ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 15/8/2015, 22:55

Svake godine redovito tražim povrat poreza.

Nisam išla u školu, živim od predaja starih naraštaja i to mi je sasvim dovoljno.

Gdje si nastao, na oblaku, možda?! Iako vjerujem da su i takve situacije regulirane.

Kakvu slobodu tražiš koja bi bila realna?

Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 15/8/2015, 22:59

sutra napišem

zasad, laku noć, uz napomenu da mi nikad prije niko nije vako nježno ka ti  objašnjava zašto je dobro da postoji gladna zvijer koja će me tjerati da radin za nju..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 15/8/2015, 23:01

Hvala i tebi. I ja sam spremna za nananje. Laka ti noć....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by abraham 16/8/2015, 05:09

Jucer je Stipe Alfier lijepo ukazao na zluporabe prigodom proslave Gospe , diljem DNRH. Govorili popi o politici i protiv pobacaja i istopolnih brakova. Ako Stipe , onako inteligentan, ne promjeni crkvene dogme, nece nitko. ZA koju godinu ce kler propagirati pobacaje i istospolne brakove. Svi ce biti na izbornoj listi jedne partije. Muhahahahhahahhahahaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by abraham 16/8/2015, 06:33

Da, onaj gad od Pape spominje zrtve u Kini. Mijesa se u unutarnje stvari DNR Kine iako zna da u Kini postoji samostalna kineska katolicka crkva. Hoce gad da prosiri utjecaj na Kinu.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by abraham 16/8/2015, 06:35

Sto ce Radmanovizija komentirati veceras?? "Crveni Papa" se mijesa u unutarnje stvari Kine. Hahahahahhahahah

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 16/8/2015, 07:53

aben wrote:
Mativka wrote:Ja se samo pitam: jesam li ja budala koja progovara kroz svoje mišljenje ili ti koji uvijek citiraš nekog drugog.
Zašto ne progovaraš i svojim riječima zadržiš svoje stajalište ili svojim riječima izneseš svoje mišljenje?!
Ili ga uopće nemaš?!
U tom slučaju zašto ne koristiš fus-note?!
Znaš, pročitano nije da kopiraš, već da doneseš svoj sud...

ne mogu odgovoriti za tebe jer te ne poznajen, al mogu za sebe. 
nisan. smatran da su knjige najbolji izum čovjeka, i prenošenje izjava pametnih ljudi može biti samo na korist. 


svoje stajalište san ti napisa. ponovit ću ga, za slučaj da ti je promaklo.
dakle, ti smatraš da nam je za društvo u kojem ništa ne će biti nametnuto pojedincu trebamo prijeći u viši stupanj svijesti. budući da mi jako malo znamo i o ovoj svijesti koju imamo, govoriti o nekom višem stupnju je najblaže rečeno neprecizno.
ja, s druge strane, tvrdin da nam društvo, iako to možda želi, ništa ne more nametnuti. osim ako ne pozove u pomoć državu. zato je moj neprijatelj država. država sasvim sigurno nisan ja, jer ja sam sebe ne bi kaznio za vožnju u pijanom stanju, a država bi.

kako se koriste fus note na forumu?

Zbilja ste se potrudili svaka čast :)
 
Par riječi samo: osoba koja neki sistem proglašava svojim neprijateljem nema problem sa tim sistemom nego sa samim sobom. Potreban joj je izgovor za ono što želi postići, a nije dosad. Ključna riječ:bijeg. Od samog sebe.
Realnost je da živimo u globalnom Big Brotheru. Ko god šizi zbog toga, riskira paranoičan život loše kvalitete, i psihičku bolest.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by danni1 16/8/2015, 08:37

abraham wrote:Da, onaj gad od Pape spominje zrtve u Kini. Mijesa se u unutarnje stvari DNR Kine iako zna da u Kini postoji samostalna kineska katolicka crkva. Hoce gad da prosiri utjecaj na Kinu.
Crkva koja priznaje papu za poglavara je katolička crkva.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 16/8/2015, 09:01

dzepna_venera wrote:
aben wrote:
Mativka wrote:Ja se samo pitam: jesam li ja budala koja progovara kroz svoje mišljenje ili ti koji uvijek citiraš nekog drugog.
Zašto ne progovaraš i svojim riječima zadržiš svoje stajalište ili svojim riječima izneseš svoje mišljenje?!
Ili ga uopće nemaš?!
U tom slučaju zašto ne koristiš fus-note?!
Znaš, pročitano nije da kopiraš, već da doneseš svoj sud...

ne mogu odgovoriti za tebe jer te ne poznajen, al mogu za sebe. 
nisan. smatran da su knjige najbolji izum čovjeka, i prenošenje izjava pametnih ljudi može biti samo na korist. 


svoje stajalište san ti napisa. ponovit ću ga, za slučaj da ti je promaklo.
dakle, ti smatraš da nam je za društvo u kojem ništa ne će biti nametnuto pojedincu trebamo prijeći u viši stupanj svijesti. budući da mi jako malo znamo i o ovoj svijesti koju imamo, govoriti o nekom višem stupnju je najblaže rečeno neprecizno.
ja, s druge strane, tvrdin da nam društvo, iako to možda želi, ništa ne more nametnuti. osim ako ne pozove u pomoć državu. zato je moj neprijatelj država. država sasvim sigurno nisan ja, jer ja sam sebe ne bi kaznio za vožnju u pijanom stanju, a država bi.

kako se koriste fus note na forumu?

Zbilja ste se potrudili svaka čast :)
 
Par riječi samo: osoba koja neki sistem proglašava svojim neprijateljem nema problem sa tim sistemom nego sa samim sobom. Potreban joj je izgovor za ono što želi postići, a nije dosad. Ključna riječ:bijeg. Od samog sebe.
Realnost je da živimo u globalnom Big Brotheru. Ko god šizi zbog toga, riskira paranoičan život loše kvalitete, i psihičku bolest.
bila bi odličan psiholog u aušvicu. objašnjavajući ljudima da su sami sebi najveći problem :)

šalu nastranu na stranu, potrebna je velika količina mentalne vratolomije da se prihvati ta tvoja teza. a uzdižići je na opće pravilo, zanima me bi li još bili u starijem ili nlađem kamenom dobu.
zaboga, pa ti se zalažeš za status kvo pod prijetnjom mentalne bolesti.

no, nama legitimistima ne smetaju ocjene o luđaštvu. mi za vas već jesmo ludi. usporedia san nas s jehovinim svjedocima, i njih svi držu ludima. jebiga, i mi i oni smatramo da smo u posjedu istine. i guštamo u tome, prvenstveno. 
znam jednog svjedoka. radi pon i uto a ostatak tjedna kuca na vrata. starješina je i razgovara s oko tisuću ljudi godišnje. nikad u životu nije nekoga nagovoria da in pristupi. pitan ga jel mu to smeta, on veli ni najmanje.
ni ja nikad nisan nikoga preobratia na slobodu. i ka i kolega svjedok, nakon neuspjelog izlaganja slobode nekome, ja sidnen za mises.org, on za bibliju i guštamo u svon ludilu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 16/8/2015, 09:11

Mativka wrote:Svake godine redovito tražim povrat poreza.

Nisam išla u školu, živim od predaja starih naraštaja i to mi je sasvim dovoljno.

Gdje si nastao, na oblaku, možda?! Iako vjerujem da su i takve situacije regulirane.

Kakvu slobodu tražiš koja bi bila realna?
o, nisi školovana? ne znan kako ti je to uspilo al u velikoj si prednosti nad nama koji jesmo. (jt gatto)

jesi čula zahtjeve ateista jugoslovena da ne želu plaćati crkvu ili zahtjeve katolibana da ne želu plaćati iskorak i babe?

e, moj zahtjev je identičan. ja ne želin plaćati crkvu, iskorak, zdravstveno, mirovinsko, ministarstvo turizma, financija,socijalnu skrb, školstvo, okoliš, komunalno, tv pretplatu, porez, pdv, ne želin da mi propisuju s čin se mogu  a s čin ne mogu baviti, ne priznajen victimles kriminal...

ti si napisala da ne bi tribali raditi drugima ono šta ne želimo da se nama radi. iako je ta teza manjkava, i mi imamo bolju, primjeti da sve šta san nabroja ulazi u tu tvoju devizu. smatran da, ako želiš biti konzistentna, trebaš odbaciti okove etatizma i prijeći na moju stranu, stranu svjetla.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 16/8/2015, 10:15

aben wrote:
dzepna_venera wrote:
aben wrote:
Mativka wrote:Ja se samo pitam: jesam li ja budala koja progovara kroz svoje mišljenje ili ti koji uvijek citiraš nekog drugog.
Zašto ne progovaraš i svojim riječima zadržiš svoje stajalište ili svojim riječima izneseš svoje mišljenje?!
Ili ga uopće nemaš?!
U tom slučaju zašto ne koristiš fus-note?!
Znaš, pročitano nije da kopiraš, već da doneseš svoj sud...

ne mogu odgovoriti za tebe jer te ne poznajen, al mogu za sebe. 
nisan. smatran da su knjige najbolji izum čovjeka, i prenošenje izjava pametnih ljudi može biti samo na korist. 


svoje stajalište san ti napisa. ponovit ću ga, za slučaj da ti je promaklo.
dakle, ti smatraš da nam je za društvo u kojem ništa ne će biti nametnuto pojedincu trebamo prijeći u viši stupanj svijesti. budući da mi jako malo znamo i o ovoj svijesti koju imamo, govoriti o nekom višem stupnju je najblaže rečeno neprecizno.
ja, s druge strane, tvrdin da nam društvo, iako to možda želi, ništa ne more nametnuti. osim ako ne pozove u pomoć državu. zato je moj neprijatelj država. država sasvim sigurno nisan ja, jer ja sam sebe ne bi kaznio za vožnju u pijanom stanju, a država bi.

kako se koriste fus note na forumu?

Zbilja ste se potrudili svaka čast :)
 
Par riječi samo: osoba koja neki sistem proglašava svojim neprijateljem nema problem sa tim sistemom nego sa samim sobom. Potreban joj je izgovor za ono što želi postići, a nije dosad. Ključna riječ:bijeg. Od samog sebe.
Realnost je da živimo u globalnom Big Brotheru. Ko god šizi zbog toga, riskira paranoičan život loše kvalitete, i psihičku bolest.
bila bi odličan psiholog u aušvicu. objašnjavajući ljudima da su sami sebi najveći problem :)

šalu nastranu na stranu, potrebna je velika količina mentalne vratolomije da se prihvati ta tvoja teza. a uzdižići je na opće pravilo, zanima me bi li još bili u starijem ili nlađem kamenom dobu.
zaboga, pa ti se zalažeš za status kvo pod prijetnjom mentalne bolesti.

no, nama legitimistima ne smetaju ocjene o luđaštvu. mi za vas već jesmo ludi. usporedia san nas s jehovinim svjedocima, i njih svi držu ludima. jebiga, i mi i oni smatramo da smo u posjedu istine. i guštamo u tome, prvenstveno. 
znam jednog svjedoka. radi pon i uto a ostatak tjedna kuca na vrata. starješina je i razgovara s oko tisuću ljudi godišnje. nikad u životu nije nekoga nagovoria da in pristupi. pitan ga jel mu to smeta, on veli ni najmanje.
ni ja nikad nisan nikoga preobratia na slobodu. i ka i kolega svjedok, nakon neuspjelog izlaganja slobode nekome, ja sidnen za mises.org, on za bibliju i guštamo u svon ludilu.

Krivo. Ne zalažem se za status quo. Vjerujem da promjene dolaze porastom svijesti većine u sistemu. Frustrirani revolucionari koji "pisde" na svih i sve jer bježe od svog nesređenog dvorišta mene ne mogu impresionirati. Bijeg. Bijeg.

Imam posla pa nažalost nemam vremena "lamentirati" sa tobom. I to je u redu, jer to bi ionako na neki način bio gubitak mog vremena. Jer ti vjeruješ da promjene treba požurivati silom i destrukcijom, a ja u to apsolutno ne vjerujem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 16/8/2015, 10:20

dzepna_venera wrote:


Krivo. Ne zalažem se za status quo. Vjerujem da promjene dolaze porastom svijesti većine u sistemu. Frustrirani revolucionari koji "pisde" na svih i sve jer bježe od svog nesređenog dvorišta mene ne mogu impresionirati. Bijeg. Bijeg.

Imam posla pa nažalost nemam vremena "lamentirati" sa tobom. I to je u redu, jer to bi ionako na neki način bio gubitak mog vremena. Jer ti vjeruješ da promjene treba požurivati silom i destrukcijom, a ja u to apsolutno ne vjerujem.
aha, evo nama svijesti natrag:)
to je ka da ja u razgovor uveden flanfu. pa se ti onda misli.

silom i destrukcijom? malo gradimo straw mena?
naš moto je non aggresion principle, guglaj.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 17/8/2015, 06:23

Koji ste to "vi"? Tko smo "mi"? Kad shvatiš da smo svi u jednoj teći, a da se glavna bitka vodi u svakom pojedincu posebno onda ćeš moći razumjeti što sam prije napisala. 
Što se tiče nenasilja, čitaj što sam pišeš u prethodnim postovima. Upotrebljavaš riječi neprijatelj,podrivanje,raspad...destruktivno.

Daj opiši život kojim živiš da vidim jesi li revolucionar koji živi ono što priča..:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 17/8/2015, 12:41

mi slobodarci, vi ostali.
nismo svi u istoj teći. ljudi koji vole slobodu su u teći, uhvaćeni, a ostali nas kuvaju. jer, oni koji ne držu do svoje slobode je ne mogu ni izgubiti.


naši pojedinačni unutarnji demoni su unutarnji. mene boli kurac za tuđe, svoje demone ne dam naravski. dakako, u nekoj budućoj ću rado podijeliti svoje ratne unutarnje priče i poslušati svoje, al neozbiljno je tvrdit da je moj problem s državom moj unutarnji problem. to ti pendrek osvijesti momentalno.

nenasilje, da. imanje neprijatelja, podrivanje, raspad nisu nasilje. pročitaj šta je nap, pa će ti biti jasno.

hoću, al ja nisan revolucionar. kad dođen doma:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by kic 17/8/2015, 14:38

back ontopic:

http://www.autograf.hr/istina-u-tzv-gospi-sinjskoj-gospi-ramskoj/

povezanost Sinja i Rame..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by crvenkasti 17/8/2015, 14:40

Moj život je neprekidni niz promašaja i neuspjeha.
Ja sam najveća budala na svijetu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by L'âme 17/8/2015, 14:42

crveni, kako je bilo u sinju? Basketball

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by jastreb 17/8/2015, 14:47

katolici danas obilježavaju svetog Hijacinta.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 5 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum