ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asylum

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 3/10/2023, 13:20

“Jesen i oktobar, to nekakvo sjetno doba, to vrijeme kad vjetar čupa uspomene, trga dušu i vraća te tamo odakle misliš da si zauvijek pobjegla. A nisi i ne možeš.”

Meša Selimović



Kako su me prije oduševljavala ovakve sjetne crtice o jeseni. U djetinjstvu su moje jeseni zaista i bile sjetne, u mladosti me je oduševljavala šetnja po opalom lišću, svejedno je li bilo nošeno vjetrom ili sljubljeno s tlom nakon kiše. Pa jesenje tugaljive kiše... baš sam bila sjetna prije, davno, u nekom drugačijem životu. Danas je jesen najplodnije i najljepše doba godine, u jesen beremo masline, u listopadu uvijek negdje putujemo, s jeseni moje srce pjeva Gospi, Kraljici ružarija. Je li baš potrebno ostarjeti da se oslobodimo tugaljivosti i sjete?

Listopad je ali kod nas u dolini sve je još zeleno osim mandarina koje stidljivo pokazuju žute vrpce na svojim zelenim haljinicama. Ne jedem ih prije prosinca kad se pretvore u nektar.
Fotka je sa interneta.

Asylum - Page 36 Fb_i2207

metilda

Posts : 5069
2021-02-20


Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 3/10/2023, 13:24

Lk 9,54
„Gospodine, hoćeš li da kažemo neka oganj siđe s neba i uništi ih?“

Može se učiniti jednostavnim i učinkovitim rješavati životne izazove tako da se uništi sve ono što nam nije po volji. U svako doba bilo je onih koji su smatrali da je za rješenje svih povijesnih i društvenih teškoća korisno, pa i nužno, uništiti sve one koji su nam iz nekog razloga strani i neprihvatljivi. Nakon toga će konačno biti sve kako treba... Bit će mir i napredak. No čovječanstvo se redovito osvjedočilo: poslije uništavanja slijedi novo uništavanje.
Spirala nesnošljivosti i mržnje u sve užim, sve silovitijim krugovima, obrušava se na ljudskost, na smisao. I sinovi i kćeri od roditelja odveć često baštine njihove predrasude, njihove isključivosti.
Isus je zapanjen prijedlogom svojih učenika. On postavlja bolno pitanje: što ćemo s opožarenim svijetom? Što će biti sa svijetom u kojemu će ljudi jedni druge iskorjenjivati? U jednoj drugoj zgodi Isus kaže: „Oganj dođoh baciti na zemlju...“ Ali, to nije oganj koji sažiže, nego oganj koji pročišćava. Nije oganj koji zatire život, nego oganj koji u život uvodi. I on je ponajprije usmjeren prema nama, ne prema drugima.
Pripremio: Stjepan Lice

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 4/10/2023, 06:38

Danas slavimo spomendan sv. Franje Asiškog. Ovaj događaj iz njegova života govori nam puno o njemu.
Jednog dana sveti Franjo, izašavši iz samostana, sretne brata Ginepra. Bijaše to prostodušan i dobar brat pa ga je Franjo jako volio.
U susretu mu reče: „Dođi brate Ginepro, idemo propovijedati“.
„Oče moj“, odgovori ovaj, „ti znaš da sam neuk. Kako ću ljudima propovijedati?“
No kako Franjo bijaše uporan, pristao je. Prošli su gradom moleći u šutnji za sve one koji su radili u trgovinama i po vrtovima. Smiješili su se djeci, pogotovo onoj najsiromašnijoj. Sa starijima su popričali, pomilovali bolesnike, a nekoj ženi pomogli ponijeti vjedro s vodom.
Nakon što su nekoliko puta prošli gradom, sveti Franjo reče: „Brate Ginepro, vrijeme je da se vratimo u samostan“.
„A propovijed?“ – upita brat Ginepro.
„Pa propovijedali smo…“ – odgovori svetac smiješeći se.

Asylum - Page 36 Fb_i2208

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 4/10/2023, 14:01


_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 5/10/2023, 06:16


 Ps 81 (80). Svečana obnova Saveza

Pazite, braćo, da ne bi u koga od vas srce bilo opako, nevjerno (Heb 3, 12).

Ant. 3. Kliknite Bogu, jakosti našoj. †


Kliknite Bogu, jakosti našoj, *
† kličite Bogu Jakovljevu!
Nek zazvuče žice, nek se čuje bubanj, *
  svirajte u milozvučnu citru s harfom!
Zatrubite u rog za mlađaka, *
  za uštapa, na svetkovinu našu!

Jer to je propis Izraelu, *
  zapovijed Boga Jakovljeva.
Takvo je svjedočanstvo dao Josipu *
 kad je izlazio iz zemlje Egipta.
 
Jezik meni nepoznat začuh: †
  »Oslobodih od tereta rame njegovo, *
  ruke su mu slobodne od košare.
U tjeskobi si zavapio, i ja te izbavih; †
  iz gromovna oblaka odgovorih tebi, *
  iskušah te kod voda meripskih.

Slušaj, puče moj, i ja ću te opomenuti: *
  o da me poslušaš, Izraele!
Nek ne bude u tebe drugog boga, *
  i ne klanjaj se bogu tuđem!
Ja sam Gospodin, Bog tvoj †
  koji te izvedoh iz Egipta: *
  otvori svoja usta da ih napunim!

Ali moj narod ne slušaše glasa moga. *
  Izrael me ne posluša.
Zato ga pustih okorjelom srcu njegovu: *
  neka hodi kako mu se hoće!

O, kad bi me narod moj slušao, *
  kad bi Izrael putovima mojim hodio,
brzo bih pokorio dušmane njegove, *
  ruku bih svoju okrenuo na protivnike njegove.

Oni što ga sada mrze dodvarali bi mu se, *
 i njihov bi udes bio zapečaćen zauvijek.
A svoj narod hranio bih pšenicom najboljom
 i sitio ga medom iz pećine.«

Ant. Kliknite Bogu, jakosti našoj.





_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 5/10/2023, 06:23

Prvo čitanje:

Neh 8, 1-4a.5-6.7b-12

 
Ezra je otvorio knjigu Zakona, blagoslovio Gospodina, a sav narod odgovori: »Amen! Amen!«

 
Čitanje Knjige Nehemijine

U one dane: Skupi se sav narod kao jedan čovjek na trg koji je pred Vodenim vratima. Rekoše književniku Ezri da donese knjigu Mojsijeva zakona što ga je Jahve dao Izraelu. I prvoga dana sedmoga mjeseca svećenik Ezra donese Zakon pred zbor ljudi, žena i sviju koji su bili sposobni razumjeti ga. I na trgu, koji je pred Vodenim vratima, čitao je knjigu od ranog jutra do podneva, pred ljudima i ženama i svima koji su mogli razumjeti. Sav je narod pozorno slušao knjigu Zakona.

Književnik Ezra stajaše na drvenu besjedištu koje su podigli za tu zgodu. Otvori knjigu naočigled svemu narodu — jer je bio poviše svega naroda — a kad ju je otvorio, sav narod ustade. Tada Ezra blagoslovi Gospodina, Boga velikoga, a sav narod podignutih ruku odgovori: »Amen! Amen!« Potom kleknu i poklone se pred Gospodinom, licem do zemlje.

Leviti objašnjavahu Zakon narodu, a narod stajaše na svome mjestu. I čitahu iz knjige Božjega zakona po odlomcima i razlagahu misao da narod može razumjeti što se čita.

Potom namjesnik Nehemija, svećenik-književnik Ezra i leviti koji poučavahu narod, rekoše svemu narodu: »Ovo je dan posvećen Gospodinu, Bogu vašemu! Ne tugujte, ne plačite!« Jer sav narod plakaše slušajući riječi Zakona. I još im reče Nehemija: »Pođite i jedite masna jela, i pijte slatko, i pošaljite dio onima koji nemaju ništa pripremljeno, jer ovo je dan posvećen našem Gospodinu. Ne žalostite se! Jer, radost Gospodnja vaša je jakost!«

I leviti umirivahu sav narod govoreći: »Umirite se: ovaj je dan svet. Ne tugujte!« I ode sav narod da jede i pije, i da šalje obroke, i da slavi veliko slavlje: jer su shvatili riječi koje su im objavljene.

Riječ Gospodnja.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 5/10/2023, 09:58

I find a reason to be happy every day.... Not because life is always good, but because God is always good~ ☆ If the sun shines in your soul, let it shine on others too... One day with sunshine in my soul and thoughts.... Good morning, dear people!!  Blessed day for everyone !!🌞❤🤗

Asylum - Page 36 Fb_i2209

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 5/10/2023, 10:23

metilda wrote:
Prvo čitanje:

Neh 8, 1-4a.5-6.7b-12

 
Ezra je otvorio knjigu Zakona, blagoslovio Gospodina, a sav narod odgovori: »Amen! Amen!«

 
Čitanje Knjige Nehemijine

U one dane: Skupi se sav narod kao jedan čovjek na trg koji je pred Vodenim vratima. Rekoše književniku Ezri da donese knjigu Mojsijeva zakona što ga je Jahve dao Izraelu. I prvoga dana sedmoga mjeseca svećenik Ezra donese Zakon pred zbor ljudi, žena i sviju koji su bili sposobni razumjeti ga. I na trgu, koji je pred Vodenim vratima, čitao je knjigu od ranog jutra do podneva, pred ljudima i ženama i svima koji su mogli razumjeti. Sav je narod pozorno slušao knjigu Zakona.

Književnik Ezra stajaše na drvenu besjedištu koje su podigli za tu zgodu. Otvori knjigu naočigled svemu narodu — jer je bio poviše svega naroda — a kad ju je otvorio, sav narod ustade. Tada Ezra blagoslovi Gospodina, Boga velikoga, a sav narod podignutih ruku odgovori: »Amen! Amen!« Potom kleknu i poklone se pred Gospodinom, licem do zemlje.

Leviti objašnjavahu Zakon narodu, a narod stajaše na svome mjestu. I čitahu iz knjige Božjega zakona po odlomcima i razlagahu misao da narod može razumjeti što se čita.

Potom namjesnik Nehemija, svećenik-književnik Ezra i leviti koji poučavahu narod, rekoše svemu narodu: »Ovo je dan posvećen Gospodinu, Bogu vašemu! Ne tugujte, ne plačite!« Jer sav narod plakaše slušajući riječi Zakona. I još im reče Nehemija: »Pođite i jedite masna jela, i pijte slatko, i pošaljite dio onima koji nemaju ništa pripremljeno, jer ovo je dan posvećen našem Gospodinu. Ne žalostite se! Jer, radost Gospodnja vaša je jakost!«

I leviti umirivahu sav narod govoreći: »Umirite se: ovaj je dan svet. Ne tugujte!« I ode sav narod da jede i pije, i da šalje obroke, i da slavi veliko slavlje: jer su shvatili riječi koje su im objavljene.

Riječ Gospodnja.


_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 5/10/2023, 11:35

:rofl:rofl:rofl

Asylum - Page 36 Fb_i2210

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 5/10/2023, 13:23

U RUKE TVOJE, DOBRI PASTIRU
EFA RIJEČI, 5. 10.

Lk 10,3.11

„Idite! Evo, šaljem vas kao janjce među vukove. Ipak znajte ovo: Približilo se kraljevstvo Božje!“



Isus nas ne upućuje u nepoznato. Ništa ne skriva od nas. Jasno govori što čeka one koji su se odlučili za njega: „Ako su mene progonili, i vas će progoniti.“ Govori: „Budući da niste od svijeta, nego sam vas ja izabrao iz svijeta, zbog toga vas svijet mrzi.“
Svatko je od nas u prilici birati između nesigurnosti u koju nas Isus upućuje i sigurnosti koju nam svijet nudi. Ako smo prihvatljivi svijetu, ako nam svijet povlađuje, dobro je da se upitamo jesmo li na Isusovu putu?
Janje se, i kada ga vukovi obilaze, osobito kada ga vukovi obilaze, pouzdaje u pastira. Naravno, može se dogoditi da janje strada. Ali će, u tom slučaju, i pastir, u svojoj dobroti, stradati s njim. Stradat će za njega.

Znam, lako je reći: bolje je stradati s Isusom nego se izbaviti mimo njegove ljubavi. No, kako u tom duhu živjeti?
Dobro je da se postojano provjeravamo: koliko nam je stalo do kraljevstva Božjeg? Koliko prepoznajemo njegovu blizinu? I što smo spremni ponijeti i podnijeti da se ono uprisutnjuje u nama i među nama?
Gledamo li očima duše, vidjet ćemo: mnogo je živih koji su mrtvi i mnogo umrlih koji žive.
U ruke tvoje, Dobri Pastiru, i u životu i u smrti predajem duh svoj!

Pripremio: Stjepan Lice

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 5/10/2023, 15:44

"Kad god možeš (a možeš) izaberi tišinu a ne svađu.
Kad god možeš (a možeš) izaberi toleranciju a ne raspravu (najčešće su besmislene). 
Kad god možeš (a možeš) poklanjaj a ništa ne traži.
Kad god možeš (a možeš) voli i slušaj ljude, jer više ima veličine u čovjeku koji umije da sluša nego u onome koji previše govori.
Kad god možeš (a možeš) praštaj, jer puno je lakše praštati nego loše činiti.
Kako svaki dan čistimo tijelo, tako je bitno i da nam duša blista.
Budi dobar, kad god možeš, a znam da možeš."

- Vesna Velić

Asylum - Page 36 Fb_i2211

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/10/2023, 11:34

Asylum - Page 36 Fb_i2212

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 6/10/2023, 13:58

Asylum - Page 36 Fb_i2213

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 7/10/2023, 09:11

SVETIŠTE MALENOSTI
EFA RIJEČI, 7. 10.

Lk 10,21

„Slavim te, Oče, Gospodaru neba i zemlje, što si ovo sakrio od mudrih i umnih, a objavio malenima.“




Maleni ovoga svijeta, maleni svih dobi, nemaju potrebe prevoditi Isusove riječi na jezike svojih shvaćanja, na jezike prilagođene svojim sklonostima i potrebama. Oni ih prihvaćaju doslovno, baš kao što i njegovu ljubav doživljavaju neposredno.
Maleni ovoga svijeta nemaju potrebe izdizati se nad istinu, ljepotu i dobrotu. Naprotiv, jer ih doživljavaju većima od sebe, imaju potrebu poslužiti im.

Što se zbiva kada netko bahatošću ili ispraznošću odmjerava istinu, ljepotu i dobrotu? Dovoljno je vidjeti kako se moćnici ovoga svijeta odnose prema istini; i kakvu umjetnost stvaraju glazbenici, slikari i književnici koji se izdižu nad ljepotu i dobrotu. Tako se često događa da istina bude prevarena, ljepota i dobrota izrugane i ponižene.
Iz nekog meni nepoznatog razloga, razloga dubljeg od mene, Isusove riječi „Slavim te, Oče...“ zasjaje u meni kad god se nađem pred crkvicom Blažene Djevice Marije od Anđela podno Asiza (pa i pred njezinim prikazom). Njezina malenost, a jednako tako i malenost koja se uz nju iznjedrila, silno me dotiču. Ta crkvica za mene je svetište malenosti.
O, da i tvoje i moje srce budu svetište malenosti!

Pripremio: Stjepan Lice

Asylum - Page 36 Fb_i2214

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 7/10/2023, 19:35

L❤VE "This is what a rich man looks like! Neither money, nor houses, nor cars will ever say "I love you!"." The rest is just...stuff.

Asylum - Page 36 Fb_i2215

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 8/10/2023, 10:51

Good morning life, good morning dear people.....❤ "Don't forget that every day is a piece of life. The day begins and ends, without us wanting it. We are not the masters of time but we can give a meaning of every minute of our lives. Let's not waste time, losing precious moments, because nothing comes back..." 
  Have a nice Sunday times!

Asylum - Page 36 Fb_i2216

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 8/10/2023, 13:26

I love how autumn is approaching.
Her palette is so bright and warm,
its gentle cool breeze and that
sweetness and longing for one more hug.

Asylum - Page 36 Fb_i2217

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 8/10/2023, 15:18


_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 8/10/2023, 15:20

Asylum - Page 36 Fb_i2218
Asylum - Page 36 Fb_i2219

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 8/10/2023, 17:02

Time separates friends from strangers. It separates people from people. Separate love from illusions. Separate dreams from nightmares. Separate fear from boldness. We just have to be patient, for things to happen as they should and when they should!...

Asylum - Page 36 Fb_i2220

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by metilda 8/10/2023, 19:20

Stop from time to time ... Breathe deeply and let yourself be enveloped in mystery and wonder, looking at everything as through a twilight of time and sunset, of the evening .... Beautiful evening my world ❤

Asylum - Page 36 Img-2023

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5069
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 36 Empty Re: Asylum

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum