ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Maggie19 23/4/2020, 00:58

dzango wrote:
Maggie19 wrote:
mutava baštarda wrote:
dzango wrote:
mutava baštarda wrote:
T. wrote:A onaj tko je u najboljim godinama odmaglio 'preko grane' borio se za šta?
Pa zdravlje je većini ljudi važnije od svega pa i od slobode...
Koja korist od slobode osobi prikivanom za krevet ili invalidska kolica?
Sloboda je, osim navedenoga, mit...
Slobodni smo koliko nam se to dozvoljava, nekada više, nekada manje, ali nikad potpuno i neoganičeno, niti smo bili niti ćemo biti..
Još je bolje kada nisi u kolicima i još si na vlasti.
Ovo iz sabranih misli Boba Rocka? :D
p.s. citira sam kolegu forumaša :D
;-D
Bolje biti bogat i zdrav cijeli zivot nego siromasan i bolestan jedan dan.
;-^^
Bolje na vlasti nego u kanalu.
Na, u, kraj, s, uz, ka..i ostali prijedlozi ;-@

Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by dzango 23/4/2020, 01:06

Maggie19 wrote:
dzango wrote:
Maggie19 wrote:
mutava baštarda wrote:
dzango wrote:
Još je bolje kada nisi u kolicima i još si na vlasti.
Ovo iz sabranih misli Boba Rocka? :D
p.s. citira sam kolegu forumaša :D
;-D
Bolje biti bogat i zdrav cijeli zivot nego siromasan i bolestan jedan dan.
;-^^
Bolje na vlasti nego u kanalu.
Na, u, kraj, s, uz, ka..i ostali prijedlozi ;-@
Bolje biti na Megi, u Megi, s Megi, kraj Megi.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Guest 23/4/2020, 01:12

michaellcmacha wrote:samo djelomično Svele i trenutno, ali nitko ne zna što nosi sutra... kao i za ovo sranje od korone nitko nije mogao ni pomisliti da bi do tu doguralo... po ovom pitanju ti se ponašaš kao neki drugi koji relativiziraju koronu tako i ti relativiziraš mogućnosti reakcije na perfidne igre perfidnih igrača... stvorit će se kad tad kritična masa koja će napraviti auzmješ... možda mi to nećemo doživjeti ali to će se dogoditi... npr. ja sam poprilično blage naravi, neoravda me raspizdi ali se opet brzo ustabilim i idemo dalje... ali npr ovaj moj srednji kad s njim razgovaram, pokušam ga cimnuti da kaže što misli ili što bi i kako bi on... ali on iako u mene ima bezgranično povjerenje, ostavlja odgovore sa strane sa sitnom naznakom da je voljan danas sutra naplaćivati s kamatama... danas sutra... to je očito nešto što ljudi poput tebe ignoriraju ili nisu u stanju razumjeti... ja mislim da je ovo prvo...
mnnhhh...pa pazi...da skljastrim do zajednickog nazivnika..poanta jest,da su uvijek postojali ljudi,posteni,radisni,i spremni braniti svoje,ne gledajuci tudje niti pokusavajuci uzeti tudje..VECINA ljudi jeste takva..obicni normalni ljudi..u prosjeku je takvima najveca briga,vrijedno raditi i zaraditi za obitelj..i to je to..
kad dojde sranje,ne promisljaju,nego uskacu gdje je potrebno,ginu,ostaju narusenog zdravlja i slicno..takvi se ne obogacuju..niti ciljaju na to..

Z druge strane,postoji "elita" koja izbjegava rad kao takav,izbjegava,sve sto im narusava komoditet,pohlepni su i spremni druge gurnuti u vatru za svoje interese..u slucaju sranja,perjaju glavom bez obzira,poturajuci normalne ljude,dizuci ih sofisticiranim metodama,budeci u njima patriotske osjecaje,..sve sve,samo da oni ne moraju biti u tome..

e sad..u jedno sam siguran...summae summarum i linija ispod,ovi prvi nisam bash vidio,cuo,saznao,da vecinom pobjedjuju,da se prema njima kroji drzava..da se prema njima na kraju odnosi,kao prema partnerima..da se od njih trazi misljenje pri kreiranju drustva i drzave..ako i da,to je marketinski trik..

Lojalnost drzavi..tu bi se dalo raspredati...

Uvjek se kaze.."nemoj pitati sto drzava moze uciniti za tebe,nego sto ti mosh uciniti za nju.."

Dobro..kad je trebalo,ucinili smo za drzavu SVE,dakle bili spremni zaginuti i dati zdravlje da je odbranimo...

sad je red na drzavu da se pobrine za svoje gradjane koji ju brane...

30 godina after..nish...masovni egzodusi gradjana,u pečalbu i bajustelu,sve govore.kojagod politicka postava dosla na vlast,samo potvrdjuje moje rijeci..

ZABRINJAVA cinjenica..NITI JEDNA POSTAVA koje kog politicke opcije bila u djeljenju vlasti,nije za narod ucinila NISTA..

konkljužn(moj i za mene..)

Najebem se drzavama,kao takvima i cace i matere,jerbo su samo licemjerne tvorevine..koji isisavaju zivot iz ljudskih bica,a sebe tove i podmazuju svoje djelove..
svabija..ironicno,dosad drzava,koju bih prvu mogao nazvati domovinom,koja je bar stvorila uvjete da ljudi mogu radom pristojno zivjeti..Ne pucam na neko bogatstvo..samo ono,ugodna srednja klasa..nish posebno..TO imam ovdje vec 3-4 godine,prije toga je ipak trebalo zapeti uciti i drljati..

Doli st oce biti,ne znam,ne razmisljam,nisam vise dio toga..otudjio sam se u ovih skoro 7 godina..sto sam od drzave doli "dobio"?..niti uvjete za zaposljavanje,niti uvjete zdrave za vlastito poslovanje..neki veliki igrai su se zaigrali i opustoslili blago nacije i gradjana,pokrali ih do temelja..

Neki drugi Miha?..ne znam..vjerovatno,ali ako idemo po dosadasnjim primjerima zadnjih 30tak godina-nisam optimista...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Maggie19 23/4/2020, 01:14

dzango wrote:
Maggie19 wrote:
dzango wrote:
Maggie19 wrote:
mutava baštarda wrote:
dzango wrote:
Još je bolje kada nisi u kolicima i još si na vlasti.
Ovo iz sabranih misli Boba Rocka? :D
p.s. citira sam kolegu forumaša :D
;-D
Bolje biti bogat i zdrav cijeli zivot nego siromasan i bolestan jedan dan.
;-^^
Bolje na vlasti nego u kanalu.
Na, u, kraj, s, uz, ka..i ostali prijedlozi ;-@
Bolje biti na Megi, u Megi, s Megi, kraj Megi.
Tako mi i treba kad glumim sinonim za vlast B-^^

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by michaellcmacha 23/4/2020, 01:25

Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:samo djelomično Svele i trenutno, ali nitko ne zna što nosi sutra... kao i za ovo sranje od korone nitko nije mogao ni pomisliti da bi do tu doguralo... po ovom pitanju ti se ponašaš kao neki drugi koji relativiziraju koronu tako i ti relativiziraš mogućnosti reakcije na perfidne igre perfidnih igrača... stvorit će se kad tad kritična masa koja će napraviti auzmješ... možda mi to nećemo doživjeti ali to će se dogoditi... npr. ja sam poprilično blage naravi, neoravda me raspizdi ali se opet brzo ustabilim i idemo dalje... ali npr ovaj moj srednji kad s njim razgovaram, pokušam ga cimnuti da kaže što misli ili što bi i kako bi on... ali on iako u mene ima bezgranično povjerenje, ostavlja odgovore sa strane sa sitnom naznakom da je voljan danas sutra naplaćivati s kamatama... danas sutra... to je očito nešto što ljudi poput tebe ignoriraju ili nisu u stanju razumjeti... ja mislim da je ovo prvo...
mnnhhh...pa pazi...da skljastrim do zajednickog nazivnika..poanta jest,da su uvijek postojali ljudi,posteni,radisni,i spremni braniti svoje,ne gledajuci tudje niti pokusavajuci uzeti tudje..VECINA ljudi jeste takva..obicni normalni ljudi..u prosjeku je takvima najveca briga,vrijedno raditi i zaraditi za obitelj..i to je to..
kad dojde sranje,ne promisljaju,nego uskacu gdje je potrebno,ginu,ostaju narusenog zdravlja i slicno..takvi se ne obogacuju..niti ciljaju na to..

Z druge strane,postoji "elita" koja izbjegava rad kao takav,izbjegava,sve sto im narusava komoditet,pohlepni su i spremni druge gurnuti u vatru za svoje interese..u slucaju sranja,perjaju glavom bez obzira,poturajuci normalne ljude,dizuci ih sofisticiranim metodama,budeci u njima patriotske osjecaje,..sve sve,samo da oni ne moraju biti u tome..

e sad..u jedno sam siguran...summae summarum i linija ispod,ovi prvi nisam bash vidio,cuo,saznao,da vecinom pobjedjuju,da se prema njima kroji drzava..da se prema njima na kraju odnosi,kao prema partnerima..da se od njih trazi misljenje pri kreiranju drustva i drzave..ako i da,to je marketinski trik..

Lojalnost drzavi..tu bi se dalo raspredati...

Uvjek se kaze.."nemoj pitati sto drzava moze uciniti za tebe,nego sto ti mosh uciniti za nju.."

Dobro..kad je trebalo,ucinili smo za drzavu SVE,dakle bili spremni zaginuti i dati zdravlje da je odbranimo...

sad je red na drzavu da se pobrine za svoje gradjane koji ju brane...

30 godina after..nish...masovni egzodusi gradjana,u pečalbu i bajustelu,sve govore.kojagod politicka postava dosla na vlast,samo potvrdjuje moje rijeci..

ZABRINJAVA cinjenica..NITI JEDNA POSTAVA koje kog politicke opcije bila u djeljenju vlasti,nije za narod ucinila NISTA..

konkljužn(moj i za mene..)

Najebem se drzavama,kao takvima i cace i matere,jerbo su samo licemjerne tvorevine..koji isisavaju zivot iz ljudskih bica,a sebe tove i podmazuju svoje djelove..
svabija..ironicno,dosad drzava,koju bih prvu mogao nazvati domovinom,koja je bar stvorila uvjete da ljudi mogu radom pristojno zivjeti..Ne pucam na neko bogatstvo..samo ono,ugodna srednja klasa..nish posebno..TO imam ovdje vec 3-4 godine,prije toga je ipak trebalo zapeti uciti i drljati..

Doli st oce biti,ne znam,ne razmisljam,nisam vise dio toga..otudjio sam se u ovih skoro 7 godina..sto sam od drzave doli "dobio"?..niti uvjete za zaposljavanje,niti uvjete zdrave za vlastito poslovanje..neki veliki igrai su se zaigrali i opustoslili blago nacije i gradjana,pokrali ih do temelja..

Neki drugi Miha?..ne znam..vjerovatno,ali ako idemo po dosadasnjim primjerima zadnjih 30tak godina-nisam optimista...
sve to u zadanom kutu gledanja stoji... ali ja sad konkretno govorim da lik poput milanovića povrh sve štete koja je do sada počinjena čini još veću štetu koja može biti katastrofalna... to je lik koji je prije 7 godina sjedio u jednom zagrebačkom kafiću sa jednim mladim četnikom iz dvora koji u vrijeme dok je milanović vladao hodao po dvoru na uni u uniformi arkana i kurčio se sa ilegalnim oružjem i podjebavao sve redom, zajedno sa onim smradom iz topuskog kojem je opet taj milanović dodijelio stan u zagrebu... to i masu drugih stvari mi pojedini znamo i to doživljavamo kao opasnost kako za nas tako i za našu djecu i jebe nam se što vilija za takve stvari u dubokoj pozadini boli kurac... nikog mog taj mali četnički ološ neće biti u prilici ni ozljediti danas sutra a kamoli usmrtiti... to je ono na što skot crvenkasti pizdi jer bi on rado da im se omogući da budu u prednosti kad opet izbije fajt...e pa ne budu nikad više u toj prednosti makar i sa milanovićem sjedili i pijuckali frendli kavice... to ti ja pokušavam reći...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Guest 23/4/2020, 01:37

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:samo djelomično Svele i trenutno, ali nitko ne zna što nosi sutra... kao i za ovo sranje od korone nitko nije mogao ni pomisliti da bi do tu doguralo... po ovom pitanju ti se ponašaš kao neki drugi koji relativiziraju koronu tako i ti relativiziraš mogućnosti reakcije na perfidne igre perfidnih igrača... stvorit će se kad tad kritična masa koja će napraviti auzmješ... možda mi to nećemo doživjeti ali to će se dogoditi... npr. ja sam poprilično blage naravi, neoravda me raspizdi ali se opet brzo ustabilim i idemo dalje... ali npr ovaj moj srednji kad s njim razgovaram, pokušam ga cimnuti da kaže što misli ili što bi i kako bi on... ali on iako u mene ima bezgranično povjerenje, ostavlja odgovore sa strane sa sitnom naznakom da je voljan danas sutra naplaćivati s kamatama... danas sutra... to je očito nešto što ljudi poput tebe ignoriraju ili nisu u stanju razumjeti... ja mislim da je ovo prvo...
mnnhhh...pa pazi...da skljastrim do zajednickog nazivnika..poanta jest,da su uvijek postojali ljudi,posteni,radisni,i spremni braniti svoje,ne gledajuci tudje niti pokusavajuci uzeti tudje..VECINA ljudi jeste takva..obicni normalni ljudi..u prosjeku je takvima najveca briga,vrijedno raditi i zaraditi za obitelj..i to je to..
kad dojde sranje,ne promisljaju,nego uskacu gdje je potrebno,ginu,ostaju narusenog zdravlja i slicno..takvi se ne obogacuju..niti ciljaju na to..

Z druge strane,postoji "elita" koja izbjegava rad kao takav,izbjegava,sve sto im narusava komoditet,pohlepni su i spremni druge gurnuti u vatru za svoje interese..u slucaju sranja,perjaju glavom bez obzira,poturajuci normalne ljude,dizuci ih sofisticiranim metodama,budeci u njima patriotske osjecaje,..sve sve,samo da oni ne moraju biti u tome..

e sad..u jedno sam siguran...summae summarum i linija ispod,ovi prvi nisam bash vidio,cuo,saznao,da vecinom pobjedjuju,da se prema njima kroji drzava..da se prema njima na kraju odnosi,kao prema partnerima..da se od njih trazi misljenje pri kreiranju drustva i drzave..ako i da,to je marketinski trik..

Lojalnost drzavi..tu bi se dalo raspredati...

Uvjek se kaze.."nemoj pitati sto drzava moze uciniti za tebe,nego sto ti mosh uciniti za nju.."

Dobro..kad je trebalo,ucinili smo za drzavu SVE,dakle bili spremni zaginuti i dati zdravlje da je odbranimo...

sad je red na drzavu da se pobrine za svoje gradjane koji ju brane...

30 godina after..nish...masovni egzodusi gradjana,u pečalbu i bajustelu,sve govore.kojagod politicka postava dosla na vlast,samo potvrdjuje moje rijeci..

ZABRINJAVA cinjenica..NITI JEDNA POSTAVA koje kog politicke opcije bila u djeljenju vlasti,nije za narod ucinila NISTA..

konkljužn(moj i za mene..)

Najebem se drzavama,kao takvima i cace i matere,jerbo su samo licemjerne tvorevine..koji isisavaju zivot iz ljudskih bica,a sebe tove i podmazuju svoje djelove..
svabija..ironicno,dosad drzava,koju bih prvu mogao nazvati domovinom,koja je bar stvorila uvjete da ljudi mogu radom pristojno zivjeti..Ne pucam na neko bogatstvo..samo ono,ugodna srednja klasa..nish posebno..TO imam ovdje vec 3-4 godine,prije toga je ipak trebalo zapeti uciti i drljati..

Doli st oce biti,ne znam,ne razmisljam,nisam vise dio toga..otudjio sam se u ovih skoro 7 godina..sto sam od drzave doli "dobio"?..niti uvjete za zaposljavanje,niti uvjete zdrave za vlastito poslovanje..neki veliki igrai su se zaigrali i opustoslili blago nacije i gradjana,pokrali ih do temelja..

Neki drugi Miha?..ne znam..vjerovatno,ali ako idemo po dosadasnjim primjerima zadnjih 30tak godina-nisam optimista...
sve to u zadanom kutu gledanja stoji... ali ja sad konkretno govorim da lik poput milanovića povrh sve štete koja je do sada počinjena čini još veću štetu koja može biti katastrofalna... to je lik koji je prije 7 godina sjedio u jednom zagrebačkom kafiću sa jednim mladim četnikom iz dvora koji u vrijeme dok je milanović vladao hodao po dvoru na uni u uniformi arkana i kurčio se sa ilegalnim oružjem i podjebavao sve redom, zajedno sa onim smradom iz topuskog kojem je opet taj milanović dodijelio stan u zagrebu... to i masu drugih stvari mi pojedini znamo i to doživljavamo kao opasnost kako za nas tako i za našu djecu i jebe nam se što vilija za takve stvari u dubokoj pozadini boli kurac... nikog mog taj mali četnički ološ neće biti u prilici ni ozljediti danas sutra a kamoli usmrtiti... to je ono na što skot crvenkasti pizdi jer bi on rado da im se omogući da budu u prednosti kad opet izbije fajt...e pa ne budu nikad više u toj prednosti makar i sa milanovićem sjedili i pijuckali frendli kavice... to ti ja pokušavam reći...
mda..jasno je to..no sto da ti kazem..te igre na tim prostorima traju stoljecima i stoljecima..prvo lokalne igre,potom igre mocnika svjetskih koji kroje zivot milijardama ljudi..
osobno,nisam nikako optimista po pitanju toga,da ce novonastale drzave nesto bitno prosperirati u bilo kojem smjeru,jer to nije u interesu vleikih igraca..tako je  bilo i prije..karikiram par stoljeca..tako je i danas..u malo tehnoloski modernijem okruzju..
NO JEDNO JE UVIJEK ISTO..narod u predahu izmedju sukoba i ratova,gleda kako da prezivi,a to nije ugodan zivot,nego grceviti fajt za prezivljavanje..
balkan je uvijek bio trusno podrucje,sjeciste interes velikih igraca...tu sene uklapa dugotrajan mir i obilje u zivotu naroda,nacija..jednostavno ti povremeni ratovi,vrate unatrag i ona mala postignuca u ekonomiji i privredi..nacije su osiromasene i nemaju svojih sredtava da se ojacaju i ucine drustvo sretnim i zadovoljnim..samo prezivljavanje...
da li ja dugujem..da li itko duguje bilo kojoj drzavi,da se veze za Mjesto i Prostor,osobno,i svojim potomstvom,nadajuci se da cejednog dana biti bolje(frazu koju cujemo u nesretnih nacija i naroda,gradjana,drzavi,koje su i same takve,kao i njihovo stanovnistvo,usporedjujuci ih sa nekim drugima..

sto da ti kazem ..pricam puno sa ljudim odozdola..mladi,sredovjecni,pa i stariji parovi..kazu smorili su se,nemaju vise niti nade niti snage za fajt doli..kupe se rko moze i perjaju van..sa potomstvom,jeri njima zele stvoriti buducnost..
netk onekako-netko nesto..svatko ima percepciju svoje situacije,a ja nisam dvoljno pametan,da nekom kazem,sto da cini..to je do svakog od nas ponaosob..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Ringo10 23/4/2020, 05:28

Jebala ih endehazija i 2. Svjetski rat ...

Propade turisticka sezona i ode proracun u pizdu materinu 
A gledaj cime se oni bave
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Ringo10 23/4/2020, 05:41

AssadNaPodmornici wrote:i ovi HOSovci su .. ispali pre mekani, da nekažem drugu riječ
Oni su ostarili a mladje generacije boli kitomir...jer za njih je rat apstrakcija i nejasna proslost iz za njih dosadnih prica starije generacije

I to ti je uvijek tako
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Ringo10 23/4/2020, 05:42

T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:i ovi HOSovci su .. ispali pre mekani, da nekažem drugu riječ

napisali su u pismu da se ispriča jer mu je palo napamet micati spomenik momku od 17godina dok je ovaj uteka u London

trebali su mu reći, ako pomakneš spomenik leti ti glava. adio. ja bi tako napisa. pa da vidimo kako ćeš. 
A on i one druge dvi pizde odaju počast lažnim pločama...
A koje su to lazne ploce
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vuksadinare 23/4/2020, 06:05

Ringo10 wrote:Jebala ih endehazija i 2. Svjetski rat ...

Propade turisticka sezona i ode proracun u pizdu materinu 
A gledaj cime se oni bave
sve bi proslo mirno to obiljezavanje da retardinjo zoki nije izvalio to sto je izvalio plus sto je rekao da treba bacit plocu na kojoj su uklesana imena masakriranih i jedan uzgred slovenac masakriran sarafcigerom...ovaj put za pizdarije i prepucavanje nije kriva desnica...sto je retard htio sa tim postic osim sto je sam po sebi bedast moguci uzrok je u posljednje vrijeme sto su mu isle kritike od ljevice da nista ne cini a ide niz dlaku hdzu i desnici...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vili40 23/4/2020, 07:32

michaellcmacha wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:Evo jedino moj Miro je pravilno reagirao na Milanovićevu izjavu : traži ispriku

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/bulj-milanovicevu-izjavu-o-hos-ovoj-ploci-drzi-sramotnom-trazim-da-se-isprica-hos-ovcima-poglavito-poginulima-obiteljima-i-majkama-mojih-suboraca/10235851/
evo ide isprika,samo što nije
on je idiot... kad su ona djeca sdpovaca napadala djecu iz manastira isto je jeo govna protiv ustašije, na kraju kreten skužio da su to njegovi... u sisku pola današnjih sdpovaca je 1991. istjerivalo srbe iz stanova, nazivalo ih i prijetilo im... danas se prave fini kao zaboravilo se... u to vrijeme sisački hosovci su ratovali u sunji, komarevu i mošćenici i nisu imali vremena a ni poriva za takve gadosti... ti si vili u rangu tog skota Milanovića... niki problem da i ti ko i on sjedneš sa četnikom iz dvora i ispijaš kavice i ugodno ćaskaš... ali nije vaa ni jednom za zamjeriti... za zamjeriti je onoj glupači što se natezala i potezala sa Mamićem, bujancem i kojekakvim drugim ološem i diskreditirala i sebe i funkciju predsjednika i omogućila da ovaj bezlik dođe u poziciju s koje može napraviti još više štete nego što je napravio kao premijer...vjerojatno si se i ti trsio da te zapadne titova garda, pa preko nje u Partiju... inače, ne mora se ispričati, ali neće ni ovdje jaja natezati duže od jednog mandata... a bude li skroz pretjerao mogo bi i biti prvi opozvani slučajni predsjednik... jebo sve svoje... slučajno...
najradije ti ne bih odgovorio ali ipak...a što ja takvo imam sa Milanovićem?Ima tu forumaša koji sigurno znaju kakav stav oko njega imam ali i o svim današnjim političarima.I što sam ja to upisao da se dižeš na zadnje noge,to što sam citirao Tuđmana?Sjeti se onih godina kad smo žudili za priznanjem i sjeti se tko je najviše radio na priznanju,Njemci i Austrijanci.Ali što su tražili i na što su bili najviše ljuti?Na crne obleke i ono što ide uz to da ne idem u detalje.I što sam još tu upisao,da su sva tri predsjednika,premijer,predsjednik i predsjednik sabora potpuno istog stava ali začudo(meni potpuno svejedno)puca se samo po tom jebivjetru i pokušavam pokazati kako smo dvolični.I još jedno,što misliš tko je najzaslužniji što je taj postao predsjednik?Ljudi njega ne vole i ne poštuju ali su bili stjerani u kut i nisu imali izbora da sad opet ne idem u detalje.Ne da mi se više a imao bih još štošta.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vuksadinare 23/4/2020, 07:41

...sve mi se cini da ulazimo u eru kad ce tekucima predsjednicima drugi mandat postati neuhvatljiv...josipovic i kolinda nisu dohvatili drugi mandat a izgleda da je zoki na dobrom putu da ponovi rezultat predhodnika...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vuksadinare 23/4/2020, 07:43

evo citao sam izjave sudionika te komemoracije i nitko nije iskocio od uobicanih frza cak i pupovac je najavio da ce sudjelovati u koloni sjecanja u vukovaru i onda iskoci sa glupostima-ON---zoki i zajebe sve... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vuksadinare 23/4/2020, 07:44

mislim da cak ni ograniceni bero ne bi takvo sto izvalio....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by vuksadinare 23/4/2020, 07:47

mora da mu je dosadno u ulozi predsjednika...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by michaellcmacha 23/4/2020, 09:20

vili40 wrote:
michaellcmacha wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:Evo jedino moj Miro je pravilno reagirao na Milanovićevu izjavu : traži ispriku

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/bulj-milanovicevu-izjavu-o-hos-ovoj-ploci-drzi-sramotnom-trazim-da-se-isprica-hos-ovcima-poglavito-poginulima-obiteljima-i-majkama-mojih-suboraca/10235851/
evo ide isprika,samo što nije
on je idiot... kad su ona djeca sdpovaca napadala djecu iz manastira isto je jeo govna protiv ustašije, na kraju kreten skužio da su to njegovi... u sisku pola današnjih sdpovaca je 1991. istjerivalo srbe iz stanova, nazivalo ih i prijetilo im... danas se prave fini kao zaboravilo se... u to vrijeme sisački hosovci su ratovali u sunji, komarevu i mošćenici i nisu imali vremena a ni poriva za takve gadosti... ti si vili u rangu tog skota Milanovića... niki problem da i ti ko i on sjedneš sa četnikom iz dvora i ispijaš kavice i ugodno ćaskaš... ali nije vaa ni jednom za zamjeriti... za zamjeriti je onoj glupači što se natezala i potezala sa Mamićem, bujancem i kojekakvim drugim ološem i diskreditirala i sebe i funkciju predsjednika i omogućila da ovaj bezlik dođe u poziciju s koje može napraviti još više štete nego što je napravio kao premijer...vjerojatno si se i ti trsio da te zapadne titova garda, pa preko nje u Partiju... inače, ne mora se ispričati, ali neće ni ovdje jaja natezati duže od jednog mandata... a bude li skroz pretjerao mogo bi i biti prvi opozvani slučajni predsjednik... jebo sve svoje... slučajno...
najradije ti ne bih odgovorio ali ipak...a što ja takvo imam sa Milanovićem?Ima tu forumaša koji sigurno znaju kakav stav oko njega imam ali i o svim današnjim političarima.I što sam ja to upisao da se dižeš na zadnje noge,to što sam citirao Tuđmana?Sjeti se onih godina kad smo žudili za priznanjem i sjeti se tko je najviše radio na priznanju,Njemci i Austrijanci.Ali što su tražili i na što su bili najviše ljuti?Na crne obleke i ono što ide uz to da ne idem u detalje.I što sam još tu upisao,da su sva tri predsjednika,premijer,predsjednik i predsjednik sabora potpuno istog stava ali začudo(meni potpuno svejedno)puca se samo po tom jebivjetru i pokušavam pokazati kako smo dvolični.I još jedno,što misliš tko je najzaslužniji što je taj postao predsjednik?Ljudi njega ne vole i ne poštuju ali su bili stjerani u kut i nisu imali izbora da sad opet ne idem u detalje.Ne da mi se više a imao bih još štošta.
gluposti pričaš... kakvi kurčevi njemci i austrijanci... od tuđmana su restrikcije prema hos-u tražili njegovi suradnici koji sad leže po njemačkim kazamatima... mog prijatelja je 15.10.1991. ubio kriminalac pušten iz zatvora... moj prijatelj nije bio kriminalac, bio je pripadnik hos-a, fajter beskompromisni do tog zadnjeg dana kad je kukavički ubijen i tada zajedno s njim diljem hrvatske još najmanje 80-tak pripadnika hos-a... od hrvatske se tražilo da onemogući i istraži napade na srbe na slobodnom teritoriju hrvatske a te napade nisu činili pripadnici HOS-a, nego kriminalvi poput tog koji je ubio Darka Šaguda i ranio mog drugog prijatelja a ja sam tada pukim slučajem prošao loss, ali mi je poručeno da se riješim nepripadnih oznaka da ne završim kao Šagud... u tom trenutku u sunji je bilo oko 60-70 pripadnika HOS-a plus još toliko onih koji su formacijski pripadali regularnim postrojbama ali su nosili oznaku hos-a uz npr oznaku SAMB-a, isto vrijedi i za Polu, i za Komarevo, i za Mošćenicu i za Rakovo Polje i Farkašić i tako dalje... da te podsjetim iako pretpostavljam da bi trebao znati datuma koji sam spomenuo tek su se vršile jasne odrednice tko će pripadati pod tek novoustrojeno ministarstvo obrane a tko ostaje pod MUP-om... tako da je značajniji broj pripadnika HOS-a odlučio skinuti oznake HOS-a i ostaviti oznake npr 57. samb-a, 120. brigade, pričuva u sklopu jpn tipa cobra, ili pričuva u sjp ose namjerno ne spominjem gromove jer je najveći broj od ukupnog broja HOS-ovih pripadnika u kratkom razdoblju potpao upravo pod gromove posebno se to odnosi na 1.bojnu i na 3.bojnu... toliko o hos-u koji je čist kao suza....
to da hrvatski narod nije imao kog birati je čista travestija, mada se uvjeto mogu složiti da je bivša predsjednica samo još jedna u nizu koja nije razočarala lijevo nasađene jer se zdušno potrudila da svojim gafovima u konačnici omogući da postane predsjednik osoba koja je nakon one 4 godine premijerskog orgijanja trebala dobiti trajnu zabranu bavljenja bilo kakvim javnim djelovanjem a kamoli da bude hrvatski predsjednik... završavam s ovim... nek se nosi u kurac svak tko mu je dao glas skupa s njim...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by marcellus 23/4/2020, 09:21

Milanović je slijedom vlastite izjave poglavnik

_________________
Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by michaellcmacha 23/4/2020, 09:26

marcellus wrote:Milanović je slijedom vlastite izjave poglavnik
jel se sjećaš kad sam te tražio da mi vidiš u arhivi gdje su one njegove slike s onim mojim lokalnim čejenima...... tada sam ih ja stavio na onaj stari forum... još se moglo otvarati stranice ali već tad je netko sve te slike pobrisao... a na dnevno hr više čak ni taj naslov nije bilo moguće pronaći... a kad otvoriš profile tih čejena to sad sve uzorita ekipa pozapošljavana u hrvatskim šumama i hrvatskim vodama...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by RayMabus 23/4/2020, 09:28

Ringo10 wrote:Jebala ih endehazija i 2. Svjetski rat ...

Propade turisticka sezona i ode proracun u pizdu materinu 
A gledaj cime se oni bave
Preciznije : Milanovic se s tim bavi. Ko da SDP ima ikakvi program za budućnost. Njihov je program bacanje kostiju među narod da ga zavade i dizanje poreza. Mulj ukratko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by marcellus 23/4/2020, 09:30

od tvrde kohabitacije sad imamo samo tvrd kurac u plenkovićevoj guzici

_________________
Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Sora 23/4/2020, 09:36

Ringo10 wrote:Jebala ih endehazija i 2. Svjetski rat ...

Propade turisticka sezona i ode proracun u pizdu materinu 
A gledaj cime se oni bave
kakvi oni
milanović je šutio do sad i kad je rekao jednu riječ pogrešnu , skoče mu za vrat

tko se bavi tim 
ovakvi ko mikakaramika 
opsjednuti svojim zaslugama u ratu i kako su htjeli za državu dati život 
jbt 
pa tu se iz govna pravi pita 
rata nije trebalo, u rat su išli napaljeni i zaluđeni mladi dečki i dezinformirani i nabiti mržnjom prema srbima i muslimanima
a da je pri tom bilo nejasno puno toga , i ciljevi, i s kim se ustvari vodi rat jer s miloševićem se cijelo vrijeme pregovara , itd 

za taj rat s tak mutnim ciljevima i baš puno pogrešnih koraka..sad bi svi trebali klečati 
ma dajte se zbrojite 
teško da i sami u sebi u sebi nalazite da ste potpuno ČISTI u pogledu rata 
i zadovoljni s rezultatom, o čemu piše legendović

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH - Page 5 Empty Re: Milanović : Svatko tko se 1991. borio za Hrvatsku pod "Za dom spremni" borio se i za NDH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum