ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Page 49 of 55 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 55  Next

Go down

Koji vam je najjači par ovdje?

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_lcap12%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_rcap 12% 
[ 4 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_lcap18%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Total Votes : 34
 
 
Poll closed

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic 29/12/2016, 19:08


ribiribi barila dubi dubi du

kic
Admin

Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic 29/12/2016, 19:09

Regoč wrote:Opet lažeš. Evu nisam izdao, razišli smo se i gotovo. Čemu ta jadna patetika? Cviliš kao Pupovac.


ne lažem, dobit ćeš po gebisu starče.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 19:09

maggie13 wrote:
Neve wrote:
maggie13 wrote:
Neve wrote:
RayMabus wrote:Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 3-5
ajde baci malo svjetla u ovu situaciju.. vidi se samo crnac u tunelu :D
taman sam htjela to reci, kad me zene obuzele :P
ajmo zajedno malo zatreptati :trept i zawikati da nismo emanćipirane.. možda upali svjetlo? B-)
mene je cakj jednom lovio po forumu, nesto mu se bilo omililo..trep trep..:D
Šta ja tebe imam lovit ?

Il raširi š noge , dobiješ kuraz unutra i za devet mjeseci rodiš majmuncica ili ne.

Previše si umišljaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 19:09

maggie13 wrote:
metilda wrote:
maggie13 wrote:
metilda wrote:
maggie13 wrote:Metilda ne moze bez norke danas,

kad noorka napiše sammo jedan suvisli tekst o bilo čemu poput kaje i neve bez ad hominem udaraca a može i s njima ali samo da je nečim relevantnim argumentiran priznat ću da je solidna forumašica... oavko joj ostaju samo umjetne sise i guzice...
iskreno, samo komentiram trenutnu situaciju, ne znam povijest vaseg fighta, a i ne ocjenjuje mi se nitko ovih dana (ni inace pretjerano)..iako mi uvijek drazi mir i zezanje nego fajtanje :-)

iskreno ne znam ni ja, znam samo da je noor čim se pojavila počela pljuckati po meni.. ali kako pretpostavljam da je ona s Kultnixa ne čudi me to... doduše i ja sam u početku pomislila da je dudetetein duplić...
nisam nikad citala kultne, neces vjerovat :-)

nisu to kultne, to je Pizdin i Glistin Kultnix.. tamo je alfa ženka bila Glista pa se valjda noor osjećala ugroženom.. ne znam.. imam gripu .. idem sad u horizontalu... santa laku noć pobjednici.... bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 19:10

Ha ha ha ja nju lovio .....nevjerovatno ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus 29/12/2016, 19:10

kic wrote:
ribiribi barila dubi dubi du

Nuapurista kuulu se polokan tahti
jalakani pohjii kutkutti.
Ievan äiti se tyttöösä vahti
vaan kyllähän Ieva sen jutkutti,
sillä ei meitä silloin kiellot haittaa
kun myö tanssimme laiasta laitaan.
Salivili hipput tupput täppyt
äppyt tipput hilijalleen.

Ievan suu oli vehnäsellä
ko immeiset onnee toevotti.
Peä oli märkänä jokaisella
ja viulu se vinku ja voevotti.
Ei tätä poikoo märkyys haittaa
sillon ko laskoo laiasta laitaan.
Salivili hipput.

Ievan äiti se kammarissa
virsiä veisata huijjuutti,
kun tämä poika naapurissa
ämmän tyttöä nuijjuutti.
Eikä tätä poikoo ämmät haittaa
sillon ko laskoo laiasta laitaan.
Salivili.

Siellä oli lystiä soiton jäläkeen
sain minä kerran sytkyyttee.
Kottiin ko mäntii ni ämmä se riitelj
ja Ieva jo alako nyyhkyytteek.
Minä sanon Ievalle mitäpä se haittaa
laskemma vielähi laiasta laitaa.
Salivili.

Muorille sanon jotta tukkee suusi
en ruppee sun terveyttäs takkoomaa.
Terveenä peäset ku korjoot luusi
ja määt siitä murjuus makkoomaa.
Ei tätä poikoo hellyys haittaa
ko akkoja huhkii laiasta laitaan.
Salivili.
Sen minä sanon jotta purra pittää
ei mua niin voan nielasta.
Suat männä ite vaikka lännestä ittään
vaan minä en luovu Ievasta,
sillä ei tätä poikoo kainous haittaa
sillon ko tanssii laiasta laitaan.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus 29/12/2016, 19:10

na finskom je...


_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč 29/12/2016, 19:11

kic wrote:
Regoč wrote:Opet lažeš. Evu nisam izdao, razišli smo se i gotovo. Čemu ta jadna patetika? Cviliš kao Pupovac.


ne lažem, dobit ćeš po gebisu starče.
Lažeš.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic 29/12/2016, 19:11


this is why I cant have nice things..

nikad lyrics ne povežem
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč 29/12/2016, 19:13

Ozdravi što prije, Meti!

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus 29/12/2016, 19:14

kic wrote:
this is why I cant have nice things..

nikad lyrics ne povežem

nebitno
ima stanovitu hipnotičku kvalitetu

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 19:14

RayMabus wrote:Ha ha ha ja nju lovio .....nevjerovatno ha ha ha
Smiješna si ...malo umišljena ....ja ne lovim.

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 3-45
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 19:15

Možemo se jedino ULOVITI al to je drugo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 19:16

metilda wrote:
maggie13 wrote:
metilda wrote:
maggie13 wrote:
metilda wrote:

kad noorka napiše sammo jedan suvisli tekst o bilo čemu poput kaje i neve bez ad hominem udaraca a može i s njima ali samo da je nečim relevantnim argumentiran priznat ću da je solidna forumašica... oavko joj ostaju samo umjetne sise i guzice...
iskreno, samo komentiram trenutnu situaciju, ne znam povijest vaseg fighta, a i ne ocjenjuje mi se nitko ovih dana (ni inace pretjerano)..iako mi uvijek drazi mir i zezanje nego fajtanje :-)

iskreno ne znam ni ja, znam samo da je noor čim se pojavila počela pljuckati po meni.. ali kako pretpostavljam da je ona s Kultnixa ne čudi me to... doduše i ja sam u početku pomislila da je dudetetein duplić...
nisam nikad citala kultne, neces vjerovat :-)

nisu to kultne, to je Pizdin i Glistin Kultnix.. tamo je alfa ženka bila Glista pa se valjda noor osjećala ugroženom.. ne znam.. imam gripu .. idem sad u horizontalu... santa laku noć pobjednici.... bounce

bar oni koji su tada bili na kultnixu jako dobro znaju zašto si tamo uopće došla, kakve rane si došla zalizat i to među ljevičare, koji su bili otvorenog srca za tvoje privatne frustracije i probleme koji te muče i danas, a mučit će te čitav život....što si sve tračala o forumašicama i forumašima OVOG foruma itd itd...a nije to bilo samo na kultnixu, bilo je to i kod Ligeje, na Jagodi.
tu ti je i Esco, tu ti je Ligeja, sjećaju se oni svega. Metilda začepi žvalju.

malaniz i ja smo dobre i danas, čujemo se telefonski i tako :D


Last edited by Noor on 29/12/2016, 19:21; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by veber 29/12/2016, 19:16

maggie13 wrote:
veber wrote:
maggie13 wrote:Di je veber?
Da nastavimo o Svici..ne znam za druge, ali mene svađe smore :-S
na rucku, snitzel kosta kao bmw...
vino kao passat.

trebao sam prihvatit poziv za mostar...
i ja mislim..jeftinije, a hercegovci izdasniji :D
bolje da sam u hercegovinu otisao.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus 29/12/2016, 19:17

kic wrote:
ribiribi barila dubi dubi du

zapravo ovo je prava verzija teksta

ovako je lakše pratiti


_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by L'âme 29/12/2016, 19:17

metilda wrote:
maggie13 wrote:
metilda wrote:
maggie13 wrote:
metilda wrote:

kad noorka napiše sammo jedan suvisli tekst o bilo čemu poput kaje i neve bez ad hominem udaraca a može i s njima ali samo da je nečim relevantnim argumentiran priznat ću da je solidna forumašica... oavko joj ostaju samo umjetne sise i guzice...
iskreno, samo komentiram trenutnu situaciju, ne znam povijest vaseg fighta, a i ne ocjenjuje mi se nitko ovih dana (ni inace pretjerano)..iako mi uvijek drazi mir i zezanje nego fajtanje :-)

iskreno ne znam ni ja, znam samo da je noor čim se pojavila počela pljuckati po meni.. ali kako pretpostavljam da je ona s Kultnixa ne čudi me to... doduše i ja sam u početku pomislila da je dudetetein duplić...
nisam nikad citala kultne, neces vjerovat :-)

nisu to kultne, to je Pizdin i Glistin Kultnix.. tamo je alfa ženka bila Glista pa se valjda noor osjećala ugroženom.. ne znam.. imam gripu .. idem sad u horizontalu... santa laku noć pobjednici.... bounce
meni ovo dođe k'o film, zato mi i jest zabavno:D
Caj od đumbira i odmaranje :-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 19:17

RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus 29/12/2016, 19:18

ono "thank you" na kraju je jedino što razumijem

jebiga ja i moj finski

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by mrincredible 29/12/2016, 19:20

marcellus wrote:ono "thank you" na kraju je jedino što razumijem

jebiga ja i moj finski

Pitaj dudette da ti prevede, ona je svjetska žena, govori jezike i to.
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 19:20

Mirkec&Slavkec wrote:
marcellus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
marcellus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
nego ces ti o levelu!  :^0 vama je level kad kaja mene ispickara i iznaziva pogrdnim imenima. to se zove pristranost. a vidim da je jos od jucer explozivna. znam i zasto. B-)

jao, jao, jao. Ajmo malo po tvojim postovima i vokabularu...
ajmo malo o tvojim biserima. Pavelic je bio Mussolinijeva marioneta. ali Hrvatska je u to vrijeme bila nezavisna. na ovo drugo se svi vi lozite:cro  to je samo najfrižlji example od jucer koji ti onda mudro presutis kad te se uhvati u deductive fallacy. za razliku od clanice MENSA-e i pravobraniteljice per capita imam trenutaka inspiracije...  chase

glupa i pokvarena pičko, gdje sam ja to i kad rekao ne jučer, nego u 13 godina na forumu, da je hrvatska u to vrijeme bila nezavisna?

Rasprava od jučer - ja kažem da je pavelić bio musolinijeva marioneta, ti odgovoriš "ali je unatoč tome bila nezavisna, jel?!" i ja ti ne odgovorim ništa, jer s tobom nisam ni raspravljao niti kanim, i ti mi sad podmećeš da sam rekao nešto što si ti rekla?

ajd sad odgmizi natrag pod kamen
dobro vrsni novinaru. vas vokabular stvarno je na niveauxu. picko usrana.  :D sad cu to ici pronaci...
tutena je...  afro  http://ex-iskon.forumcroatian.com/t14829p60-veceras-u-zagrebu-misa-za-ustaskog-zlocinca-antu-pavelica 

daklem, kazes ti: Pavelić nije dao nikom ništa jer je bio Mussolinijeva marioneta ima nekakvog pateticnog trkeljanja u nastavku: dakle, ništa nije bilo njegovo pa ništa nije ni mogao dati. On sam je bio nečije vlasništvo 


e, na to te ja pitam kako je onda Hrvatska bila nezavisna za vrijeme Paveliceve vladavine kad je on bio Mussolinijeva marioneta? 


smrade suplji, ne treba mi tvoj niti bilo ciji odgovor na ovo. i made my fucking point more than clear! 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 49 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 55 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 55  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum