ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 7/3/2017, 22:24

No da u današnje vrijeme i nije baš lako ta dva pogleda spojiti pa se mnogim muškarcima ljubav uopće ne dogodi, jednostavno u njezinu iščekivanju im proleti vrijeme i kad zađu u neke godine, shvate da su ostali stari momci, potvrđuje i statistika. Tako u Hrvatskoj ima 240.000 neoženjenih muškaraca u dobi od 40 do 60 godina, a u našoj Splitsko-dalmatinskoj županiji njih dvanaest tisuća, od kojih većina živi u Dalmatinskoj zagori.

Kad nisu našli žene koje su spremne tamo živjeti, dalmatinski neženje u potragu za suprugama u posljednje vrijeme sve više odlaze na Filipine, otočnu državu u Jugoistočnoj Aziji koja broji oko sto milijuna stanovnika, od kojih je skoro trideset milijuna djevojaka spremnih za udaju. Njih pak tamo muči "deficit", muškaraca pa nije rijetkost da, ako se ne udaju vrlo mlade, već s trideset godina ostaju stare cure.

Parove upoznaje većinom preko interneta, te im prepušta virtualnu komunikaciju nakon koje oni donose odluke jesu li jedno za drugo i hoće li vezu okruniti brakom. Do sada je upoznao i spojio dvadesetak parova koji su se vjenčali. Nedavno su taj čin obavila još tri para, četiri čekaju rujan ove godine, a šestorica momaka iz Trogira razmišljaju o donošenju te životne odluke.

S obzirom na to da mu je posao posredništva krenuo odlično i da je prešao okvire Dalmacije te se ubrzano širi diljem Lijepe naše, posebno u Slavoniji, ovih dana očekuje rješenje Trgovačkog suda u Splitu za otvaranje agencije simbolična naziva "Srce o vire". Ona će se baviti povezivanjem Hrvata s Filipinkama.

Zato sam već o tome upoznao državnog tajnika u Ministarstvu za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku kojemu se ideja o spajanju naših momaka i Filipinki jako svidjela i podržao ju je.

'Nisu kao Ukrajinke'

Međutim, čini i se da ću morati još neko vrijeme kucati na vrata nekih službi. Državu zaista ništa ne bi financijski koštalo, osim promjene jednog članka u zakonu.To je uvesti pojam zaručničke vize kojom bi se problem riješio. Uvjeren sam da će se to ubrzo dogoditi - optimistično će Jakus.

Smatra da bi država trebala biti sretna što se Filipinke žele doseliti u Hrvatsku, osobito u područja iz kojih su se mladi iselili i u kojima je ostala starija populacija muškaraca koji bi u ženama s Filipina pronašli svoj životni izbor.

- Filipinkama, za razliku od naših žena, nije problem živjeti u Dalmatinskoj zagori ili nekom selu u Slavoniji, s muškarcima koji žele ostati u rodnom mjestu. Patrijarhalnog su odgoja, drže do tradicije, i kad dođu u Hrvatsku, tu i ostanu. Nisu kao, primjerice, Ukrajinke koje dobiju vizu pa odu dalje - kazuje Jakus.

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/472484/dalmatinci-poludjeli-za-nevjestama-s-filipina-vjerne-su-uredne-i-emotivne-samo-im-jedna-stvar-strasno-smeta
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 7/3/2017, 22:36

Kako cu joj rec da varin ....

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina 123123000-FILIPINA


7 reasons why foreign men like Philippine women—Here are some reasons…

Moreover, in the Filipino culture, they were taught how to do house chores and how to properly manage a household because those are considered as Filipina wives’ responsibilities. If you married a Filipina, expect a clean house, nice meals every day, freshly ironed and newly washed clothes and sheets, a garden full of blooms and other plants and basically a well-organized household and family. In a culture where families are valued greatly, Filipinas also put their family first above everything else. They will do everything to make their families’ lives more comfortable and they will do whatever they can to help their husbands. They sometimes tend to forget about themselves because their husbands and their children are their top priorities.

http://www.viral4real.com/7-reasons-why-foreign-men-like-philippine-women/




'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina 7-reasons-why-foreign-men-like-philippine-women_7-758x512
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 7/3/2017, 22:41

S obzirom na to da mu je posao posredništva krenuo odlično i da je prešao okvire Dalmacije te se ubrzano širi diljem Lijepe naše, posebno u Slavoniji, ovih dana očekuje rješenje Trgovačkog suda u Splitu za otvaranje agencije simbolična naziva "Srce o vire". Ona će se baviti povezivanjem Hrvata s Filipinkama.

Zato sam već o tome upoznao državnog tajnika u Ministarstvu za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku kojemu se ideja o spajanju naših momaka i Filipinki jako svidjela i podržao ju je.

'Nisu kao Ukrajinke'

Međutim, čini i se da ću morati još neko vrijeme kucati na vrata nekih službi. Državu zaista ništa ne bi financijski koštalo, osim promjene jednog članka u zakonu.To je uvesti pojam zaručničke vize kojom bi se problem riješio. Uvjeren sam da će se to ubrzo dogoditi - optimistično će Jakus.

Smatra da bi država trebala biti sretna što se Filipinke žele doseliti u Hrvatsku, osobito u područja iz kojih su se mladi iselili i u kojima je ostala starija populacija muškaraca koji bi u ženama s Filipina pronašli svoj životni izbor.

- Filipinkama, za razliku od naših žena, nije problem živjeti u Dalmatinskoj zagori ili nekom selu u Slavoniji, s muškarcima koji žele ostati u rodnom mjestu. Patrijarhalnog su odgoja, drže do tradicije, i kad dođu u Hrvatsku, tu i ostanu. Nisu kao, primjerice, Ukrajinke koje dobiju vizu pa odu dalje - kazuje Jakus.

RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by aben 7/3/2017, 22:44

mala piška je velika stvor.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 7/3/2017, 22:47

Samo polako ....sad mi je 37 ...još malo pa 38 ....ovaj otvara agenciju ...kontaktira s ministarstvom demografije koje baš i nebi al demografija neumoljiva ....240 tisuca muških od 40 do 60 godina ....da ih samo cetvrtinu oženiš i da stvore obitelj a ove nisu matrijahalne cure nego patrijahalne ....eto ti nataliteta ....taman fino dok pajdo ovo sve sredi ....nece bit ni ovih birokratskih zavrzlama ....zarucnicka viza.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by aben 7/3/2017, 22:48

a, zoč je tebi bitan natalitet? 

pa nisi uhljeb...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 7/3/2017, 22:49

aben wrote:a, zoč je tebi bitan natalitet? 

pa nisi uhljeb...
Pa tija san kreirat obitelj ....samo nisan tija pristat na njihove ( domacih cura ) uvjete ...ove su bolje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by aben 7/3/2017, 22:53

RayMabus wrote:
aben wrote:a, zoč je tebi bitan natalitet? 

pa nisi uhljeb...
Pa tija san kreirat obitelj ....samo nisan tija pristat na njihove ( domacih cura ) uvjete ...ove su bolje.
jasno, ali to nemo veze s natalitetom. natalitet je samo mjera koja kazuje parazitima koliko ih more preživiti. to nemo veze s kvalitetom ženke koju želiš.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 7/3/2017, 23:00

Aben ja neznam koliko ti imaš godina nit me zanima al ako si srednje tridesete il kasne dvadesete uglavnom ova generacija koja mora imat posla s današnjim ovdašnjim ženkama onda jako dobro znaš šta je smece a šta kvalitet za kreirat obitelj.

Ja znam šta necu ....prije bi patrijahalnu crnkinu oženija nego domacu matrijahalnu curu ...tu domacu matrijahalnu nosi si doma a ne meni uvaljivat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by aben 7/3/2017, 23:03

RayMabus wrote:Aben ja neznam koliko ti imaš godina nit me zanima al ako si srednje tridesete il kasne dvadesete uglavnom ova generacija koja mora imat posla s današnjim ovdašnjim ženkama onda jako dobro znaš šta je smece a šta kvalitet za kreirat obitelj.

Ja znam šta necu ....prije bi patrijahalnu crnkinu oženija nego domacu matrijahalnu curu ...tu domacu matrijahalnu nosi si doma a ne meni uvaljivat.
pa, dalmatinske ženke su većinon seljančure koje žele dati krvi ispod vrata za svog muža i dicu, moreš ih omalovažavati, tući, sramotiti, opijati se po bufetu po cile done, kartati, smrditi, one će te voliti, ili te bar ne će ostaviti.
galamiti će i imati veće piške od tajlanđanki, i to je jedina rozlika.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 7/3/2017, 23:04

aben wrote:
RayMabus wrote:Aben ja neznam koliko ti imaš godina nit me zanima al ako si srednje tridesete il kasne dvadesete uglavnom ova generacija koja mora imat posla s današnjim ovdašnjim ženkama onda jako dobro znaš šta je smece a šta kvalitet za kreirat obitelj.

Ja znam šta necu ....prije bi patrijahalnu crnkinu oženija nego domacu matrijahalnu curu ...tu domacu matrijahalnu nosi si doma a ne meni uvaljivat.
pa, dalmatinske ženke su većinon seljančure koje žele dati krvi ispod vrata za svog muža i dicu, moreš ih omalovažavati, tući, sramotiti, opijati se po bufetu po cile done, kartati, smrditi, one će te voliti, ili te bar ne će ostaviti.
galamiti će i imati veće piške od tajlanđanki, i to je jedina rozlika.
Smiješan si ...ocito si malo starija generacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by aben 7/3/2017, 23:09

RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Aben ja neznam koliko ti imaš godina nit me zanima al ako si srednje tridesete il kasne dvadesete uglavnom ova generacija koja mora imat posla s današnjim ovdašnjim ženkama onda jako dobro znaš šta je smece a šta kvalitet za kreirat obitelj.

Ja znam šta necu ....prije bi patrijahalnu crnkinu oženija nego domacu matrijahalnu curu ...tu domacu matrijahalnu nosi si doma a ne meni uvaljivat.
pa, dalmatinske ženke su većinon seljančure koje žele dati krvi ispod vrata za svog muža i dicu, moreš ih omalovažavati, tući, sramotiti, opijati se po bufetu po cile done, kartati, smrditi, one će te voliti, ili te bar ne će ostaviti.
galamiti će i imati veće piške od tajlanđanki, i to je jedina rozlika.
Smiješan si ...ocito si malo starija generacija.
37 godin. 
otočanke su vjerne, privržene, nemaju stila, žele dicu, stoju iza svoga muža, oči će ti iskopati ako se takneš u njiihovo, prijateljice imaju samo do udaje, ne moreš ih tući.
dalmatinke su vjerne, privržene, dati će ti svoju dušu i telo, seljanke, nemaju stila, prijateljice imaju samo do udaje, moreš ih tući.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 7/3/2017, 23:09

Smiješan si Abene ....ocito si malo starija generacija ....tako meni šef ( ovo di sam da otkaz a kucni prijatelj mi je ) , moji roditelj i sve te generacije nekih bar deset godina stariji od mene tupe šta i ti.

Stvarnost je ipak malo drukcija a ta je da mi neammo posla s ženama generacijama s kojim ste i vi imali nego s necim vrlo zahtjevnim i cudnim.

....

Žene su sve obrazovanije

Žene su kroz desetljeća sve obrazovanije. Prema podacima popisa stanovništva 1961. godine, čak 92,4 posto žena imalo je samo osnovno obrazovanje ili još niže, a samo 0,8 posto visoko obrazovanje.

U odnosu na akademsku godinu 2005./2006., ukupan broj upisanih studenata povećao se za 18,6 posto, a udio studentica u tom povećanju bio je znatno veći i iznosio je 71,2 posto.

Posljednji popis stanovništva iz 2011. godine pokazuje da je najveći broj žena imalo srednjoškolsko obrazovanje, a najveće promjene zabilježene su u području visokog obrazovanja.

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t17004-sutra-je-dan-zena-a-ovo-su-statistke-koje-pokazuju-kakav-je-njihov-polozaj-u-hrvatskoj#780264
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by Serbinho-3 7/3/2017, 23:11

Holandjanke vataju sve najgore, jer nema muskaraca.
Besplatna info, ne kosta te nista, nasi smo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by govinda 7/3/2017, 23:12

Jesu dalmosi provjerili da nevjeste nemaju cunu medju nogama?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 7/3/2017, 23:12

aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Aben ja neznam koliko ti imaš godina nit me zanima al ako si srednje tridesete il kasne dvadesete uglavnom ova generacija koja mora imat posla s današnjim ovdašnjim ženkama onda jako dobro znaš šta je smece a šta kvalitet za kreirat obitelj.

Ja znam šta necu ....prije bi patrijahalnu crnkinu oženija nego domacu matrijahalnu curu ...tu domacu matrijahalnu nosi si doma a ne meni uvaljivat.
pa, dalmatinske ženke su većinon seljančure koje žele dati krvi ispod vrata za svog muža i dicu, moreš ih omalovažavati, tući, sramotiti, opijati se po bufetu po cile done, kartati, smrditi, one će te voliti, ili te bar ne će ostaviti.
galamiti će i imati veće piške od tajlanđanki, i to je jedina rozlika.
Smiješan si ...ocito si malo starija generacija.
37 godin. 
otočanke su vjerne, privržene, nemaju stila, žele dicu, stoju iza svoga muža, oči će ti iskopati ako se takneš u njiihovo, prijateljice imaju samo do udaje, ne moreš ih tući.
dalmatinke su vjerne, privržene, dati će ti svoju dušu i telo, seljanke, nemaju stila, prijateljice imaju samo do udaje, moreš ih tući.
Pajdo svaka tebi cast ..ja sam uvik i tvrdija da je trecina ženskih ovdje ok , trecina u kurzu a trecina se povela za mas medijima pa su i one u kurzu.

Ti si od onih koji je ocito naša jednu iz te grupe koja spada iz one trecine koje su još ok ......jbga pajdo nama nije ništa ostalo a ove lude nas nezanimaju.

Fali patrijahalno odgojenih cura za kreiranje obitelji i to ti je to.


Last edited by RayMabus on 7/3/2017, 23:13; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by aben 7/3/2017, 23:12

žene nisu sve obrazovanjije nego sve školovanije. i, kad udru u tridesetu, unda svučivaju gaće i oblaču suknje, i to ne u zaostaloj dalmaciji, nego i na zapadu:



_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by aben 7/3/2017, 23:15

RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Aben ja neznam koliko ti imaš godina nit me zanima al ako si srednje tridesete il kasne dvadesete uglavnom ova generacija koja mora imat posla s današnjim ovdašnjim ženkama onda jako dobro znaš šta je smece a šta kvalitet za kreirat obitelj.

Ja znam šta necu ....prije bi patrijahalnu crnkinu oženija nego domacu matrijahalnu curu ...tu domacu matrijahalnu nosi si doma a ne meni uvaljivat.
pa, dalmatinske ženke su većinon seljančure koje žele dati krvi ispod vrata za svog muža i dicu, moreš ih omalovažavati, tući, sramotiti, opijati se po bufetu po cile done, kartati, smrditi, one će te voliti, ili te bar ne će ostaviti.
galamiti će i imati veće piške od tajlanđanki, i to je jedina rozlika.
Smiješan si ...ocito si malo starija generacija.
37 godin. 
otočanke su vjerne, privržene, nemaju stila, žele dicu, stoju iza svoga muža, oči će ti iskopati ako se takneš u njiihovo, prijateljice imaju samo do udaje, ne moreš ih tući.
dalmatinke su vjerne, privržene, dati će ti svoju dušu i telo, seljanke, nemaju stila, prijateljice imaju samo do udaje, moreš ih tući.
Pajdo svaka tebi cast ..ja sam i tvrdija da je trecina ženskih ok , trecina u kurzu a trecina se povela za mas medijima pa su i one u kurzu.

Ti si od onih koji je ocito naša jednu iz te grupe koja spada iz one trecine koje su još ok ......jbga pajdo nama nije ništa ostalo a ove lude nas nezanimaju.

Fali patrijahalno odgojenih cura za kreiranje obitelji i to ti je to.
 puno je da je dvi trećine onih u kurcu, možda ih imo 10 %, ali su nojeksponiranije, one su u grodu. u kaštelima takovih imo možda 50 ukupno. ostale su bogobojazne vlajne.

mislin, jo sun oženi jednu tebi ispo nosa...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by RayMabus 7/3/2017, 23:16

aben wrote:žene nisu sve obrazovanjije nego sve školovanije. i, kad udru u tridesetu, unda svučivaju gaće i oblaču suknje, i to ne u zaostaloj dalmaciji, nego i na zapadu:


Znam al koji ce mi kuraz školovanija od mene ? Da mi soli pamet po kuci ?

Iako žene sa stavom često pomisle kako je važno da pokažu svom partneru kako su pametne, najnovija istraživanja tvrde kako muškarce odbijaju dame koje pametuju i o svemu imaju svoje mišljenje, od politike, književnosti, mode pa sve do sporta.
Dame vole pokazati kako se razumiju u sve i svašta, ali muškarce ipak ne privlači toliko izražena inteligencija. Razlog se krije u činjenici da je muškarcima jednostavnije izaći na kraj sa ženom prosječnih sposobnosti, jer kada dame pokažu da mogu biti jače od njih, oni osjećaju da su im ego i muškost ugroženi.

Najnovije britansko istraživanje upravo je to i potvrdilo. Naime, muškarci ne vole kada žene pametuju, dok žene vole kada muškarci filozofiraju. Kako prenose strani mediji, na uzorku od 350 muškaraca, njih 60 posto je izjavilo kako radije izbjegavaju djevojke koje o svakoj temi imaju i ističu svoje mišljenje.

Anketirani muškarci izjavili su da pametovanje žene čini manje privlačnima i ukida svaku tajnovitost i romantiku. S druge strane, od 350 žena čak njih 65 posto je izjavilo kako im se više sviđaju i radije bi bile u vezi s obrazovanim i informiranim muškarcem koji voli pričati o svemu.

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t16861-zasto-skoro-svakog-muskarca-odbijaju-zene-koje-pametuju

Nosi tu školovanu u tridesetoj doma ....NE MENI .....PRESTANI TI MENE ZAHEBAVAT ...ZNAM JA ŠTA OCU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by aben 7/3/2017, 23:19

RayMabus wrote:
aben wrote:žene nisu sve obrazovanjije nego sve školovanije. i, kad udru u tridesetu, unda svučivaju gaće i oblaču suknje, i to ne u zaostaloj dalmaciji, nego i na zapadu:


Znam al koji ce mi kuraz školovanija od mene ? Da mi soli pamet po kuci ?

Iako žene sa stavom često pomisle kako je važno da pokažu svom partneru kako su pametne, najnovija istraživanja tvrde kako muškarce odbijaju dame koje pametuju i o svemu imaju svoje mišljenje, od .

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t16861-zasto-skoro-svakog-muskarca-odbijaju-zene-koje-pametuju

Nosi tu školovanu u tridesetoj doma ....NE MENI .....PRESTANI TI MENE ZAHEBAVAT ...ZNAM JA ŠTA OCU.
pa školovanih je u hr ionako ispo deset posto- ljudi ukupno.

ne zun jo ki provodi ota istraživanja, ali žene će ionako retko uzesti manje obrazovanoga, ili manje bogatoga, tako da to nije slučaj za razmatranje. ako je kojin slučajen pametnija a siromašnija, pa se udo zo te radi šoldov, unda će siguro znati i mučati, i ne prigovarati, dokle god ima tvoju karticu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

'Prava suprotnost od naših cura' :  Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina Empty Re: 'Prava suprotnost od naših cura' : Dalmatinci poludjeli za nevjestama s Filipina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum