ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A možda ipak ...

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by michaellcmacha 12/4/2020, 03:08

Leviathan2 wrote:
T. wrote:
Leviathan2 wrote:
T. wrote:
Leviathan2 wrote:jos niste pomrli?
jbte, nije me bilo cjeli dan i jos ste zivi
cudoooo
alahuekser
Pomrli smo, samo nam to još nisu rekli iz kriznog stožera... No
miha, gnjec, svetac, ???
Ček da obrade podatke iz kiribatija i zanzibara...
Ne stižu ljudi...
jebeno a uz to se podaci svaki cas mjenjaju :)
i koliko god ti bilo smiješno u ovom trenutku, neće biti kad se pleme počne osipati...

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by Leviathan2 12/4/2020, 04:17

michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
T. wrote:
Leviathan2 wrote:
T. wrote:
Pomrli smo, samo nam to još nisu rekli iz kriznog stožera... No
miha, gnjec, svetac, ???
Ček da obrade podatke iz kiribatija i zanzibara...
Ne stižu ljudi...
jebeno a uz to se podaci svaki cas mjenjaju :)
i koliko god ti bilo smiješno u ovom trenutku, neće biti kad se pleme počne osipati...
pleme se osipa i skupljam zacudo, ovu zimu smo imali samo jedan smrtni slucaj, u bosanskom djelu plemena se jedan izvrnuo s traktorom (koji kurac je radio  u 12 mjesecu na traktoru)
ja prebolio, obe bivse zene u svicarskoj preboljele, sestra i cjela njema familija u milanu preboljeli
niko nije dosao do respiratora :D
znas cim sam se ja lijecio,
posto sam disao na skrge uzeo sam klasicnu mast koja se koristi protiv upala, eukaliptus i menta i mazao ispod nosa da mi procisti disne puteve i mazao prsa s istom
tri cetri puta namazao prsa, smrdi al se prebavi
sad mi jedino zao sto nisam prestao pusit jer nisam pusio cjeli tjedan, bas sam se fino ocistio, i cim je popustilo potrudio sam se da nadoknadim nikotin
a mogao sam sad biti bivsi pusac i zvocat pusacima

_________________
A možda ipak ... - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by veber 12/4/2020, 07:14

jebga vi plemenaši počnete se razmnažat s 8 i do 50e ste prpraprađedo.
boli te kik za 20 g ćeš biti glavni u plemenu, a ni 60a ti ne bu.

zanimljivo da osim indije niti jedan cigojner nije zaražen.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by Guest 12/4/2020, 16:40

Study Shows That Cats Are More Vulnerable To Being Infected With The SARS-CoV-2 Virus That Causes COVID-19 Disease
Source: COVID-19 RESEARCH Apr 12, 2020 13 hours ago

COVID-19 Research: A new study published in the journal Science reported that tests of the new SARS-CoV-2 coronavirus on domesticated cats, dogs, pigs, chickens, ducks and ferrets found that both cats and ferrets are highly susceptible to the virus. Cats can become infected through airborne transmission. It was observed however that dogs have a very low susceptibility to the virus. Susceptibility means that a virus is able to enter a cell.

https://www.thailandmedical.news/news/warning-study-shows-that-cats-are-more-vulnerable-to-being-infected-with-the-sars-cov-2-virus-that-causes-covid-19-disease

Susceptibility of ferrets, cats, dogs, and other domesticated animals to SARS–coronavirus 2

https://science.sciencemag.org/content/early/2020/04/07/science.abb7015
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by mutava baštarda 13/4/2020, 13:56

BERLIN - Koliko je ljudi stvarno zaraženo koronavirusom? U jednom njemačkom gradu preliminarni odgovor je oko 14 posto. Znanstvenici su do tog odgovora došli nasumičnim testiranjem krvi i detekcijom antitijela na koronavirus.
Riječ je o ključnim testovima kojima se otkriva koliki je udio osoba u populaciji bio zaražen, a da toga nisu bili ni svjesni. Takve osobe bi po pravilu trebale steći imunitet na koronavirus, a prve naznake upravo takvog odvijanja stvari dolazi iz Njemačke.

Općina Gangelt, blizu granice s Nizozemskom, teško je pogođena koronavirusom nakon što je karnevalski praznik u veljači privukao tisuće ljudi u grad.

Naučnici s lokalnog univerziteta utvrdili su nakon pretraga krvi 500 stanovnika, da je jedan od sedmero imun na koronavirus. Neki od tih ljudi uopće nisu imali simptome.

Istraživanje u Njemačkoj proveli su virolog Hendrik Streeck i nekolicina drugih iz Sveučilišne bolnice u Bonnu, koji su oko 1.000 stanovnika Gangelta uradili nalaze krvi, bris grla i ispunili anketu.

Ustanovili su da je 2 posto stanovnika aktivno inficirano koronavirusom, a ukupno 14 posto ima antitijela, što ukazuje na prethodnu infekciju. Ova grupa ljudi, kažu, više ne može biti zaražena koronavirusom.

Na osnovu rezultata njihovog ispitivanja krvi, njemački tim procijenio je stopu smrtnosti u općini Gangelt na 0,37 posto, što je brojka znatno niža od one koju održava Johns Hopkins, gdje je stopa smrti u Njemačkoj među prijavljenim slučajevima 2 posto.

Autori objašnjavaju da se razlika u proračunima svodi na to koliko je ljudi zapravo inficirano, ali nisu uračunati jer imaju blage ili nikakve simptome.

Stvarna stopa infekcije je jako važna, napominju stručnjaci. Kada dovoljno ljudi ima razvijen imunitet, virus se neće moći širiti tako lako, to je koncept koji se naziva imunitet stada. No, njemački grad još uvijek nije blizu tog praga.

Njemački izvještaj među prvima je istraživao populaciju na temelju dokaza o ranijim infekcijama, podacima koje naučnici trebaju utvrditi koliko se pandemija proširila, kolika je stvarna stopa smrti i koliko ljudi uopće ne pokazuje simptome., piše MIT Technology Review.

"To je preliminarno, ali to je vrsta studije koja nam očajnički treba", kaže Christakis, koji vjeruje da bi SAD trebali testirati čak 200.000 ljudi, od velikih gradova poput New Yorka do malih gradova na Srednjem zapadu.

"Globalno gledano, službeni broj slučajeva zaraze koronavirusom iznosi više od 1,7 milijuna ljudi, ali u tu statistiku uglavnom spadaju ljudi koji traže medicinsku pomoć i testiraju se. Pravi broj zaraženih, uključujući one bez simptoma i koji se ne testiraju, daleko je veći", kaže Christakis
https://www.seebiz.eu/drustvo/njemacka-testovi-pokazali-da-je-14-ljudi-vec-steklo-imunitet-na-koronavirus/229695/

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by AssadNaPodmornici 13/4/2020, 14:10

mutava baštarda wrote:BERLIN - Koliko je ljudi stvarno zaraženo koronavirusom? U jednom njemačkom gradu preliminarni odgovor je oko 14 posto. Znanstvenici su do tog odgovora došli nasumičnim testiranjem krvi i detekcijom antitijela na koronavirus.
Riječ je o ključnim testovima kojima se otkriva koliki je udio osoba u populaciji bio zaražen, a da toga nisu bili ni svjesni. Takve osobe bi po pravilu trebale steći imunitet na koronavirus, a prve naznake upravo takvog odvijanja stvari dolazi iz Njemačke.

Općina Gangelt, blizu granice s Nizozemskom, teško je pogođena koronavirusom nakon što je karnevalski praznik u veljači privukao tisuće ljudi u grad.

Naučnici s lokalnog univerziteta utvrdili su nakon pretraga krvi 500 stanovnika, da je jedan od sedmero imun na koronavirus. Neki od tih ljudi uopće nisu imali simptome.

Istraživanje u Njemačkoj proveli su virolog Hendrik Streeck i nekolicina drugih iz Sveučilišne bolnice u Bonnu, koji su oko 1.000 stanovnika Gangelta uradili nalaze krvi, bris grla i ispunili anketu.

Ustanovili su da je 2 posto stanovnika aktivno inficirano koronavirusom, a ukupno 14 posto ima antitijela, što ukazuje na prethodnu infekciju. Ova grupa ljudi, kažu, više ne može biti zaražena koronavirusom.

Na osnovu rezultata njihovog ispitivanja krvi, njemački tim procijenio je stopu smrtnosti u općini Gangelt na 0,37 posto, što je brojka znatno niža od one koju održava Johns Hopkins, gdje je stopa smrti u Njemačkoj među prijavljenim slučajevima 2 posto.

Autori objašnjavaju da se razlika u proračunima svodi na to koliko je ljudi zapravo inficirano, ali nisu uračunati jer imaju blage ili nikakve simptome.

Stvarna stopa infekcije je jako važna, napominju stručnjaci. Kada dovoljno ljudi ima razvijen imunitet, virus se neće moći širiti tako lako, to je koncept koji se naziva imunitet stada. No, njemački grad još uvijek nije blizu tog praga.

Njemački izvještaj među prvima je istraživao populaciju na temelju dokaza o ranijim infekcijama, podacima koje naučnici trebaju utvrditi koliko se pandemija proširila, kolika je stvarna stopa smrti i koliko ljudi uopće ne pokazuje simptome., piše MIT Technology Review.

"To je preliminarno, ali to je vrsta studije koja nam očajnički treba", kaže Christakis, koji vjeruje da bi SAD trebali testirati čak 200.000 ljudi, od velikih gradova poput New Yorka do malih gradova na Srednjem zapadu.

"Globalno gledano, službeni broj slučajeva zaraze koronavirusom iznosi više od 1,7 milijuna ljudi, ali u tu statistiku uglavnom spadaju ljudi koji traže medicinsku pomoć i testiraju se. Pravi broj zaraženih, uključujući one bez simptoma i koji se ne testiraju, daleko je veći", kaže Christakis
https://www.seebiz.eu/drustvo/njemacka-testovi-pokazali-da-je-14-ljudi-vec-steklo-imunitet-na-koronavirus/229695/

ja sam sve više skloniji ovoj hipotezi.
a primjer švedske i bjelorusije će to dokazati. krivulja u švedskoj se već zadnja 3-4 dana počela "ravnati" bez ikakve jebene kineske karantene kakvu ima kod nas.
a po ovim "modelima" koje zastupaju sve države, u Švedskoj bi trebalo danas biti oko 3000 novo zaraženih(ako računamo na exponencijalni rast od 30% dnevno od njihova vrhunca) a biti će ih 300-500

A po standardnim modelima većina populacija švedske bi trebala biti zaražena kroz mjesec ipo dana najviše i tada bi trebalo biti 150 000 - 200 000 mrtvih

a zašto iman osjećaj da ćemo sada gledati u švedskoj dnevno 300-500 novo zaraženih i par desetaka mrtvih cijelo vrijeme?
i da će tako biti i sa bjelorusijom?

umjesto na milijune zaraženih i stotine tisuća mrtvih?
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by abraham 13/4/2020, 14:13

Danas , protekla 24 sata u Svedskoj 20 umrlih. Kvaka je da vlasti same kazu da su im podatci neradnim danima nepouzdani tj da lazu. Toliko o krivulji. Kila mozga......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by AssadNaPodmornici 13/4/2020, 14:18

AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:BERLIN - Koliko je ljudi stvarno zaraženo koronavirusom? U jednom njemačkom gradu preliminarni odgovor je oko 14 posto. Znanstvenici su do tog odgovora došli nasumičnim testiranjem krvi i detekcijom antitijela na koronavirus.
Riječ je o ključnim testovima kojima se otkriva koliki je udio osoba u populaciji bio zaražen, a da toga nisu bili ni svjesni. Takve osobe bi po pravilu trebale steći imunitet na koronavirus, a prve naznake upravo takvog odvijanja stvari dolazi iz Njemačke.

Općina Gangelt, blizu granice s Nizozemskom, teško je pogođena koronavirusom nakon što je karnevalski praznik u veljači privukao tisuće ljudi u grad.

Naučnici s lokalnog univerziteta utvrdili su nakon pretraga krvi 500 stanovnika, da je jedan od sedmero imun na koronavirus. Neki od tih ljudi uopće nisu imali simptome.

Istraživanje u Njemačkoj proveli su virolog Hendrik Streeck i nekolicina drugih iz Sveučilišne bolnice u Bonnu, koji su oko 1.000 stanovnika Gangelta uradili nalaze krvi, bris grla i ispunili anketu.

Ustanovili su da je 2 posto stanovnika aktivno inficirano koronavirusom, a ukupno 14 posto ima antitijela, što ukazuje na prethodnu infekciju. Ova grupa ljudi, kažu, više ne može biti zaražena koronavirusom.

Na osnovu rezultata njihovog ispitivanja krvi, njemački tim procijenio je stopu smrtnosti u općini Gangelt na 0,37 posto, što je brojka znatno niža od one koju održava Johns Hopkins, gdje je stopa smrti u Njemačkoj među prijavljenim slučajevima 2 posto.

Autori objašnjavaju da se razlika u proračunima svodi na to koliko je ljudi zapravo inficirano, ali nisu uračunati jer imaju blage ili nikakve simptome.

Stvarna stopa infekcije je jako važna, napominju stručnjaci. Kada dovoljno ljudi ima razvijen imunitet, virus se neće moći širiti tako lako, to je koncept koji se naziva imunitet stada. No, njemački grad još uvijek nije blizu tog praga.

Njemački izvještaj među prvima je istraživao populaciju na temelju dokaza o ranijim infekcijama, podacima koje naučnici trebaju utvrditi koliko se pandemija proširila, kolika je stvarna stopa smrti i koliko ljudi uopće ne pokazuje simptome., piše MIT Technology Review.

"To je preliminarno, ali to je vrsta studije koja nam očajnički treba", kaže Christakis, koji vjeruje da bi SAD trebali testirati čak 200.000 ljudi, od velikih gradova poput New Yorka do malih gradova na Srednjem zapadu.

"Globalno gledano, službeni broj slučajeva zaraze koronavirusom iznosi više od 1,7 milijuna ljudi, ali u tu statistiku uglavnom spadaju ljudi koji traže medicinsku pomoć i testiraju se. Pravi broj zaraženih, uključujući one bez simptoma i koji se ne testiraju, daleko je veći", kaže Christakis
https://www.seebiz.eu/drustvo/njemacka-testovi-pokazali-da-je-14-ljudi-vec-steklo-imunitet-na-koronavirus/229695/

ja sam sve više skloniji ovoj hipotezi.
a primjer švedske i bjelorusije će to dokazati.  krivulja u švedskoj se već zadnja 3-4 dana počela "ravnati" bez ikakve jebene kineske karantene kakvu ima kod nas.
a po ovim "modelima" koje zastupaju sve države, u Švedskoj bi trebalo danas biti oko 3000 novo zaraženih(ako računamo na exponencijalni rast od 30% dnevno od njihova vrhunca) a biti će ih 300-500

A po standardnim modelima većina populacija švedske bi trebala biti zaražena kroz mjesec ipo dana najviše i tada bi trebalo biti 150 000 - 200 000 mrtvih

a zašto iman osjećaj da ćemo sada gledati u švedskoj dnevno 300-500 novo zaraženih i par desetaka mrtvih cijelo vrijeme?
i da će tako biti i sa bjelorusijom?

umjesto na milijune zaraženih i stotine tisuća mrtvih?



evo i danas sve ide u "mom" smjeru(mislim nisam ja jedini, na fejsbooku pratite nenada bakića i on je zagovaratelj ove hipoteze, a on je profesor matematike i statistike po struci)

https://www.worldometers.info/coronavirus/

švedska danas +465 +20 mrtvih.

po postojećim "našim modelima", šveđani bi danas trebali imati +3000 novo zaraženih , (exponencijalni rast od 30% u odnosu na jučer , a sve to računam od vrhunca kada su imali blizu 800 prije 4-5 dana) a oni imaju jebenu ravnu crtu čak i pad


po ovim modelima u roku mjesec , mjesec ipo, 6milijuna šveda bi trebalo biti zaraženo i od toga 100 000 - 200 000 mrtvih , a možda čak i više

a neće se to desiti :)

ljudi niste svjesni koliko su ovo dobre vijesti ako su istinite
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by abraham 13/4/2020, 14:19

Daklem, vlasti najnaprednije it i zelene zemlje na svijetu ne mogu doci do pouzdanih podataka ili tocnih( Sta je jos gore) u travnju 2020????? 


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by abraham 13/4/2020, 14:20

Jebi ga neradni je dan, sto ces, nit ce bolje sutra...........

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by michaellcmacha 13/4/2020, 14:31

pa i imaju oko 3000 novooboljelih ali nisu evidentirani... jebote jel ti nas cijelo vrijeme farbaš da si završio nekakav kurčev faks... koji kurac izmišljaš nekakve modele koje nitko nije spominjao... analiza rizika je pretpostavila oboljevanje 70% ukupne populacije u roku od 3 godine i to u 3-6 valova a to nema veze s tvojim izmišljenim projekcijama... što se tiče Bakića koji kurac pak njega forsiraš kad on nije nikakav poseban autoiritet u ničemu pa ni u matematici... evo sad sam otišao malo pogledat njegov profil... i s obzirom na sranja koja servira prvom prilikom kad naleti na viktorovac sterat ću ga u tri kurca...kao da triniy čitaš isti krc....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by michaellcmacha 13/4/2020, 14:34

on je trenutno na razini razmišljanja... "jebote pa ja gubim novac, ne mrem kud ja hoću a baš mi se hoće, ima ovo da stane odmah ili ako ne onda se radi o izmišljotini...."...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by AssadNaPodmornici 13/4/2020, 14:36

michaellcmacha wrote:pa i imaju oko 3000 novooboljelih ali nisu evidentirani... jebote jel ti nas cijelo vrijeme farbaš da si završio nekakav kurčev faks... koji kurac izmišljaš nekakve modele koje nitko nije spominjao... analiza rizika je pretpostavila oboljevanje 70% ukupne populacije u roku od 3 godine i to u 3-6 valova a to nema veze s tvojim izmišljenim projekcijama... što se tiče Bakića koji kurac pak njega forsiraš kad on nije nikakav poseban autoiritet u ničemu pa ni u matematici... evo sad sam otišao malo pogledat njegov profil... i s obzirom na sranja koja servira prvom prilikom kad naleti na viktorovac sterat ću ga u tri kurca...kao da triniy čitaš isti krc....

jbt šta se sekiraš oko foruma

iznosim svoje mišljenje, sve sam više skloniji švedskom modelu kako vrime ide.

pretpostavka i ide da većina nas dođe u kontakt sa virusom , uopće nemamo nikakav problem sa njim, kao što ti i ja i ostatak foruma - svake godine budemo u kontaktu sa nekoliko sojeva gripe, a većin nas ili nema ništa(dakle imunitet suzbije) ili maximalno curi ti nos dva dana i peče grlo, a rijetko tko mora odležati tjedan dana, a naravno vrlo mali broj ljudi umre.

"teorija" je da je ista situacija sa koronavirusom.
ja sam zadnje vrijeme skloniji vjerovati tome.

vidit ćemo za par dana
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by AssadNaPodmornici 13/4/2020, 14:38

michaellcmacha wrote:on je trenutno na razini razmišljanja... "jebote pa ja gubim novac, ne mrem kud ja hoću a baš mi se hoće, ima ovo da stane odmah ili ako ne onda se radi o izmišljotini...."...

gubim novac manje od prosjeka, dapače država mi plaća da ležim doma. koristim slobodno vrime sređujem oko stana i učim doma svaki dan matematiku, statistiku i programiranje, i da izlazim vanka kada hoću, trčim i treniram. i dobijam od države lovu da stojim doma :tu meni je je čak ovo super došlo, jer zadnjih godinu dana se nisam jebeno stiga odmoriti od posla i obaveza, sada tek mogu


isto tako , samo komentiram , nemoj se ljutit bog te :D
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by michaellcmacha 13/4/2020, 14:40

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:on je trenutno na razini razmišljanja... "jebote pa ja gubim novac, ne mrem kud ja hoću a baš mi se hoće, ima ovo da stane odmah ili ako ne onda se radi o izmišljotini...."...

gubim novac manje od prosjeka, dapače država mi plaća da ležim doma. koristim slobodno vrime sređujem oko stana i učim doma svaki dan matematiku, statistiku i programiranje, i da izlazim vanka kada hoću, trčim i treniram. i dobijam od države lovu da stojim doma :tu   meni je je čak ovo super došlo, jer zadnjih godinu dana se nisam jebeno stiga odmoriti od posla i obaveza, sada tek mogu


isto tako , samo komentiram , nemoj se ljutit bog te :D
ne ljutim se, na dao Bog, ok si ti meni... ali nisam tebe komentirao nego Bakića... na čije se osvrte oslanjaš...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by michaellcmacha 13/4/2020, 14:43

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:pa i imaju oko 3000 novooboljelih ali nisu evidentirani... jebote jel ti nas cijelo vrijeme farbaš da si završio nekakav kurčev faks... koji kurac izmišljaš nekakve modele koje nitko nije spominjao... analiza rizika je pretpostavila oboljevanje 70% ukupne populacije u roku od 3 godine i to u 3-6 valova a to nema veze s tvojim izmišljenim projekcijama... što se tiče Bakića koji kurac pak njega forsiraš kad on nije nikakav poseban autoiritet u ničemu pa ni u matematici... evo sad sam otišao malo pogledat njegov profil... i s obzirom na sranja koja servira prvom prilikom kad naleti na viktorovac sterat ću ga u tri kurca...kao da triniy čitaš isti krc....

jbt šta se sekiraš  oko foruma

iznosim svoje mišljenje, sve sam više skloniji švedskom modelu kako vrime ide.

pretpostavka i ide da većina nas dođe u kontakt sa virusom , uopće nemamo nikakav problem sa  njim, kao što ti i ja i ostatak foruma - svake godine budemo u kontaktu sa nekoliko sojeva gripe, a većin nas ili nema ništa(dakle imunitet suzbije) ili maximalno curi ti nos dva dana i peče grlo, a rijetko tko mora odležati tjedan dana, a naravno vrlo mali broj ljudi umre.

"teorija" je da je ista situacija sa koronavirusom.  
ja sam zadnje vrijeme skloniji vjerovati tome.

vidit ćemo za par dana
ma griješiš i to jako griješiš... ovo se ne može nikako uspoređivati sa gripom... i ovo koliko god, ti tvoj uzor Bakić, a moj dobarr poznanik, i ti željeli da stane i da se smiri... niti će stati niti će se smiriti... s ovim ćemo se svi mi jako dugo zajebavati i od toga pobolijevati a neki i umirati
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by abraham 13/4/2020, 14:45

Svedski model ne postoji. To je jedan obicni slamperaj ili prekrizi se i nadaj se u najbolje. Imunitet krda je takodjer mit i nije znanstveno dokazan. Osim toga ovaj virus je nesta nova. Tako da.......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by AssadNaPodmornici 13/4/2020, 14:49

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:pa i imaju oko 3000 novooboljelih ali nisu evidentirani... jebote jel ti nas cijelo vrijeme farbaš da si završio nekakav kurčev faks... koji kurac izmišljaš nekakve modele koje nitko nije spominjao... analiza rizika je pretpostavila oboljevanje 70% ukupne populacije u roku od 3 godine i to u 3-6 valova a to nema veze s tvojim izmišljenim projekcijama... što se tiče Bakića koji kurac pak njega forsiraš kad on nije nikakav poseban autoiritet u ničemu pa ni u matematici... evo sad sam otišao malo pogledat njegov profil... i s obzirom na sranja koja servira prvom prilikom kad naleti na viktorovac sterat ću ga u tri kurca...kao da triniy čitaš isti krc....

jbt šta se sekiraš  oko foruma

iznosim svoje mišljenje, sve sam više skloniji švedskom modelu kako vrime ide.

pretpostavka i ide da većina nas dođe u kontakt sa virusom , uopće nemamo nikakav problem sa  njim, kao što ti i ja i ostatak foruma - svake godine budemo u kontaktu sa nekoliko sojeva gripe, a većin nas ili nema ništa(dakle imunitet suzbije) ili maximalno curi ti nos dva dana i peče grlo, a rijetko tko mora odležati tjedan dana, a naravno vrlo mali broj ljudi umre.

"teorija" je da je ista situacija sa koronavirusom.  
ja sam zadnje vrijeme skloniji vjerovati tome.

vidit ćemo za par dana
ma griješiš i to jako griješiš... ovo se ne može nikako uspoređivati sa gripom... i ovo koliko god, ti tvoj uzor Bakić, a moj dobarr poznanik, i ti željeli da stane i da se smiri... niti će stati niti će se smiriti... s ovim ćemo se svi mi jako dugo zajebavati i od toga pobolijevati a neki i umirati

gle vidit ćemo sve uskoro...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by michaellcmacha 13/4/2020, 14:50

abraham wrote:Svedski model ne postoji. To je jedan obicni slamperaj ili prekrizi se i nadaj se u najbolje. Imunitet krda je takodjer mit i nije znanstveno dokazan. Osim toga ovaj virus je nesta nova. Tako da.......
on rezonira po sebi i računa da je to platforma za projiciranje stvarnosti... plus ona dječačka (junac) nestrpljivost koja se iščitava iz one "ja hoću sad još dok sam mlad".... ali to sa stvarnošću ni blizu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by michaellcmacha 13/4/2020, 15:03

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:pa i imaju oko 3000 novooboljelih ali nisu evidentirani... jebote jel ti nas cijelo vrijeme farbaš da si završio nekakav kurčev faks... koji kurac izmišljaš nekakve modele koje nitko nije spominjao... analiza rizika je pretpostavila oboljevanje 70% ukupne populacije u roku od 3 godine i to u 3-6 valova a to nema veze s tvojim izmišljenim projekcijama... što se tiče Bakića koji kurac pak njega forsiraš kad on nije nikakav poseban autoiritet u ničemu pa ni u matematici... evo sad sam otišao malo pogledat njegov profil... i s obzirom na sranja koja servira prvom prilikom kad naleti na viktorovac sterat ću ga u tri kurca...kao da triniy čitaš isti krc....

jbt šta se sekiraš  oko foruma

iznosim svoje mišljenje, sve sam više skloniji švedskom modelu kako vrime ide.

pretpostavka i ide da većina nas dođe u kontakt sa virusom , uopće nemamo nikakav problem sa  njim, kao što ti i ja i ostatak foruma - svake godine budemo u kontaktu sa nekoliko sojeva gripe, a većin nas ili nema ništa(dakle imunitet suzbije) ili maximalno curi ti nos dva dana i peče grlo, a rijetko tko mora odležati tjedan dana, a naravno vrlo mali broj ljudi umre.

"teorija" je da je ista situacija sa koronavirusom.  
ja sam zadnje vrijeme skloniji vjerovati tome.

vidit ćemo za par dana
ma griješiš i to jako griješiš... ovo se ne može nikako uspoređivati sa gripom... i ovo koliko god, ti tvoj uzor Bakić, a moj dobarr poznanik, i ti željeli da stane i da se smiri... niti će stati niti će se smiriti... s ovim ćemo se svi mi jako dugo zajebavati i od toga pobolijevati a neki i umirati

gle vidit ćemo sve uskoro...
pa nemamo što vidjet, sve je stalo osim onog najosnovnijeg, slovenci su već objavili da je ova godina prekrižena u svim segmentima.... zašto su svjetski poznati analitičari govorili da ovaj stadij tehnološke konjunkture ne može stati... ne zato što uistinu ne može stati nego zato što su svjesni da je pitanje da li će se zamašnjak kad jednom stane biti u stanju ponovo pokrenuti... evo ti banalnog primjera... zamisli kompaniju koja ima 10 sektora 30 odjela i 100 odsjeka ukupno 3000 ljudi... i oni kompleno raspušteni tipa da je 80% dobilo privremeni otkaz a 20% (iako sam puno naveo) održava hladni pogon na najnižoj razini aktivnosti i tako 4-5 mjeseci... i u rujnu veli gazda ajmo opet raditi... prvo dio ljudi računaj da se nije odazvalo na poziv i kako ih nadoknaditi kad su oni ti koji su trebali podučiti njihove zamjene da odrađuju posao, drugo oni koji se odazovu za 5 mjeseci su radno i tehnički i metodološki atrofirali i iako znaju raditi učinak im je u kurcu ispod svih pragova očekivanja i treće rukovodeći kadar za koji računamo da je najsposobniji je u tih 5 mjeseci orao i kopao da si nađe alterativu i ako ju je našao boli ih kurac za bivšeg gazdu... a on nek se jebe nek nađe njima zamjenu... nula bodova... evo živi bili pa vidjeli i doživjeli
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by Noor 13/4/2020, 15:12

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:on je trenutno na razini razmišljanja... "jebote pa ja gubim novac, ne mrem kud ja hoću a baš mi se hoće, ima ovo da stane odmah ili ako ne onda se radi o izmišljotini...."...

gubim novac manje od prosjeka, dapače država mi plaća da ležim doma.
a neki dan si kukao da ti se bar nekako ubacit na sisu


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

A možda ipak ... - Page 11 Empty Re: A možda ipak ...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum