija nigdje nece biti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by Noor 25/1/2022, 15:01

nema naša mladost tamo šta raditi!
dragovoljci neka idu, ali OSRH nema šta

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


niels likes this post

Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by crvenkasti 25/1/2022, 15:04

Sovak wrote:
Od svih njih jedino sam ja ratoval samo i samo za Hrvatsku i Hrvate. Ostali rastepli kosti i zdravlje i živote si uništili i kaj je najgore ono kaj ti veliš - za tuđince.

Najgore je to što si ti ispao najgluplji od svih njih.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by vuksadinare 25/1/2022, 15:04

Noor wrote:nema naša mladost tamo šta raditi!
dragovoljci neka idu, ali OSRH nema šta
a u bosni bi po zokiju trebala imati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by Noor 25/1/2022, 15:07

vuksadinare wrote:
Noor wrote:nema naša mladost tamo šta raditi!
dragovoljci neka idu, ali OSRH nema šta
a u bosni bi po zokiju trebala imati
a po tebi? :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by vuksadinare 25/1/2022, 15:08

nemamo onda sto traziti vojno ni u bh-a ni na kosovu..ni jedni ni drugi nisu nato clanica..ali zoki nikad nece reci povuc hrvatske vojnike sa kosova u slucaju vojnog napada srbije na kosovo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by vuksadinare 25/1/2022, 15:09

Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:nema naša mladost tamo šta raditi!
dragovoljci neka idu, ali OSRH nema šta
a u bosni bi po zokiju trebala imati
a po tebi? :)
ne..jer nije nato clanica...tako bar neki rezoniraju sto se tice ukrajine..dakle hv ne smije biti vojno upleten u ne clanice nato-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by Noor 25/1/2022, 15:10

vuksadinare wrote:nemamo onda sto traziti vojno ni u bh-a ni na kosovu..ni jedni ni drugi nisu nato clanica..ali zoki nikad nece reci povuc hrvatske vojnike sa kosova u slucaju vojnog napada srbije na kosovo
jedno je mirovna, a nešto posve drugo je borbena misija

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by vuksadinare 25/1/2022, 15:13

Noor wrote:
vuksadinare wrote:nemamo onda sto traziti vojno ni u bh-a ni na kosovu..ni jedni ni drugi nisu nato clanica..ali zoki nikad nece reci povuc hrvatske vojnike sa kosova u slucaju vojnog napada srbije na kosovo
jedno je mirovna, a nešto posve drugo je borbena misija
..e..ali ima i ona stara..prijatelj mog neprijatelja je moj neprijatelj..ja sam za to da pomazemo prijateljima..a ja smatram da su nam ukrajinci i albanci prijatelji..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by RayMabus 25/1/2022, 15:16

vuksadinare wrote:..a ja smatram da su nam ukrajinci i albanci prijatelji..
A ja smatram da si ti glup.

Na ovoj temi koliko ja vidim ti mnogi pokušavaju objasnit razliku između regularne vojske i doborovoljaca i ti opet ....ma ajde čoviče. Tebi nešto objasnit nema smisla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata - Page 4 Empty Re: Milanović: Ja zapovijedam vojskom u slučaju rata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum