ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by Guest 6/10/2015, 19:25

http://www.tportal.hr/magazin/estrada/399381/Vlatku-Pokos-ostavio-decko-Uhodi-me-i-ljubomorna-je.html

KRAJ LJETA, KRAJ LJUBAVI
Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! GetImage

Vlatka Pokos deset je mjeseci ljubila 46-godišnjeg Kanađanina hrvatskog podrijetla Ivicu Biljana, a on ju je koncem ljeta, kako piše 24sata, ostavio zbog uhođenja, ali i burne ljubavne prošlosti

'Ostavio sam je. Nisam imao pojma o njezinoj prošlosti, pa kad sam sve doznao, više joj nisam mogao vjerovati', izjavio je za 24sata Ivica Biljan. Samo nekoliko mjeseci ranije voditeljica je za tportal progovorila o svojim snažnim osjećajima koje gaji prema markantnom poduzetniku.

'Upoznali smo se na vrlo romantičan način, a osvojio me svime. Prije svega izgledom, šarmom i inteligencijom', rekla nam je Vlatka krajem ožujka te otkrila da sve više razmišlja o tome da se preseli u Kanadu.

Njezin sada bivši dečko za 24sata izjavljuje da ga o tome nije pitala što on misli. Optužio je Vlatku da ga je kontrolirala i da je bila ljubomorna. Navodno je pregledavala njegove profile na društvenim mrežama i kontaktirala žene koje su mu lajkale fotografije. Također ju je optužio i da je neprimjereno komentirala njegove postove.

Razočarao se kad je nedavno pročitao njezinu knjigu 'Život u raju' i dio u kojem je opisala kako se u Fendijevu dućanu u Rimu ljubila s menadžerom u kabini dok ju je njezin suprug Dikan Radeljak čekao ispred. Bivši maneken je izjavio da ne želi da njegovi sinovi upoznaju takvu ženu.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by dijagram 6/10/2015, 19:27

Au, jadna Vlatka. Bas nema srece u ljubavi, a svakako je  zasluzuje .
Trudi se oko svojih momaka ,a oni je sutnu ko krpu, tko zna zasto.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by Guest 6/10/2015, 19:28

I ja mrzim kraj ljeta. Čarolija uvijek nekako nestane sa dolaskom jeseni. Jesen nosi tugu.

No nije mi jasno zašto je on sa 46 godina očekivao da Vlatka bude djevica. Neki muškarci nikad ne odrastu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by Guest 6/10/2015, 19:28

kajo, jel valja tema?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by kaya 6/10/2015, 19:32

odlična. čudan neki tip, saznao je da je imala druge znači prije njega. baš čudno. on je jadan malo glup izgleda, maneken.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by Guest 6/10/2015, 19:36

kaja_333 wrote:odlična. čudan neki tip, saznao je da je imala druge znači prije njega. baš čudno. on je jadan malo glup izgleda, maneken.
pa dobro i ona je tu negdje, manekenka, zabavljačica...


bila mi je prije ljepša, kao npr. u ovom videu

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by Guest 6/10/2015, 19:39

Optužio je Vlatku da ga je kontrolirala i da je bila ljubomorna. Navodno je pregledavala njegove profile na društvenim mrežama i kontaktirala žene koje su mu lajkale fotografije.

No čini se da se stvarno zaljubila, i to previše.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by kaya 6/10/2015, 19:40

čuj ovo, neprimjereno je komentirala njegove postove. bože kojih budala ima na ovom svijetu..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by betty.boop 6/10/2015, 19:41

a da ju je samo zguglao u pocetku ...
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by dijagram 6/10/2015, 19:41

ostrakon wrote:
Optužio je Vlatku da ga je kontrolirala i da je bila ljubomorna. Navodno je pregledavala njegove profile na društvenim mrežama i kontaktirala žene koje su mu lajkale fotografije.

No čini se da se stvarno zaljubila, i to previše.
Postala je nesigurna , davila tipa i dobila nogu.
E da se drzala onog dilkana:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by jastreb 6/10/2015, 19:42

Vlatkina epoha bila je tamo onih godina od 1993-1998,a onda naglo nestaje.

Ovo zasigurno nije njezino doba.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by Guest 6/10/2015, 19:42

kaja_333 wrote:čuj ovo, neprimjereno je komentirala njegove postove. bože kojih budala ima na ovom svijetu..
možda je tjerala kokoši koje su na njegovim fotografijama ostavljale neprimjerene poruke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by kaya 6/10/2015, 19:43

da, mislim "poduzetnik", lik je maneken i debil očito. a dobro, njima isto svako proda priču o poduzetništvu
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by Guest 6/10/2015, 19:44

betty.boop wrote:a da ju je samo zguglao u pocetku ...
vjerojatno jest, Vlatka ima dosta dobrih fotografija na internetu, a i fotogenična je
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by Guest 6/10/2015, 19:46

ostrakon wrote:
betty.boop wrote:a da ju je samo zguglao u pocetku ...
vjerojatno jest, Vlatka ima dosta dobrih fotografija na internetu, a i fotogenična je

Evo je 1987, prva desno, puno je ljepša od Vane (lijevo).

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! 36.%20Justament&Ranilovi%E6&Pokos%20%281987%29
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by jastreb 6/10/2015, 19:47

Bilo je to ono zadnje doba neke bezbrižnosti.

Privatizacija još nije uzela maha,tvornice i hoteli ,koji su sada uništeni ,još su radili punim kapacitetima,nije bilo ovakve skupoće i sve je bilo nekako razigrano.

Kod nas su te godine glazbeno obilježili pripadnici tzv cro dance pokreta,a čiji su glavni predstavnici bili Vanna, I Bee,Papageno,Kasandra, Nikita, Dalia, Senna M., Emilia,.....Ne,ne...Colonia se pojavila tek koju godinu poslije,kad su svi ovi umuknuli. Kod Srba je tada palio i žario Nino.

I Vlatka je tada počela nastupati....Kažem,bile su to posljednje lijepe godine.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by kaya 6/10/2015, 19:48

s obzirom na to da je bila s dikanom dobro da je jadna i živa.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by kaya 6/10/2015, 19:48

jastreb zašto si tako depresivan.."posljednje lijepe godine"...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by Guest 6/10/2015, 19:49

kaja_333 wrote:jastreb zašto si tako depresivan.."posljednje lijepe godine"...
ajmo se pliz držati teme, zar baš morate tu o Jugoslaviji?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by jastreb 6/10/2015, 19:50

kaja_333 wrote:jastreb zašto si tako depresivan.."posljednje lijepe godine"...
Pa to je bilo lijepo doba kad smo izlazili po diskačima,opijali se po plažama,a bilo je i puno para.

Poslije toga sve nekako sve više i više tone.


Čak su mi i te onda štupidne pjesme (Papageno, Al iza ponoći biću tu, Manitu o daj mi nju, Tuc-tuc...)sada nekako blaženo drage.  pale
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je! Empty Re: Vlatku Pokos ostavio dečko: Uhodi me i ljubomorna je!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum