ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 15/8/2015, 21:20

aben wrote:
dzepna_venera wrote:
aben wrote:pod sklop, nadan se da ne misliš na ljude, neman te namjeru rasčerečiti :)

al stavove, pa naravski. ne razumin kome nije u interesu nazvati stvari svojin imenon, osin lovcima u mutnon, dakako.

Uvjerenja su dio nas, i jurišati na njih s ciljem da dokažeš kako su tvoja bolja, hm...meni to miriše na nepoštovanje drugih koje ukorijenu ima neku potisnutu priču. Bila sam sad nježna :)

Da se vratimo na početak. To što Ero voli Kolindu, lijepa mu je pametna i zajebana meni je ok jer svako bira svoje stavove. To je njegov sklop, nije moj.
jurišati , kul
smatran se jehovinin svjedokon slobode, jurišati mi super odgovara :)
moja, ka uostalon i jehovina, jesu bolja i svakako ne poštujen vaša uvjerenja. ali, tu se valjda razilazin s tin svjedocima, definitivno ne bi iša okolo govoriti išta o tin vašin uvjerenjima koja ne poštujen da ta vaša uvjerenja nemaju opsežni utjecaj na mene. smišno je šta mi mirišeš potisnutu priču dok ja u isto vrime od vas doživljavan temeljiti full cavity search, deep and hard :)

da, ero voli kolindu. kolinda mene jebe u guzicu. sve pet.

Gle..nisi žrtva!!! Nisi žrtva :P  Imaš izbor obući gaće i otisnuti se u bijeli svijet. Moj izbor je da budem tu,zasad.

Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 15/8/2015, 21:24

a ne nisan, iman osobnu bokte, ka da san frižider.
uostalon, ja san ode bia prije nego država, neka ona ode.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 15/8/2015, 21:26

posjetila si me na grafit iz devedesetih, neko je srbima sprejon poručia na zgradi u kvartu: ajte ća ako ste ugroženi :)

svaka sličnost s povanpirenin ustašama i tobon je slučajna, jel tak :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 15/8/2015, 21:38

Lijepo je vjerovati u nešto dobro, ma kojim imenom se ono zvalo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 15/8/2015, 21:38

Mativka wrote:Lijepo je vjerovati u nešto dobro, ma kojim imenom se ono zvalo...
na šta dobro misliš?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 15/8/2015, 21:49

aben wrote:
Mativka wrote:Lijepo je vjerovati u nešto dobro, ma kojim imenom se ono zvalo...
na šta dobro misliš?

Na vječnu nadu i vjerovanje u bolje..(ovo je bilo od osjećajne mene), s racionalne strane bih rekla život je kratak, pokušajmo ga učiniti boljim mjestom. Suprotstavimo se sami sebi, prihvatimo sebe kao razumna bića s sposobnošću razlučivanja. Bez obzira na vjersku, nacionalnu ili spolnu pripadnost. Odnosimo se prema drugima, kako bi voljeli da se i drugi odnose prema nama.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 15/8/2015, 21:58

Mativka wrote:
aben wrote:
Mativka wrote:Lijepo je vjerovati u nešto dobro, ma kojim imenom se ono zvalo...
na šta dobro misliš?

Na vječnu nadu i vjerovanje u bolje..(ovo je bilo od osjećajne mene), s racionalne strane bih rekla život je kratak, pokušajmo ga učiniti boljim mjestom. Suprotstavimo se sami sebi, prihvatimo sebe kao razumna bića s sposobnošću razlučivanja. Bez obzira na vjersku, nacionalnu ili spolnu pripadnost. Odnosimo se prema drugima, kako bi voljeli da se i drugi odnose prema nama.....
nemoj me krivo svatiti, al prošli su me trnci zbog bolda.

potpuno se slažen sa tin da se suprotstavimo sebi, i postavimo se ka racionalna bića. to ja ponavljam ljudima ka jehovin svjedok. ali, neman iluzija. razumna stajališta ne prihvaćaju ni porezni obveznici (29% hrvata) a kamoli će to prihvatiti porezni konzumenti (71%). ok, i san snosin određenu odgovornost zbog lošeg naviještanja razuma, al bogami ni ostali slobodarci nemaju bogzna kakav uspjeh.
oni se prema nama odnose ka pljačkaši, i unatoč vječnoj nadi i vjerovanju u bolje, fizikalna je činjenica da to uvijek ide samo na gore (posuđeno od fa hayeka i misesa)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 15/8/2015, 22:04

aben wrote: ali, neman iluzija.

To je najveći problem, nema ih nitko!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 15/8/2015, 22:07

Mativka wrote:
aben wrote: ali, neman iluzija.

To je najveći problem, nema ih nitko!
misliš da bi imanje iluzija pomoglo?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 15/8/2015, 22:15

aben wrote:
Mativka wrote:
aben wrote: ali, neman iluzija.

To je najveći problem, nema ih nitko!
misliš da bi imanje iluzija pomoglo?

Da! Tada bi iluzija snagom i razumom svakog pojedinca postala realna. Više ne bi bila iluzija, već stvarnost. No, za to je potrebno odricanje od sebe, i to je najteži korak. Pri tome mislim na prebacivanje na višu razinu svijesti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 15/8/2015, 22:17

Mativka wrote:
aben wrote:
Mativka wrote:
aben wrote: ali, neman iluzija.

To je najveći problem, nema ih nitko!
misliš da bi imanje iluzija pomoglo?

Da! Tada bi iluzija snagom i razumom svakog pojedinca postala realna. Više ne bi bila iluzija, već stvarnost. No, za to je potrebno odricanje od sebe, i to je najteži korak. Pri tome mislim na prebacivanje na višu razinu svijesti...
aha, misliš na komunizam :(

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 15/8/2015, 22:21

aben wrote:aha, misliš na komunizam :(

Pa ti si nemoguć! Em sam fašista, em komunista! Ja sam samo čovjekoljubiva osoba. Sve je u svojoj biti tako jednostavno, bez ikakvih režima, bez ičega nametnutnog od strane društva. Jednostavno Čovjek...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 15/8/2015, 22:29

Mativka wrote:
aben wrote:aha, misliš na komunizam :(

Pa ti si nemoguć! Em sam fašista, em komunista! Ja sam samo čovjekoljubiva osoba. Sve je u svojoj biti tako jednostavno, bez ikakvih režima, bez ičega nametnutnog od strane društva. Jednostavno Čovjek...
jebiga, tako su komunisti govorili, valjda smijen puhat taman i na hladno.
ja se najviše bojin čovjekoljubaca, onih koji mi oćeju pomoći.

a, bold, to je super, a zašto misliš da je to jedino moguće kroz prebacivanje na višu razinu svijesti? pa ja iman jednostavniji način koji ne ukljčuje doba akvarijusa i slične neprecizne uvjete.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 15/8/2015, 22:36

aben wrote:a ne nisan, iman osobnu bokte, ka da san frižider.
uostalon, ja san ode bia prije nego država, neka ona ode.

Ok, Zanussi :D ako je lijepo zamoliš otići će :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 15/8/2015, 22:37

aben wrote:
ja se najviše bojin čovjekoljubaca, onih koji mi oćeju pomoći.

a, bold, to je super, a zašto misliš da je to jedino moguće kroz prebacivanje na višu razinu svijesti? pa ja iman jednostavniji način koji ne ukljčuje doba akvarijusa i slične neprecizne uvjete.
Čovjekoljubac prihvaća tebe, no i svjestan je da sam sebi jedino možeš pomoći.
Da čujem taj tvoj način...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 15/8/2015, 22:37

dzepna_venera wrote:
aben wrote:a ne nisan, iman osobnu bokte, ka da san frižider.
uostalon, ja san ode bia prije nego država, neka ona ode.

Ok, Zanussi :D ako je lijepo zamoliš otići će :P
ne će:)

al, ako je potkopamo, mogla bi se raspasti :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by aben 15/8/2015, 22:42

Mativka wrote:
aben wrote:
ja se najviše bojin čovjekoljubaca, onih koji mi oćeju pomoći.

a, bold, to je super, a zašto misliš da je to jedino moguće kroz prebacivanje na višu razinu svijesti? pa ja iman jednostavniji način koji ne ukljčuje doba akvarijusa i slične neprecizne uvjete.
Čovjekoljubac prihvaća tebe, no i svjestan je da sam sebi jedino možeš pomoći.
Da čujem taj tvoj način...
pa, sve šta nan društvo nameće, a da ga ne moremo odjebati, dolazi od države. to šta društvo nameće, primjerice netetoviranje u muškon, ili ne jebanje sa puno likova u ženskon slučaju nije uopće problem, jer ne inicira agresiju. društvo se tada okreće državi a država agresiji, i zato je ispravan put potkopati je. starve the beast. ne plaćati poreze, kupovati stranu robu, uzimati šta više socijalne pomoći, stalono ići kod doktora i uzimati lijekove na recept ( ne piti ih, naravski) i sl. i onda očekivati slom.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Guest 15/8/2015, 22:45

aben wrote:posjetila si me na grafit iz devedesetih, neko je srbima sprejon poručia na zgradi u kvartu: ajte ća ako ste ugroženi :)

svaka sličnost s povanpirenin ustašama i tobon je slučajna, jel tak :)


Eto mi prilijepio još jednu etiketu na čelo. Srećom, fini puder je na čelu pa etiketa neće da stoji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATOLICI DANAS  SLAVE VELIKU GOSPU - Page 3 Empty Re: KATOLICI DANAS SLAVE VELIKU GOSPU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum