ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest Sat 15 Aug - 17:34

aben wrote:
dzepna_venera wrote:
aben wrote:pa ne glumin, uvrijeđen čovik je opasan, a ne ranjiv :)

kako je puštanje na miru oskvrnjeno ako uperin prst u neprijatelja i to u onog čiji su zakoni, recimo, o zabranjenoj dozi alkohola u krvi u vožnji, donešeni novcem koji su oteli upravo meni?
i resent that.

Ero ima pravo uživati u svojim uvjerenjima i ti njega vrijeđaš takvim komentarom jer je tebe uvrijedila država koja je otela tvoj novac.. Slijedom toga, ti si okrutan prema Eri isto ko što je država bila okrutna prema tvojoj kasici prasici :P

A ča bi ti-tija vozit pjan?! Javi na forumu gdje i kad voziš, da znam :D
eh, vi ljevičari :)
ti si uvridila mene, ja san možda uvridia eru, ali država mene ne vriđa nego krade i sputava, a to je puno drukčia stvar. 
vriđanje je legitimno, neštetno ponašanje. sloboda vrieđanja treba biti apsolutna. sloboda krađe i otmice u slučaju da me zateknu u prometu s nekim arbitrarnim iznosom alkohola u krvi ne postoji, niti se možđe racionalno opravdati.

naravski da bi tia voziti pijan. minority report se ne može opravdati.

Nisam livo ni desno, ne vriđaj ti mene, samo etikete lijepiš :P

Samo ti vozi i pazi sine da ne obližeš alkotest :)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben Sat 15 Aug - 17:35

al postoji nešto šta je ni livo ni desno?

a pazin, al to je ka ruski rulet, šanse su mi manje svaki dan...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest Sat 15 Aug - 18:43

Je, ima, centrala,  ono šta je ispravno..


Rekla bi ti da pređeš na vodu od limunske trave, al ti ćeš od tog savjeta čut samo ono "trava" ..:)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben Sat 15 Aug - 18:50

dzepna_venera wrote:Je, ima, centrala,  ono šta je ispravno..


Rekla bi ti da pređeš na vodu od limunske trave, al ti ćeš od tog savjeta čut samo ono "trava" ..:)))
centrala je samo kombinacija livoga i desnoga. centristi su i ljevičari i desničari, samo ovisi po kojen pitanju.

recimo, ili je važno da je predsjednica katolkinja ili nije. jedno je liva drugo desno stajalište. koje bi od ta dca bilo centrističko?


ok, al nije u pitanju moja ovisnost, nego moja sloboda.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest Sat 15 Aug - 19:06

aben wrote:
dzepna_venera wrote:Je, ima, centrala,  ono šta je ispravno..


Rekla bi ti da pređeš na vodu od limunske trave, al ti ćeš od tog savjeta čut samo ono "trava" ..:)))
centrala je samo kombinacija livoga i desnoga. centristi su i ljevičari i desničari, samo ovisi po kojen pitanju.

recimo, ili je važno da je predsjednica katolkinja ili nije. jedno je liva drugo desno stajalište. koje bi od ta dca bilo centrističko?


ok, al nije u pitanju moja ovisnost, nego moja sloboda.

Nisam ni centrist. Svoja sam, i mislim svojom glavom. Vidim da nemaš etiketu za moje čelo :P

Religiozno opredjeljenje predsjednice je njena osobna stvar-dio identiteta nevezano uz funkciju koju obavlja.

Slobodan si onoliko koliko ti sam sebi slobode daš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben Sat 15 Aug - 19:13

dzepna_venera wrote:
aben wrote:
dzepna_venera wrote:Je, ima, centrala,  ono šta je ispravno..


Rekla bi ti da pređeš na vodu od limunske trave, al ti ćeš od tog savjeta čut samo ono "trava" ..:)))
centrala je samo kombinacija livoga i desnoga. centristi su i ljevičari i desničari, samo ovisi po kojen pitanju.

recimo, ili je važno da je predsjednica katolkinja ili nije. jedno je liva drugo desno stajalište. koje bi od ta dca bilo centrističko?


ok, al nije u pitanju moja ovisnost, nego moja sloboda.

Nisam ni centrist. Svoja sam, i mislim svojom glavom. Vidim da nemaš etiketu za moje čelo :P

Religiozno opredjeljenje predsjednice je njena osobna stvar-dio identiteta nevezano uz funkciju koju obavlja.

Slobodan si onoliko koliko ti sam sebi slobode daš.
naravski da iman, upravo si se izjasnila; ti si centrist. to su oni koju mislu da su svoji, odnosno da nisu ni livo ni desno, a u stvari su i livo i desno. tvoj stav o rel. opred. predsjednice je liev. kad bi išli ispitivati dalje, našli bi i desne stavove. naravski, kad ih ne bi našli, bila bi livo.

to nije strašna stvar, nemoj me krivo svatit. jednostavno je, ka šta ribe ne znaju za drugo osin mora, tako i moderan čovik ne zna za ništa van države.


nisi slobodan kolko daš sebi slobode, to je nonsens. nisan slobodan piti i voziti jer ako me uvate, označit će me i procesuirati ka kriminalca. ti nisi slobodna ne poslat dite u školu, jer e ti uzeti dite. nismo slobodni koliko si slobode damo.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest Sat 15 Aug - 19:48

dzepna_venera wrote:

Slobodan si onoliko koliko ti sam sebi slobode daš.

To je razmišljanje slično onome da pojedinac ima kontrolu nad svojim životom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Trinity Sat 15 Aug - 20:36

džepna wrote:Vidim da nemaš etiketu za moje čelo :P

Ima, ima ...lijepi etikete k'o da je na normi... :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest Sat 15 Aug - 20:41

Trinity wrote:
džepna wrote:Vidim da nemaš etiketu za moje čelo :P

Ima, ima ...lijepi etikete k'o da je na normi... :)


A vidim :D nevjerovatan je...ima sposobnost raščerečiti svaki sklop samo da bi se zabavio što ima unutra :P i onda polijepi po svemu naljepnice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben Sat 15 Aug - 20:42

pod sklop, nadan se da ne misliš na ljude, neman te namjeru rasčerečiti :)

al stavove, pa naravski. ne razumin kome nije u interesu nazvati stvari svojin imenon, osin lovcima u mutnon, dakako.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Ero Sat 15 Aug - 20:49

Milanović sigurno slavi u Rijeci, ali ne na Trsatu. Bez žene, razumije se... :^0

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest Sat 15 Aug - 20:55

aben wrote:pod sklop, nadan se da ne misliš na ljude, neman te namjeru rasčerečiti :)

al stavove, pa naravski. ne razumin kome nije u interesu nazvati stvari svojin imenon, osin lovcima u mutnon, dakako.

Uvjerenja su dio nas, i jurišati na njih s ciljem da dokažeš kako su tvoja bolja, hm...meni to miriše na nepoštovanje drugih koje ukorijenu ima neku potisnutu priču. Bila sam sad nježna :)

Da se vratimo na početak. To što Ero voli Kolindu, lijepa mu je pametna i zajebana meni je ok jer svako bira svoje stavove. To je njegov sklop, nije moj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben Sat 15 Aug - 21:01

dzepna_venera wrote:
aben wrote:pod sklop, nadan se da ne misliš na ljude, neman te namjeru rasčerečiti :)

al stavove, pa naravski. ne razumin kome nije u interesu nazvati stvari svojin imenon, osin lovcima u mutnon, dakako.

Uvjerenja su dio nas, i jurišati na njih s ciljem da dokažeš kako su tvoja bolja, hm...meni to miriše na nepoštovanje drugih koje ukorijenu ima neku potisnutu priču. Bila sam sad nježna :)

Da se vratimo na početak. To što Ero voli Kolindu, lijepa mu je pametna i zajebana meni je ok jer svako bira svoje stavove. To je njegov sklop, nije moj.
jurišati , kul
smatran se jehovinin svjedokon slobode, jurišati mi super odgovara :)
moja, ka uostalon i jehovina, jesu bolja i svakako ne poštujen vaša uvjerenja. ali, tu se valjda razilazin s tin svjedocima, definitivno ne bi iša okolo govoriti išta o tin vašin uvjerenjima koja ne poštujen da ta vaša uvjerenja nemaju opsežni utjecaj na mene. smišno je šta mi mirišeš potisnutu priču dok ja u isto vrime od vas doživljavan temeljiti full cavity search, deep and hard :)

da, ero voli kolindu. kolinda mene jebe u guzicu. sve pet.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by IL Risorto Sat 15 Aug - 21:04

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 66610


Dobro smo vas prevarili s Kolindom,ona nije vaša nego naša. geek
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest Sat 15 Aug - 21:20

aben wrote:
dzepna_venera wrote:
aben wrote:pod sklop, nadan se da ne misliš na ljude, neman te namjeru rasčerečiti :)

al stavove, pa naravski. ne razumin kome nije u interesu nazvati stvari svojin imenon, osin lovcima u mutnon, dakako.

Uvjerenja su dio nas, i jurišati na njih s ciljem da dokažeš kako su tvoja bolja, hm...meni to miriše na nepoštovanje drugih koje ukorijenu ima neku potisnutu priču. Bila sam sad nježna :)

Da se vratimo na početak. To što Ero voli Kolindu, lijepa mu je pametna i zajebana meni je ok jer svako bira svoje stavove. To je njegov sklop, nije moj.
jurišati , kul
smatran se jehovinin svjedokon slobode, jurišati mi super odgovara :)
moja, ka uostalon i jehovina, jesu bolja i svakako ne poštujen vaša uvjerenja. ali, tu se valjda razilazin s tin svjedocima, definitivno ne bi iša okolo govoriti išta o tin vašin uvjerenjima koja ne poštujen da ta vaša uvjerenja nemaju opsežni utjecaj na mene. smišno je šta mi mirišeš potisnutu priču dok ja u isto vrime od vas doživljavan temeljiti full cavity search, deep and hard :)

da, ero voli kolindu. kolinda mene jebe u guzicu. sve pet.

Gle..nisi žrtva!!! Nisi žrtva :P  Imaš izbor obući gaće i otisnuti se u bijeli svijet. Moj izbor je da budem tu,zasad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 2 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum