ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by Guest Sat 26 Dec - 10:40

iako bi prava državotvorna elita, razmišljala o srednjoročnoj de-centralizaciji RH države.. 

iz zagreba bi se moglo iseliti hrpa toga.. ministarstvo poljoprivede sa svim agencijama na istok Hrvatske, administracija pojedinih državnih firmi doslovno u Gospić.. itd.. ali ok- otom-potom

Guest
Guest


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by michaellcmacha Sat 26 Dec - 10:43

neka smanji i mirovine, ako će taj iznos za koliko bude smanjenje omogućiti stvaranje novih radnih mjesta... bitno je da taj novac ne ode onima koje sam naveo i tebi koji si dio te kamarille, zato i cvrčiš ko čvarak... ovo o čemu ti pričaš je radila "iskusna" kuja vlaisavljevićka, i tvoj "iskusni" dragi mad zox... s obzirom da budući premijer ne spada u polaznike kumrovečkih kurseva vjerojatnost da će raditi poput tvojih simpatikusa je ravna nuli... ali ko što rekoh meni ne smeta da uzme i od mene ako će nešto sa tim što uzme neš pametno napraviti za opće dobro...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by Guest Sat 26 Dec - 10:46

michaellcmacha wrote:neka smanji i mirovine, ako će taj iznos za koliko bude smanjenje omogućiti stvaranje novih radnih mjesta... bitno je da taj novac ne ode onima koje sam naveo i tebi koji si dio te kamarille, zato i cvrčiš ko čvarak... ovo o čemu ti pričaš je radila "iskusna" kuja vlaisavljevićka, i tvoj "iskusni" dragi mad zox... s obzirom da budući premijer ne spada u polaznike kumrovečkih kurseva vjerojatnost da će raditi poput tvojih simpatikusa je ravna nuli... ali ko što rekoh meni ne smeta da uzme i od mene ako će nešto sa tim što uzme neš pametno napraviti za opće dobro...
ma i RH građani bi mogli pretrpiti rezanje tipa 10% penzija, nebi nitko umro od gladi, ali novac curi na načine na koji si ti rekao.. privilegirana kasta dobija poslove sa državom, bez korisne poslove, ultra skupo naplaćeni, a da ne govorim da razne antifašističke udruge, centar za mirovne studije, i takvi paraziti sišu pare.. bez da su išta zaslužili.. (zaslužili su zatvor ali otom potom)

doduše ne treba zaboraviti da su i imigranti posisali ove godine mislim pola milijarde kuna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by Guest Sat 26 Dec - 10:48

RH ekonomija iz 2015(danas) i 2008(najviši BDP, Sanader, prije krize) su drugačije ekonomije.

Ovaj iz 2015 je dosta više zadužena, ali van javnog duga, RH ekonomija ima sada ipak dosta jače temelje... udio izvoza u BDPu se dosta poveća, platna bilanca je u suficitu, a uvoz je pao(jer se nema para za potrošački život)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by debotoijusto Sat 26 Dec - 10:49

Neoliberalni portugalac wrote:
debotoijusto wrote:
michaellcmacha wrote:tu će ušparati 2-3 milijarde, zatim će inzistirati da se ukinu radna mjesta tipa pomoćnik pomoćnikovog pomoćnika, tajnica sekretaričine tajnice što bi značilo nulovanje više od pola agencija za istraživanje ruda u panonskoj nizini i gubljenje vremena i tu ušparati još bar 5 milijardi... i to je već milijarda eura a sezona još nije ni počela....
koji si ti naivan lik
porezna politika se vodi zakonima velikih brojki , ukidanjem poticaja pederskoj udruzi za internet moze pridobiti dio javnosti , smanjivanjem 100-ak kn umirovljenicima , dovoljno da grintaju a ne bune se , namakne se novac  ;)
pederske te udruge, ne samo peerske , nego antifašističke, partizanske, ured mesića, pa i klub dinamo, itd, zakačilo se tih parazita na proračun koliko god hoćeš...
ured mesica nije udruga
sve udruge zajedno ( dakle crkva 1000+ braniteljskih , mali nogomet, pederi , pletilje medjimurja ) prime od drzave godisnje oko 600-650 miliona kn. isto tako svi vec godinama dobivaju manje , ne mnogo ali takav trend vlada
dakle da sve navedeno ukines to je moguca usteda
ove koje vi ne podnosite okvirno ne kostaju vise od 20-30% tog novca , dakle max. usteda 200m. kn
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by michaellcmacha Sat 26 Dec - 10:53

Neoliberalni portugalac wrote:
michaellcmacha wrote:tu će ušparati 2-3 milijarde, zatim će inzistirati da se ukinu radna mjesta tipa pomoćnik pomoćnikovog pomoćnika, tajnica sekretaričine tajnice što bi značilo nulovanje više od pola agencija za istraživanje ruda u panonskoj nizini i gubljenje vremena i tu ušparati još bar 5 milijardi... i to je već milijarda eura a sezona još nije ni počela....
tako nešto bi i moglo... to su opet rezovi koji su ipak bitni za proračun, ali 95% ljudi ih neće osjetiti.. 

i onda još možeš zericu sniziti poreze na business(porez na dohodak, dobit), olakšati regulativni okvir(a ne da inspektor dolazi u tvornicu koja izvozi djelove za nuklearne elektrane, i onda govori ja neidem odavde dok ne napišem kaznu, pa onda zatvori tvornicu radi komada papira koji nije bio potreban) - i na račun ovoga gospodarski rast bi se mogao i ubrzati za 1%.. 

a to opet znači 4-5milijardi kuna više u proračun.. zbrojiš rezove/ne bolne), zbrojiš veći rast, i onda dobiješ 10ak milijardi kuna godišnje extra, što je dovoljno za vraćanje dugova..
crno jaje prodaje energetski certifikat za 349 kuna... pa jel ima većeg debilizma....oni prodaju.. šta prodaju, koju pičku mile mame. komad papira na kojem piše da je kuća tj objekat u datom energetskom razredu.... objavi na stranici nebitno kojeg ministarstva normativ što kuća za pojedini razred treba imati i odredi nekog postojećeg u sustavu da zaprimi građanske prijave za upis i ukoliko postoji sumnja u istinitost prijave pošalji neku od postojećih inspekcija i gotovo, riješenje nek napiše neki od postojećih ureda... i ajmo dalje... a ne tamo neki debili poput marasa i bauka prodaju papir... kakav papir jebo ih papir... i onda mrsić ima 6 nekretnina od kojih samo jedna vrijedi 3 milje kuna... pa lako je tako...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by michaellcmacha Sat 26 Dec - 10:56

Neoliberalni portugalac wrote:
michaellcmacha wrote:neka smanji i mirovine, ako će taj iznos za koliko bude smanjenje omogućiti stvaranje novih radnih mjesta... bitno je da taj novac ne ode onima koje sam naveo i tebi koji si dio te kamarille, zato i cvrčiš ko čvarak... ovo o čemu ti pričaš je radila "iskusna" kuja vlaisavljevićka, i tvoj "iskusni" dragi mad zox... s obzirom da budući premijer ne spada u polaznike kumrovečkih kurseva vjerojatnost da će raditi poput tvojih simpatikusa je ravna nuli... ali ko što rekoh meni ne smeta da uzme i od mene ako će nešto sa tim što uzme neš pametno napraviti za opće dobro...
ma i RH građani bi mogli pretrpiti rezanje tipa 10% penzija, nebi nitko umro od gladi, ali novac curi na načine na koji si ti rekao.. privilegirana kasta dobija poslove sa državom, bez korisne poslove, ultra skupo naplaćeni, a da ne govorim da razne antifašističke udruge, centar za mirovne studije, i takvi paraziti sišu pare.. bez da su išta zaslužili.. (zaslužili su zatvor ali otom potom)

doduše ne treba zaboraviti da su i imigranti posisali ove godine mislim pola milijarde kuna
crno jaje.hr
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by debotoijusto Sat 26 Dec - 10:56

michaellcmacha wrote:neka smanji i mirovine, ako će taj iznos za koliko bude smanjenje omogućiti stvaranje novih radnih mjesta... bitno je da taj novac ne ode onima koje sam naveo i tebi koji si dio te kamarille, zato i cvrčiš ko čvarak... ovo o čemu ti pričaš je radila "iskusna" kuja vlaisavljevićka, i tvoj "iskusni" dragi mad zox... s obzirom da budući premijer ne spada u polaznike kumrovečkih kurseva vjerojatnost da će raditi poput tvojih simpatikusa je ravna nuli... ali ko što rekoh meni ne smeta da uzme i od mene ako će nešto sa tim što uzme neš pametno napraviti za opće dobro...
najvise novca su udruge imale u doba prevare ive sanadera , od kosorice taj novac pomalo pada
nebitno za pricu ,  ukidanje novca udrugama ima efekta na percepciju zemlje ali blagajna nema nikakav/skroman  kao i smanjivanje placa zastupnicima , obicna gesta , nama nedostaje valuta za kamate a ne fine geste
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by michaellcmacha Sat 26 Dec - 11:01

pa čim pročitaš ovog cvrčka debilka sve ti je jasno... lik jučer spominje kulturu, koja jebena kultura, a tenkre se hvalio kako je dobio posao iz treće ruke u pošti... koja je to vrsta posla koju je on kao "kulturnjak" imao za obaviti u pošti i još ustvrdi da je sve bilo pošteno... pošteno al u kurcu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by debotoijusto Sat 26 Dec - 11:05

michaellcmacha wrote:pa čim pročitaš ovog cvrčka debilka sve ti je jasno... lik jučer spominje kulturu, koja jebena kultura, a tenkre se hvalio kako je dobio posao iz treće ruke u pošti... koja je to vrsta posla koju je on kao "kulturnjak" imao za obaviti u pošti i još ustvrdi da je sve bilo pošteno... pošteno al u kurcu...
ovu smo pricu vodili vise puta zadnji recimo kad su izvidjaci podizali sator , nemoj biti razocaran za 6 mj. sve je to za ljude  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by vili40 Sat 26 Dec - 11:07

Neoliberalni portugalac wrote:
debotoijusto wrote:
michaellcmacha wrote:tu će ušparati 2-3 milijarde, zatim će inzistirati da se ukinu radna mjesta tipa pomoćnik pomoćnikovog pomoćnika, tajnica sekretaričine tajnice što bi značilo nulovanje više od pola agencija za istraživanje ruda u panonskoj nizini i gubljenje vremena i tu ušparati još bar 5 milijardi... i to je već milijarda eura a sezona još nije ni počela....
koji si ti naivan lik
porezna politika se vodi zakonima velikih brojki , ukidanjem poticaja pederskoj udruzi za internet moze pridobiti dio javnosti , smanjivanjem 100-ak kn umirovljenicima , dovoljno da grintaju a ne bune se , namakne se novac  ;)
pederske te udruge, ne samo peerske , nego antifašističke, partizanske, ured mesića, pa i klub dinamo, itd, zakačilo se tih parazita na proračun koliko god hoćeš...
ne znam dal sam dobro zapamtio jer sam to čuo onako na brzinu u prolazu,da imamo agenciju koja prati kilažu u hrvata,ne znam sad kako se ono točno zove. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by michaellcmacha Sat 26 Dec - 11:09

tako je, sve je za ljude, pa tako i mogućnost da ti kupiš kartu za stuttgart i odeš lijepiti pločice švabi u kupatilu za 9 eura po satu...jer ovdje više neće za tebe biti hljeba... jel to ok...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by debotoijusto Sat 26 Dec - 11:17

michaellcmacha wrote:tako je, sve je za ljude, pa tako i mogućnost da ti kupiš kartu za stuttgart i odeš lijepiti pločice švabi u kupatilu za 9 eura po satu...jer ovdje više neće za tebe biti hljeba... jel to ok...
napredujem
do prosle godine slao si me u srbiju :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by crvenkasti Sat 26 Dec - 11:25

michaellcmacha wrote:tako je, sve je za ljude, pa tako i mogućnost da ti kupiš kartu za stuttgart i odeš lijepiti pločice švabi u kupatilu za 9 eura po satu...jer ovdje više neće za tebe biti hljeba... jel to ok...

Kaj Arapi ne znaju lijepiti pločice?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by jastreb Sat 26 Dec - 11:29

michaellcmacha wrote:tako je, sve je za ljude, pa tako i mogućnost da ti kupiš kartu za stuttgart i odeš lijepiti pločice švabi u kupatilu za 9 eura po satu...jer ovdje više neće za tebe biti hljeba... jel to ok...
Ma dobro što ti to zboriš?

Šta ti misliš da ti je ovo 1991-va?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by Guest Sat 26 Dec - 11:38

vili40 wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
debotoijusto wrote:
michaellcmacha wrote:tu će ušparati 2-3 milijarde, zatim će inzistirati da se ukinu radna mjesta tipa pomoćnik pomoćnikovog pomoćnika, tajnica sekretaričine tajnice što bi značilo nulovanje više od pola agencija za istraživanje ruda u panonskoj nizini i gubljenje vremena i tu ušparati još bar 5 milijardi... i to je već milijarda eura a sezona još nije ni počela....
koji si ti naivan lik
porezna politika se vodi zakonima velikih brojki , ukidanjem poticaja pederskoj udruzi za internet moze pridobiti dio javnosti , smanjivanjem 100-ak kn umirovljenicima , dovoljno da grintaju a ne bune se , namakne se novac  ;)
pederske te udruge, ne samo peerske , nego antifašističke, partizanske, ured mesića, pa i klub dinamo, itd, zakačilo se tih parazita na proračun koliko god hoćeš...
ne znam dal sam dobro zapamtio jer sam to čuo onako na brzinu u prolazu,da imamo agenciju koja prati kilažu u hrvata,ne znam sad kako se ono točno zove. :D
Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Radno-mjesto-Administrativna-tajnica-tajnice-Zupanije_ca_large

ima toga koliko hoćeš.... recimo svako ovakvo "lažno radno" mjesto, uništi 2 radna mjesta u realnom sektoru(turizam, trgovina, usluge, industrija, izvoz, proizvodnja itd).. i to dva radna mjesta za dvije mlade osobe.

što se tiče daljnih rezova, antifašisti parazitiraju to je jasno, međutim daleko najviše uhljeba je preko HDZa utrpano, pa će biti zanimljivo gledati kako će HDZ vršiti rezove nad svojima..

Ministarstvo poljoprivede je za vrijeme Sanadera povećalo broj zaposlenih za oko 400%, a proizvodnja hrane je padala.. 

što samom prostom logikom znači da ih je slobodno 75% višak.. većina su ipak preko HDza došli. .tako da će biti zajebno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by Guest Sat 26 Dec - 11:39

debelotijesto će izgubiti privliegirane stranačke poslove sa državom, i neće moći plaćati život u Zgu, vrijeme za vraćanje roditeljima u Split :) 

de-centralizacija press
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by debotoijusto Sat 26 Dec - 11:39

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:tako je, sve je za ljude, pa tako i mogućnost da ti kupiš kartu za stuttgart i odeš lijepiti pločice švabi u kupatilu za 9 eura po satu...jer ovdje više neće za tebe biti hljeba... jel to ok...

Kaj Arapi ne znaju lijepiti pločice?
jedva i detonator znaju upraviti...i to su im ameri i rusi te evropski saveznici morali pokazati kako se radi
kvalitetni keramicar je suho zlato na trzistu kupaonica
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by vili40 Sat 26 Dec - 11:43

Neoliberalni portugalac wrote:
vili40 wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:
debotoijusto wrote:
michaellcmacha wrote:tu će ušparati 2-3 milijarde, zatim će inzistirati da se ukinu radna mjesta tipa pomoćnik pomoćnikovog pomoćnika, tajnica sekretaričine tajnice što bi značilo nulovanje više od pola agencija za istraživanje ruda u panonskoj nizini i gubljenje vremena i tu ušparati još bar 5 milijardi... i to je već milijarda eura a sezona još nije ni počela....
koji si ti naivan lik
porezna politika se vodi zakonima velikih brojki , ukidanjem poticaja pederskoj udruzi za internet moze pridobiti dio javnosti , smanjivanjem 100-ak kn umirovljenicima , dovoljno da grintaju a ne bune se , namakne se novac  ;)
pederske te udruge, ne samo peerske , nego antifašističke, partizanske, ured mesića, pa i klub dinamo, itd, zakačilo se tih parazita na proračun koliko god hoćeš...
ne znam dal sam dobro zapamtio jer sam to čuo onako na brzinu u prolazu,da imamo agenciju koja prati kilažu u hrvata,ne znam sad kako se ono točno zove. :D
Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Radno-mjesto-Administrativna-tajnica-tajnice-Zupanije_ca_large

ima toga koliko hoćeš.... recimo svako ovakvo "lažno radno" mjesto, uništi 2 radna mjesta u realnom sektoru(turizam, trgovina, usluge, industrija, izvoz, proizvodnja itd).. i to dva radna mjesta za dvije mlade osobe.

što se tiče daljnih rezova, antifašisti parazitiraju to je jasno, međutim daleko najviše uhljeba je preko HDZa utrpano, pa će biti zanimljivo gledati kako će HDZ vršiti rezove nad svojima..

Ministarstvo poljoprivede je za vrijeme Sanadera povećalo broj zaposlenih za oko 400%, a proizvodnja hrane je padala.. 

što samom prostom logikom znači da ih je slobodno 75% višak.. većina su ipak preko HDza došli. .tako da će biti zajebno..
ja sam skoro umro od smijeha kad je društvo za zaštitu potrošača apeliralo na građane da ne kupuju duhan na crno jer je štetan po zdravlje :^0
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by debotoijusto Sat 26 Dec - 11:50

Neoliberalni portugalac wrote:debelotijesto će izgubiti privliegirane stranačke poslove sa državom, i neće moći plaćati život u Zgu, vrijeme za vraćanje roditeljima u Split :) 

de-centralizacija press
nemam poslove s drzavom idem na raspisane natjecaje , ako projekt prodje neko vrijeme imam posao/novac , dakle sve sto bi i ti mogao raditi bez vecih problema ako poznajes materiju ljude koji projekt mogu zavrsit i nemas dugova na firmu
ako ne prodjes ostaje ti raditi za onoga tko je prosao a nije u stanju to odraditi
isto tako posjedujem i vjestine rukama koje su trazene na trzistu  a jos ih strojevi nisu naucili
imam i hobije koje bi u nevolji mogao pretvoriti u posao s malo srece

dakle ne ocekujem skoro povratak u split
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by Guest Sat 26 Dec - 11:54

debotoijusto wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:debelotijesto će izgubiti privliegirane stranačke poslove sa državom, i neće moći plaćati život u Zgu, vrijeme za vraćanje roditeljima u Split :) 

de-centralizacija press
nemam poslove s drzavom idem na raspisane natjecaje , ako projekt prodje neko vrijeme imam posao/novac , dakle sve sto bi i ti mogao raditi bez vecih problema ako poznajes materiju ljude koji projekt mogu zavrsit i nemas dugova na firmu
ako ne prodjes ostaje ti raditi za onoga tko je prosao a nije u stanju to odraditi
isto tako posjedujem i vjestine rukama koje su trazene na trzistu  a jos ih strojevi nisu naucili
imam i hobije koje bi u nevolji mogao pretvoriti u posao s malo srece

dakle ne ocekujem skoro povratak u split
ako nije tajna čime se baviš, koje su ti vještine?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala" - Page 2 Empty Re: Sindikati o budućem premijeru: "Orešković je otvoreni predstavnik krupnog kapitala"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum