ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 11 of 50 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Trinity Sat 12 Dec - 23:41

T. wrote:
Triny wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ti bi se nosio sa ovim kako? Nek se siri...ko umre umre...glavno da se moze na kavicu i pivicu. Pun mi vas je kurac svih.
Nek se širi kako se širi, prije će završiti.
Pa da možemo na kavu.
Može se i sada, na benzinsku... :^0
Nije to to... :P

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sat 12 Dec - 23:44

Triny wrote:
T. wrote:
Triny wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ti bi se nosio sa ovim kako? Nek se siri...ko umre umre...glavno da se moze na kavicu i pivicu. Pun mi vas je kurac svih.
Nek se širi kako se širi, prije će završiti.
Pa da možemo na kavu.
Može se i sada, na benzinsku... :^0
Nije to to... :P

bojim se da su nekad po tom pitanju sjajna vremena zavrsila...valja kut u sobi omotati sankom i par klupskih garnitura ubaciiti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Trinity Sat 12 Dec - 23:51

Legendovich wrote:
Triny wrote:
T. wrote:
Triny wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ti bi se nosio sa ovim kako? Nek se siri...ko umre umre...glavno da se moze na kavicu i pivicu. Pun mi vas je kurac svih.
Nek se širi kako se širi, prije će završiti.
Pa da možemo na kavu.
Može se i sada, na benzinsku... :^0
Nije to to... :P

bojim se da su nekad po tom pitanju sjajna vremena zavrsila...valja kut u sobi omotati sankom i par klupskih garnitura ubaciiti..
Kako za koga...novonormalni nek si prave šank doma, normalni u kafić...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sat 12 Dec - 23:54

Triny wrote:
Legendovich wrote:
Triny wrote:
T. wrote:
Triny wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ti bi se nosio sa ovim kako? Nek se siri...ko umre umre...glavno da se moze na kavicu i pivicu. Pun mi vas je kurac svih.
Nek se širi kako se širi, prije će završiti.
Pa da možemo na kavu.
Može se i sada, na benzinsku... :^0
Nije to to... :P

bojim se da su nekad po tom pitanju sjajna vremena zavrsila...valja kut u sobi omotati sankom i par klupskih garnitura ubaciiti..
Kako za koga...novonormalni nek si prave šank doma, normalni u kafić...
Nisi me shvatila..dakle,nadam se da si u neko lijepo doba ,bar prosla Parizom...mogao si sjesti na terase,u kafice,uzivati doslovno..sa ovom kugom,i ekonomskom krizom i emigracijom iz najzaguljenijih drzava i nacija,sve se pretvorilo u smetljiste..
Nisi nigdje siguran,niti se opustiti mozes..da kafić,no lockani su,a kad i ako se otvore,drustvo ce vec tako biti uzas zivi kao i mjesta za nagdasnje druzenje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Trinity Sun 13 Dec - 0:06

Legendovich wrote:
Triny wrote:
Legendovich wrote:
Triny wrote:
T. wrote:
Triny wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ti bi se nosio sa ovim kako? Nek se siri...ko umre umre...glavno da se moze na kavicu i pivicu. Pun mi vas je kurac svih.
Nek se širi kako se širi, prije će završiti.
Pa da možemo na kavu.
Može se i sada, na benzinsku... :^0
Nije to to... :P

bojim se da su nekad po tom pitanju sjajna vremena zavrsila...valja kut u sobi omotati sankom i par klupskih garnitura ubaciiti..
Kako za koga...novonormalni nek si prave šank doma, normalni u kafić...
Nisi me shvatila..dakle,nadam se da si u neko lijepo doba ,bar prosla Parizom...mogao si sjesti na terase,u kafice,uzivati doslovno..sa ovom kugom,i ekonomskom krizom i emigracijom iz najzaguljenijih drzava i nacija,sve se pretvorilo u smetljiste..
Nisi nigdje siguran,niti se opustiti mozes..da kafić,no lockani su,a kad i ako se otvore,drustvo ce vec tako biti uzas zivi kao i mjesta za nagdasnje druzenje..
Bila sam ti u Parizu prije 20-ak godina i tada je crnih čini mi se bilo više nego bijelih, nije ti to ništa novo. Odavde do Pariza imam 3 sata vožnje, ali došlo je ovo sranje s coronamjerama, pa je Pariz sada udaljen svjetlosnim godinama.  No
A oni što vide problem samo u nelockanju kafića, ne vide dalje od nosa.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. Sun 13 Dec - 1:00

michaellcmacha wrote:
T. wrote:Bez uvrede prema pokojniku ali na prvi pogled je uočljiv komorbiditet...
Da, unazad par godina se jako udebljao, i mislim da je imao dijabetes... Uglavnom borio se u Dubravi dosta dugo, skoro 2 mjeseca
Eto vidiš da se vidi s fotke...
Pa ne treba bit doktor da vidiš kako netko ima 60 kg viška, a uz to onda idu i drugi zdravstveni problemi...
Nego ovi što 'vjeruju u znanost'...
Ne vjeruju ništa što nije kazao ministar beroš na htv-u...
I onda su drugi 'ravnozemljaši'...
A oni slijepi pored zdravih očiju...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 13 Dec - 1:21

Legendovich wrote:
Eroo wrote:S mojim skromnim softverom sam gornju fotografiju u marsovim bojama približno 
pretvorio u boje koji bismo imali ako bi isto fotografirali pod našim nebom.
Radi se o tkzv. White-balaced. Naznačio sam i smjer po kojoj će se vozilo kretati
na putu na "gornji" nivo (označeno strjelicom).

Da remiziramo... - Page 11 38

a a ju obicnom fotosupu u ađastmensu,auto-levels,napravio za 1-2 sekunde ovo..u biti fotosop sve napravijo..

Da remiziramo... - Page 11 Erinka10

Boja neba se na Marsu tijekom dana stalno mijenja. To je najveći problem, ako nemaš softver koji podacima
s Marsa u trenutku snimanjaraspolažu majstori na Zemlji i to uzmu u obir kod obrade. Na taj način kao prvo
obiješ prave Marsove boje, a onda s izboromboje našega neba sve skupa white-balanced  načinom pretvore
 u fotografiju kao da je slikana pod našim nebom.
I ja koristim fotoshop za pretvorbu....imam nekoliko filtera kroz koje puštam original, a onda na kraju,
 s klikom na fotografiju pokušavam pogoditi  boju našega neba...probam nekoliko puta dok nedobijem najbolje.
Traje 2-3 minuta minuta, ne više.
Slično činim i kad pretvaram crno-bijelu fotografiju u foto u boji. S vremenom i s praksom brzo to ide.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78065
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 13 Dec - 1:30

Legendovich wrote:bajdeveju marsovoj "atmosferi" nemqa ozona,pa nebo ne moze biti plavi..Ero ero..
Pa radi se o našem nebu i ne o Marsovoj.
Nego, na zalasku sunca na Marsu zna im nebo (u jednom dijelu) biti i plavo....raspršivanje svjetlosti kroz ledene kristale.
i još štošta....O2, ugljik i tako.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78065
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Sun 13 Dec - 1:50

@Sveto,
ovo je u originalu bila crno-bijela fotografija. :)  


Da remiziramo... - Page 11 2

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78065
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Sun 13 Dec - 5:25

T. wrote:
michaellcmacha wrote:
T. wrote:Bez uvrede prema pokojniku ali na prvi pogled je uočljiv komorbiditet...
Da, unazad par godina se jako udebljao, i mislim da je imao dijabetes... Uglavnom borio se u Dubravi dosta dugo, skoro 2 mjeseca
Eto vidiš da se vidi s fotke...
Pa ne treba bit doktor da vidiš kako netko ima 60 kg viška, a uz to onda idu i drugi zdravstveni problemi...
Nego ovi što 'vjeruju u znanost'...
Ne vjeruju ništa što nije kazao ministar beroš na htv-u...
I onda su drugi 'ravnozemljaši'...
A oni slijepi pored zdravih očiju...
Nisam ja ni komentirao ništa kontra toga, ja sam čovjeka osobno poznavao, imao je zdravstvenih problema, bubrezi, dijabetes, hipertenzija... Uz sve te komorbiditete borio se skoro 2 mjeseca, toliko je bio u bolnici od čega 5 tjedana na ventilatoru...  Neki zdraviji ljudi, manje tjelesne težine, i s neznatnim komorbiditet ima su otplivali za 15 dana od pojave simptoma...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader Sun 13 Dec - 6:52

Triny wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ti bi se nosio sa ovim kako? Nek se siri...ko umre umre...glavno da se moze na kavicu i pivicu. Pun mi vas je kurac svih.
Nek se širi kako se širi, prije će završiti.
Pa da možemo na kavu.

Nevezano za pandemiju. Na kavu u kafiću bi nabija porez 1800  posto. Na pivu uveo subvencije i poticaje...jebale vas kave. Nastavite sad dalje svi.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader Sun 13 Dec - 7:03

T. wrote:
michaellcmacha wrote:
T. wrote:Bez uvrede prema pokojniku ali na prvi pogled je uočljiv komorbiditet...
Da, unazad par godina se jako udebljao, i mislim da je imao dijabetes... Uglavnom borio se u Dubravi dosta dugo, skoro 2 mjeseca
Eto vidiš da se vidi s fotke...
Pa ne treba bit doktor da vidiš kako netko ima 60 kg viška, a uz to onda idu i drugi zdravstveni problemi...
Nego ovi što 'vjeruju u znanost'...
Ne vjeruju ništa što nije kazao ministar beroš na htv-u...
I onda su drugi 'ravnozemljaši'...
A oni slijepi pored zdravih očiju...

Beroš je i ujeba situaciju, odnosno sve što se dalo ujebati. Njega se sigurno nema više što slušati za išta. Te njihove cirkuse sa stožerom većina odavno ionako ne prati.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Sun 13 Dec - 8:25

majstori od fotošopa koji ne znaju izoštriti i pikselizirat sliku.
Da remiziramo... - Page 11 38_210

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 13 Dec - 9:57

Eroo wrote:
Legendovich wrote:
Eroo wrote:S mojim skromnim softverom sam gornju fotografiju u marsovim bojama približno 
pretvorio u boje koji bismo imali ako bi isto fotografirali pod našim nebom.
Radi se o tkzv. White-balaced. Naznačio sam i smjer po kojoj će se vozilo kretati
na putu na "gornji" nivo (označeno strjelicom).

Da remiziramo... - Page 11 38

a a ju obicnom fotosupu u ađastmensu,auto-levels,napravio za 1-2 sekunde ovo..u biti fotosop sve napravijo..

Da remiziramo... - Page 11 Erinka10

Boja neba se na Marsu tijekom dana stalno mijenja. To je najveći problem, ako nemaš softver koji podacima
s Marsa u trenutku snimanjaraspolažu majstori na Zemlji i to uzmu u obir kod obrade. Na taj način kao prvo
obiješ prave Marsove boje, a onda s izboromboje našega neba sve skupa white-balanced  načinom pretvore
 u fotografiju kao da je slikana pod našim nebom.
I ja koristim fotoshop za pretvorbu....imam nekoliko filtera kroz koje puštam original, a onda na kraju,
 s klikom na fotografiju pokušavam pogoditi  boju našega neba...probam nekoliko puta dok nedobijem najbolje.
Traje 2-3 minuta minuta, ne više.
Slično činim i kad pretvaram crno-bijelu fotografiju u foto u boji. S vremenom i s praksom brzo to ide.

nisi shvatio..autolevels radi sa slikom,vracanje na prave prirodne parametre,dakle,uklanja colorizaciju radi postizanja efekata,obicno radi bolje rezolucije i naglasavanja detalja...boja se mijenja,ali nikad na plavu,jerbo je za to preduvjet ozon u atmosferi..no,mojastore-umjetniče,osobni izrazaj nije zabranjen..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 13 Dec - 10:02

Eroo wrote:@Sveto,
ovo je u originalu bila crno-bijela fotografija. :)  


Da remiziramo... - Page 11 2


tipična sepia efekt...da vidimo kako to u realno izgelda..


Da remiziramo... - Page 11 Erinok10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya Sun 13 Dec - 11:08

michaellcmacha wrote:
T. wrote:
michaellcmacha wrote:
T. wrote:Bez uvrede prema pokojniku ali na prvi pogled je uočljiv komorbiditet...
Da, unazad par godina se jako udebljao, i mislim da je imao dijabetes... Uglavnom borio se u Dubravi dosta dugo, skoro 2 mjeseca
Eto vidiš da se vidi s fotke...
Pa ne treba bit doktor da vidiš kako netko ima 60 kg viška, a uz to onda idu i drugi zdravstveni problemi...
Nego ovi što 'vjeruju u znanost'...
Ne vjeruju ništa što nije kazao ministar beroš na htv-u...
I onda su drugi 'ravnozemljaši'...
A oni slijepi pored zdravih očiju...
Nisam ja ni komentirao ništa kontra toga, ja sam čovjeka osobno poznavao, imao je zdravstvenih problema, bubrezi, dijabetes, hipertenzija... Uz sve te komorbiditete borio se skoro 2 mjeseca, toliko je bio u bolnici od čega 5 tjedana na ventilatoru...  Neki zdraviji ljudi, manje tjelesne težine, i s neznatnim komorbiditet ima su otplivali za 15 dana od pojave simptoma...
To se oni tješe da njima ne može biti ništa jer eto umru debeli, s visokim tlakom i tako.
Zato se svojski trude odmah pronaći nekom bar vidljiv znak npr težinu i ufurati se da su onda oni sigurni..jer nemaju 40 nego 20 kila viška i tlak samo 170 a ne 220.
Onda se napucaju češnjaka i misle da im ta gripica ne može ništa.


Last edited by kaya on Sun 13 Dec - 11:10; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 13 Dec - 11:12

Ono najbitnije je ne dozvoliti viruzu input u organizam..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya Sun 13 Dec - 11:12

Legendovich wrote:Ono najbitnije je ne dozvoliti viruzu input u organizam..
E jesi pametan...a kako to napraviti
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 13 Dec - 11:13

kaya wrote:
Legendovich wrote:Ono najbitnije je ne dozvoliti viruzu input u organizam..
E jesi pametan...a kako to napraviti
cemu odmah napad?.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya Sun 13 Dec - 11:14

Legendovich wrote:
kaya wrote:
Legendovich wrote:Ono najbitnije je ne dozvoliti viruzu input u organizam..
E jesi pametan...a kako to napraviti
cemu odmah napad?.. No
Pa da, a kako ćeš ne dozvoliti virusu ulaz
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya Sun 13 Dec - 11:15

Mislim ovo će proći, stali su na kraj i kugi pa će i ovom.
Neće nestati lokala i kava i normalnog života. Vratiti će se to, procijepiti će, pa možda i svake godine


Last edited by kaya on Sun 13 Dec - 11:19; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 11 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 50 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum