ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Thu 6 Jan - 1:29

Noor wrote:
n_razbojnik wrote:Ero se čudi kako velika smrtnost , a ovi ne mogu ni bris nosa uzet, u Europi se milijuni ljudi dnevno testiraju samo je u Vililandu debakl s istima
kaže čeka se testitanje 5-6 dana...katastrofa
pa i je, ali na račun sustava, svaki val spektakularno najavljuju, pa i ovaj peti, koji se spojio s četvrtim, struka kaže, ali su i dalje totalno nepripremljeni, neorganizirani i neefikasni u PM
Šta će biti tek u ponidiljak kad se poveća dnevna zaraza za 50%,
pa  unda  još za 50%.... jao majko. 
A  kad bi još   i vi navalili  na cijepljenje, sve bi se urušilo. 
Ne bi ni aspirina više dobili,čakni ni na  recept, jer ih ne bi bilo...

Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Thu 6 Jan - 1:47

PS:

Sad se na  testiranje čeka 5-6 dana, a kad se zaraza podupla
čekat će se 14 dana,  taman  kad oboljenje završi svoj posao...pa ko živ ko mrtav.
Jedini zdravi će biti antivakseri, oni preuzimaju  covid-bolnice i općenito bolnice, 
jer će  sadašnje  zdravstveno osoblje pomrijeti
Antivakseri  će preuzeti i ljekarne ,  jer nema  ko drugi. I kafiće, i   trgovine...
dok se sve ne isprazni.I obradive površine će preuzeti,  a  za njih će raditi Pakistanci, 
Arapi, Afganistanci  itd.
Noor  bude nadzirala izgradnju džamija,  ona je snalažljiva osoba...
Ebenica  će  i dalje  u kleti   jebat mater   svim  nesposobnim dotepencima,
a  T....nemam pojma što bi on uopće htio radit...
Yoda? On je  najeba...di vitamini,di oni prehrambeni praški za razmutit...

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Thu 6 Jan - 2:28

debotoijusto wrote:Ovo je nenormalno, čekamo satima, nitko ništa ne zna. Kaos je. Što liječnici obiteljske medicine ne naprave trijažu i pošalju samo kronične bolesnike ili one s jakim simptomima? Dolaze mladi bez ikakvih znakova bolesti i ovdje su samo radi covid potvrda pa stariji, koji mogu i umrijeti, ne mogu doći na red. U redu su se skoro ljudi potukli. golema nervoza vlada... Svi povlače veze da bi se testirali, a neki idu i plaćati kod privatnika. Mislim da je pola Splita zaraženo. Dućani i teretane su prazni, cijeli grad je uhvatila korona...', napisao nam je jedan od građana koji je dobar dio dana proveo čekajući na testiranje. Slična priča je jučer došla iz Trogira. gdje je, nakon što se netestirani pred punktom nisu htjeli razići, morala intervenirati i policija.





Javljaju nam se i Omišani, kojih se jutros tristotinjak natiskalo kod Studenca gdje se vrši uzimanje PCR briseva. Omišanin K.B. nam prepričava: 'Već u 7.30 sati je u redu bilo nekih 350 ljudi. Nakon što je testiranje počelo, u dvadesetak minuta je obavljeno 100 - 120 testova. nakon čega nam je poručeno da je to to za danas, da je to maksimalan broj koji mogu zaprimiti. Ljudi su se pobunili, ali uskoro i razišli - uključujući mene. Ipak, kad sam ponovo tu prolazio sat vremena nakon, vidio sam da se neki stranci testiraju. Prišao sam i pitao mogu li i ja, jer imam potrebnu uputnicu, na što mi je rečeno da njima treba za put i da su oni platili. Onda sam, eto, i ja ponudio da platim i tek sam tada testiran. Doduše, mislim da nije u redu da se meni, koji uredno plaćam osnovno i dopunsko zdravstveno, ta usluga dodatno zaračunava i žaliti ću se HZZO-u i tražiti da mi vrate mojih 380 kuna.'






Sličnu priču ima A.L. iz Dugog Rata. Njemu i supruzi je obiteljska liječnica, po pozitivnom antigenskom testu, izdala digitalnu uputnicu i oni su se isti dan, u ponedjeljak, zaputili u Omiš na testiranje. Od tamo ih je, zbog gužve, vratilo pa su idući dan okušali sreću u Splitu, kraj turske kule. Tamo su im pak rekli, unatoč tome što nije bilo drugih zainteresiranih, da ne mogu pristupiti PCR testu ako se nisu putem interneta zabilježili za svoj termin. Par je opet u srijedu neuspješno probao u Omišu pa na Zavodu u Vukovarskoj u Splitu, gdje su dobili isti odgovor kao i na turskoj kuli. Kad je supružnik upitao bi li mu odobrili testiranje da plati, djelatnicu mu je odgovorila da - bi. 'Ako se prijave simptomi ili kontakt sa zaraženim onda se treba čekati par dana na test, a ukoliko je u pitanu posao ili put, onda se odmah dolazi na red', ozlojađen je naš sugovornik koji je, napokon, uspio zakazati termin za sutra - u Makarskoj.





Željka Karin, šefica splitskog Zavoda za javno zdravstvo, nudi pak nešto drugačiju priču. 'Nema govora da itko može doći i samo platiti test na licu mjesta. Iznimke su, jasno, stranci koji se vraćaju kući, pomorci koji idu raditi i oni s avionskim kartama. Osim toga, nije ni sama uputnica besplatna jer je HZZO plaća u punom iznosu od 380 kuna. Dakle, ne postoji poticaj za dodatnom naplatom usluge. Što se tiče same organizacije, naša organizacija je izvrsna, ali što više trebamo učiniti da objasnimo ljudima da ne mogu dolaziti bez narudžbe? Nitko nema punktova kao mi; sedam okolo po županiji, dva u gradu i jedan na aerodromu. Treba to sve i pokrit, znate', kaže Karin.

Nastavlja kako su upravo oni i upozoravali da će doći do ovog napregnuća sustava, ali da ih ljudi, s glavama u blagdanskoj čaroliji, nisu htjeli slušati. 'Pogledajte slike sa božićnih i novogodišnjih proslava. Ljudi se trljaju na hrpi, grle, pjevaju... I sad se odjednom svi čude što su zaraćeni. Mi imamo samo onoliko kapaciteta koliko imamo i možemo mi sad ići okolo uzeti bezbroj briseva, ali ljudi moji, treba to sve i obraditi - i to isti dan! Pa primi uzorke s Hvara, Brača, Imotskog, pa ih obilježi sve, pusti virus da odstoji 2 sata, pa kreni testirat... Moji kolege rade od šest do dva ujutro svaki dan. To je dvadeset sati dnevno... Ljudi, uozbiljimo se...'





'Da ne govorim da postoje i druge bolesti osim covida s kojima se moramo baviti. Pa nećemo valjda sada ostaviti te ljude da se sami snalaze jer bi neki dvadesetogodišnjaci, koji i, nakon feštavanja prošli tjedan, čine najveći broj onih koji se testiraju. I sad takvi dižu halabuku, a jasno je da samo žele doći do te svoje covid potvrde. Njih ne zanima i nikada ih nije zanimalo konačno zaustaviti ovu pandemiju koja se već svima popela na vrh glave... Ako netko ima blage simptome i dođe na red za osam - devet dana i bude negativan, neka bude sretan što je živ i zdrav i što nikoga nije zarazio. A, ako mu je zaista do do okončavanja ove nenormalne situacije, neka se onda lijepo cijepi', poručuje Karin.





Dobro i sad nek mi netko pojasni zašto u austriji svaki građanin ima pravo na 4 besplatna antigenska testa tjedno i na besplatno pcr testiranje sa ili bez uputnice...
Jel ovo kod nas neka shema za dodatnu zaradu  ili koji kurac...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Thu 6 Jan - 2:32

epikur37 wrote:Dokle ste ovdje došli, nazire li se neki zaključak, sinteza?
Korona novosti i spoznaje - Page 43 Img_2021
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović Thu 6 Jan - 3:03

A ono što apsolutno sve koji prate ovu priču zanima jest koji su to točno razlozi za traženje medicinskog izuzeća. Spominjala se celijaklija, koja se mogla "provući" kao jedan od razloga, no ono što australski Fox Sports navodi, a nije htio dok drama ne završi, jest sljedeće:
- Novak Đoković prebolio je koronavirus dvaput u posljednjih šest mjeseci i mislio je da će mu to biti dovoljno za prihvaćanje medicinskog izuzeća.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović Thu 6 Jan - 3:04

michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:Dokle ste ovdje došli, nazire li se neki zaključak, sinteza?
Korona novosti i spoznaje - Page 43 Img_2021

Kraj pandemije - Svi svakih 4-6 mjeseci na mRNA terapijicu.

Naravno i onda će umirati autobusi 80-godišnjaka.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović Thu 6 Jan - 3:45

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Thu 6 Jan - 6:07

michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:Ovo je nenormalno, čekamo satima, nitko ništa ne zna. Kaos je. Što liječnici obiteljske medicine ne naprave trijažu i pošalju samo kronične bolesnike ili one s jakim simptomima? Dolaze mladi bez ikakvih znakova bolesti i ovdje su samo radi covid potvrda pa stariji, koji mogu i umrijeti, ne mogu doći na red. U redu su se skoro ljudi potukli. golema nervoza vlada... Svi povlače veze da bi se testirali, a neki idu i plaćati kod privatnika. Mislim da je pola Splita zaraženo. Dućani i teretane su prazni, cijeli grad je uhvatila korona...', napisao nam je jedan od građana koji je dobar dio dana proveo čekajući na testiranje. Slična priča je jučer došla iz Trogira. gdje je, nakon što se netestirani pred punktom nisu htjeli razići, morala intervenirati i policija.





Javljaju nam se i Omišani, kojih se jutros tristotinjak natiskalo kod Studenca gdje se vrši uzimanje PCR briseva. Omišanin K.B. nam prepričava: 'Već u 7.30 sati je u redu bilo nekih 350 ljudi. Nakon što je testiranje počelo, u dvadesetak minuta je obavljeno 100 - 120 testova. nakon čega nam je poručeno da je to to za danas, da je to maksimalan broj koji mogu zaprimiti. Ljudi su se pobunili, ali uskoro i razišli - uključujući mene. Ipak, kad sam ponovo tu prolazio sat vremena nakon, vidio sam da se neki stranci testiraju. Prišao sam i pitao mogu li i ja, jer imam potrebnu uputnicu, na što mi je rečeno da njima treba za put i da su oni platili. Onda sam, eto, i ja ponudio da platim i tek sam tada testiran. Doduše, mislim da nije u redu da se meni, koji uredno plaćam osnovno i dopunsko zdravstveno, ta usluga dodatno zaračunava i žaliti ću se HZZO-u i tražiti da mi vrate mojih 380 kuna.'






Sličnu priču ima A.L. iz Dugog Rata. Njemu i supruzi je obiteljska liječnica, po pozitivnom antigenskom testu, izdala digitalnu uputnicu i oni su se isti dan, u ponedjeljak, zaputili u Omiš na testiranje. Od tamo ih je, zbog gužve, vratilo pa su idući dan okušali sreću u Splitu, kraj turske kule. Tamo su im pak rekli, unatoč tome što nije bilo drugih zainteresiranih, da ne mogu pristupiti PCR testu ako se nisu putem interneta zabilježili za svoj termin. Par je opet u srijedu neuspješno probao u Omišu pa na Zavodu u Vukovarskoj u Splitu, gdje su dobili isti odgovor kao i na turskoj kuli. Kad je supružnik upitao bi li mu odobrili testiranje da plati, djelatnicu mu je odgovorila da - bi. 'Ako se prijave simptomi ili kontakt sa zaraženim onda se treba čekati par dana na test, a ukoliko je u pitanu posao ili put, onda se odmah dolazi na red', ozlojađen je naš sugovornik koji je, napokon, uspio zakazati termin za sutra - u Makarskoj.





Željka Karin, šefica splitskog Zavoda za javno zdravstvo, nudi pak nešto drugačiju priču. 'Nema govora da itko može doći i samo platiti test na licu mjesta. Iznimke su, jasno, stranci koji se vraćaju kući, pomorci koji idu raditi i oni s avionskim kartama. Osim toga, nije ni sama uputnica besplatna jer je HZZO plaća u punom iznosu od 380 kuna. Dakle, ne postoji poticaj za dodatnom naplatom usluge. Što se tiče same organizacije, naša organizacija je izvrsna, ali što više trebamo učiniti da objasnimo ljudima da ne mogu dolaziti bez narudžbe? Nitko nema punktova kao mi; sedam okolo po županiji, dva u gradu i jedan na aerodromu. Treba to sve i pokrit, znate', kaže Karin.

Nastavlja kako su upravo oni i upozoravali da će doći do ovog napregnuća sustava, ali da ih ljudi, s glavama u blagdanskoj čaroliji, nisu htjeli slušati. 'Pogledajte slike sa božićnih i novogodišnjih proslava. Ljudi se trljaju na hrpi, grle, pjevaju... I sad se odjednom svi čude što su zaraćeni. Mi imamo samo onoliko kapaciteta koliko imamo i možemo mi sad ići okolo uzeti bezbroj briseva, ali ljudi moji, treba to sve i obraditi - i to isti dan! Pa primi uzorke s Hvara, Brača, Imotskog, pa ih obilježi sve, pusti virus da odstoji 2 sata, pa kreni testirat... Moji kolege rade od šest do dva ujutro svaki dan. To je dvadeset sati dnevno... Ljudi, uozbiljimo se...'





'Da ne govorim da postoje i druge bolesti osim covida s kojima se moramo baviti. Pa nećemo valjda sada ostaviti te ljude da se sami snalaze jer bi neki dvadesetogodišnjaci, koji i, nakon feštavanja prošli tjedan, čine najveći broj onih koji se testiraju. I sad takvi dižu halabuku, a jasno je da samo žele doći do te svoje covid potvrde. Njih ne zanima i nikada ih nije zanimalo konačno zaustaviti ovu pandemiju koja se već svima popela na vrh glave... Ako netko ima blage simptome i dođe na red za osam - devet dana i bude negativan, neka bude sretan što je živ i zdrav i što nikoga nije zarazio. A, ako mu je zaista do do okončavanja ove nenormalne situacije, neka se onda lijepo cijepi', poručuje Karin.





Dobro i sad nek mi netko pojasni zašto u austriji svaki građanin ima pravo na 4 besplatna antigenska testa tjedno i na besplatno pcr testiranje sa ili bez uputnice...
Jel ovo kod nas neka shema za dodatnu zaradu  ili koji kurac...
safet, skoro rahmetli orahmubarak oslo kopenhagen jede govna
u austriji svaki hotel i sve vezano uz to ima liječničku službu.
testiranje je svaki drugi dan, nebitno da li si cijepljen, prebolio ili nisi cijepljen.
svi okolo hodamo ko zombiji s mobitelima.
jer na njemu imaš potvrdu.

da si kojim slučajam safet osvane ovdje, prvo bi ga testirali.
potvrdu koju ima-mogao bi si zabiti u dupe.

naravno sve je "besplatno" u cijeni je hotela.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Thu 6 Jan - 7:36

Ne znam za to o čemu pričaš, jučer mi je bio prijatelj koji živi u Grazu 32 godine i rekao mi je što oni, austrijski građani imaju na raspolaganju od zdravstvenog sustava bez da cent izravno kod preuzimanja navedenog plate...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Thu 6 Jan - 8:21

Gdje je doteplo ga slovenačka debilčina da pojasni koliko je povećana smrtnost u 90% procijepljenoj državi ako im je nakon 27 umrlih u jednom danu, broj umrlih narastao na 343, sa iako prikrivanim jasno vidljivim povećanjem kritičnih slučajeva... Jel treba napomenuti da imaju 3 milijuna i 200 tisuća oboljelih od kojih je 3 milijuna i 120 tisuća cijepljenih, da je većina pomrlih cijepljena i da su većina kritičnih cijepljeni... 
Gdje mu je sad ona spika o ugodnim druženjima njegove "plave krvi" sa njim jer su eto oni svi dvodozno i trodozno tretirani i za njih nema zime.... Ovaj korone...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 6 Jan - 8:42

Eroo wrote:.I obradive površine će preuzeti,  a  za njih će raditi Pakistanci, 
Arapi, Afganistanci  itd.

Noor  bude nadzirala izgradnju džamija,  ona je snalažljiva osoba...
Ebenica  će  i dalje  u kleti   jebat mater   svim  nesposobnim dotepencima,
ja ne jebem mater svim dotepencima, poštovanje je stvar koja se zaslužuje i jednom kad je od mene zaslužiš imat ćeš je cijeli život ali ja ti je neću dat na osnovu nekog papira, pedigrea ili nijanse kože, dati ću ti je na osnovu tvojih riječi ili djela. ti i epikur niste nikakve žrtve moje netrpeljivosti prema dotepencima, vas dvojica ste žrtve mog prezira prema proračunatim ljigavim odvratnim osobama. tvoja ljigavost i odvratnost se vidi u ovom boldanom jer je to perfidno, ljigavo i odvratno ono za što mene prozivaš: jebanje matere dotepencima isključivo po mjestu rođenja ili religijskoj pripadnosti, ti si jedna odvratna nakupina beskarakternog proračunatog i ljigavog gnoja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 6 Jan - 8:43

michaellcmacha wrote:Ne znam za to o čemu pričaš, jučer mi je bio prijatelj koji živi u Grazu 32 godine i rekao mi je što oni, austrijski građani imaju na raspolaganju od zdravstvenog sustava bez da cent izravno kod preuzimanja navedenog plate...
bilo je o tome i na net.hr neka studentica iz beča, pokupi u nekom sandučiću testove za cijeli tjedan i testira se, besplatno. probat ću nać, mjesec dva stara vijest.

edit:
https://net.hr/danas/svijet/kako-izgleda-bec-za-vrijeme-lockdowna-3fae7056-460d-11ec-a83f-aa359d9db0a3

"Kontroliraju nas na ulasku u fakultet za što trebamo imati negativan PCR test. Inače, u Beču imamo besplatne testove. Svaka osoba ima pravo pokupiti osam testova za cijeli tjedan u Bipi i sami se testiramo kod kuće. Nakon toga testove odnesemo ili nazad u Bipu ili na fakultet i na aplikaciju nam stignu rezultati", kazala nam je Nina te dodaje kako se moraju testirati svakih 48 sati.
evo ga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 6 Jan - 8:49

Eroo wrote:
Venus wrote:Sad je zoveš gđa, a baš si jučer bio odvratan prema njoj. 
Idi radi nešto, bokte, eno ti visi roletna godinama.
Uvijek je i bila,  a  za  tebe bi to teško  mogao reći.
Inače o  mojim roletama brinu majstori,  a tvojim  vjerojtano ti,
 kao što i  je običaj u tvojoj  vukojebini.

Tvoje mišljenje o meni je nebitno jer me ne poznaješ. 

Providan si sitni manipulator, obično koristiš jednu osobu s ciljem da povrijediš drugu, to ti kod mene nema prođu, vidim što radiš.

Nekako sam naslutila da tebi majstor i žarulju mijenja, u tvom skloništu od virusa. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 6 Jan - 8:54

Eroo wrote:PS:

Sad se na  testiranje čeka 5-6 dana, a kad se zaraza podupla
čekat će se 14 dana,  taman  kad oboljenje završi svoj posao...pa ko živ ko mrtav.
Jedini zdravi će biti antivakseri, oni preuzimaju  covid-bolnice i općenito bolnice, 
jer će  sadašnje  zdravstveno osoblje pomrijeti
Antivakseri  će preuzeti i ljekarne ,  jer nema  ko drugi. I kafiće, i   trgovine...
dok se sve ne isprazni.I obradive površine će preuzeti,  a  za njih će raditi Pakistanci, 
Arapi, Afganistanci  itd.
Noor  bude nadzirala izgradnju džamija,  ona je snalažljiva osoba...
Ebenica  će  i dalje  u kleti   jebat mater   svim  nesposobnim dotepencima,
a  T....nemam pojma što bi on uopće htio radit...
Yoda? On je  najeba...di vitamini,di oni prehrambeni praški za razmutit...

Bar si ti siguran u svom atomskom skloništu, nema ti na sunce ove godine.  sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 6 Jan - 9:03

michaellcmacha wrote:


Dobro i sad nek mi netko pojasni zašto u austriji svaki građanin ima pravo na 4 besplatna antigenska testa tjedno i na besplatno pcr testiranje sa ili bez uputnice...
Jel ovo kod nas neka shema za dodatnu zaradu  ili koji kurac...

Da im je zaista stalo da se virus iskorijeni testiranje bi bilo besplatno na razini cijele EU i angažirali bi dodatno i platili ljude za uzimanje i obradu uzoraka. Nemaju istovjetnu politiku na razini EU, pa prepuštaju državama da same donose odluke.

Istovremeno, sručila se konačno HR na glavu loša politika odnosa prema radnom življu koje im puni kesu koja je vječito prazna. Jer koliko god je mi punili (18% prireza ZG) oni će uvijek brže prazniti. Jednostavno nemaju strategiju, nisu se snašli, kaotični su i "zašto ne zaraditi usput" rodijački stav. Prilika za zaradu.

O našem zdravstvenom sustavu ne valja trošit ni jednu kap tinte iz pera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben Thu 6 Jan - 9:05

Ne postoji besplatno testiranje

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben Thu 6 Jan - 9:08

Venus wrote:
michaellcmacha wrote:


Dobro i sad nek mi netko pojasni zašto u austriji svaki građanin ima pravo na 4 besplatna antigenska testa tjedno i na besplatno pcr testiranje sa ili bez uputnice...
Jel ovo kod nas neka shema za dodatnu zaradu  ili koji kurac...

Da im je zaista stalo da se virus iskorijeni testiranje bi bilo besplatno na razini cijele EU i angažirali bi dodatno i platili ljude 
Čin plotiš ljude, više ni besplatno. 

Jedini nočin besplatnog testiranja je da proglosiš ljude robovima, i da materijal ukradu negdi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 6 Jan - 9:10

aben wrote:Ne postoji besplatno testiranje

Hoćeš reći mi to ionako plaćamo, ok, i ne bi trebali onda plaćati dva put, da se korigiram. 

Htjedoh reći da se na razini EU moglo napraviti tako da sve članice postupaju jednako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 6 Jan - 9:12

aben wrote:
Venus wrote:
michaellcmacha wrote:


Dobro i sad nek mi netko pojasni zašto u austriji svaki građanin ima pravo na 4 besplatna antigenska testa tjedno i na besplatno pcr testiranje sa ili bez uputnice...
Jel ovo kod nas neka shema za dodatnu zaradu  ili koji kurac...

Da im je zaista stalo da se virus iskorijeni testiranje bi bilo besplatno na razini cijele EU i angažirali bi dodatno i platili ljude 
Čin plotiš ljude, više ni besplatno. 

Jedini nočin besplatnog testiranja je da proglosiš ljude robovima, i da materijal ukradu negdi.

hahah Ti ćeš bit super prvi stanovnik Marsa koji će biti potpuno slobodan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 6 Jan - 9:13

aben wrote:
Venus wrote:
michaellcmacha wrote:


Dobro i sad nek mi netko pojasni zašto u austriji svaki građanin ima pravo na 4 besplatna antigenska testa tjedno i na besplatno pcr testiranje sa ili bez uputnice...
Jel ovo kod nas neka shema za dodatnu zaradu  ili koji kurac...

Da im je zaista stalo da se virus iskorijeni testiranje bi bilo besplatno na razini cijele EU i angažirali bi dodatno i platili ljude 
Čin plotiš ljude, više ni besplatno. 

Jedini nočin besplatnog testiranja je da proglosiš ljude robovima, i da materijal ukradu negdi.
ako ti prijatelj dođe doma nekaj pomoć a ti mu naručiš pizzu po tebi ispada da ti je pizzerija došla odradit posao i to si platio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 6 Jan - 9:13

epikur37 wrote:Ero se bolje kuži u objašnjenja, ja samo prenosi stavove službene medicine i znanosti.

On će objašnjavati noćas kad se probudi.

Što je Ero po struci, molekularni biolog?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 43 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum