ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Page 44 of 55 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 49 ... 55  Next

Go down

Koji vam je najjači par ovdje?

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_lcap12%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_rcap 12% 
[ 4 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_lcap18%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Total Votes : 34
 
 
Poll closed

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kaya 29/12/2016, 17:53

Neve wrote:
kaja wrote:drži longi, dok perem kosu, jedino da ne provali da sam emancipirana..
skrivaj, jbt.. pravi se fina, laka i podatna, sve dok ne zagrize udicu :trept
(tako nas je on jučer mudro podučio :D)
hoću morati slušati o bijeloj kugi? drunken

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus 29/12/2016, 17:53

kaja wrote:
Neve wrote:
kaja wrote:drži longi, dok perem kosu, jedino da ne provali da sam emancipirana..
skrivaj, jbt.. pravi se fina, laka i podatna, sve dok ne zagrize udicu :trept
(tako nas je on jučer mudro podučio :D)
hoću morati slušati o bijeloj kugi? drunken

dok ne ostaneš u drugom stanju nema van

i to bar blizanci ako ne trojke


Last edited by marcellus on 29/12/2016, 17:53; edited 1 time in total

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 17:53

RayMabus wrote:Vrlo je nekulturno nebiti đentlemen ....jako nekulturno.

Evo recimo moja doktorica u pemziji danas naleti na mene zamolim me nešto usput me pita di mi je stara jer ju je ona primila na hitnu kad sam je isporkida ...rekoh tamo ....a to nije ovdje.

Onda se malo zapricali i kaže ona meni ...oslovi me po imenu ....bravo pametan si kako si skužija šta je lijek za depresiju sve znaš.

Vidiš ....pozitivna energija .....mogao sam se i drukcije postavit nakon onoga kad me pitala : Gdje mi je mater a nisam.
Al nisam se drukcije postavija ...ja sam đentlem ...cinim da se ljudi osjecaju ugodno ...ako to nije na moju , njihovu ili bilo ciju štetu.

Ovo nije bilo.

To ti je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 17:56

Neve wrote:
kaja wrote:drži longi, dok perem kosu, jedino da ne provali da sam emancipirana..
skrivaj, jbt.. pravi se fina, laka i podatna, sve dok ne zagrize udicu :trept
(tako nas je on jučer mudro podučio :D)
A neš ti velike udice ...imam tri cetri stana , neznam ni ja šta imam ....ona koja zatrudni s mneom ....idem joj odma prepisat jedan stan samo da ja nemoram plačat porez na to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic 29/12/2016, 17:57


koliko onda, tri il četri? Suspect
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 17:57

RayMabus wrote:
Neve wrote:
kaja wrote:drži longi, dok perem kosu, jedino da ne provali da sam emancipirana..
skrivaj, jbt.. pravi se fina, laka i podatna, sve dok ne zagrize udicu :trept
(tako nas je on jučer mudro podučio :D)
A neš ti velike udice ...imam tri cetri stana , neznam ni ja šta imam ....ona koja zatrudni s mneom ....idem joj odma prepisat jedan stan samo da ja nemoram plačat porez na to.
Vidiš da ovi samo lupaju poreze na dodatne nekretnine ....onda bolje prebacit na nekoga za nešto pa se hebi sad ...placaj porez ti .....
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 17:58

kic wrote:
koliko onda, tri il četri? Suspect
Nemam pojama ...uspio sam izbrojat dva stana plus kuca ....al to je samo ono šta je sad sto posto ....ima toga još ...siva zona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic 29/12/2016, 17:58

RayMabus wrote:
kic wrote:
koliko onda, tri il četri? Suspect
Nemam pojama ...uspio sam izbrojat dva stana plus kuca ....al to je samo ono šta je sad sto posto ....ima toga još ...siva zona.


aha aha, žimku buraz ;)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 18:00

kic wrote:
RayMabus wrote:
kic wrote:
koliko onda, tri il četri? Suspect
Nemam pojama ...uspio sam izbrojat dva stana plus kuca ....al to je samo ono šta je sad sto posto ....ima toga još ...siva zona.


aha aha, žimku buraz ;)
Pa nije baš ....neznam šta cu gradit i naslijedit još ...ima tu i vikendica na otoku ....babi san reka prije dva miseca da crkne i reka zašto .....sad oceli prepsiat stan u centru Splita ili ne ....ako ne ....doviđenja .....ja i ti smo se pozdravili.

Meni neriba al mojoj ženi s djetetom bi dobro doša.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus 29/12/2016, 18:00

jesi razmišljao da prodaš jednu nekretninu i kupiš si malo šarma za te novce? Možda bi onda jednog dana i dočekao potomstvo...

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by neva 29/12/2016, 18:00

RayMabus wrote:A neš ti velike udice ...imam tri cetri stana , neznam ni ja šta imam ....ona koja zatrudni s mneom ....idem joj odma prepisat jedan stan samo da ja nemoram plačat porez na to.
altruist, humanist i hedonist.. 3 u 1 :)
ako ovo ne upali, onda ćeš konačno morat' počet' biti slatki i zavoditi :]
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 18:02

marcellus wrote:jesi razmišljao da prodaš jednu nekretninu i kupiš si malo šarma za te novce? Možda bi onda jednog dana i dočekao potomstvo...
Muškarci su potrošna roba ...neš lovu ponijeti na oni svijet ....ako njoj nije bitno za potomstvo šta bi meni jbte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus 29/12/2016, 18:04

sad kad se neve neočekivano pojavila mi je žao da nisam stavio neve vs kaja u ponudu

to bi vjerojatno odnijelo pobjedu, ako se ljudi tih fajtova uopće još sjećaju

ali svakako su bili kvalitetniji od prepucavanja s evitom s perona i mirkoslavom

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic 29/12/2016, 18:06


zna se tko je dodao nejvi B-)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč 29/12/2016, 18:06

Neve wrote:
mrincredible wrote:A čuj, ako je glasala samo "većinska desnica", onda je Kaja trebala odnijeti pobjedu ko od šale.  king
pa i bi, samo da se bar upola potrudila (naročito sa slikama B-)) kao norka, publika je prepoznala i s pravom vrednovala stvarni napor i trud :D
Barem smo sigurni da nije pobiedila na liepe oči.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 18:08

RayMabus wrote:
marcellus wrote:jesi razmišljao da prodaš jednu nekretninu i kupiš si malo šarma za te novce? Možda bi onda jednog dana i dočekao potomstvo...
Muškarci su potrošna roba ...neš lovu ponijeti na oni svijet ....ako njoj nije bitno za potomstvo šta bi meni jbte.
Mene su žene samo rodile i odgojile ....to šta iste imaju problem ako im potomak zaprijeti pa neznaju više di ce jer se brukaju pred društvom a ni policija nezna šta ce s luđakom unutar obitelji koj ije popizdio tj je njihov problem.

Kad te udari luđak iznutra i to još inteligentan ...đabe ti mišljenje društva i policije.

Žene drže tri kantuna kuce a muškarac cetvrti ....taj cetvri je takav .......da bez njega nema ni ona tri.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 18:11

RayMabus wrote:

Žene drže tri kantuna kuce a muškarac cetvrti ....taj cetvri je takav .......da bez njega nema ni ona tri.
A to ti je u prevodu samo ovo : igraj se s menom i pokušaj me pravit budalom i VIDIT CEŠ ĐAVLA .-.....GLAVOM I BRADOM.

RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč 29/12/2016, 18:12

kic wrote:
Regoč wrote:
kic wrote:
ok ako je Eva bila dugo alfa zenka foruma, i Noor je otjerala i preuzela teritorij..

da li to znaci da je Regoch beta na kvadrat muzjak? :^^
Bolje beta na kvadrat, nego omega na minus osamnaestu poput tebe.


:baby
Baš si bio sladak kao mali. Kako postade ovakav zlobnik od toga klinca?

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by neva 29/12/2016, 18:14

marcellus wrote:sad kad se neve neočekivano pojavila mi je žao da nisam stavio neve vs kaja u ponudu
to bi vjerojatno odnijelo pobjedu, ako se ljudi tih fajtova uopće još sjećaju
ali svakako su bili kvalitetniji od prepucavanja s evitom s perona i mirkoslavom
minuli rad se ne računa, samo trenutni trud i napor :D
kaja i ja smo se zbilja znale pograbiti, iz čiste zabave.. ali odavno to ne radimo, kaja mi je simpatična, 'mangup' je, ima oštar jezik i često me nasmije :)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 18:15

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:

Žene drže tri kantuna kuce a muškarac cetvrti ....taj cetvri je takav .......da bez njega nema ni ona tri.
A to ti je u prevodu samo ovo : igraj se s menom i pokušaj me pravit budalom i VIDIT CEŠ ĐAVLA .-.....GLAVOM I BRADOM.

Zadnja koja ga je vidila je jedna ženska od oko 40 godina ,,,,,,dobila otkaz ...svi mi čestitaju da kako sam tako inteligentno postupija ....nemogu se nadivit mom manervu.

AJ TI KUCI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč 29/12/2016, 18:17

mrincredible wrote:
Neve wrote:
mrincredible wrote:Trebala si koji put ubaciti engleski u postove, na to bi pali ničice.
a ti si isto neki agent-provokator izgleda, krivo je savjetuješ, Kajo ne slušaj ga
koliko sam vidjela, strani jezici su u ovom okruženju neviđeno kontraindicirani :D

U domoljubno-desnom okruženju kakvo je ovo nepoželjan je samo srpski. Engleski prolazi. Pipl mast trast as.
Ne smeta ni srbski, samo nek se piše.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 44 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 55 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 49 ... 55  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum