ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by newuser 8/3/2017, 11:10

Odlična stvar, čine se lijepe a što je još važnije drže do obitelji. Svakako za podržati ovakvo vezivanje i osnivanje obitelji.

newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by newuser 8/3/2017, 11:12

Već kad lokalne djevojke pucaju drugačiji filmovi, emancipacija i slične stvarii i jasno jednu mačku i psa i dosta im da ne bi slučajno rodile djecu.
Bolje da ljudi osnivaju obitelji. Filipinke se čine kao sasvim ok izbor, pa eto forumske neženje imate opciju više :D
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 11:18

newuser wrote:Već kad lokalne djevojke pucaju drugačiji filmovi, emancipacija i slične stvarii i jasno jednu mačku i psa i dosta im da ne bi slučajno rodile djecu.
Bolje da ljudi osnivaju obitelji. Filipinke se čine kao sasvim ok izbor, pa eto forumske neženje imate opciju više :D
Mogu i Indonežanke , ima ih još više od Filipinki , treba i to dovest ...da pokažemo Regocu i slicnima šta je patrijahlna ženska a šta nije : ona kojoj muž nije glava kuce , takva neprelazi na njegovu vjeru jer je to znak nepštivanja prema mužu i zadržava svoje prezime šta je isto znak nepoštivanja muža kao personality u braku.

Cisto malo da ovim zatucanim kršcanima pokažemo šta je PATRIJAHALNO ODGOJENA ŽEMSKA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by newuser 8/3/2017, 11:21

RayMabus wrote:
newuser wrote:Već kad lokalne djevojke pucaju drugačiji filmovi, emancipacija i slične stvarii i jasno jednu mačku i psa i dosta im da ne bi slučajno rodile djecu.
Bolje da ljudi osnivaju obitelji. Filipinke se čine kao sasvim ok izbor, pa eto forumske neženje imate opciju više :D
Mogu i Indonežanke , ima ih još više od Filipinki , treba i to dovest ...da pokažemo Regocu i slicnima šta je patrijahlna ženska a šta nije : ona kojoj muž nije glava kuce , takva neprelazi na njegovu vjeru jer je to znak nepštivanja prema mužu i zadržava svoje prezime šta je isto znak nepoštivanja muža kao personality u braku.

Cisto malo da ovim zatucanim kršcanima pokažemo šta je PATRIJAHALNO ODGOJENA ŽEMSKA.

Ja sam isto kršćanin, također idem u crkvu redovno. Ne znam zašto misliš da si vrijedniji, pametniji i bolji ako pljuješ po nečijoj vjeri.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 11:22

Nepljujem po vjeri nego zatucanim kršcanima ....znaci ne normalnim kršcanima nego samo zatucanim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 11:25

Samo zatucan um se može ogranicit na kršcanke ....a traže se patrijahalne ženske ...a baš te patrijahalne ženske poštuju muža i kod njih je normalna stvar da uzimaju i muževu vjeru a nenormalno im je da je neuzmu dakle onda nisu patrijahalno odgojene.

I sad u cemu je problem s Inonežankama ?

NEVALJADU JEL ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by newuser 8/3/2017, 11:34

Ja da sam u situaciji da biram ženu iz takvih država jasno da bih se ograničio na kršćanku, pa bilo to tebi zatucano ili ne.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 11:37

newuser wrote:Ja da sam u situaciji da biram ženu iz takvih država jasno da bih se ograničio na kršćanku, pa bilo to tebi zatucano ili ne.
Meni je samo bitno da je patrijahalno dogojena ( patrijahalni um ).

Prelazi to na muževju vjeru jer je to tako odgojeno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by prckov 8/3/2017, 11:43

ja sam cuo da ce muski u matrijarhatu imat izlaz samo do 22h
mada udruzenje feministickih znanstvenica tvrdi da je do 21 h optimalno,
a oni koji ostaju duze od toga su strace I nece ih ni jedna tit

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 11:47

Treba pustit ove zarucnicke vize za Filipine , imaju višak žena a to je patrijahalno odgojeno a mi imamo 240 tisuca samaca od 40 do 60 godina plus racunaj tridesetogodišnjake poput mene koji nisu u toj statici a nemogu smislit nit ocima vidit matrijahalnu žensku za brak....jer zna da je to 100% rastava braka u buducnosti s njegove strane jer nesluša i nepoštuje ulogu muža.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 11:52

Riskirate da vam nacija izumre ...ja imam 37 godina i deset godina nisam taka žensku nit ima vezu ( da nebi bilo zabune s nikim dakle ni s muškima nemam veze , ovo moram napomenit da netko nepocme s glupim komnetarima ) ....dakle to vam nije godište od 40 do 60 ....to je puno širi kontekst jer sve više i sve ranije muški kuže s cime imaju posla.


Želite li da nacija izumre ?

OK ...nema problema ...i dalje inzistirajte na tome da cemo ženit matrijhalne Hrvatice.

PA PRIJE CU SEBI KURAZ OKINIT NEGO TO DOVEST U KUCU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 12:00

I ovi vam 40 godišnjaci nisu došli tu jer su prije imali nešto ...prije toga su oni bili 30 godišnjaci ....ja sam to s 28 shvatija tj shvatija sam dvije godine poslije jer mi je trebalo vrimena da skužim šta se tu dešava.

Deset godina nisam taka žensku niti cu ...bar ne ove matrijahalne.

Zašto ?

Zato šta sam vidija šta je to.

JA CU NJOJ DAT RASTAVU BRAKA A NE ONA MENI , NECU TO TRPIT U KUCI DO KRAJA ŽIVOTA.

I onda normalno imaš opciju da ce bit rastava i alimentacija/e a tebi nit kuceta nit maceta ili ostat samac i boli te kuraz i nemaš problema.


ŠTA MISLITE KOJU CU OPCIJU ODABRAT ?

AHAA TU SMO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 12:04

No da u današnje vrijeme i nije baš lako ta dva pogleda spojiti pa se mnogim muškarcima ljubav uopće ne dogodi, jednostavno u njezinu iščekivanju im proleti vrijeme i kad zađu u neke godine, shvate da su ostali stari momci, potvrđuje i statistika. Tako u Hrvatskoj ima 240.000 neoženjenih muškaraca u dobi od 40 do 60 godina, a u našoj Splitsko-dalmatinskoj županiji njih dvanaest tisuća, od kojih većina živi u Dalmatinskoj zagori.

Kad nisu našli žene koje su spremne tamo živjeti, dalmatinski neženje u potragu za suprugama u posljednje vrijeme sve više odlaze na Filipine, otočnu državu u Jugoistočnoj Aziji koja broji oko sto milijuna stanovnika, od kojih je skoro trideset milijuna djevojaka spremnih za udaju. Njih pak tamo muči "deficit", muškaraca pa nije rijetkost da, ako se ne udaju vrlo mlade, već s trideset godina ostaju stare cure.


'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Croatia-population-pyramid-2014

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Poker

RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by Guest 8/3/2017, 12:22

Ray, stvarno ubijaš u pojam...koji ti je?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 12:28

Noor wrote:Ray, stvarno ubijaš u pojam...koji ti je?

Demons: Just like Ludic Energies, demons are negative entities that interact in the densest planes (-2, -1, 1, 2 and 3), they have the function of discouraging to the spirits and they tempt to the spirits sending negative concepts to their body of desires. In the beginning of this Creation, God was in charge of sending the main character to this school of interior overcoming. His name was Lucifer, an angel that irradiated so much kindness that the Light of his Love filled of ecstasy to his brethrens. God sent him to tempt men and he could not refuse to the divine command. He brought a legion of 72 angels who had their memory erased so that they could carry out their mission without hesitations. That’s how they became Demons, inhabiting the cycles of Darkness (these are cycles that interfere in all the vibrational planes). These demons, using temptations, control the body of desires of incarnated beings and they also act increasing in the spirits of Error their EGO.






The Ashtar Command is formed by beings of Light. In fact, they are thetans, because these thetans have their incarnated parts embodied in a planet of the galaxy


RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 8/3/2017, 12:30

Noor wrote:Ray, stvarno ubijaš u pojam...koji ti je?

Nije mi ništa .....koljem zvijer.

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Germany-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina - Page 7 Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum