ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by Guest 8/3/2017, 00:28

speare_shaker wrote:
Neve wrote:
speare_shaker wrote:
Neve wrote:znači moramo se potruditi da što prije očaramo i pokupimo preostale dobre muške, dok još ne znaju za bolje :]
Oksimoron? Kad su Hrvati u pitanju, naravno.
što hoćeš reći s ovim? da su hrvatski muškarci loši ili nisu muškarci, ako su dobri? :W

Kako nisu dobri?



Ajde da vidim ženu koja je sposobna pjevati bas i tenor istovremeno.

nema žene koja to može, ali ima ih koje otpjevaju sopran, mezosopran i alt, istovremeno geek
i btw, meni se čini da ovo nije bas, nego bariton :P

Guest
Guest


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 00:30

speare_shaker wrote:
RayMabus wrote:Budu ove to sve pokupile

Pa da, to će postati pravo globalno sijelo.
Meni nije žao dat kad znam da me taj netko i cijeni. Necu pare odnijeti u grob. Kažem ti šta je na stvari ...nije mi ništa osim šta sam patrijahalan ...a to emanicpiranoj kenji jako smeta ...ta bi da je po njenome i da sam papucar.

CERCE ODHEBI U SKOKOVIMA PROBIT CU TE ŠAKON U GLAVU.....GUBI MI SE S OCIJU DOK TI NISAM MOZAK IŠUPA IZ GLAVE SMECE JEDNO,.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by melkior 8/3/2017, 00:32

Koliko sam shvatio, svi muški na Zapadu hvale Filipinke (i Amerikanci ih traže). Činjenica jest da, na kvalitetu drugoga ne možeš utjecati, jedino možeš poraditi na vlastitoj.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by aben 8/3/2017, 00:33


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by Guest 8/3/2017, 00:33

Noor wrote:nema žene koja to može

Eto vidiš. :P

Noor wrote:i btw, meni se čini da ovo nije bas, nego bariton :P

Ma bas je, nećemo sad cjepidlačit. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 00:37

melkior wrote:Koliko sam shvatio, svi muški na Zapadu hvale Filipinke (i Amerikanci ih traže). Činjenica jest da, na kvalitetu drugoga ne možeš utjecati, jedino možeš poraditi na vlastitoj.
Ili moš uvest šta ti paše , globalizacija sine , zašto se ogranicit samo na lokalno tržište pa da ti ove domace kenje i njihove kenjave majke koje su ih takve odgojile diktiraju pravila ?

..


7 reasons why foreign men like Philippine women—Here are some reasons…

Moreover, in the Filipino culture, they were taught how to do house chores and how to properly manage a household because those are considered as Filipina wives’ responsibilities. If you married a Filipina, expect a clean house, nice meals every day, freshly ironed and newly washed clothes and sheets, a garden full of blooms and other plants and basically a well-organized household and family. In a culture where families are valued greatly, Filipinas also put their family first above everything else. They will do everything to make their families’ lives more comfortable and they will do whatever they can to help their husbands. They sometimes tend to forget about themselves because their husbands and their children are their top priorities.

http://www.viral4real.com/7-reasons-why-foreign-men-like-philippine-women/
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 00:39

melkior wrote:Koliko sam shvatio, svi muški na Zapadu hvale Filipinke (i Amerikanci ih traže). Činjenica jest da, na kvalitetu drugoga ne možeš utjecati, jedino možeš poraditi na vlastitoj.
Sve si odlicno rekao , nemam primjedbi , da bi a rekao ....samo si zaboravio na opciju : moš i uvest šta ti paše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 00:44

Sve ti to ide lagano prirodnim tokom ...eto nece emanicpiranu kenju ...stvorila se ogromna masa muških kojima u suštini nije ništa osim šta su patrijahalni ....i sad hrpa samaca ....i to imucnih , nisu gola kost . tili su se oženit i kreirat obitelj al s ovima na koje su nalazili i njihovim prohtjevima to nije bilo izvedivo ( oni su patrijahalni , stvari gledaju dugorocno , oce stabilnu vezu ) ...i sad zakon ponude i potražnje ...tamo toga ima na bacanje , patrijahalno su odgojene a ovi su u godinama da ono nema šta filozofirat nego ako oce pod stare ( starije ) dane kreirat familiju ....a ono nece pare odnit u grob .....znaci ....il to il ostat neoženjen .....ovo drugo im nije neka opcija ako ima ono šta oni traže.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by Guest 8/3/2017, 00:47

Rey pronašao način za pražnjenje, ostaje još samo deda da prestane dr**t pa da se riješimo i te forumske budalaštine :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by melkior 8/3/2017, 00:49

RayMabus wrote:
melkior wrote:Koliko sam shvatio, svi muški na Zapadu hvale Filipinke (i Amerikanci ih traže). Činjenica jest da, na kvalitetu drugoga ne možeš utjecati, jedino možeš poraditi na vlastitoj.
Sve si odlicno rekao , nemam primjedbi , da bi a rekao ....samo si zaboravio na opciju : moš i uvest šta ti paše.
A paše ti ono što ti je slično. Po mentalitetu, po načinu razmišljanja, slično po odgoju. Sličnosti se privlače. Činjenica jest isto tako, da nitko ne emigrira na Istok. Svi hrle na Zapad. Filipinke u Hrvatsku. Hrvati u Njemačku i Irsku. Španjolci u Latinsku Ameriku, Kinezi u Europu i Ameriku. Čitav svijet bježi na Zapad, što zbog rata, što zbog posla, što zbog udaje :aw
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 00:49

tre911 wrote:Rey pronašao način za pražnjenje
Za sada mi je ovo odlicna šema kako pohebat emanicipirane kenje u um ( znam ja kako ženske razmišljaju ) ....i opcija za kasnije jer mi je 37 ...još ce ovaj pajdo to razvit ...otvara agenciju i država ce popustit s ovim vizama za zaruke jer je u Hr krahirao natalitet a pronatalitetna politika je skupa pa su i Filipinke opcija tko hoce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 00:57

Frenzy je bila prijateljica s Michelle te ju je Joško u Trogiru upoznao s budućim suprugom Fabjanom Matijacom iz Kaštela. Vjenčali su se u trogirskoj katedrali 2014. godine. Svaki dan im je, kažu, Valentinovo.

Ljubav kao iz filma

Tek kada je Mićo počeo svoju "love story", pomislili smo kako je zaista zaslužila scenarij za romantičan film.

- Upoznali smo se prije dvije godine na Tajlandu. Ona je radila u jednom kafiću, a ja sam tamo otišao turistički. Nakon povratka u Split, ostali smo u kontaktu. Izdržao sam dva mjeseca i jednog dana samo sam u kratkim hlačama sjeo u avion i natrag otišao u Tajland. Potom je uslijedila duga procedura s papirima.

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Filipinke7-170217

Hvala Bogu ispalo je sve na kraju dobro. Lani u siječnju vjenčali smo se u Solinu, a pred Bogom u svibnju u crkvi sv. Roka u Splitu. Toga dana padala je velika kiša. Na Filipinima to znači blagoslov. Čim smo se vjenčali, granulo je sunce. I svaki dan nam je sunce - iskreno će Mićo, turistički vodič i bubnjar u splitskom "Taxi bendu".

Samo da ne zapuše...

- U lipnju bih trebao postati tata malog Josipa na rođendan njegove mame 27. lipnja, pohvalio nam se taj mladi suprug kojega je, kako je istaknuo, njegova Melanie naučila što je prava ljubav i kako se živi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by govinda 8/3/2017, 00:58

Neve wrote:znači, Longi se ženi, super :)
Mazel tov

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by Guest 8/3/2017, 00:58

RayMabus wrote:
tre911 wrote:Rey pronašao način za pražnjenje
Za sada mi je ovo odlicna šema kako pohebat emanicipirane kenje u um ( znam ja kako ženske razmišljaju ) ....i opcija za kasnije jer mi je 37 ...još ce ovaj pajdo to razvit ...otvara agenciju i država ce popustit s ovim vizama za zaruke jer je u Hr krahirao natalitet a pronatalitetna politika je skupa pa su i Filipinke opcija tko hoce.
Mog jednog pajdu je jedino ubijalo kako im ona stvar stoji, jel i ona nakoso i tako to :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 01:02

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 13346965_1740726949505811_2967517028203277085_n


Fabijan Matijaca ....to je lukšicko prezime ...pajdo iz mog mista bar po prezimenu.




  • Grad u kojem živi: Trogir

  • U braku


Al živi u Trogiru ....zato ga neznam.

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 13716020_1759292060982633_7999587747704706176_n



Et šta je njemu ?

NIšta.

Nevalja jel tako ?

E PA IMA KOME VALJA.

KRAJ PRICE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by melkior 8/3/2017, 01:04

Neve wrote:
speare_shaker wrote:Kako nisu dobri?
Ajde da vidim ženu koja je sposobna pjevati bas i tenor istovremeno.
gotovo je, zaljubila sam se :x
Bezveze, da sam žensko ja bih se onda radije u ovoga:

avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by Guest 8/3/2017, 01:05

RayMabus wrote:'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 13346965_1740726949505811_2967517028203277085_n


Fabijan Matijaca ....to je lukšicko prezime ...pajdo iz mog mista bar po prezimenu.




  • Grad u kojem živi: Trogir

  • U braku


Al živi u Trogiru ....zato ga neznam.

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 13716020_1759292060982633_7999587747704706176_n



Et šta je njemu ?

NIšta.

Nevalja jel tako ?

E PA IMA KOME VALJA.

KRAJ PRICE.
Ih dobra je čim voli pivo, da se nešto prenemaže odma tu filipinku vratiti nazad u japan pa nek se misli!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 01:08

tre911 wrote:
RayMabus wrote:'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 13346965_1740726949505811_2967517028203277085_n


Fabijan Matijaca ....to je lukšicko prezime ...pajdo iz mog mista bar po prezimenu.




  • Grad u kojem živi: Trogir

  • U braku


Al živi u Trogiru ....zato ga neznam.

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 13716020_1759292060982633_7999587747704706176_n



Et šta je njemu ?

NIšta.

Nevalja jel tako ?

E PA IMA KOME VALJA.

KRAJ PRICE.
Ih dobra je čim voli pivo, da se nešto prenemaže odma tu filipinku vratiti nazad u japan pa nek se misli!
Stvar je u tome šta je ona patrijahalno odgojena i šta zna šta je život ....a ove domace misle da im sve treba bit na pladnju i da netko mora trcat za njima i onda ce one još i filozofirat nešto svoje.

Evo ,,,,jel nevalja lik ?

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 1459244_1385996808312162_1321743001_n


HRVAT ZAUZETO.

Eto ti sad lijepo a ova patrijahalna kad se ugnjezdi NEMA VIŠE DA CE NEKA SMIT PRISMRDIT GNJIZDU.

by by kenjo emanicpirana iz RH ......STIGLA ZAMJENA I PET PUTA BOLJA
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by Guest 8/3/2017, 01:09

speare_shaker wrote:
Noor wrote:nema žene koja to može

Eto vidiš. :P

Noor wrote:i btw, meni se čini da ovo nije bas, nego bariton :P

Ma bas je, nećemo sad cjepidlačit. :P

hehe, samo ti vadi iz konteksta :))) žene ionako bas i tenor ne pjevaju pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by melkior 8/3/2017, 01:11

RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 13346965_1740726949505811_2967517028203277085_n


Fabijan Matijaca ....to je lukšicko prezime ...pajdo iz mog mista bar po prezimenu.




  • Grad u kojem živi: Trogir

  • U braku


Al živi u Trogiru ....zato ga neznam.

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 13716020_1759292060982633_7999587747704706176_n



Et šta je njemu ?

NIšta.

Nevalja jel tako ?

E PA IMA KOME VALJA.

KRAJ PRICE.
Ih dobra je čim voli pivo, da se nešto prenemaže odma tu filipinku vratiti nazad u japan pa nek se misli!
Stvar je u tome šta je ona patrijahalno odgojena i šta zna šta je život ....a ove domace misle da im sve treba bit na pladnju i da netko mora trcat za njima i onda ce one još i filozofirat nešto svoje.

Evo ,,,,jel nevalja lik ?

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 1459244_1385996808312162_1321743001_n


HRVAT ZAUZETO.

Eto ti sad lijepo a ova patrijahalna kad se ugnjezdi NEMA VIŠE DA CE NEKA SMIT PRISMRDIT GNJIZDU.

by by kenjo emanicpirana iz RH ......STIGLA ZAMJENA I PET PUTA BOLJA
Ma dobro, valja lik, smiri homone, valja i ženska santa
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by govinda 8/3/2017, 01:14


_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 3 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum