ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sučeljavanje

Page 4 of 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by AssadNaPodmornici 17/12/2019, 22:53

evo ja i raymabus smo ti dali isti odgovor paralerno.. nismo čitali jedni drugoga.. isto će ti napisati i epi i hektor i bilo tko drugi.. mislim između škore i kolinde radije bih vidio škoru na vlasti, ali lik ima toliko lošu karizmu da nemogu glasovati za njega, nego za Juričana .. odoh sada leć

AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by epikur37 17/12/2019, 22:53

vuksadinare wrote:meni dovoljno kad je skoro rekao da ce pomilovat mercepa i branitelje...ne treba vise...a vidim po mrezama debele pluseve zbog toga dobija..to je bilo to..citava desnica je sad uz skoru..pogotivo nakon napada yugo krastace peovicke

jebi ga kad je i tebi dovoljan (2)...onda mrka kapa
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by AssadNaPodmornici 17/12/2019, 22:54

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:uostalom jedno pitanje o vojsci je kod mene napravilo tko ispada tko prolazi kod mene..nebitno je tu drzanje ovakvo onakvo i slicno

...na vojsci i migrantima...su prosli skoro,kovac,djapic,koli,babic...ovi svi drugi pali na ispitu..i to je to...zoki me posebno razocarao na migrantima..
nakon ovog vecerasnjeg prikaza skore mozes slobodno iskljucit brusilicu i namotat kabel , gotovo je
hahaahhahaha
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Hektorović 17/12/2019, 22:56

AssadNaPodmornici wrote:evo ja i raymabus smo ti dali isti odgovor paralerno.. nismo čitali jedni drugoga.. isto će ti napisati i epi i hektor i bilo tko drugi.. mislim između škore i kolinde radije bih vidio škoru na vlasti, ali lik ima toliko lošu karizmu da nemogu glasovati za njega, nego za Juričana .. odoh sada leć

Meni nije jasno jer radi se o liku sa ogromnim medijskim iskustvom.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare 17/12/2019, 22:57

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ma ništa nema evo slušam ga, zakurac. čak i ovako natabletirana kolinda ima više energije i karizme, peovićka zna pričati, kao i pernar.. nemamo mi desnicu niti kandidata desnice,  škoro je lignja jednostavno, desna lignja, kolinda na ljekovima..

Kolinda je trijezna i koretkna, očito su odgovori pripremljeni i drži se scenarija.

Škoro izgubljen i bez karizme.


Kolakušić čak djeluje bolje od njega.
Kolinda se spasila upravo.. bia joj je pametan potez vratiti se ovdje.. jednostavno ona i Škoro se bore za glasove tkz te " desnice", (što su u stvarnosti ljevičari ali ok), 

ukratko Kolinda je ispala čvršća od Škore , bez obzira što nisu se puno obraćali jedni drugome, jednostavno se dobro nosila sa napadima i školski je "preživjela" 

Škoro nema karizmu.. pa da je desnica poslala Ružu Tomašević pa čak i muslimana Hasanbegovića  ovi bi bolje prošli.. dominirali bi
sto je skoro krivo rekao
Ništa alal mu je nastup uživo katastrofalan , mase ga percepiraju kao Ivu Josipovića al desne orijentacije.

Jedini kandidat koji je imenom tj prezimenom spomenuo Komšića i preglasavanje Hrvata u BiH te pitanje granice sa Srbijom. Ipak kao kandidat desnice puno bolji od Kolinde.
skoro je rekao tocno ono sto je trebao..spomenuo negativno komsica,pomilovat mercepa,preglasavanje hrvata...bitne su poruke ne odijelo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by epikur37 17/12/2019, 22:58

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo ja i raymabus smo ti dali isti odgovor paralerno.. nismo čitali jedni drugoga.. isto će ti napisati i epi i hektor i bilo tko drugi.. mislim između škore i kolinde radije bih vidio škoru na vlasti, ali lik ima toliko lošu karizmu da nemogu glasovati za njega, nego za Juričana .. odoh sada leć

Meni nije jasno jer radi se o liku sa ogromnim medijskim iskustvom.

pa ima ga i dara bubamara ali ne čini je to komunikatorom


to je do karaktera
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Hektorović 17/12/2019, 22:59

vuksadinare wrote:skoro je rekao tocno ono sto je trebao..spomenuo negativno komsica,pomilovat mercepa,preglasavanje hrvata...bitne su poruke ne odijelo...

Ovakvog Škoru bi izdominirao i Njonjo.

Karizme nema, za nekakvog vođu nije.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare 17/12/2019, 22:59

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo ja i raymabus smo ti dali isti odgovor paralerno .. nismo čitali jedni drugoga .. isto će ti napisati i epi i hektor i bilo tko drugi ... mislim između škore i kolinde radije bih vidio škoru na vlasti, ali kao da imam toliko lošu karizmu da nemogu glasati za njega, nego za Juričana .. odoh sada leć

Meni nije jasno jer se radi o ogromnom medijskom iskustvu.
tko je danas spomenuo jedini konsica u negativnom kontekstu i preglasavanju hrvata u bh-a?...hajmo...hajmo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by AssadNaPodmornici 17/12/2019, 22:59

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Kolinda se spasila upravo..

Snizila je totalno očekivanja tako da je ovaj školski nastup ispao jako dobar.
točno to
iskreno ja sam ovo slušao(dok sam game-ao) samo jer sam se nadao da će kolinda valjati gluposti, ali nije , preživjela je.. 

ona ima glasačku bazu HDZovih uhljeba i lupača pečata i lažnih/pravih branitelja i penzića, par stotina tisuća glasova.. njoj treba možda 100 000 - 200 000 nezavisnih desnih glasova u RH da dobije izbore.. a ti nezavisni desni glasovi se djele između nje, škore, ili ljudi neće biti motivirani niti za nju niti škoru.. njoj je  bitno tamo  gdje je imala prednost u odnosu prema škori recimo 3%(razina statističke greške) da digne na 6-7%(što bi lako mogla) , dakle da par desetaka tisuća ljudi koji su se premišljali između nje i škore zaokruži za nju, i onda ide u drugi krug protiv zokija.. a sa njime će se znati nositi.. 

malo će ojačati desnu retoriku, pokupiti i te desne glasove i dobiti izbore.. 
taman kada sam mislija da se "pokopala" jučer, - danas se spasila ne zato jer je bila extra - nego zato jer njezin glavni protivnik(Škoro naravno) je lignja bez karizme


Last edited by AssadNaPodmornici on 17/12/2019, 22:59; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare 17/12/2019, 22:59

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:skoro je rekao tocno ono sto je trebalo..spomenuo negativno komsicu, pomilovat mercepa, preglasati hrvata ... bitne su poruke ne odijelo ...

Ovakvog Škoru bi izdominirao i Njonjo.

Karizme nema, za nekakvog vođu nije.
jesu vazne poruke ili odijelo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by RayMabus 17/12/2019, 22:59

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo ja i raymabus smo ti dali isti odgovor paralerno.. nismo čitali jedni drugoga.. isto će ti napisati i epi i hektor i bilo tko drugi.. mislim između škore i kolinde radije bih vidio škoru na vlasti, ali lik ima toliko lošu karizmu da nemogu glasovati za njega, nego za Juričana .. odoh sada leć

Meni nije jasno jer radi se o liku sa ogromnim medijskim iskustvom.
Pa upravo zato jer zna da su se par dana prije izbora ljudi već odlučili za koga će glasati. Jedini spomenuo Komšića i granični spor sa Srbijom. Meni dovoljno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182021
2014-04-11


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare 17/12/2019, 23:01

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo ja i raymabus smo ti dali isti odgovor paralerno.. nismo čitali jedni drugoga.. isto će ti napisati i epi i hektor i bilo tko drugi.. mislim između škore i kolinde radije bih vidio škoru na vlasti, ali lik ima toliko lošu karizmu da nemogu glasovati za njega, nego za Juričana .. odoh sada leć

Meni nije jasno jer radi se o liku sa ogromnim medijskim iskustvom.
Pa upravo zato jer zna da su se par dana prije izbora ljudi već odlučili za koga će glasati. Jedini spomenuo Komšića i granični spor sa Srbijom. Meni dovoljno.
bravo..skoro nije htio ulaziti u verbalni cirkus..to je odmah naglasio na pocetku kad je rekao...show neka pocne
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by epikur37 17/12/2019, 23:03

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo ja i raymabus smo ti dali isti odgovor paralerno .. nismo čitali jedni drugoga .. isto će ti napisati i epi i hektor i bilo tko drugi ... mislim između škore i kolinde radije bih vidio škoru na vlasti, ali kao da imam toliko lošu karizmu da nemogu glasati za njega, nego za Juričana .. odoh sada leć

Meni nije jasno jer se radi o ogromnom medijskom iskustvu.
tko je danas spomenuo jedini konsica u negativnom kontekstu i preglasavanju hrvata u bh-a?...hajmo...hajmo...

Komšić više nije u negativnom kontekstu on je naš partner u razbijenaju bih.

epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare 17/12/2019, 23:03

zoki:ja sam za cjelovitu bh-a

koli:podrzavam cjelovitu bh-a

skoro:Komsic nije legalni clan predsjednistva hrvatima se zakidaju osnovna nacionalna prava i preglasavaju ih se
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Hektorović 17/12/2019, 23:04

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Kolinda se spasila upravo..

Snizila je totalno očekivanja tako da je ovaj školski nastup ispao jako dobar.
točno to
iskreno ja sam ovo slušao(dok sam game-ao) samo jer sam se nadao da će kolinda valjati gluposti, ali nije , preživjela je.. 

ona ima glasačku bazu HDZovih uhljeba i lupača pečata i lažnih/pravih branitelja i penzića, par stotina tisuća glasova.. njoj treba možda 100 000 - 200 000 nezavisnih desnih glasova u RH da dobije izbore.. a ti nezavisni desni glasovi se djele između nje, škore, ili ljudi neće biti motivirani niti za nju niti škoru.. njoj je  bitno tamo  gdje je imala prednost u odnosu prema škori recimo 3%(razina statističke greške) da digne na 6-7%(što bi lako mogla) , dakle da par desetaka tisuća ljudi koji su se premišljali između nje i škore zaokruži za nju, i onda ide u drugi krug protiv zokija.. a sa njime će se znati nositi.. 

malo će ojačati desnu retoriku, pokupiti i te desne glasove i dobiti izbore.. 
taman kada sam mislija da se "pokopala" jučer, - danas se spasila ne zato jer je bila extra - nego zato jer njezin glavni protivnik(Škoro naravno) je lignja bez karizme

Niti jednu glupost nije rekla, jest da je čitala, ali uspjela se držati scenarija... i to je valjda nešto...

To je ono, smanji očekivanja...

Zbog ovog korektnog nastupa će i dobiti izbore... moja prognoza.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare 17/12/2019, 23:05

..skoro predsjednik vec odluceno..vi se cesite...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Hektorović 17/12/2019, 23:06

Dok se oko Škore digao takav hype... kad ono...  anemija totalna...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by crvenkasti 17/12/2019, 23:06

Koli je najljepša i kad pazi, ima držanje. Ako već idemo u propast, nek to bude sa stilom.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Hektorović 17/12/2019, 23:06

Anemijom protiv anemičnog
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by epikur37 17/12/2019, 23:08

ako ne odem spavati sada, neću moći trčati u 6 sati prije posla ali svejedno sotajem još 15 min. za jedan kratki gemišt :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by epikur37 17/12/2019, 23:11

Koli može izgubiti samo u prvom krugu.

U drugom krugu za nju će glasati i vučko i marc i tre....i ostala pravaškija desnica.

Dakle, izbori se lome u prvom krugu.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 4 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum