ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sučeljavanje

Page 11 of 19 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Guest Wed 18 Dec - 12:42

Noor wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:škoro je nekidan u istom danu odradio i koncert i predizborni skup...dok neki spavaju do 12 ili piskaraju po twitterima odrze skup i idu zderati...vidio bi zokija i koli da u jednom danu odrade koncert,predizborni skup i odlazak u banku,finu da se uplati ljudima zarađeni novc..mislim da ih danima ne bi vidjeli ni culi nakon toga jer bi bila hrkaonica

Nebitno. U takvim izazovima moras izvuci zadnji atom snage. Djelovao je ukoceno, usukano, smrznuto i bez energije. Ako je bio umoran mogao je uzeti red bull ili sto vec. Zamisli da se tako ponasas kad predstavljas svoju drzavu pred nekima koji samo cekaju da ti zgrabe vrat i kvrcnu ga. Ima malo vremena za popravni.
kd bude predsjednik..zamrznut ce svoje privatne obveze i rad...ovi drugi nista ni ne rade...nekidan sam bio sa škorom..i djeluje porilicno iscrpljeno..u jednom danu dva predizborna skupa a navecer koncert..i ides spavati u 3 ujutro..dok tad zoki i koli hrcu ko morževi..stavi sebe u suceljavanje kad si iscrprljen..drugo da se spusti na razinu peovicke,juricana i slicnih dibiduza..tek onda bi se pokopao

Ne. Nikakvo spustanje na razinu tih dibidusa. Govorim o stavu i govoru tijela, glasu, pogledu ... .
ni sjena škore iz lisinskog....ukakio se
rađe nek on nama samo pjeva...može sve, samo Milo moje ne :P

Ajd ... barem je bio trijezan. Za razliku od nekog.

:P

Guest
Guest


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Noor Wed 18 Dec - 12:43

Sovak wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
Sovak wrote:

Nebitno. U takvim izazovima moras izvuci zadnji atom snage. Djelovao je ukoceno, usukano, smrznuto i bez energije. Ako je bio umoran mogao je uzeti red bull ili sto vec. Zamisli da se tako ponasas kad predstavljas svoju drzavu pred nekima koji samo cekaju da ti zgrabe vrat i kvrcnu ga. Ima malo vremena za popravni.
kd bude predsjednik..zamrznut ce svoje privatne obveze i rad...ovi drugi nista ni ne rade...nekidan sam bio sa škorom..i djeluje porilicno iscrpljeno..u jednom danu dva predizborna skupa a navecer koncert..i ides spavati u 3 ujutro..dok tad zoki i koli hrcu ko morževi..stavi sebe u suceljavanje kad si iscrprljen..drugo da se spusti na razinu peovicke,juricana i slicnih dibiduza..tek onda bi se pokopao

Ne. Nikakvo spustanje na razinu tih dibidusa. Govorim o stavu i govoru tijela, glasu, pogledu ... .
ni sjena škore iz lisinskog....ukakio se
rađe nek on nama samo pjeva...može sve, samo Milo moje ne :P

Ajd ... barem je bio trijezan. Za razliku od nekog.

:P
da, juričana je prebacilo sunny

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare Wed 18 Dec - 12:45

sadrzjno opcenito ova izborna kampanja nikad losija....nema tu neke velike energije...uglavnom ispada da je ta kampanja bitnija igracima iz sjene koji stoje iza kandidata nego samim kandidatima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Guest Wed 18 Dec - 12:48

vuksadinare wrote:ne podcjenjujte škoru...sve ce se vidjeti 22.12.2019..opcenito ova debata nije bila na visokoj razini nijednog kandidata...i napravljen je zbrda zdola zbog pritiska medija...vecina kandidata je dosla nepripremljena...

Ne podcjenjujem ga. Dobrohotno iliti dobronamjerno ga kritiziram.

Uostalom nije to nista sto se ne moze popraviti. Ako je uopce to i potrebno za 1. krug izbora jer smo se do sada svi ukopali u rovove za svoje kandidate.

Nakon svega sto su ostali izgovorili Skoro ima moj glas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Guest Wed 18 Dec - 12:49

Noor wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
kd bude predsjednik..zamrznut ce svoje privatne obveze i rad...ovi drugi nista ni ne rade...nekidan sam bio sa škorom..i djeluje porilicno iscrpljeno..u jednom danu dva predizborna skupa a navecer koncert..i ides spavati u 3 ujutro..dok tad zoki i koli hrcu ko morževi..stavi sebe u suceljavanje kad si iscrprljen..drugo da se spusti na razinu peovicke,juricana i slicnih dibiduza..tek onda bi se pokopao

Ne. Nikakvo spustanje na razinu tih dibidusa. Govorim o stavu i govoru tijela, glasu, pogledu ... .
ni sjena škore iz lisinskog....ukakio se
rađe nek on nama samo pjeva...može sve, samo Milo moje ne :P

Ajd ... barem je bio trijezan. Za razliku od nekog.

:P
da, juričana je prebacilo sunny

Mislis Kolindu ... drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Noor Wed 18 Dec - 12:50

Sovak wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:

Ne. Nikakvo spustanje na razinu tih dibidusa. Govorim o stavu i govoru tijela, glasu, pogledu ... .
ni sjena škore iz lisinskog....ukakio se
rađe nek on nama samo pjeva...može sve, samo Milo moje ne :P

Ajd ... barem je bio trijezan. Za razliku od nekog.

:P
da, juričana je prebacilo sunny

Mislis Kolindu ... drunken
ne, ne mislim, bila je odlična Basketball

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Guest Wed 18 Dec - 12:51

Noor wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:
ni sjena škore iz lisinskog....ukakio se
rađe nek on nama samo pjeva...može sve, samo Milo moje ne :P

Ajd ... barem je bio trijezan. Za razliku od nekog.

:P
da, juričana je prebacilo sunny

Mislis Kolindu ... drunken
ne, ne mislim, bila je odlična Basketball

Ma uneredila se skroz .... geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare Wed 18 Dec - 12:53

maloprije sam bio u kontaktu sa covjekom iz škorinog izbornog stozera...i nisu nezadovoljni škorinim nastupom jer je on sam odredio kakav ce imati nastup...odlucio je da nece voditi svađalacku debatu jer nema smisla...i zato je izgledalo kao da škoro nije bio dovoljno aktivan...cemu da se svađa i prepucava sa šizofrenom peovickom...isti pristup su imali i neki drugi kandidati...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Noor Wed 18 Dec - 12:54

Sovak wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:

Ajd ... barem je bio trijezan. Za razliku od nekog.

:P
da, juričana je prebacilo sunny

Mislis Kolindu ... drunken
ne, ne mislim, bila je odlična Basketball

Ma uneredila se skroz .... geek
ma, pojava je ;)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by epikur37 Wed 18 Dec - 12:55

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:ne podcjenjujte škoru...sve ce se vidjeti 22.12.2019..opcenito ova debata nije bila na visokoj razini nijednog kandidata...i napravljen je zbrda zdola zbog pritiska medija...vecina kandidata je dosla nepripremljena...

Ne podcjenjujem ga. Dobrohotno iliti dobronamjerno ga kritiziram.

Uostalom nije to nista sto se ne moze popraviti. Ako je uopce to i potrebno za 1. krug izbora jer smo se do sada svi ukopali u rovove za svoje kandidate.

Nakon svega sto su ostali izgovorili Skoro ima moj glas.


razmisli još jednom...

škoro je trojanac za desnicu


timeo pravasa et dona ferentes :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare Wed 18 Dec - 12:58

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:ne podcjenjujte škoru...sve ce se vidjeti 22.12.2019..opcenito ova debata nije bila na visokoj razini nijednog kandidata...i napravljen je zbrda zdola zbog pritiska medija...vecina kandidata je dosla nepripremljena...

Ne podcjenjujem ga. Dobrohotno iliti dobronamjerno ga kritiziram.

Uostalom nije to nista sto se ne moze popraviti. Ako je uopce to i potrebno za 1. krug izbora jer smo se do sada svi ukopali u rovove za svoje kandidate.

Nakon svega sto su ostali izgovorili Skoro ima moj glas.
treba uzeti u obzir da dio kandidata je svakako kalkulirao...svi su potegli kocnicu..eto jedan đapic najprije bi se za njega moglo reci da je taj koji ce ulaziti u fajt nije to cinio s obzirom da je na svojim skupovima..upravo govorio kako jedva ceka suceljavanje i da ima sto reci drugima..osim odgovora na pitnje nijedno se nije upustio u sukob cak ni sa peovickom koja je bacala yu fraze i vrijeđala tuđmana...jedino sto je predbacio juricanu da je neozbiljan..jos vise sam to ocekivao od kolakusica koji je asolutno podbacio s obzirom da je na twitteru ponasao se u stilu..'ja cu njima pokazat kad se vidimo'..pernar isto nije bio na nivou s obzirom na njegove prijasnje debate na proslim izbornim suceljavanjima..jednostavno svi su previse pazili da ne lupaju gafove...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Guest Wed 18 Dec - 13:00

Noor wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:
da, juričana je prebacilo sunny

Mislis Kolindu ... drunken
ne, ne mislim, bila je odlična Basketball

Ma uneredila se skroz .... geek
ma, pojava je ;)


Je ... opet se udebelila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Guest Wed 18 Dec - 13:02

vuksadinare wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:ne podcjenjujte škoru...sve ce se vidjeti 22.12.2019..opcenito ova debata nije bila na visokoj razini nijednog kandidata...i napravljen je zbrda zdola zbog pritiska medija...vecina kandidata je dosla nepripremljena...

Ne podcjenjujem ga. Dobrohotno iliti dobronamjerno ga kritiziram.

Uostalom nije to nista sto se ne moze popraviti. Ako je uopce to i potrebno za 1. krug izbora jer smo se do sada svi ukopali u rovove za svoje kandidate.

Nakon svega sto su ostali izgovorili Skoro ima moj glas.
treba uzeti u obzir da dio kandidata je svakako kalkulirao...svi su potegli kocnicu..eto jedan đapic najprije bi se za njega moglo reci da je taj koji ce ulaziti u fajt nije to cinio s obzirom da je na svojim skupovima..upravo govorio kako jedva ceka suceljavanje i da ima sto reci drugima..osim odgovora na pitnje nijedno se nije upustio u sukob cak ni sa peovickom koja je bacala yu fraze i vrijeđala tuđmana...jedino sto je predbacio juricanu da je neozbiljan..jos vise sam to ocekivao od kolakusica koji je asolutno podbacio s obzirom da je na twitteru ponasao se u stilu..'ja cu njima pokazat kad se vidimo'..pernar isto nije bio na nivou s obzirom na njegove prijasnje debate na proslim izbornim suceljavanjima..jednostavno svi su previse pazili da ne lupaju gafove...

Ovo i nije neko suceljavanje bilo nego vise kao predstavljanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare Wed 18 Dec - 13:06

....škoro je rekao to sto je imao reci..nikakvo iznenađenje..meni je vise iznenađenje sto je vecina kandidata pokazala da ih uopce ne interesiraju zbivanja u susjedstvu...odnosno nemaju nikakvu geostrategiu niti znaju sto hoce po tom pitanju..jedini koji su konkretno nesto rekli u svezi toga su đapic,škoro,dijelom koli i ne bi vjerovali peovicka ali ona na svoj nacin i suprotnog stajalista...ostali nula bodova...sve se svelo...ki bi da bi..bi ne bi...mozda...slicno je bilo i sa temom o migrantima i vojsci na granici...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Guest Wed 18 Dec - 13:07

epikur37 wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:ne podcjenjujte škoru...sve ce se vidjeti 22.12.2019..opcenito ova debata nije bila na visokoj razini nijednog kandidata...i napravljen je zbrda zdola zbog pritiska medija...vecina kandidata je dosla nepripremljena...

Ne podcjenjujem ga. Dobrohotno iliti dobronamjerno ga kritiziram.

Uostalom nije to nista sto se ne moze popraviti. Ako je uopce to i potrebno za 1. krug izbora jer smo se do sada svi ukopali u rovove za svoje kandidate.

Nakon svega sto su ostali izgovorili Skoro ima moj glas.


razmisli još jednom...

škoro je trojanac za desnicu


timeo pravasa et dona ferentes :)

Eto razmislih.


Skoro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare Wed 18 Dec - 13:08

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:ne podcjenjujte škoru...sve ce se vidjeti 22.12.2019..opcenito ova debata nije bila na visokoj razini nijednog kandidata...i napravljen je zbrda zdola zbog pritiska medija...vecina kandidata je dosla nepripremljena...

Ne podcjenjujem ga. Dobrohotno iliti dobronamjerno ga kritiziram.

Uostalom nije to nista sto se ne moze popraviti. Ako je uopce to i potrebno za 1. krug izbora jer smo se do sada svi ukopali u rovove za svoje kandidate.

Nakon svega sto su ostali izgovorili Skoro ima moj glas.
treba uzeti u obzir da dio kandidata je svakako kalkulirao...svi su potegli kocnicu..eto jedan đapic najprije bi se za njega moglo reci da je taj koji ce ulaziti u fajt nije to cinio s obzirom da je na svojim skupovima..upravo govorio kako jedva ceka suceljavanje i da ima sto reci drugima..osim odgovora na pitnje nijedno se nije upustio u sukob cak ni sa peovickom koja je bacala yu fraze i vrijeđala tuđmana...jedino sto je predbacio juricanu da je neozbiljan..jos vise sam to ocekivao od kolakusica koji je asolutno podbacio s obzirom da je na twitteru ponasao se u stilu..'ja cu njima pokazat kad se vidimo'..pernar isto nije bio na nivou s obzirom na njegove prijasnje debate na proslim izbornim suceljavanjima..jednostavno svi su previse pazili da ne lupaju gafove...

Ovo i nije neko suceljavanje bilo nego vise kao predstavljanje.
sve u svemu i to predstavljanje nije bilo na visokom nivou...na zalost takvi su kandidati kakvi su...ocit deficit kvalitetnih politickih kadrova...rekao bi da se naa danasnja politika ili politicari nalaze u fazi kakva je npr.hrvatska kosarka...bljedilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare Wed 18 Dec - 13:21

...ali realno moramo biti iskreni..po svemu viđenom glas za zokija i koli je glas za macrona,merkel...sto je bilo idljivo iz kritika drugih kandidata u prvom redu pernara...ma kakav god bio..to je dobro uocio...ni s od suverenisticke politike ili politike suverenizma...evo iskreno...ja bi mozda i promjenio misljenje da su kandidati rekli ono sto me zanima a to nisam cuo...sto sa HV?...sto sa migrantima i vojskom na granici?...i tu sam odmah prekrizio zokija odmah isti trenutak..daliju oreskovic....peovicku nikd nisam ni racunao ni po kojem pitanju jer njen se stav zna...ugodno me iznenadio kovac..s obzirom da sebe determinira kao neki liberal...ostali kandidati su po tom pitanju bili korektni i ocekivano..najvise su rekli i najpreciznije i ono sto zelim cuti su škoro,đapic,kovac i dijelom kolinda...kolakuic se spasio onim odgovorom da sa migrantima postupati po zakonu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Noor Wed 18 Dec - 13:26

vuksadinare wrote:...ali realno moramo biti iskreni..po svemu viđenom glas za zokija i koli je glas za macrona,merkel...
a zašto ti misliš da bi sa škorom bilo drugačije? pa on je premlitav i preblag, da ne pričamo da je i bez imalo političkog iskustva, da se ekipi iz EU odupre

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare Wed 18 Dec - 13:34

Noor wrote:
vuksadinare wrote:...ali realno moramo biti iskreni..po svemu viđenom glas za zokija i koli je glas za macrona,merkel...
a zašto ti misliš da bi sa škorom bilo drugačije? pa on je premlitav i preblag, da ne pričamo da je i bez imalo političkog iskustva, da se ekipi iz EU odupre
...škorin stil je takav kakav je...i rođer federer je na pocetku gubio meceve protiv luzera pa postao najbolji tenisac svih vremena...škoru sam ja upoznao i znam kakav je kad nije pred tv ekranima...mozda ima jedan problem sto nije galamđija...ali on vrlo dobro salje poruke u stilu spustanja....nisu galama ali su upecatljive...evo jucer je jednu takvu poruku poslao koja je izazvala kiseli smjesak na licima protivkandidata..kada je voditeljica rekla škori da glasnije prica da ga drugi cuju a on je rekao..'ja njih isto ne cujem'...ono o spustanju sulji da ne pricam...njegov stil je takav..tiha voda brege dere ali odere...škoro je ugrozio duopol i naravno ta ekipa sve cini da ga oblati..minira...slicno je bilo onomad sa miksicem...i zato bi mi drago bilo da skoro pobjedi..skorinom pobjedom nekoliko glava pada u politicki zaborav i proslost...drugo pobjedom treceg pokazat ce se da mogu pobjediti i kandidati van hdz/sdp kruga i podrske i ohrabrit ce druge kandidate za sljedece izbore...i vidjet c eda svatko ima sansu pobjediti a da nije hdzov ili sdpov kandidat..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by vuksadinare Wed 18 Dec - 13:41

kako nekom ovo zvucalo od jucer iza skore zanimljiv mi je potencijal mladog vukovarca kovaca...da smanji malo nervozu i ono ja bice u buducnosti politicar na kojeg ce se trebati racunati...sad ga pere neiskustvo....ali ostavio je na mene u nekoliko navrata dobar dojam...plus sto je u njemu proradi ona vukovarska nit kad je u pitanju domovinski rat,hrvatska vojska i migranti...zapravo po pitanju vojske dao je najbolji odgovor od svih kandidata..'hrvatska vojska mora biti najjaca u regiji'..tocka...tu me dobio...mozda za neke buduce izbore ako se kandidira za predsjednika i stekne jos potrebitog iskustva
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by melkior Wed 18 Dec - 14:07

Pravu debatu bi trebao organizirati NOVA TV ili RTL sa 4 kandidata: Kolindom, Milanovićem, Škorom i Kolakušićem. Na taj način bi pokazali da su bolje televizije od HTV-a.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Sučeljavanje - Page 11 Empty Re: Sučeljavanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 19 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum